MIKE OLDFIELD

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

MIKE OLDFIELD

Postautor: Marecki » wt 01.07.2003 2:15

witam wszystkich miloscikow .. melomanow.....itd otp..Mika Oldfielda :D jak dla mnie jest to Tworca stolecia :) ja zaczalem Odlfialda sluchac od plyty Discovery....ale moja ulubiona plyta jest VOYAGER czekam na wesze wpisy i mam nadziueje ze badziemy mieli o czym rozmawiac :):):) do zobaczenia ..........
...Marecki...
Marecki
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: pt 27.06.2003 22:40
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 01.07.2003 8:53

jak widzę masz już Marecki i pisarza stulecia i muzyka...
;-)
Mike Oldfield...
jeden z moich ulubieńców, wspaniały artysta a rónocześnie przemiły człowiek;
ulubione płyty: 'Crises' (niezapomniany wokal Maggie Reilly, naprawdę dobre teksty), 'Songs of distant Earth' (klimat, nastrój - rzuciły mnie na kolana przy pierwszym odsłuchiwaniu, zwłaszcza 'Hibernaculum'), 'Voyager' (czyli celtyckie klimaty) i 'Tubular Bells II' (klasyka już...)
poza tym czasami 'Ommadawn' czy 'Tubular Bells'...ale jako, że go lubię, słucham wszystkich płyt :-)
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt 01.07.2003 11:12 przez Alganothorn, łącznie zmieniany 1 raz
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » wt 01.07.2003 8:54

Tak jest!!! Tak, tak, tak! Voyager jest płytką "wyrąbaną w kosmos" ;) Jeden z najlepszych albumów wszechczasów! I mój ukochany "Mont St. Michel" :D

A i wogóle "Staropolski" jest świetny. Poczynając od Tubular Bells, aż po moje ukochane "Elements"...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marecki » wt 01.07.2003 10:22

no rozkrecam sie dopiero :D byliscie moZe na koncercie promicyjnym plytkie .....Guitars...... w 1999 roku .?????? no nie mowieac juz ze plytka jest Extra to koncert byl jeszcze bardziej Extraaa..coz..teraz nie mamy co sie spodziewac w najblizszym czasie ..Koncertu w polsce i nie wiem dlaczego :( ale coz ..pocieszylem sie koncertwm w Berlinie na sylwester 2000 "milenium bell' ehhh az sie lezka w oku kreci na ......The Art In Heaven...jedymym wydanym utworze z okazji Koncertu :D :D ale za to jakim utworze Ho Ho :)

no mam juz pisarze i muzyka stolecia... :P :P teraz czas na .???? wlasnie na kogo ...... :roll: :roll: :roll: a to sie przekonacie :lol: :lol: :lol: :lol: pozdrawiam :):)
...Marecki...
Marecki
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: pt 27.06.2003 22:40
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marecki » wt 01.07.2003 11:05

oto krotka dyskografia :


1979 - Tabulatur Bells I
1980 - Queen Elizabeth II
1982 - Five Miles Out
1983 - Crises
1984 - Discovery
1984 - The Killing Filelds ( Soundtrack )
1987 - Islands
1989 - Earth Moving
1990 - Amarok
1991 - Heaven's Open
1992 - Tabulatur Bells II
1993 - Elements
1994 - The songs Of Distant Earth
1996 - Voyager
1998 - Tabulatur Bells III
1999 - Guitars
1999 - The milenium Bell
2002 - Tres Lunas

oto dyskografia M.Oldfielda ..mam nadzieje ze jest poprawnie napisana ..jezeli cos ominalem to prosze wpisac ..ja wpisalem te plyty co mam i te o ktorych wiem istnieniu :)
...Marecki...
Marecki
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: pt 27.06.2003 22:40
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 01.07.2003 11:11

w największym skrócie: pozbawiłeś Mike'a kilku albumów i to nienajgorszych...
nie sądzę, żeby akurat warto było je wszystkie wpisywać, ale polecam jedną stronę - jeśli ktoś naprawdę lubi poczytać o ulubionym artyście i jest nim Oldfield, to chyba ją zna, jeśli nie zna - warto zerknąć: http://mike.oldfield.org.pl/dziela/tworczosc.html
nie wiem też dlaczego na '79 datujesz pierwsze 'dzwony rurowe'...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron