Muzyczni Skandaliści (Plotki i Fakty)

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Muzyczni Skandaliści (Plotki i Fakty)

Postautor: Sorden » sob 08.03.2003 11:11

Tatu
W zeszłym tygodniu para lesbijek pojawiła się w programie Jaya Leno "The Tonight Show", ale jej występ został ocenzurowany. Kiedy Julia Volkova i Lena Katina zaczęły się całować - co stało się już znakiem firmowym ich występów - obiektyw kamery został zwrócony na gitarzystów. Ta decyzja zdenerwowała fanów, którzy poczuli się oszukani i twierdzą, że jeżeli szefowie nie mieli zamiaru pokazywać sławnego pocałunku, to w ogóle nie powinni marnować ich czasu.

Marilyn Manson
Kontrowersyjny Marilyn Manson ma równie kontrowersyjne marzenia - chciałby wystąpić wspólnie z syjamskimi bliźniętami i kilkuletnimi zapaśnikami przed rozebraną do naga widownią.

Manson, którego najnowszy album "The Golden Age of Grotesque" trafi na półki sklepowe 13 maja, zapowiada, że podczas krótkiego, obejmującego dziesięć występów tournee promocyjnego i później w trakcie trasy Ozzfest zaprezentuje fanom kolejny szokujący show.

"Będzie dużo nagości, ale tym razem ja nie będę się rozbierać ponieważ w przeszłości miałem z tego powodu za dużo kłopotów. Wszyscy pozostali będą nadzy, nie wyłączając widowni" - wyjaśnia muzyk. Scenę przyozdabiać będą dwa portrety rockmana w czapeczce z uszami Myszki Miki.

"To obrazy przedstawiające niewinność i dziecięce koszmary. Dla mnie - kogoś, kto dorastał w Ameryce - jest to podsumowanie tego, czego byłem świadkiem w świecie rozrywki, skontrastowanie piękna i brzydoty. Ludzie postrzegają to, co robimy jako zdegenerowaną sztukę, ale nas nie ocenzurują. W latach 30. niektóre rzeczy były traktowane podobnie. Jeśli powiedzą, że nie mogą tego dać do sklepów, postawimy to ludziom przed oknami... Staramy się sprawić, że ludzie zaczną coś odczuwać. Czasem jest to coś dobrego, a czasem coś złego, ale na pewno tego nie zapomnicie. I to właśnie jest najważniejsze" - wyjaśnia Manson.


Moje pytania do was jest takie:
Czy akceptujecie Takie zachowania wśród Artystów ?
Czy powinnismy akceptowac ?
Czego to jest przejawem ?
Może znacie jeszcze innych skandalistów ? jeśli tak to podajcie...
Co o tym sądzicie ?
Ostatnio zmieniony pt 22.08.2003 13:54 przez Sorden, łącznie zmieniany 2 razy
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Zuhar » sob 08.03.2003 12:11

1. NIE
2. NIE
3. Głupoty i chęci zwrócenia na siebie uwagi - "lepiej nich mówią o nas źle, niż mieliby nie mówić"
4. Zazwyczaj ich ignoruje, więc nie pamiętam...
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: D.Kain » sob 08.03.2003 15:43

Aż tak źle nie jest. Mi to w ogóle nie przeszkadza. Manson jako Myszka Mickey? Czy to jest bulwersujące? :P Całujące się dziewczynki? Komu to szkodzi? Dopóki mi nie wpadną z piłą łańcuchową do mieszkania, to tego typu zachowania mi nie przeszkadzają.
D.Kain
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 79
Rejestracja: pt 08.11.2002 0:14

Postautor: Shizm » ndz 09.03.2003 15:56

  1. i TAK i NIE (odniesienie-->topic MM)
  2. i TAK iNIE (odniesienie-->topic MM)
  3. (odniesienie-->topic MM)
  4. TAK
    • Kazik
    • Big Cyc
    • Ozzi
    • Larry Flint (czy Flynt)
    • Osama Bin Laden
    • Hussain
    • Rywin
    • Urban
  5. przez nich swiat jest ciekawszy (odniesienie-->topic MM)


PoZdRaWiAm!1!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Chaon » ndz 09.03.2003 21:03

1. Nie
2. Nie
3. Braku umiejętności zwrócenia uwagi publiczności w inny sposób, czyli z braku zdolności muzycznych.
4. Moderniści, surrealiści... nic wartego uwagi.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Jander » pn 10.03.2003 12:35

1. Nie dopoki ktos nie uzasadni swoich powodow (MM).
2. Nie -||- .
3. Proba pokazania sie na rynku muzycznym (powiedzcie mi czy takie TATU byloby dzis takie slawne gdyby nie byly lesbijkami? Lub takie Credki of Filth).
4. Tak. Oprocz tego co wymienila reszta jeszcze:
Cradle of Filth
Limp Bizkit
5. Tak jak w pkt 3.

Edit> Moze byc? :P
Ostatnio zmieniony śr 12.03.2003 20:53 przez Jander, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Klarkash-ton » śr 12.03.2003 7:47

Jander pisze:5. Swiat jest ciekawszy i zarazem gorszy (terroryzm) ale zdecydowanie wolalbym zeby nie bylo skandalow i ludobojstwa i zeby swiat byl nudny zarazem.


Umiecie czytac? MUZYCZNI SKANDALISCI !!
Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze Polacy jednak nie potrafia czytac tekstu ze zrozumieniem. Mieliscie wypisywac chyba skandalistow muzykow, a nie politykow, terrorystow i innych :?


Ja nie mam nic do wiekszosci takich muzykow, przynajmniej jest troche ciekawiej i zabawniej. Czesto jednak granica dobrego smaku jest przekroczona za daleko...
MTV nie mam, wiec nie mam skad czerpac najswiezszych informaji a swiatem muzycznych skandalistow sie nie interesuje wiec pewnie o wiekszosci szokujacych historyjek nie wiem.

Chaon: moim zdaniem surrealizm jest calkiem ciekawy...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Alganothorn » czw 13.03.2003 17:58

nie będę siębawił w punkty...

nie ruszają mnie takie zachowania - dopóki nie ingerują w moje życie i nie odbierają mi prawa o nim decydowania jakiekolwiek 'odpały' mnie nie ruszają; nie muszę oglądać mtv i tego nie robię; nie muszę oglądać wywiadów z takimi artystami i tego nie robię; owszem, nie ważne czy dobrze, czy źle, ważne, żeby prasa pisała, więc artyści, których talent nie pozwala na utrzymanie sie na rynku uciekają się do kreowania kolejnych skandali; owszem, są wyjątki, na granicy skandalu był brytyjski glam rock, który jednak coś sobą reprezentował :-)
czy powiniśmy to akceptować? szkodzi to komuś - nie, więc dlaczego mielibyśmy nie akceptować...nie wkraczając na pole dyskusji o tolerancji, po prostu ich...toleruję ;-)
a co do zrozumienia tekstu czytaniego - obawiam się, że masz rację Klarku Ashtonie...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » wt 18.03.2003 11:19

Klarki, sie czepiasz bog wie czego. Sorden sie pytal czy znamy innych skandalistow i nie konieczne bylo podawanie jedynie muzycznych, choc glownie o nich chodzilo. Wszyscy skandalisci maja ze soba cos wspolnego i kazda motywacje do takiego dazenia nalezaloby poprzec nie tylko muzycznymi przykladami.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Sorden » czw 20.03.2003 22:17

hmm... Temat jest "MUZYCZNI skandaliści"
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Klarkash-ton » ndz 23.03.2003 9:24

Shizm pisze:Klarki, sie czepiasz bog wie czego. Sorden sie pytal czy znamy innych skandalistow i nie konieczne bylo podawanie jedynie muzycznych, choc glownie o nich chodzilo. Wszyscy skandalisci maja ze soba cos wspolnego i kazda motywacje do takiego dazenia nalezaloby poprzec nie tylko muzycznymi przykladami.


Po co sie klocisz jak nie masz racji? Wiem, ze lepiej wiesz o co chodzilo Sordenowi niz sam Sorden...
Nie, nie wszyscy skandalisci maja ze soba cos wspolnego. Jak mozna porownywac politykow i terrorystow z muzykami? Wez, Ty sie czasem zastanow co bredisz.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » pn 24.03.2003 13:49

Skro uwazasz ze bredze Klarki, to posluchaj tego:
Kazdy skandalista robi do okola siebie duzo szumu by zdobyc widownie. Jest to sposob ludzi pozbawionych naturalnej charyzmy, by miec okazje na przekazanie swoich racji i pogladow, czasami sztuki lub tworczosci, dla duzego grona. IMO to ich wszystkich laczy. Nikt nie robi szumu dookola siebie po nic. Zawsze to ma jakis cel, nie koniecznie wymagajacy takich srodkow, co ma miejsce w przypadku MM, bo tworzy i tak dobra muzyka, a wiekszosc sluchajacych go ludzi nie popiera takiej stylizacji, czy to stylu zycia.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Bard » ndz 27.04.2003 12:53

(...)MM, bo tworzy i tak dobra muzyka(...)

Eee...dobrą. :lol: nie sądzę.
Monotonny łomot...
i naprawdę amatorski wokal.
Manson jest raczej stworzony do chodzenia w pończochach a nie do śpiewu, czy jakichkolwiek zabaw z muzyką.

...ale to tylko taka dygresja ;)
"The sound of thousand warriors
The fields of thousand battles
Still, in our hearts we can hear
The great hymn of Karelia"
Bard
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: czw 20.02.2003 18:34
Lokalizacja: Druid`s settlement of Hazel`s

Postautor: Shizm » pn 28.04.2003 17:28

Sory Bard ale nie podales zadnego argumentu przeciw MM, tylko po nim pojechales. Gustami sie roznimy, a ty probujesz mnie obrazac, bo ja po czsci identyfikuje sie z tworcami. Nie wiem jakiej dokladnie tu muzyki sluchasz, ale wiem na bank, ze ja bym nie podwazal twoich przekonan, tylko po prostu bym ci powiedzial, co musle o tym i dla czego.

Dygresje to mozesz dodawac do postow na temat, a nie jako glowna mysl (ale to taka dygresja)

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Avathar » wt 29.04.2003 22:48

Ja tylko wspomnę o Mansonie... nie znam go jako człowieka...ale (Hezus!) podobaję mi się niektóre jego piosenki i dwa ostanie teledyski (Tained Love i jeszcze jeden którego tytułu nie pamiętam). Jednakże słyszę ,że robi on mnósto porąbanych (delikatnie mówiąc rzeczy). Nie wiem czy to prawda i nie chce wiedziec.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 22:14

Faktycznie sporo jest ludzi którzy robią karierę na skandalach, bo to się dzisiaj najlepiej sprzedaje, osobiscie jednak lubie Mansona, moze nie za muzyke jaka robi, ale za muzyke jaka robil :). Jego pierwsze 3 plyty byly odjechane a glupawe teledyski typu Dope Hat rzadzily, bo mialy swoj wlasny niepowtarzalny klimat rozniacy sie od "masówy" z MTV. Teraz jednak biedak musi siegac bo coraz mocniejsze sposoby szokowania ludzi i coraz mniej mu sie to udaje, psujac jednoczesnie muzyke i relacje z ludzmi, ktorzy pomogli mu zdobyc slawe (mowie o Trencie Reznorze). Jesli jednak chodzi o Tatu... coz, tych dwoch dziewczyn nie znosze, glownie z tego wzgledu ze powstanie ich zespolu smierdzi mi castingiem :D.
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Sorden » sob 10.05.2003 13:17

hmm...
Chcialbym dodac, ze nie chodzi mi w tym temacie konkretnie o te dwa zespoly...
Jesli znacie innych, rownie interesujacych artystow, to podawajcie ...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » sob 10.05.2003 13:26

Manson cały niby "swoj styl" zapozyczył od Alice Coopera ktory pierwszy zaczał moze mniej demoniczny image. ten pierwszy mnie irytuje i kompletnie sie nie podoba a drugi to ciekawa postac :wink: to było nawiazem Marlina M. :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Bard » sob 14.06.2003 9:15

Shizm pisze:Sory Bard ale nie podales zadnego argumentu przeciw MM


Proszę bardzo:

"Welcome! This is the Manson Jugend. This is fan-club of Marilyn Manson, fan-club for all kids on earth. I hope you join to the Manson Jugend Army! The photo in the left is the logo of MJ."

lol...

Pomojając już wszystko - to stylizowanie na III Reszę to już małe przgięcie. Choć nie jestem konserwatywny...a wręcz przeciwnie - to osobiście widzę tutaj tylko fascynację wspaniałym furerem...

Shizm pisze:Nie wiem jakiej dokladnie tu muzyki sluchasz(...)


-Abigor
-Amorphis
-Anathema
-Blind Guardian
-Cradle of Filth
-In Flames
-Megadeath
-Pantera
-Manowar
-Iron Maiden
-Nightwish
-Dreams of Sanity
-Moonspell
(i tak dalej...)

Shizm pisze:(...)ale wiem na bank, ze ja bym nie podwazal twoich przekonan, tylko po prostu bym ci powiedzial, co musle o tym i dla czego.


I tutaj masz rację. Oto więc moje zdanie:
Jak widzicie - nie stronię od ciężkich, oraz mrocznych brzmień, więc na pewno nie byłem uprzedzony do Mansona z powodu jego wyglądu, czy też ogólnych klmatów w muzyce, jaką wykonuje. Moja niechęć zrodziła się po przesłuchaniu płyty "Holy Wood" doszedłem do wniosku, że...zmarnowałem przeszło godzinę czasu. Muzyka dośc spokojna, miejscami ciężkawa, jednak niezbyt złożona, niezbyt melodyjna, niezbyt nowatorska, gdyż kojarząca się a to z Nirvaną, a to z Kiss, a i z Alice in Chains...taki powszechny, amerykański młynek.

Do tego należy dodać ów osławiony image (a raczej IMAGE) wokalisty. Zastanówcie się, w czym Manson ustępuje takiemu np. Stevowi-O ? Ja różnicy zbyt dużej nie widzę - w obu przyopadkach mamy do czynienia po prostu z jakąś chorobą (połączenie masochizmu, sadyzmu, oraz frustracji seksualnych ?).

No nic - widzę, że mój post zmienił się w tekscik umoralniający, a przecierz nie o to mi chodziło ;). Miałem na myśli to, że KAŻDY może się okaleczyć, przespać ze zwierzęciem, lub eksperymentować z różnymi dewiacjami...dlaczego więc Manson jest tak sławny...?

Prawdopodobnie miał więcej kasy i szczęścia niż inni tego typu muzycy. (no bo jakby nie patrzeć - operacje kosztują...i to dużo, a bez nich jego sława byłaby niepomiernie mniejsza...)
"The sound of thousand warriors
The fields of thousand battles
Still, in our hearts we can hear
The great hymn of Karelia"
Bard
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: czw 20.02.2003 18:34
Lokalizacja: Druid`s settlement of Hazel`s

Postautor: Xaos » czw 19.06.2003 18:21

buahahahhahahahah o kufa DERK lama wymiękam k*rwa, zero własnej inwencji :roll:
forum.unreal.pl
I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: RaF » czw 19.06.2003 19:45

Taaak... Ciekawe czy jeszcze ktoś coś od nas "pożyczył"... :roll:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 19.06.2003 19:58

przez chwile myślałem, że to Sorden pod innym nickiem, ale tam jest onne gg...
to nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » czw 19.06.2003 21:09

Panowie, NIE MAM PYTAN !!!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » czw 19.06.2003 22:09

<DERK> napisałem post na forum.unreal.pl
<DERK> nie miałem pomysłu na ciekawy temat
<DERK> przegladalem forum katedry
<_RaF_> no spoko ale wypadaloby napisac autora
<Chomski> _RaF_ robilem na raz jedno i drugie, wiec przestalem odrozniac, gdzie co jest ;) w kazdym razie nie widze przeciwskazan
<DERK> fakt
<DERK> moglem napisac
<Chomski> przeoczyles to?
<_RaF_> bo sorden poczul sie tym urazony i chce przeprosin i sprostowania
<_RaF_> chomski no :P ciesze sie ze sie rozumiemy ];P
<DERK> szczerze mowiac nie pomyslalem nawet o tym
<_RaF_> to na przyszlosc lepiej pamietaj
<DERK> napisalem post
<_RaF_> bo moze sie obrocic na twoja niekorzysc
<DERK> z przeprosinami
<DERK> jeszcze raz przepraszam

Przy tej rozmowie jeszcze byl Luber, Lechu, Shakal, no i ja.

Z gory przepraszam tez za jego zachowanie - czuje sie badz co badz odpowiedzialny poniewaz Derki to czlowiek ktory gra ze mna w klanie i ja go wprowadzilem na forum.
Sorden wybacz.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » czw 19.06.2003 22:11

"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 19.06.2003 22:43

cytat z unreala:
Chciabym przeprosić Sordena z forum katedry ( http://katedra.net.pl ) za napisanie jego topicu bez zgody i wiedzy.
to jest kompletny post...
cóż, gdybym był tak czepialska osoba, jak to coponiektórzy mi wmawiają, powinienem sie przyczepić, że nie chodzi o napisanie topicu bez zgody i wiedzy, ale o zwykłe przeklejenie posta - a to popularnie określa sie mianem plagiatu i jako takie podchodzi pod ściganie karne...
ale nie czepiam się
;-)
z dwóch powodów:
po pierwsze, to jest sprawa, które mnie nie dotyczy, a raczej dotyczy tyle, że wykorzystuje się dorobek intelektualny innego katedrowicza w mało eleganckim stylu
i po drugie, bo intencje nie były jakies straszliwe, błędów unika ten co nic nie robi, a jeśli się je popełni i przeprosi, jest ok
więc kończąc posta: cieszę się, że zostało to wyjaśnione
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » ndz 22.06.2003 20:01

szkoda ze DERK nie przeprosil mnie osobiscie...
Oficjalne przeprosinytez sa takie nijakie...
ale coz... cham chamem pozostanie...
Pozdrawiam...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Yoghurt » ndz 22.06.2003 21:03

Ja mansona mniej nazwałbym skandalistą, a raczej facetem, któy ma łeb do marketingu- zauważcie, ze nie musi nawert robić reklam swej płyty, wystarczy, zę ogłosi iż ją wydaje i bach, wszystkie telewizje, gazetki od polityki po twój weekend i stacje radiowe o tym trabią. Kolo potrafi zrobić interes na swoim wizerunku, a przy okazji....podoba mi się, jesli chodzi o muzykę. Szczególnie jeśli chodzi o "Portrait of american familiy" i "Mechanical Animals".

A co do Tatu- tez cała ta jazda wokół ich orientacji ma służyć promocji i rozgłosowi, niczemu innemu. I mi zwisa, mogą nawet pornosa sobie nakręcić, to sobie chętnie obejżę, byle żeby mi do domu z butami nie wchodzili.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: Alganothorn » ndz 22.06.2003 21:46

w zaistniałej sytuacji Sorden - uważam, że sprawa nie została zamknięta ani załatwiona;
minimum kultury i ogłady wymaga, żeby skontaktować się z Tobą, przeprosić i liczyć na wybaczenie - brzmi to może górnolotnie, ale netykieta pozostaje chyba w mocy...namiary są na stronie, odrobina dobrej woli i tyle - tyle, że trzeba ją mieć i wykazać...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lil » wt 24.06.2003 19:10

To teraz ja :]
Czy akceptujecie Takie zachowania wśród Artystów ?

Tak, póki ich mordy nie pojawiają sie na wszystkich kanałach o kazdej porze
Czy powinnismy akceptowac ?

Nie ;PP
Czego to jest przejawem ?

Kompelksów i rządzy pieniędzy
Może znacie jeszcze innych skandalistów ? jeśli tak to podajcie...

-Kredki :]]]
-...(Kurde, Y, jak ty chciales nazwac squad? :>)
-ich troje (wystarczy krzyknąć "zajebiscie" w opolu i juz cie kochają :))
Co o tym sądzicie ?

Sądze, że nie ma co sobie zawrqacać głowy, kogo to naprawde kręci, to sie tym interesuje. Mnie-nie.

Ja skandali nie traktuje jak czegos zlego, czesc szoł biznesu.

wsio.
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Yoghurt » śr 25.06.2003 0:35

-...(Kurde, Y, jak ty chciales nazwac squad? :>)


De Tutats Lil, De Tutats :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: bejzkik » śr 25.06.2003 22:51

1 tak
a co mają biedni robić jak nie umieją śpiewać/malować/rzeźbić /itp

2 tak
a czemu nie przeszkadza mi to że ramirez zrobi mansonowi loda na scenie? mnie nie robi

3 braku koncepcji i talentu

4 larry flint
myszka miki
natrętny żuk
5 o czym? o temacie?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lil » czw 26.06.2003 16:43

Yoghurt pisze:De Tutats Lil, De Tutats :)

Że co? Ty chyba ciut ochujałeś albo ja nie lapie jakies aluzji :)

Opinio publiczna>>>Czy uwazacie że nazwa De Tutats pasuje do squadu i czy jeast to nazwa godna skandalistów? :)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: adash » czw 26.06.2003 17:03

Ta TATU i ich menager to sa naprawde super idioci. Raz jak se ogladelem gale filmowa MTV 2003 to za cos tam wygraly TATU. Wszyscy na sali w garniturkach powazni. Wyskakuja TATU spiewaja i przychodza tancerki, tancza i sie rozbieraja do bielizny. Dla oka mile :D, ale na takich spotkaniach chyba sie tak nie robi.
adash
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 03.01.2003 23:49
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: bejzkik » czw 26.06.2003 17:35

reobi sie jakwidzisz robi

ps jaki detutas?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Następna

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości