haujobb

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

haujobb

Postautor: Breja » sob 31.07.2004 20:28

czy ktos słucha tego zespołu?
Bo ja jestem fanatykiem 8)
Dla tych którzy nie wiedzą co to: trudno opisac mi przynależność gatunkową , jak jesteście ciekawi to proponuje ściągnąć z netu , najlepiej płyty: Vertical theory , Polarity i Solutions for a small planet.
Te trzy to moje ulubione :D
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Gvynbleid » sob 31.07.2004 21:10

Narazie zassał mi się tylko jeden utwór - Nature Interface i na jego podstawie sklasyfikowałbym tą muzykę w połączenie elektronicznej (to daje się we znaki najmocniej) + instrumentalnej + ambient. Kompilacja ciekawa i warta dokładniejszej uwagi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Breja » sob 31.07.2004 22:45

do tego nalezy jeszcze dodac że pan śpiewa smutnym głosem i już jakis obraz sie klaruje :D
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: egoist » ndz 01.08.2004 21:55

Tak, JA slucham haujobb'a!!!
[bardzo czesto slucham, nie ukrywam, ze inspirujacym wielce jest projekt panow: D. Myer'a i D. Samardzic'a]
the name of the game is to win all way!
egoist
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: sob 17.07.2004 14:07
Lokalizacja: lodz

Postautor: Hifidelic » ndz 15.08.2004 9:39

Haujobb jest nieźle dołujący. Ale jest to ten fajny gatunek dołującej muzyki, której powinno się słuchać, gdy Twoja postać w Cyberpunku (albo nie daj Bóg, Ty sam w realu) zaciska dłonie na stylisku siekiery, wkłada to niezwykle przydatne narzędzie do torby adidasa, albo innego najka, idzie do supermarketu i mówi:
"Czas na wyrąb".
Wtedy można zmienić muzykę na FLA, Rammsteina, albo Odę do radości.
__
A poważnie - mimo tego, że jest to muzyka elektroniczna, nie powinna się kojarzyć z techno imprezami, ale z dojmującym uczuciem dehumanizacji, takiej, jaka jest obecna w wielu utworach Toola. Pulsujący rytm przypomina czasem "In the run", Floydów...
Dziwna muzyka, jeśli ktoś ma inklinacje w kierunku muzyki elektronicznej i lubi Dark Future, koniecznie powinien posłuchać.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości