RECENZJE płyt

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

-

Postautor: Cyrograf » wt 26.02.2008 20:48

Mógłby ktoś zrecenzować ostatnią płytę Michaela?
Thriller - 25th Anniversary Edition
Proszę...
Chcę kupić a jest dosyć droga. Zdobył już ktoś?
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: RaF » śr 27.02.2008 10:20

Ja tam się nie mam zamiaru dotykać do tej płyty. 66 zł za coś, co było już wydane lata temu, stanowczo mnie zniechęca - szczególnie do wytwórni.

Szczególnie, ze te wszystkie super-duper-wyczes remiksy, które ponoć mają być główną siłą albumu, zupełnie mi się nie podobają.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

-

Postautor: Cyrograf » pn 03.03.2008 19:48

Nooo prawda z drugiej strony.. Jak zobaczyłam z kim gościnne śpiewane były piosenki, to się troszkę zniechęciłam... Teraz zastanawiam się, bo nie jestem ogarniętym obsesją fanem, czy opłaca się kupić coś co okaże się tolatną porażką.
Ale poczekam, może ktoś zrecenzuje:)
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron