FSOL Future Sound Of London

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

FSOL Future Sound Of London

Postautor: Hifidelic » pn 12.02.2007 19:44

To szokujące, użyłem opcji szukaj, przejrzałem ręcznie cały dział "muzyka" (ponieważ myślałem, że być może opcja nie działa właściwie, bo ktoś już MUSIAŁ założyć wątek o FSOL) ;)
ALE NIE, ALE NIE - jak mawiał mówiący mim z kabaretu "Ani mru mru". Takiego wątku po prostu nie ma.
A zespół z całą pewnością na niego zasługuje.
FSOL jest klasyfikowany jako ambient, drum'n'bass, inteligent dance music i pewnie pińcet innych rzeczy, ale prawda jest taka, że powinno się ich klasyfikować jako FSOL, ew. jako Amorphous Androgynous.
Wszystkim nieszczęśnikom, pozbawionym do tej pory możliwości obcowania z dziełami tych przedstawicieli muzyki elektronicznej proponuję na dzień dobry dwa utwory:
Papua Nowa Gwinea
oraz
Antique Toy
Edit: oraz Deseo reconstruction ;)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Usagi » śr 28.11.2007 14:32

FSOL słuchałem trochę kiedyś, nie na tyle jednak, aby mi zapadł jakoś w pamięć. Co ciekawe, pierwszy raz spotkałem się z tym zespołem przy okazji grania w Wipeout 2097 na PSX - były tam chyba ze 2-3 kawałki FSOL i pamiętam, że zamiast grać wałkowałem je w kółko :wink: Potem miałem jakiś album, ale nie wiem który to był.
Awatar użytkownika
Usagi
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 99
Rejestracja: śr 28.11.2007 13:12
Lokalizacja: \/\//\\/\//\

Postautor: Gavein » czw 29.11.2007 17:42

FSOL tworzą (tworzyli?) rewelacyjną muzykę, "Lifeforms" i "ISDN" szczególnie przypadły mi do gustu, chociaż EP-ki też mieli świetne (np. "My Kingdom"). Muzyka jest niesamowita, złożona z milionów drobnych elementów, chociaż na pewno nie dla każdego (moja dziewczyna określa ich twórczość jako "słuchowisko" a nie muzykę ;)) Szkoda, że tak długo nic nowego się nie ukazuje, ostatni album "The Issness" w konwencji psychodelicznego rocka to już jednak nie to samo.
Awatar użytkownika
Gavein
Lord
Lord
 
Posty: 1132
Rejestracja: pn 19.11.2007 12:41
Lokalizacja: Anamasobia

Postautor: Gavein » pn 07.01.2008 14:02

Właśnie odkryłem, że ukazały się 4(!) CD FSOL, tworzące serię 'From the Archives', z rzadkimi i niepublikowanymi kawałkami. Nieźle! :D
Awatar użytkownika
Gavein
Lord
Lord
 
Posty: 1132
Rejestracja: pn 19.11.2007 12:41
Lokalizacja: Anamasobia


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości