Raz Dwa Trzy

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Raz Dwa Trzy

Postautor: Sorden » pt 07.11.2003 1:31

Hmm... Moze to dziwnie zabrzmi, ale dopiero teraz siegnolem po ich plyty (albo raczej plyte "Trudno nie wierzyć w nic")... Jakos wczesniej brakowalo mi zapalu...
Coz moge powiedziec... Fajne !
Podoba mi sie polaczenie ciekawych tekstow z dosyc przyajzna muzyka ! To niestety w polskiej muzyce rzadkosc !
Podsumowujac , polecilbym to jako "odstresawiacz" choc nie zawsze :)
Poprostu przyjemnie sie slucha !
Co sadzicie o tym zespole ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » pt 07.11.2003 17:47

tak się zastanawiam, czy mój przedmówca, a raczej przedpiszący, rozumie różnicę między 'Raz, Dwa, Trzy' a 'Ich Troje'...
;-)
słucham '1, 2, 3' od dawna - a raczej 'posłuchuję'...
ciekawe teksty, charakterystyczny głos i jego prowadzenie, wpadająca w ucho i dość nietypowa muzyka - miła odmiana, którą sobie serwuję tak przynajmniej raz na tydzień;
bardzo mnie cieszy ich rosnąca popularność i to, że mimo niej ciągle się trzymają swojego stylu;
cenię to u ludzi, że honores non semper mutant mores
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 07.11.2003 17:49

Vampdey: Czy nie pomyliło ci się przpadkiem z Ich Troje?
Raz Dwa Trzy to całkiem porządna kapela która nie jest kolejną wypraną osobą przez komercję. Chociaż nie słucham ich muzyki to, w przeciwieństwie do powtarzających się osób popu, bardzo ich szanuję za to, że ratuje honor Polskiej muzyki (podobnie jak Stuhr z "Pogodą na jutro" ratujący Polskie kino).
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Louen » pn 10.11.2003 11:28

Raz, dwa, trzy to świetny zespół, znam go od dawna jednak rzadko go słucham, lubię go bardzo mimo iż preferuje zupełnie inną muzykę... wokal, muzyka bardzo specyficzne, ale wywarzone tworzące bardzo dobrą całość... moim zdaniem zespół dla każdego, miło sie go słucha i nie jest nudny!
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości