Wasz stosunek do polskiego hip hopu

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Postautor: bejzkik » czw 05.06.2003 20:26

Avathar pisze:Przepraszam , ale ...

Buahahahahaha ...


no tak
nie wymagam zrozumienia

Avathar pisze:no powiedz mi teraz ,że tutaj jest beznadiejny podkład [ no wynika to z Twojej poprzedniej wypowiedzi)


coś ci sie chyba pomyliło

Avathar pisze:Szczerze mówiąc , istnieją gatunki.


sztuczny podział

Avathar pisze:Każdy zespól czy solista mają własny styl.

więc co ma pierwszeństwo styl czy gatunek? ja mówię że osobisty styl ale już nie wiem co ty bo piszesz niespójnie

Avathar pisze:I jeżeli powiesz mi ,że HH i np. Anna Maria to to samo to sie powiesze. Tak jest to muzyka. Ale dlatego ,że różna odpowiada różnym ludziom to już inna bajka.

znowu nie rozumiem to co spójna jako muzyka czy nie spójna? i dlaczego miałbyś się wieszac. podchodzisz do tego może zbyt emocjonalnie?

Avathar pisze:Trafiłeś na forum gdzie tylko Ty jesteś ... Za ?? No innego słowa nie mam.

a co to ma do rzeczy? kupą raźniej?

Avathar pisze:HH mi nie pasuje gdyż dla mnie muzyka musi być czymś idealnym. Tak jak Mozart , Anna Maria , Gorillaz , J.Lo. no i chociaż Marilyn Manson.


no to widze że jesteś fanem britney, shakiry, dżast fajw itd? nie? a widzisz ja teraz tylko generalizuję podobnie jak ty przedtem co do hh

Avathar pisze:Po Twych wypowiedziach widze ,że chciałbyś rozmawiac o każdej kapeli osobno. A to jest zlekka niemożliwe.


no już to powiedziałem

i ja pozdrawiam
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Avathar » czw 05.06.2003 20:29

Nie no może ja już przerwe bo widac ,że sie nie rozumiemy. A mnie nachodzą niesympatyczne komentarze.

EOT

Gdyż widzę ,że naprawde nie potrafimy zrozumiec siebie nawzajem. Moje zdanie jest takie a nie inne no i bywa.

Pozdr.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » czw 05.06.2003 20:51

Boże, ale wy macie problemy! (tylko niech mi tu teraz religijni popaprańcy nie wyskakują, że używam imienia boga na daremne :P) Avathar - pisałeś, że nie obchodzi Cię zdanie innych, no to olej grimfanga i będzie spokój! Nie namówisz go i nie przekonasz do swoich racji, więc nie próbuj już!!!
Grimfang - widzisz? On Twoje zdanie olewa, więc dajcie już sobie siana i z tej strony też już będzie spokój!

Koniec. Kropka. Prosimy o dalsze opinie...









P.S. HH jest nędzny :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bejzkik » czw 05.06.2003 21:02

Avathar pisze:Nie no może ja już przerwe bo widac ,że sie nie rozumiemy. A mnie nachodzą niesympatyczne komentarze.

EOT

Gdyż widzę ,że naprawde nie potrafimy zrozumiec siebie nawzajem. Moje zdanie jest takie a nie inne no i bywa.

Pozdr.


spoko
kończymy
bo jak to pisał hłasko marek bedzie nieprzyjemnościunia



ps. no nie bardzo bo jak widze nerwy puszczają a wymiana zdań (a na tym to ma chyba polegać) chyba z braku argumentów zakończyła się -> czepiam sie czepiam :twisted: i generalnie nie chodzi tu o te kiepskie hiphopowe kapelki ale o muzyke
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Tullaris » pt 13.06.2003 9:48

Dla mnie dobra muzyka to sztuka - idealne dobranie nut , świetny tekst no i oczywiście doskonałe wykonanie ...
każdy lubi co innego ale Hiphop ( moim zdaniem ) to dno .
nie mówie że wszyscy hiphopowcy to dresy , ale przynajmniej połowa nimi jest .
Hiphop w polsce tworzą ludzie ( niezawsze ale przewarzie ) którzy prawdopodobnie nawet nut nie znają !!!
śpiewają jak to w polsce jest beznadziejnie albo jeszcze o jakiś innych bzdurach , mając nadzieje przyciągnąć naiwnych słuchaczy do siebie poprzez teksty , które też nie powalają na kolana ...
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Chaon » pt 13.06.2003 12:05

Czy rzeczywiście znajomość nut jest potrzebna w każdej muzyce? Myślę, że nie, np. Indianie z Peru grają fajną muzykę, a nut pewnie nie znają :)

Może rzeczywiście są zespoły hip-hopowe, które tworzą fajną muzykę, ale twórczość większości to dla mnie kicz. Przeciętny zespół gotycki 100 razy bardziej mi się podoba niż przeciętny zespół hip-hopowy, dlatego uważam ten drugi gatunek za gorszy. Może jakiś wybitny zespół hh by mi się spodobał, ale jestem pewien, że w moich oczach nie zdobędzie on nawet 1/10 uznania jakimi darzę pewne wybitne zespoły gotyckie i Dead can dance.

PS: Azirafal, ateistyczny popaprańcu, nie wymieniaj imienia Boga na darmeno :twisted:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Avathar » pt 13.06.2003 12:12

Chaon <-- Inkwizytorze ! :twisted:
Tak ! Uważam ,że przynajmniej najmniejsza znajomość nut by sie przydała. W wiekszości popularnych zespołów każdy zna nuty. Nawet Madonna je zna bo grała na prekusji i była basistką ! Uważam ,że każdy kto ma zamiar tworzyc muzyke powinien znac jej podastawy i tym samym nuty !

No ale powiedzcie co ja mam zrobic... jak mój brat o 1:00 w nocy Fisza , Peje i innych na Maxa ustawia... hmm ... słuchawki ... DiscMan .. no i Annie Lennox ;)

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: bejzkik » pt 13.06.2003 17:36

fisza to ja tam będę bronić
nuty pewnie zna, zdolny chłopak
peje to ja mam gdzieś itd

a może Ciebie denerwuje to że PUSZCZA o 1 a nie że muzyka
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » pt 13.06.2003 17:41

Obrazek
Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji! :twisted:

Ja strasznie nie lubię nut, to chyba przez tą niechęć nie nauczyłem się grać na żadnym instrumencie, choć bym chciał...
No, ale w dzisiejszych czasach człowiek z komputerem i próbkami dźwięku może tworzyć "muzykę" choćby nawet nie wiedział co to jest gama :P

A na brata jest jeden sposób - w łeb i po sprawie :) Chyba, że jest starszy i silniejszy, wtedy trzeba sabotować jakoś jego akcje :roll:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tullaris » pt 13.06.2003 17:51

Chaon z kąd wziąłeś to zdjęcie ???

a jeśli chodzi o hip hop to włączcie MTV i posłuchajcie jakiegoś polskiego zespołu hip hopowego - ich teksty to prawdziwa tragedia ...
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Azirafal » pt 13.06.2003 18:34

Oto pierwszy spam, do którego otwarcie się przyznaję:

Chaon!!! To jest boskie!!!!!!!!! Mój idolu ("Nobody expects the Spanish Inquisition!" :lol: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » pt 13.06.2003 19:44

Tullaris pisze:Chaon z kąd wziąłeś to zdjęcie ???
...


bluznierca :} - oczywiscie skecz o Hiszpanskiej Inkwizycji... kurde tylko teraz nie pamietam czy z Sensu Zycia... czy z Skeczu z Papuga nie bedzie - na 20 lecie :D Nie pamietam poddaje sie - ide poogladac jeszcze raz :P
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Tullaris » sob 14.06.2003 8:40

Sens Życia oglądałem i nie było tam chyba inkwizycji , ale to było dawno więc mogłem zapomnieć i dlateo się pytam
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: RaF » sob 14.06.2003 11:53

Proszę nie offtopicować bo jak Sorden przyjdzie to was pobije :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » sob 14.06.2003 12:36

Ja nie słucham hip hopu jak większość z was, ponieważ zupełnie nie trafia do mnie ta muzyka. Jednak powiedzieć, że hiphop to gówno i dno i w ogóle nie trzeba nic umieć żeby coś takiego stworzyć to przesada. Tak się składa że wraz z kolegą z roku montujemy film dokumentalny o kulturze hiphopowej (i nie jest to bynajmniej nic w stylu 'blokersów') i sądzę że jest to naprawdę rozległa w tej chwili kultura. Łatwo jest negować wszystko i myśleć stereotypowo gdy się czegoś lepiej nie zna, naprawdę łatwo. Zjawisko hiphopu teraz odpowiada mniej więcej zjawisku punkrocka dwadzieścia lat temu. Mechanizmy są mniej więcej podobne, tylko styl muzyczny zupełnie inny. Z tą różnicą, że hiphop stał się o wiele bardziej skomercjalizowany niż punk. No ale to tak na marginesie. W każdym razie do wszystkich którzy twierdzą że hip hop to tylko kolesie gadający o niczym w rytm podkładów z atari - sami spróbujcie skomponować jakiś doby bit, to się przekonacie że nie jest to rzeczą taką prostą i potrzeba takiej samej wrażliwości artystycznej jak przy innych rodzajach muzyki. Jak napisałem nie słucham hiphopu bo wolę inne klimaty. Ale nie neguję tej kultury tylko dlatego, że sam w niej nie uczestniczę.
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: bejzkik » sob 14.06.2003 12:45

czyżby miało się okazać że nie tylko ja czepiam się uogólniania?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Avathar » śr 18.06.2003 18:37

Wotan pisze:W każdym razie do wszystkich którzy twierdzą że hip hop to tylko kolesie gadający o niczym w rytm podkładów z atari - sami spróbujcie skomponować jakiś doby bit, to się przekonacie że nie jest to rzeczą taką prostą i potrzeba takiej samej wrażliwości artystycznej jak przy innych rodzajach muzyki.

Przynam sie ,że nie potrafie zrobić bitu. A nawet jeśli bym potrzebował to w internecie jest mnóstwo programów które mogą go zrobić za mnie. Ale już nie o to chodzi. Ponieważ nie umiem robić bitów , dopiero ucze sie grac na instrumencie , dlatego nie pcham sie w muzyke. Poczekam aż sie naucze i wtedy to zrobie.

Grimfang pisze:spoko
kończymy
bo jak to pisał hłasko marek bedzie nieprzyjemnościunia

Grim , u nas ( a przynajmniej ze mną :) ) nie ma nieprzyjemności. Skończymy rozmowe i koniec. A w innych tematach bedziemy gadac jakby nigdy nic :)
chyba z braku argumentów zakończyła się -> czepiam sie czepiam :twisted:

I zarazem sie mylisz , drogi Watsonie ;)
a może Ciebie denerwuje to że PUSZCZA o 1 a nie że muzyka

Nie , puszczac o 1 może. Jak puści swojego Adiemusa , Ere czy Mysterie to moge spokojnie spac. Mnie dzwięki HH (nie bede pisał styl bo przecież jest jedna muzyka :P )drażnią.
czyżby miało się okazać że nie tylko ja czepiam się uogólniania?

Szanowna Komisjo , nie rozumiem pytania. I prosze o nie robienie ze mnie kompetnego idioty ;) ;) ;) :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: bejzkik » śr 18.06.2003 19:24

Avathar pisze:Grim , u nas ( a przynajmniej ze mną :) ) nie ma nieprzyjemności. Skończymy rozmowe i koniec. A w innych tematach bedziemy gadac jakby nigdy nic :)


ee to miało być takie literackie zakończenie
Avathar pisze:]
I zarazem sie mylisz , drogi Watsonie ;)


no nastepny temat do sporów
Avathar pisze:Szanowna Komisjo , nie rozumiem pytania. I prosze o nie robienie ze mnie kompetnego idioty ;) ;) ;) :P


no to, eee, koniec?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Gorbag » pt 20.06.2003 21:35

tez nie lubie hip-hopu ale wiem ze do tworzenia tej muzyki potrzebne jest duuzo wyobrazni...wszytko musi miec sens, przeslanie i jeszcze sie rymowac...polski hip-hop tworzony jest slangiem bo tworza go mlodzi ludzie i robia ta wlasnie tym jezykiem zeby inni "mlodzi ludzie" mogli to zrozumiec.
Gorbag
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 18.06.2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » pt 20.06.2003 22:43

Ja też nie uważam się za starego człowieka, a mimo to nie trzeba do mnie mówić żadnym slangiem wspomaganym dodatkowo wymachiwaniem kończynami. To po pierwsze. Co do sensu, to (ukłon w stronę grima ;)) w 95% utworów sprowadza się do takich rzeczy, o jakich już była w tym wątku mowa, czyli że gliniarze są be, świat jest be, a tak w ogóle hip hop to moje życie ;)
Pisałem już gdzieś w którymś wątku, że w muzyce potrzebne mi są przede wszystkim emocje, a tych w (polskim przynajmniej) HH raczej nie za wiele... Albo ja ich jakoś nie potrafię usłyszeć poprzez tę "nawijankę".
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Yoghurt » ndz 22.06.2003 10:47

Cóż, nie lubię ludzi ograniczonych, którzy uważają swoją muzykę za "jedyną słuszną" a reszcie mówią "jesteście małe chujki". Po prostu nie trawię podziałów: o, metal gud, hip hop- beeee. Wali mi róno, czy jakiś zespoł gra hardkor, punk, funk, rap, disco-polo- ważne że mi się podoba, a co powiedzą inni równo mi zwisa i powiewa. Dlatego zaraz obok piosenek Opeth mam utworki Fatboya Slima, zaraz pod Metallicą- Blur, obok Ironów- Public Enemy. I nie robi mi to różnicy żadnej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: RaF » ndz 22.06.2003 11:28

Mnie też prawdę powiedziawszy wali, bo jak wszędzie powtarzam, jeżeli spodoba mi się jakiś utwór, to mnie nie obchodzi do jakiego on gatunku należy. Problem tylko w tym, że ogromna większość HH do gustu mi nie przypada, tudzież przypaść nie może z powodów które też już nieraz wymieniałem i powtarzać się nie będę.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » ndz 22.06.2003 13:31

szczerze mówiac to moja opinia o poskim hh jest taka sama jak o zachodnim. Czyli nie daję się tego słuchac w 99% przypadków. No ale to moja prywatna opinia i nie zamierzam nikogo do niej przekonywac.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: adash » pt 27.06.2003 11:02

Ja nie rozumiem tylu Polakow jak mozna sluchac czegos takiego jak polski hip-hop. Jak slysze to w telewizji to odrazu zmieniam kanal bo tego sluchac sie nie da. Tylko raz w zyciu przesluchalem cala piosenke polsko hip-hopowa bo byl fajny teledysk :)
adash
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 03.01.2003 23:49
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: bejzkik » pt 27.06.2003 11:25

adash pisze:Ja nie rozumiem tylu Polakow jak mozna sluchac czegos takiego jak polski hip-hop. Jak slysze to w telewizji to odrazu zmieniam kanal bo tego sluchac sie nie da. Tylko raz w zyciu przesluchalem cala piosenke polsko hip-hopowa bo byl fajny teledysk :)



jesli raz przesłuchałeś to skąd możesz mieć zdanie na temat całośći?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: adash » pt 27.06.2003 11:30

jesli raz przesłuchałeś to skąd możesz mieć zdanie na temat całośći?


Bo reszte przesluchalem po jakies 20 sekund i mi sie nie podobaly ani muzyka ani teledysk. Zderzalo sie to czesto wiec wiem, ze hip-hop to beznadzieja.
adash
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 03.01.2003 23:49
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Lil » pt 27.06.2003 14:40

Ja lubie tylko jakies jajcarskie kawalki typu "milenki" czy "elo" ewenement (oni mi sie akurat podobają:))
czy to ze sluchamm khem..metalu od razu od gradza mnie od hiphopu? nie.
Polski HH stoi u mnie udzo nizej od amerykanskiego, nie trawie go. Cala ta hihopowa otoczka mnie irytuje, te brzydkie spodnie i blokersy charczace w kółko o tym samym.
Sama troche tworze, yo :]]]

Tak na marginesie-muzyka nie nazywa sie hip-hop, a rap, gwoli scisłości ;P HH to okreslenie calej kultury. Rap-muzyki. Ale mylne pojecie weszlo do jezyka i juz tak zostanie.
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Czarownica » pt 27.06.2003 15:27

Hip hop to coś na tyle żałosnego że nawet nie chce mi się produkować na ten temat. to nie muzyka. To smuty czarnucha albo białasa rzekomo szkrzywdzonego przez los. I już. nic wielkiego. przyszła na to wielka moda to i przejadzie...mam nadzieję!
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: bejzkik » pt 27.06.2003 15:37

Czarownica pisze:Hip hop to coś na tyle żałosnego że nawet nie chce mi się produkować na ten temat. to nie muzyka. To smuty czarnucha albo białasa rzekomo szkrzywdzonego przez los. I już. nic wielkiego. przyszła na to wielka moda to i przejadzie...mam nadzieję!


łał szczena mi opada po takich postach i nie znajduję słów

jesli chcesz to mogę napisać taki tekst na dowolny zadany temat
taka jest wartość takiego sądu
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lil » pt 27.06.2003 16:07

Czarownica pisze:Hip hop to coś na tyle żałosnego że nawet nie chce mi się produkować na ten temat. to nie muzyka. To smuty czarnucha albo białasa rzekomo szkrzywdzonego przez los. I już. nic wielkiego. przyszła na to wielka moda to i przejadzie...mam nadzieję!

Sama muzyka nie jest zalosna, zalosni są twórcy, którzy za wszleką cenę mimo szajsu chcą rozglosu. A takze "obeznana" opinia publiczna :?
To smuty czarnucha albo białasa rzekomo skrzywdzonego przez los.

Mozliwe. ale nie wydaje mi sie aby kazdy metalowiec wywoływał szatana (kredki) czy cierpiał na nieuleczalną depresję (artrosis)
A przy oakzji-podaj tytułu utwrorów czarnuchów czy białasów rzekomo skrzywdzonych przez los (tzn spiewających o tym), a nie psojrze na ciebie, jak khem...osobę o wąskich horyzontach (mówię tylko o tym poscie)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Chaon » pt 27.06.2003 18:45

Wiem, że to nie na temat, ale muszę to powiedzieć skoro została ta kwestia wspomniana. Lil, dlaczego uważasz, ze Artrosis jest depresyjne? Już kilka razy spotkałem się z taką opinią i nadal jej nie rozumiem :?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lil » pt 27.06.2003 18:49

Zapewne oprzez anemiczny "spiew" tej kobiety, mroczne_i_powazne teksty. Walnie te teksty potrafią człeka dobić.

Poza tym Artrosis nie ma rymów :(
daltego czasem wole HH :P
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Czarownica » pt 27.06.2003 21:16

Przykro mi Lil, że cię zawiodę i że spojrzysz na mnie w "ten" a nie inny sposób, ale nie znam żadnych kawałków hiphopowych i może jestem osobą o jak ty to ujęłaś "wąskich horyzontach" ale nie mam najmniejszej ochoty i zamiaru poznawać jakichkolwiek "piosenek" tej kultury. NIe interesuje mnie to. Tylko powiedz jak wielu znasz hiphopowców z wysoką średnią i z którymi pogadasz na poziomie? ba ja znam dwóch a jest ich u mnie w mieście z 10 ty. jak nie więcej

NO cóż...może nie będę się więcej wypowiadać w tym temacie bo nie chcę uraźić zwolenników tego nurtu (o ile są tu takowi) nom. No to skończyłam kazanko.
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: bejzkik » pt 27.06.2003 22:13

nie jestem zwolennikiem kiepskiej muzyki droga czarownico ale skąd ty możesz cokolwiek wiedzieć o tej muzyce skoro jej nie znasz

stereotypy łatwo budować no nie?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » pt 27.06.2003 22:22

Wokal Medeah jest wspaniały, w żadnym wypadku nie jest anemiczny, teksty są piękne i głębokie, rym nic nie znaczy. Skoro już jesteśmy przy rymie - sama umiejętność rymowania którą tak szczycą się raperzy nie jest dla mnie niczym godnym uwagi - liczy się treść, nie forma.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości