Radio Metalowe

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Radio Metalowe

Postautor: Shizm » pn 07.04.2003 12:16

Czy isnieje cos tagiego u was w miescie, bo wiem ze na skale ogulnopolska to nie, jak to wyglada i co w nim jest.

U mnie w B-stoku, mamy 45 min. audycje na lokalnym radiu, w niedziele o 22 i to wszystko, wiec jestem niet happy :cry:

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Sorden » pn 07.04.2003 13:20

hmm... podobno cos takiego jest, ale nie bardziej rockowe !
Dzisiaj to sprawdze i podam ci namiary...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » pn 07.04.2003 15:16

Może trochę nie na temat się wypowiem, ale jednak to zrobię. Myślę że tak specyficzne radio mogło by się przydać ludziom którzy albo nie mają komputera albo nie używają mp3. Bo tak naprawdę odkąd mam komputer i internet wogóle przestałem słuchać radia.
Fakt, takie metalowe radio fanom tej muzyki by sie pewnie przydało, jako źródlo newsów czy muzyki, ale nie wiem nawet czy istnieje coś takiego u nas Shizm. U nas to najwyżej Radio Jard odbierać można, a na nim piekne, porywające i niesamowite Disco Polo :lol: :lol:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » pn 07.04.2003 21:12

U mnie radia stricte metalowego wprawdzie nie ma, za to jest coś, co się nazywa Rock Radio, i tam leci ostrzejsza muzyka, od rocka począwszy, na metalu skończywszy.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: borsuq » wt 08.04.2003 18:47

RaF dobrze prawi, polecam audycje Zgrzyt - obecna wczesniej na Radiostacji :) No niby metalu nie puszczaja tylko punk ale i tak milo sie slucha. Audycja ta odbywa sie w poniedzialki o 22 :). MOzna radio to zlapac na Mazowszu calym chyba 95.8 ale u mnie i tak slabo odbira musze odpoiednio sie polozyc zeby bylo stereo ;)
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Menthorn... » ndz 13.07.2003 16:09

Jedno jest ale internetowe no i jeszcze na niektórych radiach jest audycja Metal Hammera np. w czwartek od 20 na radiu Jazz...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Raven » pn 14.07.2003 14:16

A ja krótko :D http://www.abradio.pl/pl.html a i polecam rowniez zajrzec na strone Winampa tam też sa linki do radia internetowego (metal, rock)
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości