Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pt 16.12.2005 15:20

kolejne losowania w piłce nożnej dały nam takie pary:
Chelsea Londyn - FC Barcelona
Real Madryt - Arsenal Londyn
Werder Brema - Juventus Turyn
Bayern Monachium - AC Milan
PSV Eindhoven - Olympique Lyon
Ajax Amsterdam - Inter Mediolan
Benfica Lizbona - FC Liverpool
Glasgow Rangers - Villarreal
co jak co, ale pierwszy, drugi i czwarty mecz to będzie znakomite widowisko, albo...
...albo piłkarze mnie zawiodą
nie będę pisał kto wygra - napiszę kogo bym w roli zwycięzcy chciał widzieć:
FC Barcelona
Real Madryt - Arsenal Londyn --> obu nie lubię :D
Juventus Turyn
AC Milan
PSV Eindhoven - Olympique Lyon --> oba lubię, oba grywają bardzo ładnie...raczej za psv
Ajax Amsterdam
FC Liverpool
a poza tym mistrzostwa wyspiarzy w snookerze (bez ronniego, ale i tak miło popatrzeć) i puchary koszykarskie
jest na czym wzrok zawiesić
:-)
pozdrawiam
Glasgow Rangers
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 16.12.2005 21:51

Powiem jedno - może być ciekawie :) Stawiam na Juve, jednak zwycięstwa pewny nie jestem.
Poza tym - Wielka Brytania vs płw. Iberyjski, Włochy vs Niemcy, oraz Holandia na dwa fronty - Francja i Włochy :wink:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » sob 17.12.2005 0:43

Chelsea Londyn - FC Barcelona => Barca. Bo gra pięknie, bo gra ofensywnie, bo jest lepsza i bo ma Ronaldinho ;)
Real Madryt - Arsenal Londyn => nie lubię Realu, nie lubię Arsenalu. Arsenalu bardziej. Real
Werder Brema - Juventus Turyn => Juve. Werder po prostu nie ma szans. A Juve jest na fali.
Bayern Monachium - AC Milan => Nie lubię obydwu. Ale Bayern wygrywa ostatnio wszystko co można i to wysoko, a AC Milan maiewa kłopoty - Bayern.
PSV Eindhoven - Olympique Lyon => Lyon. DOpiero co przegrał pierwszy mecz od nie wiadomo kiedy. Nie da się Holendrom, choć będą walczyć.
Ajax Amsterdam - Inter Mediolan => nie lubię Interu, poza tym zawsze ma wysokie plany a spada na łeb, na szyję raz-dwa. Ajax
Benfica Lizbona - FC Liverpool => Liverpool. Bo Benfica nie dostanie Dudka, a Liverpool lubi walczyć.
Glasgow Rangers - Villarreal => Rangers. Po prostu tak stawiam :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 23.01.2006 9:40

wczoraj, a właściwie dziś przed pierwszą skończył się turniej Masters;
...że snooker, jakby ktoś nie wiedział...
:D
finał marzeń, Higgins - O'Sullivan, rewanż na ubiegłoroczny finałi jak?
grali do 10 zwycięstw, decydujący był 19 frame, Higgins wygrał i zrewanżował się Ronniemu;
piękny mecz, Ronnie lepszy, acz miał sporo pecha; Higgins nie umiał wykorzystać wszystkich błędów O'Sullivana, ale ostatni frame, zwłaszcza ostatni dubel pierwszej klasy;
snooker na najwyższym światowym poziomie, niesamowite widowisko
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 27.01.2006 12:44

Grupy eliminacji do Euro 2008:
GRUPA A
Portugalia
Polska
Serbia i Czarnogóra
Belgia
Finlandia
Armenia
Kazachstan
Azerbejdżan

Grupa B

Francja
Włochy
Ukraina
Szkocja
Litwa
Gruzja
Wyspy Owcze

Grupa C

Grecja
Turcja
Norwegia
Bośnia i Hercegowina
Węgry
Mołdawia
Malta

Grupa D

Czechy
Niemcy
Słowacja
Irlandia
Walia
Cypr
San Marino

Grupa E

Anglia
Chorwacja
Rosja
Izrael
Estonia
Maceodnia
Andora

Grupa F

Szwecja
Hiszpania
Dania
Łotwa
Islandia
Irlandia Płn.
Lichtenstein

Grupa G

Holandia
Rumunia
Bułgaria
Słowenia
Albania
Białoruś
Luksemburg

Jest nieźle, nie jesteśmy z Anglią ani Szwecją. Jak zwykle mamy niezłe szanse :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pt 27.01.2006 13:33

dziś rano, w tvn24, przyszła wróżka i kładła tarota w celu przewidzenia jaka będzie 'nasza' grupa, czyli z kim zagramy w eliminacjach;
przez ciekawość spisałem jej typy; podawała po dwa kraje z każdego koszyka: ten, który zdaniem kart ma większe szanse i taki, któy ma nieco mniejsze (cała reszta w takim świetle miała szanse mizerne...;-) ) - oto jej typy
Francja (Holandia)
Ukraina (Dania)
Bośnia i Hercegowina (Szkocja)
Estonia (Walia)
Armenia (Irlandia Północna)
Azerbejdżan (Malta)

jak widać trafiła 2 z 6 (bo to, że Polska w 'polskiej' grupie będzie zgadłbym nawet ja :D ), tarot poranny miał 33,3% skuteczności
:D

pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pt 27.01.2006 23:56

Tiaa, też to oglądałem i zauważyłem, że dwa trafiła... Nie jest najlepiej, panowie i panie - Portugalia, Serbia i Belgia słabiakami nie są. Z Armenią u nich się potrafiliśmy męczyć, by wywieźć nędzne 1:1. A Finalandia potrafi urwać punkty nawet Hiszpanii :? Zobaczymy, jestem za tym że możemy awansować, ale tutaj każdy mecz będzie ciężki...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 22.02.2006 14:19

obejrzałem to, co dała nam tvp (z resztą polsta sport dał to samo), czyli real i arsena i...
...i całe szczęście, że na drugim publicznym kanale był mecz Rosja - USA, dla odmiany hokej;
o ile mecz w Madrycie był nuuuuudny, to mecz w Turynie (czy gdzie tam oni ganiają za krążkiem) był zacięty, ciekawy i emocjonujący;
dziś Barca walczy z Chelsea i jeśli tutaj nie będzie emocji, to chyba przerzucę się na bobsleje, curling, czy co tam jeszcze w Torino zostało...
pozdrawiam
ps. o ile w Madrycie jedna bramka, to u konkurencji 9 i to bardzo zacnych
;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 23.02.2006 12:39

post pod postem, ale jakoś muszę z tym żyć
;-)
drugi dzień zmagań LM był zdecydowanie ciekawszy, więcej bramek, więcej ładnej gry, więcej emocji...
...ale nie o tym chcę pisać: to topic ogólnosportowy, więc poruszę drażliwy temat naszego startu na igrzyskach zimowych w Turynie...
...wiem, wiem, leżącego się nie kopie, ale to, co się dzieje w naszym sporcie zimowym to przechodzi wszelkie pojęcie, nie tylko ludzkie;
czy to tak wiele, że jako obywatel kraju o 38 milionach mieszkańców, własnych górach i porze roku, w której śniegu jest pod dostatkiem oczekuję wyników? rozumiem ideę startu dla samego przeżycia emocji, ale na miłość boską, niech ktoś zawalczy, a nie tylko mówi, że miejsce 47 jest dobre i stanowi realizację zamierzeń...w całej kadrze tylko po kilku osobach widziałem, że są ze swoich startów niezadowolone, że mają tę niezbędną 'sportową złość', coś, co sprawia, że każde miejsce poza pierwszym nie jest miejscem dobrym, a każde miejsce na igrzyskach niższe od takich, jakie zajmowali w swoich konkurencjach w tym roku to porażka;
tak, polski sport zimowy to porażka, bo nie uwierzę, że nagle Estonia wydaje więcej kasy na sportowców, a Czesi są 'z natury' bardziej utalentowani i w związku z tym mimo, że jest ich od nas x razy mniej, maja x razy większe osiągnięcia...
dostaję szału, kiedy słucham Działacza Znadwago, który pieje, jacy to jesteśmy dzielni, że zajmujemy miejsca w trzeciej dziesiątce, że powinniśmy się z tego cieszyć a w ogóle, to w sporcie zawsze ktoś musi przegrać...jestem płytkim człowiekiem, bo chiałbym, żeby czasem poprzegrywał ktoś inny;
krytyka jest jak najbardziej uzasadniona i jakiekolwiek głosy działaczy i sportowców utoną w powodzi komentarzy, tyle tylko, że czasami krytyka spada nie tam gdzie porzeba; przykład? nasza reprezentatka w skeletonie, która zajęła ponoć ostatnie miejsce - niby obciach na skalę światową, ale jeśli weźmie się pod uwagę, że kobieta jechała w życiu torem saneczkarskim kilka razy, że sama płaciła za treningi, za sprzęt, że nie miałą żadnej opieki w kadrze, rozumiem, że taki start to dla niej spełnienie marzeń - nie krytykuję jej, bo pewnie jakbym dziś wstał i zaczął uprawiać z pasją curling z kilkoma znajomymi, to może chciałbym wystartować w igrzyskach, zająć ostatnie miejsce, ale przeżyć niezapomniane chwile jako reprezentant kraju, krytykuję działączy, którzy pozwolili na coś takiego, bo przecież do startu na igrzyskach nie zgłasza się człowiek z ulicy...
nasza biegaczka zasłabła, hipoglikemia ją dopadła i zaraz głosy, że nie umie nawet podbiec pod górkę a ja się pytam od czego są lekarze i trenerzy, którzy przygotowują ludzi do startu? to problem kazać zjeść nawet i trzy batony, na siłę, żeby takie wydarzenie nie miało miejsca? jestem stuprocentowym amatorem, laikiem i dyletantem, ale nawet ja wiem, że jak gdzieś jadę na rowerze, to lepiej coś ze sobą do jedzenia brać - czy tak trudno domyślić się, że 10 km na mrozie może człowieka pozbawić zapasów energii i jeśli na dodatek wie się, że zawodniczka nie zjadła śniadania (albo zjadła bardzo niewiele), to może coś się przytrafić na trasie?
to są dwa przykłądy, ale takich sytuacji jest więcej, znacznie więcej...
igrzyska się skończą, zawodnicy wrócą i zacznie się szukanie kozłów ofiarnych - za większość odpowiedzą trenerzy (vide Kuttin, który akurat nieźle przygotował drużynę i dobrze by było niezmarnować jego i zawodników pracy), czasem zawodnicy, ale nigdy działacze - ci powiedzą, że zrobili wszystko, co mogli, nie mieli pieniędzy, a w ogóle, to trwa nagonka i oni sobie nie życzą takiej krytyki...
...i co? i za rok znowu będą obietnice, a obudzimy się z ręką w nocniku
szkoda gadać
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » wt 07.03.2006 22:39

Juventusowi gratulujemy Trezeguet i Emersona... :D
Ha :D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » wt 07.03.2006 23:23

Barcelonie gratulujemy... Ronaldinho! (ta akcja była cudowna - przebiegł przez trzech obrońców naraz, a przed czwartym strzelił, bum!, i brameczka... cudo... :twisted: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 08.03.2006 12:01

szkoda Rangersów, a zwłaszcza ich trenera - w lidze kapusta, a tutaj...tutaj przynajmniej maja historyczne dokonanie, które, podobno, uratowało mu posadę
;-)
no chyba, że już ja stracił, mogę być nie na bieżąco...
:D
akcja Ronaldinho z tą szczyptą geniuszu piłkarskiego, który stanowi o popularności tego sportu...mozna oglądać raz za razem (tak samo jak reakcje Mourinho - nie wiem, czy nie wolałbym obejrzeć zamiast skrótu jakiegoś meczy skrót jego reakcji na grę obu drużyn :D)
Juve...Juve musi grać jeszcze lepiej, żeby zdobyć moje serce, a na tym poziomie - po prostu gratulacje
;-)
pozdrawiam
ps. moja krytyka względem sportowców zimowych nie straciła na aktualności po 2 medalach ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » sob 22.04.2006 22:13

no i wiele na to wskazuje, że do 1ligi wraca Łódź... :)
i oby od razu na pudło...

wygląda również na to, że Legia będzie na tronie po tym sezonie...
tym radośniej będzie ją ograć na jesieni... ;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » ndz 23.04.2006 19:50

wczoraj wieczorem podczas jazdy tramwajem przez miasto udało się usłyszeć fragment rozmowy:
jedzie pan i pani z dzieckiem; dziecko małe, w wózku, rodzice po 40 (detale, ale dla kogoś może ważne :D);
pan zza pazuchy wyciąga z namaszczeniem szalik Legii i mówi, że jedzie na mecz, który kończy się o 22.30 i wtedy wróci, pani stwierdza, że znowu woli rozrywki, a na to pan z całą powagą: bycie na meczu to nie rozrywka, to obowiązek kibica!
po prostu rozwaliła mnie ta scena...
:D
w LM Barcelona jakoś mimo wszystko mnie nie porwała, Milan nieco zawiódł (wobec plagi kontuzji boję się, że rewanż może być bardzo jednostronnym widowiskiem :-(), Arsenal pokazał pazur, a Villareal...the higher they go, the harder they fall, to w ramach życzeń dla Arsenalu
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Gvynbleid » pn 24.04.2006 9:11

Louen pisze:no i wiele na to wskazuje, że do 1ligi wraca Łódź... :)
i oby od razu na pudło...



Na to wygląda, niestety po części i kosztem Ruchu. Ale macz był przepiękny - radość i przyjaźń - atmosfera nie do opisania; takie są właśnie plusy sztamy między drużynami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Azirafal » pn 24.04.2006 10:50

Heh, a do drugiej ligi wraca Polonia ;) Trochę dobrze (Legionista jestem w głębi), a trochę szkoda - bo znowu tylko jedna drużyna z Warszawy w pierwszej lidze :?

Co do LM - Barcelona nie porwała, ale co miała zrobić, zrobiła. Pomógł trener i dobre ustawienie, taktyka. Pomógł niezawodny Ronaldinho, który świetnie podał a potem mógł praktycznie rozstrzygnąć rywalizację, gdy trafił niestety w słupek (a też piekny strzał). Pomógł (kiedyś superpomocnik, teraz - niezłyrezerwowy) Giuly. Pomogła totalna nieskuteczność Gilardino. Pomogło świetne przykrycie Szewczenki. Myślę, że faworyta mamy, a na własnym boisku Barca trochę bardziej skrzydła rozwinie, ale nie za bardzo - wszyscy sobie zdaja sprawę z wagi tego spotkania, z możliwości zdobycia tego jednego trofeum, o którym marzą. Barca wie, że ma teraz zespół mistrzowski i chyba rzeczywiście najlepszy w piłce klubowej + najlepszego piłkarza świata. Muszą uważać, i tyle.

A w drugim, o dziwo, jestem za Arsenalem, bo łaaaaadnie rozjechali Real Madryt, na tle niemrawego (niestety :( ) Juve zaprezentowali się bardzo dobrze. I grają jakoś tak... no, nie-angielsko. Bardziej finezyjnie. Stawiają na młodość + mają geniusza Henry'ego (naprawdę mam nadzieję, że przejdzie do Barcy - wtedy tam będzie coś niesamowitego po prostu i tylko jeden problem... kto będzie wolne wykonywał?!?! :P ).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Louen » śr 31.05.2006 13:58

to co zrobił Kuszczak w meczu z Kolumbią to prawdziwe miszczostfo... :shock: brak słów...

PS
ale w przeciwieństwie do ogromnej rzeszy "kibiców" życzę mu jak najlepiej!
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 31.05.2006 17:50

życzyć jak najlepiej, to ja życzę wszystkim, poważnie jednak zastanawiam się, czy taka drużyna jak nasza powinna wychodzić z grupy...
...nie to, że zrobimy sobie większy obciach w fazie pucharowej, ale czy inne zespoły nie zasługują na taki awans bardziej?
rzecz jasna zastanawiać, to ja się mogę teraz - jak będzie mundial, to i tak kibicować będę chłopcom z husarskim skrzydłem na piersi, ale póki co - zastanawiam sie
;-)
a Kuszczak - cóż, tak się przechodzi do historii...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » śr 31.05.2006 18:17

nie Kuszczak jedyny:

www.metacafe.com/watch/130499/longest_free_kick_scored/
i
www.metacafe.com/watch/25268/great_goalkeeper/

a tak swoja drogą to dlaczego inne drużyny miałyby zasługiwac bardziej na awans niż nasza Kadra?

PS
widac należysz do tej drugiej rzeszy kibiców;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Gvynbleid » czw 01.06.2006 8:17

Jak można tak spaprać - na pobyt w Szwajcarii kadra dostała milion franków i chyba obracali tam gorzałke zamiast ćwiczyć, piłkarze więcej siedzą u kosmoteczki i fryzjera niż na boisku, trener jest głupi - boże... :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Louen » czw 01.06.2006 14:27

ja bym raczej nie robił tragedii z tej porażki... piłkarze przemęczeni po zgrupowaniu... na nożki trzeba uważac bo MŚ za pasem, więc spacerek zamias biegania... doping dupczasty... to i grac się nie chciało;)
a tak poza tym to:
- przegraliśmy przed eliminacjami 1:5 z Danią i co?
i niebo nam na głowe nie spadło... eliminacje jakoś przeszliśmy...
- kadra K. Górskiego przegrywała przed MŚ '74 nawet z klubami ligowymi, i co?
i nie był to żaden wykładnik co do możliwości tamtej drużyny...
- Hiszpania wygrywa zawsze i wszędzie, a na turniejach krucho im idzie, i co?
zwyciestwa przed MŚ w meczach towarzyskich nie zapewniają na tychże mistrzostwach sukcesu...
- trener Janas nie zabrał Dudka i Frankowskiego (o innych nie wspomnę bo nie ma o kim), którzy obecnie dobrze graja tylko w wyobraźni i pamięci kibiców, i co?
i kibicowac trzeba drużynie, a nie nazwiskom...
- Janas jako trener zdobył srebny medal w Barcelonie, grał z Legia w LM i doszedł do 1/8, wygrał eliminacje do MŚ, stworzył drużynę bramkostrzelną, która w meczu o stawke walczy do końca i do upadłego, i co?
i kibice i tak uważają, że Janas to ciec, nie znający się na piłce nożnej...
eh

PS
Widzew Łódź w pomarańczowej lidze!!!!:):):):P
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Gvynbleid » czw 01.06.2006 20:03

Jak dla mnie to jest tragedia - do tej pory mam tępy wyraz twarzy bramkarza i jego wzniesione ręce próbujące uchwycić piłkę - tak żałosnego ekscesu jeszcze w piłce nie widziałem. A co do reprezentacji to wygląda jak jedenastka najbardziej ortodoksyjnych gejów w polsce, nie obrażając przy tym homoseksualistów.

No zazdrościmy Wam tej pomarańczowej ligi i powoli Was gonimy, wczoraj z Piastem Gliwice było 5:1. Pozdrowienia od niebieskich Panów śląska dla przyjaciół z Łodzi :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Alganothorn » czw 01.06.2006 20:37

Louen pisze:nie Kuszczak jedyny(...)
a tak swoja drogą to dlaczego inne drużyny miałyby zasługiwac bardziej na awans niż nasza Kadra?
PS
widac należysz do tej drugiej rzeszy kibiców;)

- równać lepiej w górę, a nie w dół
;-)
fakt, że wiele osób nie miało pracy nie poprawiało mi humoru, że i ja nie miałem - na tej zasadzie niezależnie od tego, jak nasze orły zagrają, będzie można powiedzieć, że nie ma co się dołować, byli tacy, co grali gorzej...
...a ja jestem naiwny i wolę, żeby było lepiej
- inni zasługują bardziej choćby z prozaicznego powodu, że się starają; wiele rzeczy jestem w stanie wybaczyć: brak umiejętności, pecha, stronniczość sędziego, ale braku zapału i serca do gry nie potrafię i nie wybaczę - nie ludziom, któzy mają moje ojczyste godło na piersi i których pracą jest reprezentowanie mojego kraju
- nie wiem, do której rzeszy należę, dopóki nie jest to III Rzesza - nie przeszkadza mi
;-)
pozdrawiam
PS. nie mam nic do Janasa - ma u mnie kredyt zaufania jako trener i po Mundialu mogę go rozliczać, ale postawa naszych piłkarzy mnie po prostu irytuje: kilku się stara, a reszta wychodzi na boisko, bo to 'zło konieczne'...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 01.06.2006 20:47

Ach te regionalne kluby... Polskim klubom kibicuję tylko tym, które odnoszą sukcescy poza Polską - czyli jakiś czas temu Wisła i Groclin. Za to interesuje mnie włoska draka - czy Juve spadnie do drugiej ligi i czy pociągnie za sobą Milan ? Wszyscy chodzą już w pasiakach... :wink:
A mecz ? Tak, na czas meczu włączyłem Civ IV, na szczęście tam cyrków (z całym szacunkiem dla cyrkowców) nie było. A Kuszczak ? Ja bym mu dał jeszcze niejedną szansę.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Louen » pt 02.06.2006 16:13

Jander, Wisła i Groclin to 2 pryszczyki na tle europejskich osiągnięć Widzewa, Legii czy Górnika Zabrze...

Gvynbleid jeśli Niebiescy zachowają formę z wiosny na przyszły sezon to za rok będziecie na pomarańczowej chmurce:)
czego serdecznie Wam życzę!!

co do nieszczesnego meczu Polska - Kolumbia to radze poczytać wypowiedzi takich ludzi jak Tarasiewicz czy Smuda...
zwłasza akapit o Szpakowskim i Mielcarskim mnie ujął...

odnośnie Szpakowskiego... tyle lat komentuje coś o czym nie ma pojęcia... fenomen odporny na wiedze!!
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jander » pt 09.06.2006 19:53

Trzymamy kciuki za Naszych, trzymamy ! :D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pt 09.06.2006 20:26

i jeden w plecy...
...ale trzymamy nadal
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 09.06.2006 20:50

Jak się nie strzela wogóle, to się nie strzela goli...
No ale nic straconego, do roboty ! :D
"Pomożecie ?"
Pomożemy ! :D
Edit: No to czekamy na nasz dzień do środy... :(
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » pt 09.06.2006 22:25

**uja tam, a nie strzelimy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Rozegraliśmy dobre pierwsze dziesięc minut, i ostatnie 10 minut. Jeleń, Kosowski i Brożek zrobili więcej niż całą drużyna (nie licząc Smolarka) przez cały mecz. Szkoda bardzo bramki strzelonej poprawnie, a nie ze spalonego. Wielka szkoda i poprzeczki i słupka... Nędza. Powtórka z Korei&Japonii.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Louen » pt 09.06.2006 22:31

byłem, wypiłem, widziałem... jakoś mnie nie zmartwiła ta porażka.. są jeszcze dwa mecze... nawet jeśli nie awansują to życie toczy sie dalej... Smolarek i Jelen najlepsi.. moim zdaniem ofkors........
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Hifidelic » pt 09.06.2006 22:42

Wstyd mi... Masa kolegów z pracy przyszła, żeby nam kibicować... Nie Polaków... Te teksty... Spoko, weźmiecie się w garść w drugiej połowie... I te inne - trzymamy za Was kciuki, żeby się spotkać w drugiej rundzie... :( Z Ekwadorem przegraliśmy.... Z krajem 3x mniejszym od Polski... Z Ameryki Południowej... Wybaczcie, nie przypomnę Litwy... Ależ Litwini się z nas w pracy śmiali...


Chyba przez swoje tysiąc postów nei użyłem tylu wielokropków co dziś.[/url]
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Louen » pt 09.06.2006 22:47

Hifidelic pisze: Wybaczcie, nie przypomnę Litwy... Ależ Litwini się z nas w pracy śmiali...

oni mogą pomarzyć o MŚ... nie przesadzajmy...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Hifidelic » pt 09.06.2006 23:22

Tak, wiesz co mówili? Jest nas trzy miliony a was trzydzieści... My mamy piłkę nożną w dupie, a wy nią żyjecie... A i tak wam dokopaliśmy...

Edit: Nie traćmy wiary! Zeszliśmy na dno, żeby mieć się od czego odbić!!!!
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Gvynbleid » sob 10.06.2006 7:20

Ja nawet na to nie chciałem patrzeć od czasu do czasu coś docierało z radia. Większość reprezentacji chyba jeszcze była w kurorcie. No nic, nasi piłkarze nie mogą się poddawać i zacząć się przygotowywać... NA MARSZ RÓWNOŚCI!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Louen » sob 10.06.2006 7:34

Hifidelic pisze:Tak, wiesz co mówili? Jest nas trzy miliony a was trzydzieści... My mamy piłkę nożną w dupie, a wy nią żyjecie... A i tak wam dokopaliśmy...

no zależy jak kto się podnieca meczami towarzyskimi... widać tak bardzo w dupie nie mają skoro tak ich to łaskocze... a poza ty mówi sie, że: "łuk raz do roku sam potrafi wystrzelić";)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości