O CO CHODZI????????????

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Vampdey » pn 30.12.2002 21:49

Offtopicownia to dział taki sam jak inny. Wolność słowa o ile sie nie myle to wszedzie panuje (na tym forum ;) )...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » pn 30.12.2002 23:53

Avathar pisze:RaF , szanuje Cię , ale jednak w dziale OffTopic przydadzą się Moderatorzy , czasmi pojawiają się gówna które trzeba w porę usunąć , np. topic "Głosowanie". Przez cały dzień tam siedział. Wolność słowa to co innego , moderator nie jest po to żeby "WSZYSTKO" wywalić. Jest on po to żeby panował tu jako taki porządek.


Najlepsze jest to ze wiele ludzi tak twierdzi - a zwlaszcza Ci ze starzem - np jak rozmawialem z Lechem :) to tez widzial na tym forum moderatora, tylko tak sie sklada ze Site Admin ma zawsze racje. - nie wazne co mysla userzy
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » pn 30.12.2002 23:57

Wiedzmin spokojnie :)
Site admin ma zawsze racje i to jest fakt. (Ja sie nie podlizuje :P) Sam rozmawialem z RaFem o moderatorze dla siebie na offtopikach jakies 2/3 tyg. temu, ale szanuje jego decyzje i jeszeli tak uwaza to nie bede sie buntowal ani uzalal.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: '//iedzmin » wt 31.12.2002 0:18

Klarkash-ton pisze:Wiedzmin spokojnie :)
Site admin ma zawsze racje i to jest fakt. (Ja sie nie podlizuje :P) Sam rozmawialem z RaFem o moderatorze dla siebie na offtopikach jakies 2/3 tyg. temu, ale szanuje jego decyzje i jeszeli tak uwaza to nie bede sie buntowal ani uzalal.


1. Co do racji Site Admina - to no comment - ja uwazam to za podliz.
2. Nie uzalam sie
Ale nie rozumiesz sytuacji na jakiej my (czyt: BADLANDS) zaczelismy wspolprace i jakie byly problemy. Potem byly teksty ze my jestesmy jak jedna wielka rodzina, kazdy szedl na ustepstwa i my tez poszlismy.To niemoderowane forum tak mnie wpienia ze sobie niewyobrazasz - a Raf chyba stara sie robic na zlosc - bo trzezwo myslacy czlowiek rozumie ze moderowanie na OFFtopikach wymaga podejscia ciut innego niz do przecietnego forum. OK. Ale tak sie sklada ze mi nie chodzi o moderacje tego forum na zasadzie - ten topik pasuje a ten nie... ale dlaczego mam sie tlumaczyc jak wszystko zatrzyma sie na tym ze ty powiesz ze sie buntuje i jestem gowniarz, lub Raf powie ze NIE? na tym koncze dyspute
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: '//iedzmin » wt 31.12.2002 0:24

a i w dupie juz mam moderowanie tutaj.
Chuj mnie obchodzi moderowanie tego forum - moze teraz inaczej spojrzycie na ten temay dyskusji.
A jak chcecie moge wam zaprezentowac probke tego co bedzie sie dziac w niedlugim czasie - pare tematow z bluzgami, bez sensu, kilka z reklamami, no i kilka podbijajacych statsy. - chcecie ? Jak mi ktos skasuje taki temat to sie bede buntowal bo podobno mozna pisac co sie chce.
Lubicie patrzyc na sprawe ze swojego punktu widzenia a nie punktu widzenia ogolu co ?
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » wt 31.12.2002 0:51

Masz rację Wiedźminie - nie rozumiem cię. Pojęcia nie mam co cię tak denerwuje, i chyba nie będę w to wnikał, bo zapewne i tak nie zrozumiem. Jeden temat - jeden jedyny temat na owej nieszczęsnej, niemoderowanej Offtopicowni zdarzył się sprzeczny z regulaminem, a ty już się buntujesz, że zalewają nas spam, bluzgi i ogólnie sodomia i gomora. I stawiasz się w roli obrońcy ładu i moralności. Owszem, rola szlachetna i pożądana, ale w chwili obecnej - na wyrost. A przy okazji próbujesz pokazać wszystkim jaki to ja zły i niedobry bo mam gdzieś forumowiczów. Jasne, na GG i privie jak mnie kto zagadnie to daję mu automatycznie ignora, gdzieś mam prośby o nowe fora, skóry i emoticony (bo przecież w sprawie tych ostatnich nic nie robię - w końcu przestrzeń na serwerze jest nieograniczona, co tam, skasuje się coś innego to miejsce na obrazki będzie). Tak samo jak gdzieś miałem prośby o przydzielanie statusów moderatorów na innych forach. A ta cała dyskusja w ogóle mnie nie obchodzi, a jak. Tak naprawdę to całe forum mnie nie obchodzi - idźmy na całość. Bo ja jestem tu tylko od tego, by szpanować adminem i tyle.
Dziwię się, że jedna jedyna niezgodna z regulaminem reklama wyzwoliła w tobie taką wolę walki z nieistniejącym na razie zagrożeniem. Od rozwiązywania podobnych kwestii jest regulamin, chciałbym przypomnieć. Jeżeli ktoś będzie natarczywie go łamał, zostanie zbanowany. Nieważne, czy ludzi takich będzie 2, 3 czy 50. Poza tym nie widzę specjalnej pod względem kasowania postów i tematów różnicy między moderatorem a adminem. Jeden i drugi skasować może, a co.
Naprawdę nie wiem o co drzesz koty.
I nie "podobno można pisać, co się chce", tylko w istocie można pisać co się chce, pod warunkiem, że mieści się to w kanonach moralnych (i nie jest sprzeczne z regulaminem, ale to samo z się wynika). Szkoda, że jakoś do ciebie trudno to dociera. Szczególnie zważywszy na pewne charakteryzujące się wielką dawką inteligencji słowa na "d" i "ch", którymi nas poniżej raczysz.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » wt 31.12.2002 0:55

Ehhhh....
RaF widzę że uwziąłeś się i twierdzisz że offtopicownia nie potrzebuje moderatora. Niech i tak będzie, słowo Admina jest ostateczne. Dzisiaj jednak wybitnie przydałby się tam ktoś kto na bierząco by śledził co się dzieje. Nie wnikam RaF w to jak Ty moderujesz to forum, ale wystarczyło że pojawił się głupi topic i zrobiła się ostra sieczka (nawet ja dałem się ponieść). Rozumiem też że chcesz aby offtopicownia była miejscem swobodnej konwersacji. Ale co jeśli nagle wymyka się to spod kontroli? Zauważ że może i teraz forum jest małe, ale piszemy coraz więcej i coraz trudniej Ci będzie pilnować porządku. Nie musi to być moderator który kasował by niepotrzebne posty. Wystarczy osoba która powstrzyma sytuacje takie jak ta dzisiaj na bierząco, zanim coś z nich wyjdzie gorszego.
Taka jest moja opinia, Ty zrobisz jak uważasz skoro dasz radę moderować tu samemu. Ja tylko tak jak pisałem wczesniej zrobie wszystko żeby Ci nie utrudniać bycia Adminem (to dopiero podliz :wink: ) ale pomóc. Bo my nie jesteśmy tu tylko po to żeby napisac pare zdań i dać sobie spokój. Rejestrując się tutaj nie tylko chciałem mieć możliwośc dawania swoich postów, ale też bycia częścią tego forum, chciałem żeby było ono dla mnie internetowym miejscem gdzie spotkam się z porządnymi ludźmi i razem doprowadzimy te forum do prefekcji. Wybacz jeśli się narzucam. Po prostu zależy mi na tym żeby było u nas czysto i porządnie.

Wiedzminie, nie bulwersuj się :) Będzie dobrze...
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lechu » wt 31.12.2002 0:58

hmm RaF wyprzedziłeś mnie ze swoim postem. Racja, teraz to była niewielka draka. Ale kiedyś offtopicownia będzie potrzebowała większego nadzoru. Zostawmy sprawę do tego czasu ...
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » wt 31.12.2002 1:17

I o to mi właśnie chodzi - zaistnieje potrzeba, przydzieli się moderatora. Ale na razie nie ma sensu, i pewnie długo nie będzie, zważywszy jak często dołączają do nas postujący ludzie.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » wt 31.12.2002 10:47

RaF pisze:I o to mi właśnie chodzi - zaistnieje potrzeba, przydzieli się moderatora. Ale na razie nie ma sensu, i pewnie długo nie będzie, zważywszy jak często dołączają do nas postujący ludzie.


As you wish.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Shizm » czw 09.01.2003 13:37

Ja tam wracam do starej zabawy i uczyniam kolejna czesc zestawienia:

210 membersow sie nam uzbieralo i 4269 postow nastukalo, ale



77-nic nie napisalo
20-1 sie odezwalo
11-2postowcow
9-3postowcow
12-4postowcow
ponad 100 ma 11 osob
z czego 6 ponad 200 i 2 ponad 300.
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Shizm » ndz 12.01.2003 14:53

No to ja musze spelnic swoje obowiazki:

Mamy 219 membersow z czego:

0-postowcow 80 ( w czym: :n00b: bardzo_lubie_to_forum i Warlord Queek the Headtak )

Pytanie do Adminow--> jak to sie miesci :?:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jander » pn 03.02.2003 19:46

Juz 97 0-postowcow (w czym neo26 i neo_26).
Zaraz 0-postowcy pobija setke.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Shizm » wt 04.02.2003 15:09

No tera ja:

5862 postow
255 userow

96-0-postowcy
30-1-postowcy
11-2-postowcy
8-3-postowcy
12-4-postowcy
8-5-postowcy
4-6-postowcy
8-7-postowcy
3-8-postowcy
1-9-postowcy
2-10-postowcy
57-10-100-postowcy
6-101-200-postowcy
2-201-300-postowcy
5-301-400-postowcy
1-pow.400-postowcy

Jak zwykle Klark-i sie wylamuje, co za nietakt z jego strony :lol:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Vampdey » ndz 16.02.2003 10:03

Vampdey żyje :>... Troche go nie było i troche nie będzie, ale zdrowie marnieje z wiekiem ;)... Wyrostek czy jakieś inny chłam mnie dorwał i położył naa łózku szpitalnym... Na szczęście mój starszy jest lekarzem, więc mam dostęp do neta przy komputerze na jego oddziale...
Kiedyś wróce i będe biegle uczestniczył na forum :). Pa
PS. GŁODÓWKA.. Boshe, nie życze wam tego.. W ciągu kilku głodnych dni przez umysł przewijają ci się chyba wszystkie potrawy jakie jadłeś w życiu i ich smak..
PS 2. Siedzisz całe dni i gapisz się w ściane, ciekawe zajęcie. Szkoda tylko, że ta ściana nie ma żadnych walorów artystycznych ;)
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jander » ndz 16.02.2003 11:02

Vampdey wspójczuję.
Na szczescie ja nigdy nie mialem jakiegos wiekszego wypadku (nic nie zlamalem).

A tak w ogole to 0-postowcy rosna w sile - juz 102 z 276 zarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » ndz 16.02.2003 11:22

Ahhh do czego to doszło, mroczne armie rosną w siłę, już przekroczyły setkę a nasz wojownik na zdrowiu upada. Powstań Vampdey bo wróg już u bram stoi, walczyć trzeba.... 8)
Shizm wraca w poniedziałek więc zrobi nowe podsumowanie :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » ndz 16.02.2003 14:41

Lechu pisze:Shizm wraca w poniedziałek więc zrobi nowe podsumowanie :)


... i znow Klark bedzie pierwszy. To sie juz robi nudne :mrgreen: :wink:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » ndz 16.02.2003 14:45

Klark pisze:... i znow Klark bedzie pierwszy. To sie juz robi nudne


To się umówmy że nie będziesz nic pisał, ja cię dogonię i od razu będzie ciekawiej :wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » ndz 16.02.2003 14:49

Lechu pisze:To się umówmy że nie będziesz nic pisał, ja cię dogonię i od razu będzie ciekawiej :wink:


Nie poddam sie bez walki, choc i tak pewnie za niedlugo polegne :D
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » ndz 16.02.2003 16:02

W takim razie czeka cię cięzki bój :D Wielu przede mną było, teraz zostali w tyle, więc i ty pewnie kiedyś polegniesz. Grunt że padniesz w boju, jak na dzielnego forumowicza przystało :lol: :wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Shizm » pn 17.02.2003 16:41

Zgodnie ze slowami Lecha jestem ja i bede podsumowywal i tak oto:

279 membersow, z czego nic nie napisalo 101, czyli 6439 postow jest zasluga 178 ludzi.

Chyba dobry wynik??
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Klarkash-ton » wt 18.02.2003 20:58

Lechu pisze:W takim razie czeka cię cięzki bój :D Wielu przede mną było, teraz zostali w tyle, więc i ty pewnie kiedyś polegniesz. Grunt że padniesz w boju, jak na dzielnego forumowicza przystało :lol: :wink:


Bardzo szybko padne, bo nie bede tu czesto pisal, coraz mniej mi sie tu podoba. Moze to moje odczucia, ale jakby atmosfera sie pogorszyla na tym forum...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » śr 19.02.2003 11:58

A w jaki sposob Klark sie zmienila?
Jakos ja tego nie czuje, ale pewnie jeszcze miesiac-dwa i bede mogl sie z toba zgodzic.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: EmpE Lathspell » śr 19.02.2003 18:35

'Wielowąciasty' się ten temat zrobił.

Wiemy dobrze, że forum stale się powiększa - taki ja i taki Gallahad może świę... o sory... przyszliśmy tu za Rallatem z Fantasy Forum. Rallata tu teraz nie ma - czemu? To już jego sprawa. Ale ja znam jeszcze takiego khorna, którego namówię. I widzicie? Tak się to właśnie rozchodzi. Mogę wysłać emaile do wszystkich osób jakie znam, mogę zamieścić adres tego fora na Liście Dyskusyjnej dla czytelników, a także dla redaktorów Tawerny RPG (przyjdzie jedna dziesiąta osób to już będzie dużo nowych), mogę załatwiać reklamy na innych stronkach (te darmowe). I wiele inncyh. Każdy coś zrobi.

Ja zaproszę Tygryska, Puchatka i Prosiaczka. Przybędzie Sowa, Maleństwo i Mama Kangurzyca. Stawi się Królik oraz Gofer (kocham tego świstaka :) ), a nawet sam Krzyś!!! Wszyscy moi qmple ze Stumilowego.

I będzie tak wesoło, jak teraz :D . A mędów nie będzie. Jak ktoś wyczuje, że to nie dla niego to albo sam odejdzie, albo się go wyrzuci :wink: .

Forum supa, serwis supa - optymistyczna wizja w mojej głowie.

PS Chce forum Kubusia Puchatka!!! Chcę być tam modem i dyskutować - mówię Wam Puchatek ma w sobie coś - na pewno przyciągnie nowych forumowiczów :wink: .
"Dobry elf, to martwy elf."
Marszałek Milan Raupenneck
"Dobry marszałek, to martwy marszałek"
Generał EmpE Lathspell
EmpE Lathspell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 15.10.2002 15:22
Lokalizacja: Stumilowy Las

Postautor: Vampdey » czw 20.02.2003 11:20

Jestem... Wróciłem i nigdzie nie zmykam na razie :)
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Shizm » czw 20.02.2003 17:42

EmpE Lathspell-->Wielowatkowosc jest glownym motywem tego topicku i chodzi w nim o to ze jak ktos chce zapytac O CO CHODZI Z...? to to wlasnie po to jest.

A i jeszcze po to zeby statsiarstwo sie szezylo w szeregach membersow.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Shizm » pt 07.03.2003 15:11

Nie chce mi sie rozdrabniac, ale i nie chce mi sie niepelnego skrotowca pisac wiec, nowa metoda licznika:

7549 (1084 w offtopicowni, 715 WH) postow w 474 (53 offtopicownia, 38 WH) topicach napisalo 314-stu userow (srednia 24.04 posta na leb), ale nie do konca bo:
113 stwierdzilo ze pirwszy raz za bardzo boli zeby sie go podejmowac--wiec zostalo 201 (37.56)
37 po pierwszym razie nie doszli jeszcze do siebie--no to 164 (45.80)
17 odpadlo po drugim--147 (50.87)
11 powiedzialo sobie Do trzech razy sztuka--juz 136 (54.74)
12 cztery i nic wiecej (jeszcze :roll: )--124 (59.65)
11 myslalo ze tak jak w podstawowce, ze 5 do bardzo dobrze--i mamu 113 (64.97)
7 wspanialych mamy co po 6 zarobili--106 (68.87)
no to mamy juz 249 postow wyjasnione skad sie wzielo
Teraz Pierwsza Dziesiatka, do ktorej nalezy 2659 postow (265.90)

10 Alganothorn 209
9 Vampdey 214
8 Avathar 276
7 Chomski 281
6 Sorden 339
5 RaF 389
4 Wiedzmin_666 416
3 Lechu 511
2 Shizm 513
1 Klarkash-ton 513

Jakby nie patrzec to dla pozostalych 96 membersow mozemy podziekowac za 4641 postow co daje im srednia 48.34 na lebka.
O qr**mac :shock: , jestem na rowni z Klarkiem :oops: , wstydze sie za siebie

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Klarkash-ton » pt 07.03.2003 16:25

Juz nie jestes :P
Ale pewnie i tak mnie z Lecehm wyprzedzicie. Jestescie nabijacze i tyle :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » pt 07.03.2003 16:40

Nabijacz? Ja?

Biju Biju Biju Biju Biju Posty +1 Biju Biju Biju Biju....
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » pt 07.03.2003 16:48

Lechu pisze:Nabijacz? Ja?

Biju Biju Biju Biju Biju Posty +1 Biju Biju Biju Biju....


Lechu: Niestety, Shizm nas wezmie bo mamy troche postow w testach, a te sa kasowane po jakims czasie 8)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » pt 07.03.2003 16:59

Czas pokarze jaki Schizm mocny 8) A ze średniej postów na dzień wynika że on tylko chwilowo tak szarżuje. Na dłuższą metę jest cienki :P

PS a może wykasować nasze posty z testowego, niech się chłopak pocieszy chwilę że jest numero uno?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Shizm » ndz 09.03.2003 16:38

Ja slaby na dluzsza mete, ja slaby

Zobaczymy qr**

Spam war bedzie i tyle

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » ndz 09.03.2003 18:39

Wojny chcesz Schizm? :twisted: :wink:

Ale ja za to rozpracowałem o co chodzi z tym pytaniem w nazwie topicu O CO CHODZI????
Chodzi o to że jest takie forumowe przysłowie:
Pamietajcie dzieci, im większą ktoś ma ilość postów, tym dłuższy jego penis

To by wyjaśniało ostatnie akcje i sens tego topika :lol: :lol: Co nie Schizm? To jak z tą wojną? :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » ndz 09.03.2003 20:24

Skonczyla sie pewna era... TO FORUM JUZ NIGDY NIE BEDZIE TAKIE SAME! Klarkash mial najwieksza ilosc postow przez najdluzszy okres czasu w historii forum, ale teraz to sie skonczylo... Uczcijmy to minuta ciszy :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości