Muzyczni Skandaliści (Plotki i Fakty)

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Postautor: Czarownica » czw 26.06.2003 19:16

EEE..no wiesz, Lil, dla mnie nazwa jak nazwa a to czy będzie godna skandalistów to zależy od..ee..tych skandalistów, nie? :D A jako nazwa dla zespołu---> dla mnie za trudna do wymówiena :P
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: Lil » pt 27.06.2003 15:24

ps jaki detutas?

DE TUTATS
Sugwerowana przez Yoghurta, a nie do przyjęcia przeze mnie nazwa squadu podpadającego pod HH poswiecającego swoją twórczość prawdziwemu zyciu tru metali i idiolowi mas-Daniemu z Cradle of filth :]

Hm...po namysle powiem, ze do skandalistow nic nie mam. Ale zeby to bylo jakies naprawde intrygujące, a nie plytkie zagrania, ktorym autor moze se tylko popsuc opinię. czy mansonowi nie mają gdzie ciągnąc tylko na scenie? :?
Wątpie, aby o tym upominano co wrazliwszych przed koncerte :]
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Sorden » pt 22.08.2003 13:57

Seksualny trójkąt Eminema

W dokumencie "The Real Slim Shady", który zostanie pokazany na brytyjskim kanele satelitarnym Sky One w ten weekend wujek rapera Todd Nelson twierdzi, że biseksualna Kim bez przerwy przyprowadzała do domu swoje kochanki i zachęcała męża, żeby uprawiał z nimi miłość. Nelson uważa, że to właśnie te orgie sprawiły, że Eminem, który naprawdę nazywa się Marshal Mathers III był z żoną tak długo.

"Z powodu swojej biseksualności Kim miała nad nim władzę. Przyprowadzała do domu kobiety i szła z nimi do łóżka i kiedy Marshall wracał, to nie tylko do Kim - kiedy przychodził do domu nie wiedział kogo zastanie w łóżku. Czemu miałby się rozstawać z żoną, która przyprowadzała mu inne kobiety? Czy to nie jest marzeniem każdego mężczyzny" tłumaczy Nelson.
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron