Czytniki kanałów (RSS)

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Czytniki kanałów (RSS)

Postautor: Lord Turkey » pt 24.07.2009 8:07

Przyznam, że z dobrodziejstw RSS'a zacząłem korzystać dopiero niedawno. W sieci można znaleźć wiele czytników kanałów, zaopatrzone są w nie także przeglądarki. Z czego korzystacie? Co polecacie, a co się nie sprawdziło - i dlaczego? Oddzielny program czy zaimplementowana w przeglądarkę funkcja?

Wstępnie zaopatrzyłem się w Cafe News i sprawdza się całkiem dobrze, ale nie oferuje nic ponad podstawowe funkcje, a ma kilka cech denerwujących.

Liczę na wiele wyczerpujących odpowiedzi, bo na forum nie brakuje osób korzystających z czytników :)
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » pt 24.07.2009 8:33

Ja ściągam Operą. Mam w jednym miejscu, łatwy dostęp i na bieżąco - bo im więcej programów, tym częściej zapomina się o ich włączeniu :D
Nie ściągam też zbyt wielu wiadomości, więc jakiś zaawansowanych narządzi do segregowania itp nie potrzebuję.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » pt 24.07.2009 9:16

Jeżeli o programy chodzi, to korzystam z czytnika firefoksowego, bo, tak jak Shadow, lubię mieć wszystko w jednym miejscu, a zbyt wiele programów robi tylko zamieszanie.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: MORT » pt 24.07.2009 9:45

Ja używam czytnika google. Także wszystko w jednym miejscu, i blisko, prz okazji otwierania poczty.
słowa słowa, ciepłe rzeki mętnej wody
słowa słowa, jeśli uwierzysz to się utopisz
Awatar użytkownika
MORT
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 501
Rejestracja: pn 27.10.2008 22:17


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości