Dido Armstrong (DIDO)

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Dido Armstrong (DIDO)

Postautor: Sorden » pn 11.08.2003 14:21

Nie wiem czemu dopiero teraz zalozylem ten temat... Wydaje mi sie ze wokalistka jest tego warta :P Gdy słucham płyty "No Angel" zapominam o wszystkich swoich problemach... Uspokaja mnie... Poprostu czuje sie jak w niebie :twisted:. Dziwi mnie tylko dlaczego jej plyta zyskala popularnosc po tym jak zaspiewala w utworze "Stan" Eminema ?... ale dobre i to...
A co wy sadzicie o tworczosci tej wokalistki ?
Czy jej muzyka tez was poruszyla ?
A moze nie ?
Zapraszam do konwersacji na temat tej wspanialej Wokalistki !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » pn 11.08.2003 15:38

piosenki miłe dla ucha, ale, przynajmniej dla mojego, dosyć jednorodne...innymi słowy: podobne do siebie;
nie jest to zarzut, raczej stwierdzenie faktu, gdyż są muzycy u których jest to atut - raz trafili w moje gusta i już tam zostali, kiedy indziej zaczyna nieco nużyć...w wypadku Dido jest sytuacja pośrednia: jej piosenki są na tyle charakterystyczne, że kiedy słucham trzeciej lub czwartej pod rząd zaczyna mnie nieco nużyć, ale równocześnie na tyle odpowiada mi jej maniera prowadzenie głosu i repertuar, że zawsze chętnie posłucham jej sobie...rzecz jasna w mniejszej ilości
;-)
czy jej muzyka mnie poruszyła? nie za bardzo, ale często słucham muzyki o podobnym klimacie - tyle tylko, że na ogół jest to klasyka...:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości