Chce mi sie...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Twoje zdanie o CoF:

psie szczochy
4
20%
pozerzy
7
35%
idioci
4
20%
dzieci szatana
1
5%
sa mroczni, lubie ich
4
20%
 
Liczba głosów : 20

Postautor: Palantir » pn 28.04.2003 11:58

Nazywanie CoF black metalem obok np. klasycznych Norwegów jak Immortal, Mayhem, czy Darkthrone to idiotyzm!!!
Nie wyjdę dziś z tobą babe na techno
Nie pójdę z tobą za rękę po molo
Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo!

www.fantazjon.fivnet.com
Awatar użytkownika
Palantir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: pn 21.04.2003 11:24
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: Funeral » pn 28.04.2003 13:56

Obecnie to co tworzą Immortal i Mayhem, klasycznym metalem nijak nie można nazwać!
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: tomkac » pn 05.01.2004 8:52

Słucham CoF i mi się podobają. No może nie do końca Oni, ale raczej ich muzyka, a jesli chodzi o image to czasem rzeczywiście jest trochę kiczowaty, ale na szczęcie nie zawsze. Najlepsze w CoF jest to, że pod tym całym ciężkim graniem zawsze (prawie) jest jakaś melodia i to wciąga. (Ogólnie i tak najwięcej słucham gotyku, ale Cof jest u mnie wysoko)
Sława Bracia!
Obważan Is My Master! Forever and Ever!
Wyznawcy Obważana łączcie się!
www.tomkac-site.prv.pl
Awatar użytkownika
tomkac
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 17.12.2003 7:51
Lokalizacja: Chełmek

Postautor: Ryan O'Connell » pn 05.01.2004 14:31

Shizm pisze:ANTY CRADLE OF FILTH FRONT


Ile macie lat? Wszystkie antyfronty na forum prowadzą tylko do rozkładu. Dorośnijcie dzieci - pieprzycie jak potrzaskani czasem...

Klarkash-ton pisze:
Sabazios pisze:Shizm ---> Nie rozumiesz, że oni robią to wszystko dla kasy ?????

I widze, ze Tobie to wogole nie przeszkadza.


A Tobie to przeszkadza? Dlaczego? Masz obowiązek ich słuchać? Chyba taki sam jak ja Twojego gadania - jak widzę to mogę nie czytać. Ty nie musisz ich też słuchać. Ale nie - Klark krytykujący wszystko i wszystkich musi, MUSI obrażać! Dorośnij i stwórz coś, za co będą Cię ludzie szanować, coś co spowoduje, że urośniesz nie tylko w swoich oczach. I żeby to nie była strona antycradleof... albo inne anycoś. Krytykować jest naprawdę łatwo...

I żeby było jasne - ich muzyka nie podoba mi się. Mają kilka dobrych gitarowych wstawek (na kilkadziesiąt utworów, które słyszałem) i ciekawe pomysły na teledyski. Film to inna bajka. Dani chciał stworzyć coś, co się jemu podoba, miał okazję i stworzył. Żadnej twórczości, która nie stara się wdzierać do Ciebie drzwiami i oknami nie można krytykować. No! nie powinno się. Bo przecież nikt nikomu nie zabroni psuć krwi...
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Alganothorn » wt 06.01.2004 10:06

wczoraj trafił mi się teledysk zespołu CoF...
dla jasności: nikt mi nie karze oglądać, nikt mi nie karze słuchać, ja nie zabraniam oglądać, nie zabraniam słuchać: piszę tylko swoje zdanie, tylko to, co sam uważam na ten temat;
nie mam pojęcia o czym śpiewali, albo raczej 'śpiewali', nie ma zielonego pojęcia o czym była historia opowiadana w teledysku, powiem, a raczej napiszę, jedno: była to nizwykle odrażająca estetyka...
odrzuca mnie od widoku kobiecych sromów pokazywanych w sposób tak wulgarny, nie odpowiada mi zupełnie widok obmacywania piersi oblewanych krwią, wizja podrzynanych gardeł i wszechobecnej krwi też mi mało pasuje...
muzyki nie oceniam, bo to zupełnie nie moje klimaty, ale estetyka teledysku...zastanawia mnie co się w nich podoba ludziom, którzy uważają je za dobre, za dobrze zrobione, za wnoszące coś...
nie mam pojęcia, ja poczułem się wyjątkowo zniesmaczony i tę grupę będę omijał szerokim łukiem
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: tomkac » śr 07.01.2004 8:07

Alganothorn --> nie zmuszam, ale jeśli będziesz miał okazję to obejrzyj sobie teledysk Her Ghost In The Fog. Osobiście uważam go za najlepszy.
Sława Bracia!
Obważan Is My Master! Forever and Ever!
Wyznawcy Obważana łączcie się!
www.tomkac-site.prv.pl
Awatar użytkownika
tomkac
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 17.12.2003 7:51
Lokalizacja: Chełmek

Postautor: Alganothorn » śr 07.01.2004 10:08

tomkac ---> grupa nazwałą się, w wolnym tłumaczeniu, kołyską syfu - i dokładnie taka jest jej estetyka...
obawiam się, że tyle, co zobaczyłem w zupełności mi wystarcza...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Ryan O'Connell » śr 07.01.2004 10:20

Faktycznie HGitF jest miejscami ciekawe (teledysk, bo utwór kończy się zanim się zacznie ;)).

I rozumiem wyrażanie swojego zdania - o gustach się nie dyskutuje; a i każdy ma prawo sowje zdanie wyrazić. Kulturalnie, jednak. Niektórzy jednak o tym zapomnieli i uzurpują sobie prawo do prostowania kręgosługa moralnego słuchaczy tej czy innej muzyki. Bezkrytyczność wobec siebie niektórych osiąga stężenie tak nieznośne, że aż cuchnie. :(
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: dani_666 » sob 17.01.2004 13:39

jak dla mnie cof rulez
Awatar użytkownika
dani_666
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pt 02.01.2004 14:07

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości