Łzy...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Lubisz Łzy ?

Tak
9
31%
NIe
20
69%
 
Liczba głosów : 29

Łzy...

Postautor: Sorden » pt 10.01.2003 16:28

Na Śląsku zrobil niezla kariere ...
Jednak podobno na polnocy kraju nie sa oni tak popularni...
Co sadzicie o tymze zespole... ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Klarkash-ton » pt 10.01.2003 16:35

Jednym slowem.... KUPA
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » pt 10.01.2003 17:42

Ja tam lubie bo nic zlego mi nie zrobili.

Powaznie to maja kilka strawniejszych kawalkow wiec nie neguje.
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: '//iedzmin » pt 10.01.2003 18:34

1. Troche to statsiarsko/spamowate
2. Nie lubie oprocz jednej pisoenki... wiadomo jakiej - ten zespol to komercja - takie jest moje zdanie.

btw: proponuje nie zakladac do kazdego zespolu osobnego tematu...
inaczej - zakladajmy - tylko moze nie do takiej bardziewnej muzy nie majacej nic wspolnego (tak mi sie wydaje) z klimatem Katedry i wszechobecnie temu klimatowi towarzyszaca muzyka metalowa
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Sabazios » pt 10.01.2003 19:45

Nie i chyba nie trzeba mówić czemu.
Awatar użytkownika
Sabazios
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 19.11.2002 17:52

Postautor: Vampdey » pt 10.01.2003 22:44

Nie jest to kolejne śpiewanie naiwne o miłości, niektóre kawałki są mroczniejsze, milsze :) (bez świadomości że lider zespołu jest obiektem kultu masowego, a kolejne piosenki to komercha) ... Najbardziej podoba mi sie ostatnia Anastazja, jestem (właściwie szczerze to tylko ta). Fanem nie jestem, przelotem słucham co w tv wpadnie w ucho
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » pt 10.01.2003 22:51

Ja tam czasem jak mam ochote to "Łez" slucham !!!
Vampdey ma tu racje... niektore utworki sa mroczne !!
Jednak powiedzcie mi jedno...
Czy spiewanie o milosci to cos zlego ???
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » pt 10.01.2003 23:06

Absolutnie nic złego, jesli ma to jakies sens, przesłanie, klimat, zawartość, itp.. Mówiąc o piosenkach o miłosci mialem na myśli jak nie trudno sie domyślić zespół pewnego boskiego (słowa ironiczne, "boski" nie jest moim wymysłem) zespołu który jest obecnie na topie w naszym cudnym kraju :P. Takie śpiewanie o uczuciach bywa naiwne i robione pod dziesiejsze nastolatki...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » pt 10.01.2003 23:14

Vampdey ma rację, można śpiewać o Miłości i o miłości...
Co do Łez.... w sumie nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie to, że w ostatnie wakacje byłem bez przerwy katowany utworami tego zespołu (w czasie pracy koleżanki nieustannie to puszczały) no i oczywiście zbrzydła mi ta muzyka dokumentnie. Także akurat Łzy - nie dziękuję, inne, o Miłości - proszę bardzo :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: ynst » sob 11.01.2003 19:50

Kajrzy mi sie z Ich Troje wiec NIE
ynst
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 130
Rejestracja: wt 12.11.2002 0:55
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » pt 17.01.2003 15:21

Topic o łzach zmienił się w topic o ich troje oraz młości w muzyce...
Tak mnie naszło, żeby sie podzielić uwagą co do powyżeszego "boskiego" zespolu. Kilka lat temu "ich trzech" nie było takim zespołem, który był wszędzie, który był na ustach wszystkich przedszkolaków, a jego piosenki naciągane, naiwne, ogółem DENNE... Wtedy był mniej znany, a kawałki były dużo mroczniejsze, miły rock (np. "Prawo" mi się swojego czasu podobało) ... Teraz wiemy jak jest. Ogólnie bardzo złym zjawiskiem jest jak coś jest obiektem masowego kultu, (W MOIM przekonaniu) znaczy to o niewybredności gustów, i łażeniu tylko za modą jaka panuje...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » pt 17.01.2003 15:57

Vampdey pisze:Ogólnie bardzo złym zjawiskiem jest jak coś jest obiektem masowego kultu, (W MOIM przekonaniu) znaczy to o niewybredności gustów, i łażeniu tylko za modą jaka panuje...


No i jeszcze jak jakiś obiekt staje się obiektem masowego kultu to taki obiekt chce dotrzeć do jeszcze wiekszej masy i robi tak zwaną komerchę i masówę i tym podobne rzeczy. Czyli nic dobrego.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Palantir » pn 28.04.2003 12:00

Klarkash-ton pisze:Jednym slowem.... KUPA


Dokładnie :!: :twisted:
Nie wyjdę dziś z tobą babe na techno
Nie pójdę z tobą za rękę po molo
Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo!

www.fantazjon.fivnet.com
Awatar użytkownika
Palantir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: pn 21.04.2003 11:24
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 22:41

Hehe zgadzam sie ze sa kiepscy a jestem ze Slaska :). Mam nawet niezla historie zwiazana z tym zespolem - otoz kiedys grali kolo mnie darmowy koncert, to poszlismy z kumplami i kumpelami. Kolesie spoznili sie 2 godziny, ale to normalka, poza tym koncert darmowy - wiadomo jak to jest. Grali z 45 min., ludzie sie bawili i bylo spoko. Skonczyli grac ale ludzie wolali zeby wyszli jeszcze, wiec wyszli i zagrali 2 piosenki. Grali w sumie krotko (i dobrze ze krotko:)). Tydzien pozniej kumpel zajrzal na ich strone - a tam co? Recenzje koncertow. OK luz, ale kto je pisze? Sam zespol! O koncercie napisali mniej wiecej tak: "Chala, bo kiepskie naglosnienie, a publicznosc tragiczna bo same dresy wlasciwie. Ogolnie beznadziejnie, tylko kielbaski byly dobre..." Jak to zobaczylem to chcialem jechac do nich i im pokazac ze nie nosze dresu ale i tak przy*** uderzyc potrafie :).
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Sorden » sob 10.05.2003 13:36

hmm... Czy ja wiem... wczoraj bylem na ich koncercie w Gliwicach (tez darmowym) Impreza przednia... mase ludzi ... oni sie nie spoznili... A pozatym, co jest najwazniejsze wszyscy sie bawili... Ciekaw jestem tylko jaki bedzie komentarz na necie ;)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » sob 10.05.2003 13:40

jako "północnik" czy mieszkaniec połnocy Polski (olsztyn to chyba te okolice :wink: ) moge powiedzic ze łzy przebojem nie sa. moze gdzies tam po 3 piwie i jak ma sie jeszcze agnieszke w druzynie to mozna ja podraznic. a tak to sie tego nie słucha :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Sorden » sob 10.05.2003 13:45

Wlasnie zastanawia mnie ten fakt... Dlaczego Łzy sa bardziej popularne na poludniu niz na polnocy ?
Moze mentalnosc jest inna ... Jakie jest wasze zdanie ?

p.s. Ja osobiscie Łzy lubie. Bardzo dobrze sie robi zadania z maty przy tej muzyce :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: vilya » sob 09.08.2003 22:55

właśnie byłem na ich koncercie w Gdańsku no i muszę powiedzieć, że się dobrze bawiłem. nie wiem co większość z was ma przeciwko komercyjnej muzyce. ja lubię słyszeć melodię tego co słucham. jak ktoś wymiata na gitarze, wszyscy kręcą swoimi long hair to jest oczywiście bardzo ambitne. a i lubię też słyszeć słowa piosenki. słuchając metalu nie zawsze się to udaje. no ale o gustach się nie dyskutuje. pozdrawiam
Time to die
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Postautor: Alganothorn » sob 09.08.2003 23:37

nie miałem okazji poznac całokształtu twórczości, ale i nie ciągnie mnie;
generalnie to, co usłyszałem do tej pory nie zachęciło mnie w żaden sposób, a co słuchać i tak mam...
generalnie nie denerwuje aż tak, jak 'Ich Dwoje i Pajac', ale nie moja działka
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Menthorn... » pn 11.08.2003 21:41

Nie lubię tego zespołu. I to raczej nie z powodu tego jaką muzykę tworzą (gdyż sama gra jest całkiem niezła) ale raczej z tego że już mi obrzydli... poprosu niestesty moja siostra jest dziwna albo Łzy albo Tatu :evil: i jak tylko słysze głos wokalistki musze go czymś zagłusić....
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Chaon » pn 11.08.2003 22:22

Słuchałem tego zespołu przez 9 godzin jazdy z Warszawy do Szczecina i uważam, że wokalistka ma piękny głos. Sam zespół nie wydaje mi się zbyt ciekawy muzycznie, ale też nie uważam go za totalny szajs. Z ich twórczości najbardziej podoba mi się fragment teledysku "oczy szeroko zamknięte" gdy wokalistka rozmawia z gośćmi z zespołu i spogląda w stronę tego fotografowanego faceta w firankach - lecą wtedy słowa "całego, zdanie po zdaniu".

To spojrzenie...

Ach!...
:)
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » wt 12.08.2003 13:09

czyzby nasz urwis chaon sie zakochał :wink: fakt panienka jest ładna tez mi sie podoba...a zywcem Ci jej nie oddam :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » wt 12.08.2003 20:26

Uważam, że nie można się zakochać w kimś kogo się nie zna, co najwyżej zauroczyć, ale nie sądzę, abym był choćby zauroczony... Po prostu te spojrzenie wydaje mi się piękne i cudowne. Możesz ją sobie Nainie wziąć :wink:
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Menthorn... » wt 19.08.2003 13:05

zgadzam sie... zresztą to nie pojęte żeby .... eh... kobiety... no a co do zespołu łzy to komecha się szeży bo wczoraj słyszałem kolejną przeróbke...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Angbandrider » sob 13.09.2003 20:00

Przeróbka czy nie ale dla mnie po pierwsze primo kiepski mastering płyt - w efekcie brak wydźwięku; po drugie secundo - głos wokalistki jest dla mnie wyjątkowo wkurwiający (odnosze wrażenie jakby ktoś jej robił "krzywdę" w trakcie śpiewania). Reszta może być, ale to nie zmienia faktu że i tak ich nie lubie.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Klarkash-ton » śr 17.09.2003 22:54

A mi sie Lzy kojarza z Ich troje. Moze nie sprzedaja sie jeszcze tak jak ta "czerwona malpa", ale sa na naprawdej dobrej drodze do tego.
Ja za nimi nie przepadam. Ani muzycznie ani tekstowo jakos do mnie nie przemawiaja. Mam ciekawsze rzeczy do sluchania. :]
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lilly » pt 19.09.2003 19:07

Powiem krotko - chlopaki fajnie graja; denerwuje mnie sposob spiewania tej pani - jest w zasadzie poprawny, ale jakos mnie irytuje. Zreszta jakby ich teksty nie byly tak banalne, to mialabym inny stosunek do nich. Chociaz tragedii nie ma, bo nieliczne kawalki moge uznac za niezle. Ale ta komercja... nie zebym miala cos bardzo przeciwko, ale jest ich za duzo wszedzie - tak samo jak z Tytanikiem (bronilam sie przed jego onejrzeniem jak sie dalo - jak puscili w autokarze, to wlaczylam sobie Metallice i zamknelam oczy :P )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron