Muzyka z gier komputerowych...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Postautor: tomkac » pt 02.01.2004 10:08

Lubię muzę z IW 1 i 2, a także z Morrowinda! Niektóre kawałki były naprawdę świtne.
Sława Bracia!
Obważan Is My Master! Forever and Ever!
Wyznawcy Obważana łączcie się!
www.tomkac-site.prv.pl
Awatar użytkownika
tomkac
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 17.12.2003 7:51
Lokalizacja: Chełmek

Postautor: Jakub Cieślak » pt 06.02.2004 10:40

A ja będę cholernie nudny i nadal popodniecam się dokonaniami pana Michaela Giacchimo. Ten pan popełnił znakomitą ilustrację muzyczną do Call of Duty. Po odsłuchaniu dwóch może kompozycji lecących w tle moich morderczych zmagań z niemieckim okupantem wyłączyłem grę i zacząłem ściągać muzykę do samodzielnego posłuchania. Jak pragnę fiknąć, ten pan jest już po prostu godnym następcą Johna Williamsa, nie obrażę go jeżeli nazwę jego twórczość znakomitym naśladownictwem stylu Williamsa. To naśladownictwo mocno się udziela muzyce do Call of Duty. Jednak to nie jest ten przesycony, przeładowany i przesłodzony Williams od Epizodów I i II, Harrego Pottera i Jurassic Parku, ale jest to styl Williamsa z czasów Indiany Jonesa, starej trylogii GW, szczęk. Doskonała uczta.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lechu » czw 25.11.2004 19:39

Panowie i Panie, będzie krótko:

World of Warcraft Original Soundtrack
To trzeba usłyszeć!!!! Standardowy team muzyków Blizzarda zrobił swój najlepszy OST do tej pory. Diablo przy tym wymięka, a poprzednie Warce czyszczą mu buty. Starcraft gdzieś tam pełza próbując fikać, ale nie ma szans.
Potężna orkiestra, potężny chór, potężny klimat. Zupełna miazga jak na mój skromny gust :D

http://www.skylagoon.com/gamemp3s/torre ... 04.torrent
Link do torrenta, soundtrack jest razem z OSTem do Everquesta 2, ale tego nie mialem jeszcze okazji słuchać. Perfekcyjne VBR, 220 mega całość.

Ehh gdzie te czasy gdzie muza z gier to było "piku piku" :)

PS Z checią jak czas pozwoli pokręcę trochę ten topik, bo VGM w obecnych czasach równa się muzie z filmów, a i nie raz ją przewyższa ;) Więc jest o czym pisać :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lilly » sob 13.08.2005 20:13

To mam dla was jedna pereleczke z Bard's Tale.
Piosenka o demonie Nuckelavee.
Dla mnie po prostu cos pieknego - tekst i sposob wykoniania... W ogole klimat gry jest niesamowity i muzyka go zdecydowanie podkresla.
A jakby kogos interesował tekst to prosze tutaj (sorka za kodowanie, ale nie chce mi sie html'a robic :P)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Dobrusia ;) » śr 17.05.2006 11:16

muza z bloodlines i SC.
:)
Koń zdechł!!
Awatar użytkownika
Dobrusia ;)
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pt 17.03.2006 13:05

Postautor: Azirafal » śr 17.05.2006 21:00

Lilly pisze:To mam dla was jedna pereleczke z Bard's Tale.
Piosenka o demonie Nuckelavee.
Dla mnie po prostu cos pieknego - tekst i sposob wykoniania... W ogole klimat gry jest niesamowity i muzyka go zdecydowanie podkresla.
A jakby kogos interesował tekst to prosze


Dziwne to :P Wkurza głos, zbyt prosta aranżacja jak dla mnie (nawet mimo, że to bardowa piosenka, a nie artystyczny koncert ma być :P )... Ale teksty raz na jakiś czas rozwalają, np.:

'gdy tak się stanie, lepiej uderzaj z laczka,
bo interes ci urwie i poda w buraczkach'

:lol:

Musiałbym pewnie pograć trochę, coby się do konwencji przyzwyczaić, a tak... :roll:

Ale ta 'piosenka' z tej samej gierki jest boska :D :D :D => http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=896
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » czw 18.05.2006 15:00

Jeśli o Bard's Tale chodzi, to ja wolę ten majstersztyk: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=902 ;)

Szczególnie dobrze prezentuje się w grze, razem z balecikiem i karaoke :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Stoniu » pn 10.07.2006 19:29

Ja lubię muzykę z SH3. I to zarówno utwory instrumentalne, jak i te z wokalem. Sądze że oddają klimat gry, no isluchajac ich przypominam sobie samo przejście gry.
Stoniu
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 10.07.2006 19:21
Lokalizacja: Lubliniec

Postautor: RaF » sob 18.11.2006 16:03

Tak właśnie mi się skojarzyło (po czasie; wychodzi na jaw szybkość mojego przetwarzania danych :P), że motyw ze wspomnianej piosenki o Nuckelavee jest dziwnie podobny do tego z "Wild Montana Skies" Johna Denvera. Ciekawe czy jakaś 'inspiracja' kompozytora ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ros » śr 18.04.2007 7:27

Ja lubię płytkę z muzyką dołączoną do Heroesów 5 :-)
Ros
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 89
Rejestracja: pt 13.04.2007 7:53

Postautor: Gavein » czw 20.12.2007 13:10

Ostatnio wszedłem w bliższy kontakt z komputerową planszówką 'Armageddon Empires' i główny motyw, pojawiający się podczas gry zagnieździł mi się na amen... Ehh, to patetyczne tuuuuu tuu tu tu tu ;)
Awatar użytkownika
Gavein
Lord
Lord
 
Posty: 1132
Rejestracja: pn 19.11.2007 12:41
Lokalizacja: Anamasobia

Postautor: Jakub Cieślak » czw 20.12.2007 13:35

Muzyka imć Troels’a Folmann’a do ostatnich dwóch Tomb Raiderów. Pyszka po prostu. Pan się zna na rzeczy. Ostatnio non stop na słuchawkach.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azgheros » wt 22.01.2008 19:52

Nieraz mnie też jakaś gra zaskoczyła na plus muzą. Niektórzy wspomnieli że w Diablo 2 jest super muza - ja tak nie uważam. Jest niezła i tylko jeden kawałek jest super (ten haremowy ;)).

Za to bardzo miło wspominam muzę z gry Shogo (ciekaw jestem czy graliście w tą gierę - muzę kiedyś specjalnie pobrałem z netu), HoMaM IV i wielu innych, które mi się teraz nie nasuwają na myśl
Azgheros
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 27.09.2007 15:22

Postautor: Azirafal » śr 12.03.2008 11:03

Nie wspominam już nawet o świetnej muzyce, jaką raczył mnie Wiedźmin przez całą grę i przez długie minuty i godziny jazdy autobusem w słuchawkach ;)

Wspomnę, iż niedawno sobie zakupiłem Prince of Persia: Sands of Time i gra mnie całkiem nawet wciągnęła (choć walki po pewnym czasie stały się nużące a i kamerka działała dziwnie czasem), ale muzyka - mniam. Fajne rockowo-arabskie klimaty, atmosferka odpowiednia jest, klimat zachowany idealnie, wszystko cacy :) Nawet piosenka wrzucona pod Credits nie raziłą za bardzo.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vellmysar » czw 19.06.2008 11:01

O tak, niezaprzeczalnie muzyka z Wiedźmina jest niesamowita.

Ja jednak chciałbym wspomnieć o grze, która właściwie jeszcze nie została wydana, ale coraz głośniej o niej w internecie. Soundtrack do "Sacred 2:Fallen Angel", bo o niej właśnie myślę, tworzy zespół Blind Guardian.

O, proszę. Oto link do trailera:
http://pl.youtube.com/watch?v=sEduAU1NvuI

Bardzo spodobało mi się zdanie zauważone gdzieś w komentarzach do filmiku:"Ciekaw jestem, ilu ludzi kupi tą grę ze względu na muzykę Bardów?"

Osobiście ciekaw jestem, jaki będzie wynik współpracy Ascaron - Blind Guardian.
Vellmysar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pn 16.06.2008 17:06

Postautor: Marycha » sob 21.06.2008 12:34

Wystarczy znać tytuły i wykonawców, a Ares wszystko załatwi (ale problem w tym, że trzeba znać...).
Marycha
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 65
Rejestracja: pt 20.06.2008 20:39
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: Jakub Cieślak » pn 07.07.2008 5:50

Azi: rockowo to zaczyna się dopiero od "PoP: Warrior Within". Ale w Piaskach też ładnie brzdąkają.
Co do Wiedźmina to dla mnie wielkie zaskoczenie, że są u nas młodzi ludzie zdolni do popełnienia takiej przyzwoitej muzyki do gry. Duże brawa dla panów! Płytka regularnie chodzi w aucie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Karol Wojciechowski » wt 14.07.2009 11:51

Fakt w Wiedżminie OST świetny klimatyczny. Tylko czemu wszyscy zapomnieli o mistrzu Akirze Yamaoce i OSTach z Silent Hillów przecież są genialne zwłaszcza jak śpiewa Mary Elizabeth McGlynn. Swietna muzyka jest też w grze OKAMI świetnie skomponowane klimatyczne piękne poprostu. A zastanawia mnie co byłoby gdyby ARctic Monkeys muze do gry jakiejś zrobili.
Karol Wojciechowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: wt 17.10.2006 8:57
Lokalizacja: Redlin

Postautor: Jakub Cieślak » pn 05.10.2009 20:54

OżeszTyWMordęJaCięNieMogę, Video Games Live w Polsce! Info o imprezie. Rany Boskie, muszę poleźć!
Dla niezorientowanych i leniwych- raz na tysiąc lat człowiek ma okazję posłuchać niezgorszej muzyki z gier w niezłej orkiestrowej aranżacji przy całkiem miłym zestawieniu z różnymi wizualizacjami. A żem się trochę muzyki growej osłuchał i wiem, że czasem potrafi być dobra, a nawet lepsza od tej w filmach. Taki Medal of Honor, takie Call of Duty, taki Splinter Cell, Tomb Raider- te kompozycje robią wrażenie, a tutaj jeszcze w wersji na żywo wykonane przez całkiem solidną orkiestrę. No kurka, muszę poleźć. Idzie ktoś?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

-

Postautor: Cyrograf » wt 06.10.2009 21:13

Szczerze mówiąc, to bym się wybrała, ale jakoś nie jest to krąg moich największych zainteresować i trochę za daleko ode mnie... Też jakos nie mogę tam znaleźc po ile bilety...?
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 07.10.2009 15:00

Drogo jak na mój gust, ale ja mało koncertowy - 125- 155zł.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

-

Postautor: Cyrograf » czw 08.10.2009 20:35

O szlag O.o Więc jeszcze dochodzi brak funduszy na tak drogą rozrywkę. No cóż, jestem skąpa co by nie mówić. Za 155 zł to pójdę na festiwal albo coś w stylu kilku koncertów, na wielu scenach itp.
Ale miło, że organizuje się takie cuś. xd
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 19.11.2009 13:48

No i byłem. Oko i ucho nacieszyłem.
Oko, bo rzeczywiście amerykańce się przygotowali i zrobili takie show, że dwie godziny strzeliły w oka mgnieniu. Uch, ależ było "energetycznie". Pan prowadzący dość dziarsko rozkręcił dość nieśmiałą polską publikę, wizualizacje nie rozwalały, ale się działo. Widać, że całe show oparte jest na dość karkołomnym połączeniu koncertu orkiestry symfonicznej, koncertu rockowego i interaktywnego pokazu multimedialnego. Ludzie byli zapraszani do brania udziału w różnych konkursach, do uczestniczenia w koncercie.
Ucho, bo cała impreza skupiona była na muzyce. Muzyce z gier, a ta potrafi robić wrażenie. W dodatku zatrudniona na tą okazję Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus pokazała wysoki poziom, i wszystkie kawałki zaaranżowane na tą orkiestrę chyba wszystkim przypadły do gustu. Brawo ogromne. Cieszę się, że tam byłem, dało mi to niesamowitego kopa.
Na minus oczywiście polska otoczka organizacyjna. Na dwie godziny przed koncertem miały być jakieś wydarzenia specjalne- były dokładnie dwa. Granie w Guitar Hero (jedno stanowisko), które było częścią koncertu (zwycięzca konkursu występował potem z orkiestrą na scenie) i granie w jakieś wyścigi na jakimś portablu. Poza tym łaziły dwie (na moje oko) nieletnie dzierlatki przebrane za bliżej nieokreślone babki z gier i tyle jeżeli idzie o polską oprawę. Gdybym nie miał odtwarzacza, to bym przez te dwie godziny umarł z nudów.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » czw 19.11.2009 14:04

A ja cholera zapomniałem o VGL ;( Wczoraj mnie kumpel oświecił, że... no, że wczoraj to było. Ych, ale z drugiej strony to niewykluczone, że i tak akurat w tym miesiącu bym nie miał kasy na to przedsięwzięcie :)

Z muzyki growej ostatnio pasjonuję się OSTem do Divinity 2: Ego Draconis. Bardzo sympatyczne, skromne, kojarzy mi się niezmiennie z muzyką z serialu Robin of Sherwood :) Ładne kawałki, dużo instrumentów strunowych, fletów itp. Ładnie brzmi, świetnie się komponuje z grą i z jej klimatem (który zresztą kojarzy mi się najbardziej z Wiedźminem... tylko że w słabszej wersji). Polecam do posłuchania - na YT jest kilka kawałków (7-8), z czego najbardziej podpuszczałbym do posłuchania kawałka nr 1 (Main Theme) oraz 3 (Broken Valley Wakes).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 19.11.2009 17:55

No i żałuj. Raz na trzysta lat można wydać trochę więcej gotówki i w tym przypadku była to dobrze wydana kasa (nawet nie żałowałem na koszulkę i płytę, tak byłem zajarany po koncercie).
Uzupełnię jeszcze: wspominałem już o GH konkursie, no i tak przed połową Pan Prowadzący wyciąga kartkę, że tera będzie czytał, kto wygrał ów konkurs. No i pech chciał, że wygrał chłopak o nazwisku takim, że czacha amerykańca dymi. Pan generalnie miny nie tracił, ale próbował przeczytać bawiąc się przy tym doskonale, stękał, dukał, kombinował. Nawet nie wiedział, że tego typu litery mogą iść w takim układzie. Minęła przerwa, chłopaka namierzyli, na scenę zaprosili i Prowadzący w końcu powiedział, żeby chłopak powiedział jak się nazywa. Maciążek. Sala wyła ze śmiechu. A chłopak dostał task, że ma teraz zagrać na GH, ale oprócz podkładu z gry będzie miał ze sobą całą orkiestrę wraz z Panem Prowadzącym, który nieźle gitarą się posługuje. Chłopak miał osiągnąć ileśtam punktów by dostać super suweniry. A widać było, że w GH grał. Zjadł zatem songa na przystawkę, dostał ogromną burzę oklasków, a cały numer z orkiestrą po prostu był nieziemski. Duży szacun. Takich smaczków więcej było. No normalnie przez cały konkurs nakręcałem się fantastycznie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

-

Postautor: Cyrograf » wt 24.11.2009 18:49

Ahh i co narobiłeś? Teraz mam do siebie pretensje, że nie pojechałam...
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: Jakub Cieślak » wt 24.11.2009 19:27

Narobiłem, narobiłem. Od razu pretensje. Człowiek radością chce się podzielić, pokazać, że stać go jeszcze by zwlec cztery litery sprzed monitora, dostać szoku na widok świata zewnętrznego i innych ludzi. Może to już mój ostatni taki wyskok...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » wt 24.11.2009 22:42

Jakub Cieślak pisze:Może to już mój ostatni taki wyskok...


Weź Ty się uspokój już, co? Bo zaraz jeszcze każesz mi oddawać tytuł Arcypryka :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 25.11.2009 8:11

To znaczy mam nadzieję, że kiedyś syna zabiorę na tego typu imprezę. A miało zabrzmieć dramatycznie, bo to mój pierwszy w życiu tego typu wypad na imprezę masową. Nie jestem fanem imprez masowych. Nie lubię kumulacji ludności, zwłaszcza jak ta kumulacja mnie otacza.
I żeby wracać na właściwe tory względem tematu:
Radzę poszukać na jutubie wykonania tematu z Mario Bross w wykonaniu Video Games Live. Kapitalny kawałek. Szkoda, że nie ma go na płycie. Dzięki koncertowi nabrałem też ochoty do przesłuchania OSTu do "Halo" i jakiejś dziwnej konsolowej gierki "God of War".
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » śr 25.11.2009 8:54

OSTy z Halo bardzo lubię - mam z jedynki i dwójki, i potrafią bardzo przyjemnie w uchu siedzieć.

A God of War to bardzo popularna seria na konsole (w przyszłym roku 3-ka wychodzi) - taki bardziej krwawy i oparty o mitologię Prince of Persia (w sensie - ten od Sands of Time, nie te klasyczne początki czy pierwszy 3D). Tu akurat muzyki nie kojarzę, grałem tylko u brata kiedyś na PS2 ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » pt 27.11.2009 0:51

Post pod postem - yay me :) Dzisiaj posłuchałem części OSTa do Modern Warfare 2 (Hans Zimmer in da house) - nie jest zły, dość epicki, w miarę zróżnicowany, ale jeden kawałek mnie po prostu zabił, słucham go cały dzień na okrągło i przestać nie mogę...

http://www.youtube.com/watch?v=MR56UVKk-t0

Cudo...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: SzachMat » wt 12.04.2011 14:59

akira yamaoka i jego utwory do silent hilla wymiatają
SzachMat
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 15.03.2011 19:19

Postautor: Jakub Cieślak » śr 13.04.2011 7:18

Azirafal pisze:Post pod postem - yay me :) Dzisiaj posłuchałem części OSTa do Modern Warfare 2 (Hans Zimmer in da house) - nie jest zły, dość epicki, w miarę zróżnicowany, ale jeden kawałek mnie po prostu zabił, słucham go cały dzień na okrągło i przestać nie mogę...

http://www.youtube.com/watch?v=MR56UVKk-t0

Cudo...


"Chasing Rojas" jest lepsze. :P

> Szachmat: Nie posiadłem ostów do Sajlent Hilla. Zapewne wynika to z faktu, że jakoś nie pałam miłością do kompozycji muzycznych rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie trafia do mnie. Whisky robią dobre, muzykę - nie bardzo. :)

Polecam muzykę do Assasin Creedów 2 i 3. Przyjemne brzdąkania doskonałe do podróży. Kilka kawałków porywających, ale przeważa muza spokojna, niezbyt wystawna, po prostu ilustracja.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości