Uwagi i komentarze

Moderatorzy: Shadowmage, Maeg

Uwagi i komentarze

Postautor: Shadowmage » czw 25.06.2009 7:02

W tym miejscu prosimy o wszelkie sugestie dotyczące rozwoju strony. Piszcie, co chcielibyście w niej zmienić, co się podoba, a co nie.
Strona jak na razie dopiero ruszyła, więc w najbliższym czasie będzie się pojawiało sporo nowych elementów. Jednakże każda sugestia i opinia jest cenna i przyczyni się do rozwoju strony.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz

Postautor: Żerań » sob 27.06.2009 14:50

Wielki plus Andrzej dostaje za pomysł z wersją angielską, bardzo brakuje mi tego w Zajdlu (po ostatnich nominacjach nieco mniej:P), ale obiektywnie patrząc fajnie by było pójść na całość. Jeśli już dawać angielską wersję strony, to także przetłumaczyć fragmenty nominowanych (i nagrodzonych!) utworów. Warto byłoby rozważyć także przeniesienie forum nagrody kilka belek wyżej, chociażby ponad Cmentarzysko.
Obrazek

Jeśli trudno ci działać zgodnie z regułami gry i zamierzasz zrezygnować, zamiast rezygnowania - zmień reguły.
Żerań
Książę
Książę

Postautor: toto » ndz 23.08.2009 20:54

Nie do końca o stronie. Ale.
Może by tak dać link do strony nagrody na stronie głównej katedry? Tam gdzie są linki do fantasty, zb i Zajdla? Bo tak na prawdę nikt, kto nie wchodzi na forum, nie widzi, że strona istnieje. A większość pewnie o newsie już nie pamięta.
So it goes
Awatar użytkownika
toto
Wielki Książę
Wielki Książę

Postautor: Shadowmage » pn 24.08.2009 8:23

Chcemy to zrobić po uzyskaniu domeny art.pl, ale sprawa ta się trochę przeciąga z różnych powodów technicznych.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz

Postautor: toto » pn 24.08.2009 8:45

Chcemy to zrobić po uzyskaniu domeny art.pl, ale sprawa ta się trochę przeciąga z różnych powodów technicznych.
Tylko dla strony nagrody, czy dla całego serwisu?
So it goes
Awatar użytkownika
toto
Wielki Książę
Wielki Książę

Postautor: Shadowmage » pn 24.08.2009 9:11

Tylko dla strony nagrody.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz

Postautor: Glaeken » czw 22.03.2012 15:57

Zastanawia mnie jedna rzecz: patronat nad książką a polecanie książki przez Wasz serwis to jedno i to samo? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że znaczenie obu słów jest inne ale czy logo Katedry na tylnej okładce książki jest równoznaczne z Waszą... że tak powiem... aprobatą czy też niekoniecznie?

Szkoda, że Katedra nie ma własnej "opieczętowanej" hasłem serii "Katedra poleca" (ew. inny wariant - coś a la Andrzej Sapkowski poleca Maga)... to bym kupował je bez zastanowienia ;)
Glaeken
Wędrowiec
Wędrowiec

Wróć do O stronie