Metal - Muzyka znaczy sie...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Postautor: Wotan » pn 19.04.2004 14:14

taaaa....
a mógłbyś trochę szerzej wypowiedzieć się na ten temat?
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Lechu » pn 19.04.2004 14:19

Hehe, przecież wypowiedział się "szerzej". Nawet kropki powstawiał żeby szerzej było! ;)

Brawo dla tego Pana, post miesiąca!
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pn 19.04.2004 14:21

gdybym był sarkastyczno-ironiczno-cyniczny, to bym napisał, że mniej więcej tak postrzegani są fani metalu;
nie jestem...
...ale napisałem
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » pn 19.04.2004 15:36

Alganothorn pisze:gdybym był sarkastyczno-ironiczno-cyniczny, to bym napisał, że mniej więcej tak postrzegani są fani metalu;
nie jestem...


Jak to nie jesteś? Wszyscy to wiedzą, więc nie ściemniaj :wink:

Gaumat, metal forever co? Forever stinks? Forever sucks? Forever in my doniczka? :P
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » czw 12.08.2004 15:39

http://www.metal-rules.com/polls/top100/top100.htm

100 najlepszych HEAVY metalowych płytek ever. To co tam robi sporo Poweru i Black/Deathu?!?!

-Manowar, rozumiem że dużo osób ich nie lubi. Ale pierwsze płyty, od 'Hail to England', przez 'Sign of the Hammer' i 'Kings of metal' kończąc na 'Triumph of steel' to Klasyka przez wielkie K i nic tego nie zmieni. A tu jedyna ich płyta w rankigu to 'Kings of metal' na 94. miejscu. Dno.
I w dodatku jeśli jest tu miejsce na albumy Hammerfalla, tym większe Dno.

-Running wild nie ma?!?! The Rivarly?! Port Royal?! Żadnej płytki na liście?? Dno!

Za dużo Iron maidenów, mimio tego że ich uwielbiam.

Wógle to nie wiem na cholere sie denerwuje, bo to kicz nie wiadomo przez kogo wymyślony :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Gvynbleid » czw 12.08.2004 17:39

Jak dla mnie nieporozumienie - takie klasyki jak Deep Purple, Zepellingowie czy Saxon gdzieś daleko prawie przy końcu; do tego prawie całe dyskografie Metallici i Maidenów na samym początku (nie mówie że złe zespoły ale za dużo tego).

Poza tym z zespołów które powstały w latach 90' chyba tylko Sepultura jest (na 60 miejscu), sorry mamy 2004 :!: i uważam że jakieś metalowe kapele z lat 90' też się powinny pokazać - było nie było pare dobrych zespołów było :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: RaF » czw 12.08.2004 19:19

Mnie tam zastanawia co w zestawieniu heavymetalowych albumów w ogóle robią Purplesi, Zeppelini, Sabbaci, Van Halen, Guns n' Roses, Ozzy, AC/DC czy Scorpionsi. Nie to abym narzekał, ale warto by się jednak terminologii trzymać, skoro juz robi się takie profesjonale z udziałem całej redakcji ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Dragon » czw 12.08.2004 22:34

IMHO takie zestawienia nie mają większego sensu. Powszechnie wiadomo, że Metallica i Ironi są najbardziej lubiani. Ja jednakowoż skupiam się na zespołach w moim guście i czołówki z tej listy nie trawię [już widzę jak sie na mnie z widłami rzucają :wink: ] . Jednym zdaniem są gusta i guściki. To że większości się to podoba nie znaczy, że odpowiada mnie/innym...

PS: sorry jestem chwilowo nie sprawny umysłowo pewnie jutro będe zachodził w głowę co ja wogóle miałem na myśli :lol: .
Obrazek
"Wszystko to co mnie nie zabija, wzmacnia mnie"
Awatar użytkownika
Dragon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 31
Rejestracja: śr 30.10.2002 19:54
Lokalizacja: Middle-Earth

Postautor: Alganothorn » pt 13.08.2004 8:45

każde zestawienie jest subiektywne i tyle;
dziwć może, a przynajmniej mnie dziwi, obecność zespołów, które dla mnie wiążą się z hard rockiem, a nie samym metalem, ale to kwestia terminologii...
pozdrawiam
ps. ale układ naprawdę jest co najmniej dzwny...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » pt 13.08.2004 11:33

Tak dziwny to dobre słowo. To chyba zestawienie wykonane przez fanów. Na ten przykład Metallica - Ride the Lightning znalazła się w śród (chyba 10-ciu) płyt wrzechczasów, jeśli chodzi o muzyke metalową. Zaś tutaj mamy na pierwszym miejscu Master of Puppets. Każdu kto słuchał obu tych płyt, wie, że Ride the Lightning jest lepsze od Master of Puppets :P
Ale i tak połowa tych płyt nie zalicza się do kategorii Heavy. :cheer:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Brzozomir » pn 08.08.2005 1:37

SRUTUTUTU ja tam widze rock, hardrock, rock and roll punk i metal, po kiego bardziej szufladkować

PS: JAka to majestatyczna nazwa: HARD ROCK(przeczytaj to powoli wyraźnie, bez kacentu angielskiego, tak jakbyś mówił O GLORIO!!)
Awatar użytkownika
Brzozomir
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 36
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości