O.N.A. oraz Chylińska

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

O.N.A. oraz Chylińska

Postautor: Avathar » czw 29.01.2004 23:06

Ostatnio w moje łapki wpadł wspaniały album O.N.A. zatytułowany 'Mrok'.
Piosenki z tej płyty są moim zdaniem fantastyczne ! Słowa jak i zarazem muzyka stoją , moim zdaniem , na światowym poziomie. Tym albumem O.N.A. zdobyło moje uznanie i miłość. Piosenki takie jak Zmęczona , Szpetot , Niekochana i Łamanie Kołem naprawdę mi się podobobają.
Obrazek
Niestety O.N.A. zakończyło swoją działalność.Lecz w serwisach muzycznych można przeczytac o tym, że powstał nowy zespół o nazwie CHYLIŃSKA (wolałbym żeby to sie jednak zmieniło na jakąś inną nazwe, lecz z tego co widze tak sie nie stanie), który w Marcu ( Planowana premiera to 19 Marca )wyda nową płytę.Mam już sens życia :twisted:

Co Wy myślicie o tym zespole , jego piosenkach i nadchądzącym zespole?

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: bejzkik » pn 23.02.2004 19:44

a mnie sie strasznie ona nie podoba
taki zespol ktory mial byc oryginalny a w moim niemaniu wypada kiczowato
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Azirafal » pn 23.02.2004 23:28

O.N.A. miało kilka dobrych kawałków. Ale caa ich otoczka (wraz z Chylińską) mi nie odpowiadała. Mnie naprwadę bardzo ciekawi ile ona sobie operacji plastycznych zrobiła, żeby wyglądać aż tak znośnie jak wygląda teraz :twisted: (ale ja niemiły :P )

Co do zespołu CHylińska, to słuchałem ich i oglądałem w telewizji. Bodajże w MTV. Bardzo stylizowane na Mansona (teledysk: połączenie Mansona i "Die another day" Madonny :P ). Coś strasznego... Nie pamiętam już dokładnie co mi się nie podobało, ale na pewno perkusja, rytmik jak z imprezy disco i sam wokal, gdzie chylińska albo szepcze zgrzytliwie albo udaje, że śpiewa. Ja wiem, że to miał być celowy zabieg, ale wyszło NĘDZNIE! Koniec. Zobaczymy jak reszta płyty, ale po tym singlu... Ech... :?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » wt 24.02.2004 9:12

Prawde powiedziawszy, to nie jechalbym tak ostro po Chylinskiej.
Ja tej plyty jednak sluchal nie bede, poniewaz najwieksza zaleta tej wokalistki - oryginalny glos i rownie oryginalny sposob spiewania, zupelnie mi nie odpowiadaja.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Lilly » pt 27.02.2004 21:57

Azirafal pisze:Mnie naprwadę bardzo ciekawi ile ona sobie operacji plastycznych zrobiła, żeby wyglądać aż tak znośnie jak wygląda teraz :twisted: (ale ja niemiły :P )


Nie tyle co niemily, ile okrutny :P
Wiesz, czasami naprawde mozna cuda zdzialac sposobami naturalnymi :wink: (sport+dieta)

Azirafal pisze:Co do zespołu CHylińska, to słuchałem ich i oglądałem w telewizji. Bodajże w MTV. Bardzo stylizowane na Mansona (teledysk: połączenie Mansona i "Die another day" Madonny :P ). Coś strasznego... Nie pamiętam już dokładnie co mi się nie podobało, ale na pewno perkusja, rytmik jak z imprezy disco i sam wokal, gdzie chylińska albo szepcze zgrzytliwie albo udaje, że śpiewa. Ja wiem, że to miał być celowy zabieg, ale wyszło NĘDZNIE! Koniec. Zobaczymy jak reszta płyty, ale po tym singlu... Ech... :?


Chodzi Ci moze o kawalek "Winna" :?: Mialam go okazje slyszec dzisiaj w Trojce (po raz pierwszy) i od razu mi sie spodobal - tez nie wiem dlaczego; chyba chodzi o klimat, bo po takim pojedynczym przesluchaniu ciezko o jakas dokladniejsza ocene muzyczna.

Rownie podobal mi sie singielek z plyty Mrok; niestety nie mialam okazji slyszec calej plyty, ale juz zaczelam dzialac w tym celu :wink:

[Edit]
Wlasnie sobie przesluchalam tego kawalka jeszcze raz. Co tu duzo mowic - bardzo przyzwoity gotyk :) Pierwsze skojarzenie to byl Theatre of Tragedy (ostatnia tworczosc), natomiast jakos calosc przyszlo do glowy Artrosis (kiedys uwielbialam ten zespol - teraz graja za bardzo industralnie), a przy tym wokal Chylinskiej jest na tyle niepowtarzalny, ze zawsze jest to cos nowego. Nie jest to wprawdzie metal - powiedzialabym raczej, ze cos pomiedzy ciezkim rockiem a popem. Ale zawsz gotyk. No i wpada w ucho :)... przynajmniej moje...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron