Anno Dolores 2004

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Anno Dolores 2004

Postautor: SaraniX » sob 10.01.2004 22:58

mamy rok (nowy) 2004! co tam slychac panie w polityce? muzyce raczej. na co najbardziej czekacie w tym roku? najlepsze/najbardziej udane twory 2003? najwieksze porazki (najbardziej sie zawiedliscie)? dla mnie to jest tak:

1) Tristania - ma byc nowa plyta, niedlugo wejda do studia nagrywac, jezeli beda znow partaczyli ze zbyt duza iloscia elektroniki to nie wiem co z tego bedzie... ale jak wroca do klimatu Weedow's Weed to szykuje sie najlepsza plyta roku/dekady/wieku/millenium
2) Rhapsody i Luca Turilli - wlasciwie jesli chodzi o typ muzyki to te dwa zespoly okolo roku temu zaburzyly moj swiatopoglad... czekam z niecierpliwoscia, bo jeden i drugi zespol ma wydac plyte. Luca Turilli zrobil ogromne postepy jesli chodzi o komponowanie od pierwszej plyty do Prophet of the last eclipse. jest na co czekac
3) CoF - moze cos wyda? nie wiem, ale nie plakalbym. oby tylko nie cos w stylu 2xDVD z wszystkimi wczesniejszymi kawalkami (patrz Lovecraft&Witch Hearts)
4) Summoning - arghhh, raczej nie ma co liczyc niestety :/ biarac pod uwage czestotliwosc z jaka Protector wydaje plyty najblizszej mozemy spodziewac sie dopiero w 2005 a szkoda niemniej licze ze jednak cos wyjdzie
5) Symphony X - no, Romero tez moglby cos pobrzdakac nowego... moze jakas powtorka z czasow Divine Wings of Tragedy?
6) The sins of thy beloved - a czekamy, osobiscie poprosze nowe Pandemonium, Nebula Queen i cover Metallici... ale nie One, tego juz za duzo ostatnio.
7) Stratovarius - nie obraze sie...
8) immortal? therion? :>

najbardziej udane (kolejnosc bez znaczenia, nie mam zamiaru stymulowac musku zeby jeszcze odznaczac jakies konkretne albumy...

1) Summoning - Let mortal heros sing your fame
2) Luca Turilli - The prophet of the last eclipse
3) Hammerfall - Crimson Thunder
4) CoF - Damnation and a day
5) Closterkeller - Nero
6) Apocalyptica - Reflections
7) Dimmu Borgir - Death Cult Carmageddon
8) Sonata Arctica - Winterheart's Guild
9) Norther - Mirror of Madness
10) Metallica - St. Anger (dluuuuugo sie zastanawialem czy nie umiescic tego nieco nizej... stwierdzam jednak ze da sie sluchac, ale zaglebiac sie nei mam zamiaru)
11) Moonspell - The Antitode (nie jest to Wolfheart ale ujdzie... ;))

kupy - czyli to co zostalo spartaczone:
1) Iron Maiden - Dance of Death
2) Children of bodom (hehe, sorr TS :P)

wasza kolej
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » sob 10.01.2004 23:43

Jakby to powiedziec... Dla mnie porazka jest plyta Metallica-St. Anger... nie podobalo mi sie... nigdy nie dotrwalem do konca plyty !
Ostatnio zmienilem troche upodobania muzyczne, wiec wiecej wam nie powiem, bo nie znam nowosci z tego roku :/
Napewno czekam na Ghoust in the Shell- Stand Alone Complex OST 2... To jak narazie wszystko :)

Milym zaskoczeniem roku 2003 jest dla mnie 6 plytka Korna !
Ale o tym wiecej na temacie o tym zespole :D
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: SaraniX » sob 10.01.2004 23:49

o wlasnie, zapomnialem wrzucic korna do kiczy... ;]
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Funeral » sob 10.01.2004 23:52

jezzusicku, ja nie wie nak to sią stało, ale wymieniłeś płyty i zepoły, które są średnie, wtórne i nagrwyają kiepskie płyty!
w moim przypadku wymieniłbym chyba ze 100 bandów, które w ubiegłym roku nagrały zacne płyty!
a w tym roku rzycze sobie tyle samo dobrych płyt:)
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: Sorden » sob 10.01.2004 23:53

SaraniX pisze:o wlasnie, zapomnialem wrzucic korna do kiczy... ;]

no mam nadzieje ze to zart :wink:
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: SaraniX » sob 10.01.2004 23:59

Funeral pisze:jezzusicku, ja nie wie nak to sią stało, ale wymieniłeś płyty i zepoły, które są średnie, wtórne i nagrwyają kiepskie płyty!
w moim przypadku wymieniłbym chyba ze 100 bandów, które w ubiegłym roku nagrały zacne płyty!
a w tym roku rzycze sobie tyle samo dobrych płyt:)

ciesze sie razem z Toba! to wspaniale ze wyszlo ze 100 cudownych plyt! i oby tak dalej! rzycze Tobie i sobie!

aha, uwielbiam to co wtórne! KOCHAM! to jest miód właśnie...

Sorden - niestety to nie byl zart... podczas pisania wylecialo mi z glowy, edita nie zrobie, chyba ze na wyrazne zyczenie ;p
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Funeral » ndz 11.01.2004 0:14

ależ ja jak najbardziej serio mówie, nie musisz być ironiczny!
co jest takiego wspaniałego w gejowskim umpa-umpa typu Hammerfal czy Rhapsody!??
o przepraszam, wymieniłeś jedną dobrą płyty, Apocaliptice, brawo!
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: SaraniX » ndz 11.01.2004 0:29

Funeral pisze:ależ ja jak najbardziej serio mówie, nie musisz być ironiczny!
co jest takiego wspaniałego w gejowskim umpa-umpa typu Hammerfal czy Rhapsody!??
o przepraszam, wymieniłeś jedną dobrą płyty, Apocaliptice, brawo!


nic, niestety etap zachwytu nad Burzumkiem mam juz za soba...
nie bede bronil wymienionych przez Ciebie "gejow" - nie podoba sie, OK, nie ma sprawy. a ze mnie zaden tró ;p
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » ndz 11.01.2004 21:53

Szit totalny to nowa plyta limp bizkitów... szkoda, lubiłem ten zespół. hammerfall też się nie postarał. Moonspellowe The Antitode bardzo mi się podoba (choć też dalego od mojego ulubionego Irreligious ;))...
poza tym:
majesty - regin in glory
masterplan - masterplan (dzieło!)
Natomiast zupelnie się nie zgodze, że nowa plyta iron maidenów jest spartaczona!Co więcej, jedna z lepszych. Dance of Death, Journeyman, Paschendale - geniusz poprostu :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: SaraniX » ndz 11.01.2004 23:57

no, Twoj typ. ale cos malo osob wyraza swoje zdanie... a szkoda. moze bym sie czegos nauczyl ;] co do plyty Hammerfalla - przekonywalem sie kilkanascie przesluchac...

i o jednym czyms zapomnialem... czekam jescze na Iced Earth, ktorych nowa plyta ma wyjsc w dniu rozpoczynajacym sie za 3 minuty...
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » wt 13.01.2004 15:28

Żeby nie było, że temat olewam i nie piszę swoich typów - otóż nie piszę ich dlatego, że ostatnimi czasy słucham praktycznie wyłącznie staroci i przestałem interesować się tym, co wyszło ostatnio a co ma wyjść. Ot i tyle ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości