Delerium

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Delerium

Postautor: Sorden » pn 27.06.2005 17:06

Troche sie zastanawiam czy jest sens zakladac temat o jednym zespole, ale co mi tam :P
Chodzi mi o zespol Deleirium... nie czytalem onim wiele..., ale mam na dysku chyba z 10 albumow...
Najbardziej fascynuje mnie fakt ze sa bardzo zroznicowane :P...
Np. taka plyta Spirytual Archives jest swietna... swietny klimat... ambientowe brzmienie... ale jesli siegniesz po plyte Karma lub Poem to dostajesz popowe piosenki ktore nie sa wcale takie beznadziejne (male zboczenie na temat popu ;) ) kompozycje wrecz zachwycaja, nie sa linowe, sa poprostu przyjemne ... Zastanawiam sie czy poszli w dobrym kierunku... Smaczku dodaje fakt, ze piosenki te staly sie natchnieniem dla wielu DJ'ow (np.Dj Tiesto) ktorzy stworzyli naprawde swietne remixy ;)
Dziwne, ale to wrecz poglebia moj apetyt na Delerium...
Po kikukrotnym przesluchaniu dyskografi dochodzi sie wkoncu do wniosku ze maja oni unikatowy styl ktory jest wspanialy sam w sobie i kazdy znajdzie w nm cos dla siebie.

Moze ktos wypowie sie na temat Delerium :> ?
Ciekaw jestem jakie sa wasze opinie na ten temat, gdyz dla mnie jest to swietny zespol ... moze na wstepie nie zachwyca, ale napewno szybko sie nie znudzi!

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Hifidelic » pn 27.06.2005 22:30

Ja osobiście uwielbiam tą grupę. Karma w szczególności to jeden z moich ukochanych albumów.
Muzyka kojarzy mi się z DcD, z którego zresztą Delerium wycina sample, oraz z pierwszą płytą Deep Forest.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Sorden » pn 27.06.2005 23:38

no no... Karma to faktycznie dobry album... sam czesto go slucham...
Jesli chodzi o sample DcD to nawet nie mialem o nich pojecia :P ale to pewnie dlatego ze niewiele ich sluchalem ;)

Polecam dosc ciekawy (jak na popowy) albumik Poem ... Plyta bardzo przyjemna !!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości