Michael Jackson

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Michael Jackson

Postautor: Sorden » ndz 23.03.2003 14:00

Pamietacie moze czasy Michaela Jacksona ??? Ta mania na jego punkcie !!!
I on... w tej swojej masce lazacy po polskich ulicach...:P

Jak wam sie podoba jego tworczosc ?
Czy tez kiedys szaleliscie na jego punkcie ?
Kim jest dla was obecnie ?

p.s. prosilbym tu o jakies glebsze wypowiedzi !
Ostatnio zmieniony ndz 30.03.2003 17:39 przez Sorden, łącznie zmieniany 1 raz
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: RaF » ndz 23.03.2003 21:14

Khem... ostatnio w ogóle jakoś o nim cicho. Ja do niego nic w zasadzie nie mam, muzyki nie słucham, lubię śmiać się z jego scenicznych wygibasów, ale poza tym gościu mnie nie interesuje :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » ndz 23.03.2003 22:35

um pisze sie Jacksona tak na marginesie.

Mnie tam ten ufoludek nie interesuje, zresztą już dawno chyba jego kariera się skończyła. Ale skoro już o nim mowa to przypominają się mi czasy podstawówki, kilkanaście lat temu miałem takiego kumpla, który był wielkim fanem Majkela. Cały pokój miał w jego plakatach, a na dzwięk kawałka "Thrill" dostawał orgazmu. Młody był i głupi, więc się nie śmiejcie. Zresztą w tamtych czasach Majkel to była wielka gwiazda. I podobno miał w Polsce park rozrywki budować :lol: :lol: :lol:

Teraz mamy innego Majkela gwiadora, też wygląda jak kosmita, też fanki sobie pokoje tapetują jego czerwonymi podobiznami. Ups, sorry, właśnie skończyłem oglądać "Jestem jaki jestem" i mnie taka dygresja naszła.

PS Pisze sie Jackson :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » wt 25.03.2003 22:15

RaF pisze:Khem... ostatnio w ogóle jakoś o nim cicho. Ja do niego nic w zasadzie nie mam, muzyki nie słucham, lubię śmiać się z jego scenicznych wygibasów, ale poza tym gościu mnie nie interesuje :)


Cicho o nim bo po tylu operacjach caly sie rozlatuje.

Nigdy go nie lubilem, teraz tez mnie kompletnie nie interesuje.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Alganothorn » śr 26.03.2003 12:08

mam dla człowieka wielki szacunek za to jak zrewolucjonizował rynek muzyczny;
jeśli ktoś nie zauważył jego wkładu, to niech się zastanowi komu zawdzięczamy współczesne teledyski, które przedstawiają cos więcej, niż kołyszący się zespół :-)
poza tym to koleś, który wykupił prawa do muzyki beatlesów na stany, więc zna się nie tylko na muzyce, ale i zarabianiu kasy ;-)
po kolejne - stał się wspaniała podkładką dla parodii weirda ala yankovitza i za to go bardzo lubię... ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » pn 31.03.2003 16:05

Mi sie wydaje, ze wlazyl on bardzo wiele do muzyki... Zauwazcie ze jego muzyka (albo raczej styl) niezle evoluowala... W dobrym i zlym kierunku...
Wydaje mi sie ze bez niego rynek muzyczny by wiele stracil...

p.s. Szkoda ze sie juz "rozpada" :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » wt 01.04.2003 18:14

heh Jackson byl moim pierwszym idolem muzycznym - nie mieszajac sie w prywatne zycie - w dziedzinie muzyki POP byl swietny - a jako gnojek sluchalem!
Butterfly i Black or White - te 2 pisoenki uwielbialem. Od kilku lat nieinteresuje sie - moje gusta sie zmienily... ale do dzis od czasu do czasu zapuszczam sobie przerobke MJ grana przez Alien Antfarm i jest kól :)

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Kedaar » śr 02.04.2003 8:56

Nie lubie go - jest wykrecony w ta strone, za ktora nie przepdam. Snobuje sie, ma chore pomysly, wyglada szkaradnie, ratuje go tylko to ze zrobil kilka przyzwoitych kawalkow.
To dla mnie czlowiek, ktory nie potrafi zaakceptowac samego siebie, ale to juz moja opinia.
Kedaar
I am so dark I cant see my self
The liver Of Kotombo
Kedaar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: wt 01.04.2003 6:28

Postautor: Sorden » pt 28.11.2003 1:04

Co sadzicie o ostatniej aferce ?
Dla tych ktorzy nic nie wiedza :P :
----------------------------------
Potajemne nagrania wideo Michaela Jacksona

Michael Jackson nie tylko będzie sądzony, ale i sam zamierza pozwać do sądu.Piosenkarz postanowił zaskarżyć linie lotnicze XtraJet, których samolotem podróżował w ubiegłym tygodniu z Las Vegas do Santa Barbara, gdzie następnie został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniami o molestowanie seksualne 12-letniego chłopca. Wzburzenie Jacksona wywołał fakt, iż podczas lotu ktoś potajemnie zarejestrował jego rozmowę z prawnikiem Markiem Geragosem - omawiających kłopotliwą dla artysty sprawę. Teraz dwie taśmy wideo próbowano sprzedać.
Wprawdzie gwiazdorowi udało się zablokować ewentualną transakcję, a także zdobyć zakaz kopiowania i rozpowszechniania nagrań, Geragos ostrzega, że każde ich użycie w przyszłości skończy się zrujnowaniem osoby, która na taki pomysł wpadnie. Firma XtraJet zaprzeczyła, jakoby miała coś wspólnego z taśmami. Według złożonych przez jej rzecznika wyjaśnień, zostały one po prostu znalezione na pokładzie samolotu.

----------------------------------

Dowody niewinności Jacksona?

Pojawiły się nowe dowody w sprawie o molestowanie przez Michaela Jacksona 12-letniego chłopca. Być może zapewnią one wolność słynnemu gwiazdorowi, sprawa nie jest jednak tak oczywista...
Jedna z prawniczek Sądu Okręgowego z San Francisco, Kimberly Guilfoyle Newsom, powiedziała, że słyszała nagranie, na którym słychać było, jak 12-letni chłopiec (który twierdzi teraz, że był molestowany), jego matka i brat twierdzą, że Jackson "nigdy nie zachowywał się w nieodpowiedni sposób". 20-minutowa taśma została nagrana przez detektywa wynajętego przez Jacksona po emisji dokumentu "Living With Michael Jackson", w którym gwiazdor przyznał się, że zdarza mu się sypiać w jednym łóżku z cudzymi dziećmi.
Pani Newsom powiedziała także CNN, że chłopiec i jego matka podpisali oświadczenie złożone pod przysięgą mówiące o tym, że Jackson nigdy ich nie molestował.
Najważniejszą kwestią jest teraz porównanie terminów nagrania taśmy i podpisania oświadczenia z datą wydarzeń, o które oskarżany jest teraz Jackson.
----------------------------------
p.s. wkoncu cos sie dzieje :P
p.s.2 tekist zaporzyczony ze strony http://muzyka.onet.pl
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Shizm » pt 28.11.2003 1:31

Ja tam przez sentyment i z politowania nie chce sie zle wyrazac o tym czlowieku. Uwazam, ze jego zachowanie ma jakis zwiazek z jego nadszarpnietym zdrowiem psychicznym i tyle. Kiedys lubilem go posluchac, szczegulnie sprzed wpadniecia do wybielacza, ale to dawne czasy, az ciezko by bylo okreslic czy to 10 lat temy bylo czy mniej.

Ostatnie pozwy jakie on dostaje to tylko za molestowanie. Zaczynam uwazac, ze to dobry interes. Ludzie puszczaja dzieciaki do tego jego parku rozrywki, a pozniej tylko pozewik i kasa. Dla mnie to wielka sciema, ktorej wyciaganie na swiatlo dzienne by pokazala jeszcze jakas wieksza scieme, wiec nie ma to zbyt wielkiego sensu.

Pozdrawiam!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości