kól kidsi of defsi

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

kól kidsi of defsi

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » sob 27.09.2003 7:28

bunt czy kolejny przykład przenikajacej wszedzie komercji? wasze opinie na tamat "najbardziej niegrzecznych chłopców"...od razu wrzuce cos od siebie: załozylem ten temat gdyz irytuje mnie postac punk rocka pod ich logiem ktory opiewa w pieniadze a całkowicie odbiega od przesłania ruchu punk rockowego i staje sie tylko kolejnym szyldem do robienia pieniedzy - powiedział stary brodacz :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Sztickin » sob 27.09.2003 8:34

Ten zespół to dla mnie bunt magistrów bez pracy, a własciwie bunt udawany. Zresztą nie podoba mi się wogóle ich muzyka, image...:x [/list]
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Avathar » ndz 05.10.2003 19:13

CKOD są dla mnie paskudni. Sama ich muzyka mnie odpycha i jakoś dziwie się ,że ktoś chce tego słuchać ... był kiedyś taki zespół ... "Hardcorowa Komercja" ... ta nazwa pasuje do CKOD ... Fe !! Najpierw mi w literaturze obrzydzają to teraz w muzie !! Fe !!

Pozdrawiam ... Fe !! ;)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Angbandrider » wt 14.10.2003 16:43

A ja ich lubie, to co prawda nie to samo co Pidżama i nigdy im nie dorosną ale mają ciekawą perkusję i to mi się podoba.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: egoist » ndz 01.08.2004 12:29

acha,

wlasnie chlopcy wystepuja na niegdys-gotycko-industrialnym festiwalu 'Castle Party' w Bolkowie...

Brak mi slow...

Gorace pozdrowienia dla mlodocianych fanek nie-do-konca juz mlodych buntownikow spod szyldu C.K.O.D.
the name of the game is to win all way!
egoist
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: sob 17.07.2004 14:07
Lokalizacja: lodz


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości