Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pt 20.08.2004 7:49

od razu widać, że skupiasz się na Serie A
:-)
dla mnie szokiem było pojawienie się ostatniego chama i prostaka nazwiskeim Smith w MU i ostatnie roszady w składzie...
cóż, pozostaje wierzyć, że sir Alex wie co robi...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » pn 23.08.2004 22:30

Olisadebe wraca do kadry... szkoda tylko, że Rasiak nie wypadł...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Breja » wt 24.08.2004 12:33

a jak tam forma Oliego? on w ogóle grał ostatnio w piłke , czy kontuzja trzymała go na ławie?
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Louen » śr 25.08.2004 23:03

nie no, Oli to gra już nawet po kilkanaście minut w sparingach... także tu nie ma żartów... o ile na zgrupowaniu sobie czegoś nie skręci, nie stlucze, albo obije... no i jeśli się nie przeziębi oraz stare kontuzje nie dadzą o sobie znać to kto wie... kto wie...

PS
Wisła... w ogóle ta środa to był wybitnie mało udany dzień dla polskiego sportu... ręce opadają...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 26.08.2004 8:33

Wisła dostała to, na co zasłużyła taką grą;
dziwne, że nie przegrali wyżej...
...a Żurawski może kiedyś zrozumie, że król strzelców polskiej ligi powinien choćby starać się rozwijać piłkarsko, albo indolencja w meczach z obcokrajowcami będzie wieczna...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 26.08.2004 22:47

Dzisiaj rozegrane zostały mecze pucharu UEFA, w tym trzy polskich zespołów. Legia rozgromiła 6:0, Amica wygrała w karnych, a Lech przegrał 1:0.
Zostały już rozlosowane grupy Ligii Mistrzów
http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2252130.html
Chyba jeszcze za wcześnie na typowania :wink:
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » czw 26.08.2004 23:34

Legia rozwaliła Tbilisi 6 do 0. Sporo bramek, ale takie byki w defensywie czasem, że nóż się otwiera! bardzo porządny występ Rzeźniczaka (zaznaczam, że grał cały mecz!). Dobre występy Smolińskiego i Korzyma (zwłaszcza tego drugiego). Bardzo dobra gra także Jarzębowskiego (zmieniłbym Kiełbowicza Smolińskim, a nie Jarzę, ale to Kubicki podejmuje decyzje :D ), dobra Włodarczyka (3 bramki mimo wszystko), świetny Sagana (5 asyst i bramka - udział w każdej bramce!!!). Legia się rozkręca - jak jej pozwolić na wiele, to wiele potrafi. Ale mimo tak wysokiego zwycięstwa nie można być do końca zadowolonym z ich gry - jednym z najlepszych zawodników był Boruc, takie rzeczy nie powinny się zdarzać z tak słabym przeciwnikiem.

Pogoń - nędznie grała, nędznie skończyła. Ledwo pokazała jak kopać piłkę. Chyba tylko Goliński zagrał w porządku... Zasłużona przgrana, choć gdyby liczba kornerów miała decydować o wygranej, to by przeszli śpiewająco :D

Amica - starali się. Chcieli, próbowali, ale dobrze się bronił Honved, a w ostateczności na posterunku był bramkarz w super formie. Z drugiej strony podobnie - Mielcarz nie miałszans przy bramce, ale karniaka obronił w pięknym stylu.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 27.08.2004 8:29

gratulacje dla Legii, powiedzmy, że wolę pamiętać wynik, a nie styl gry (widziałem może z 10 minut, ale wystarczyło...)
inne mecze - jaka liga, takie zespoły, takie mecze...
;-)
wylosowano grupy LM:

Grupa A:
Deportivo La Coruna
FC Liverpool
AS Monaco
Olympiakos Pireus

biedny Dudek....

Grupa B:
Real Madryt
AS Roma
Bayer Leverkusen
Dynamo Kijów

szkoda, że Real wyjdzie

Grupa C:
Bayern Monachium
Juventus Turyn
Ajax Amsterdam
Maccabi Tel Awiw

pozostaje mieć nadzieję, że Bayern nie wyjdzie - szanse są :-)

Grupa D:
Manchester United
Olympique Lyon
Sparta Praga
Fenerbahce Stambuł

jak Man U będzie mieć problemy, to się chyba załamię...

Grupa E:
Arsenal Londyn
Panathinaikos Ateny
PSV Eindhoven
Rosenborg Trondheim

Oli, spakuj kilka bramek kanonierom, proszę...

Grupa E:
FC Barcelona
AC Milan
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck

dwa z ulubionych zespołów w jednej grupie...i brużdżący Celtic w tle

Grupa G:
Valencia CF
Inter Mediolan
Anderlecht Bruksela
Werder Brema

zobaczymy, co się urodzi, teoretycznie Anderlecht bez szans - teoretycznie Grecy nie mieli prawa wyjść z grupy na Euro '04 ;-)

Grupa H:
FC Porto
Chelsea Londyn
Paris St Germain
CSKA Moskwa

zobaczymy ile jest warta Chelsea pod sterami Mourinho...spotkanie z Porto będzie miało swój smaczek ;-)

pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pt 03.09.2004 23:46

Wisła - Legia 0 : 4

Ładny mecz, przewaga Legii spora (i nie tłumaczcie, że Wisła grała w osłabieniu, bo w legii też brakowało 12 graczy :? ). I te teksty komentatorów! :D

1. - Nie liczyłem dokładnie ile celnych podań wykonała Legia, ale...
- 23.
- (po chwili ciszy) Dziękuję...

2. - (przy piłce Leo Kurauvzione; przez długi czas się przy niej utrzymuje,
żaden z komentatorów nie reaguje; w końcu Smokowski) To może ja zaryzykuję... Przy piłce Kurauvzione (...)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » sob 04.09.2004 9:42

Za to własnie uwielbiam Smokowskiego i Twarowskiego. Mam nadzieję, ze występowali tylko gościnnie i nie odejdą z c+, bo wtedy liga straci połowę uroku.
A co do samego meczu - proponuje uznać wynik za oficjalny i darować sobie rozgrywanie kolejnego meczu, bodajze w październiku :P

legia może i nie miała 12 zawodników, ale jesli odliczymy kontuzjowanych praktycznie od rozpoczecia sezonu to brakuje jedynie kadrowiczów... choć jeszcze jeden napastnik by się przydał, momo że złego słowa na Dudka powiedzieć nie mogę.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20754
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Alganothorn » pn 06.09.2004 8:11

taaak, też jestem za tym, żeby taki wynik uznać za oficjalny wynik spotkania obu drużyn, permanentnie nawet - wszystkich spotkań
;-)
patrząc na 'listy nieobecnych' można było się pozastanawiać co to za drużyny grały właściwie...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » śr 08.09.2004 20:16

Właśnie nasza reprezentacja gra z Anglią.
Mamy przewagę (póki co), mam dużą nadzieję na bramkę dla nas.
Anglia nie jest w dobrej formie...
(Minęło parę minut)
1:0 dla Anglików.
Będzie 2:0 :?
pozdro
Edit:
Nie mogłem się powstrzymać :D
1:1
:D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Zuhar » czw 09.09.2004 7:45

Niestety 2:1, ale gra była znośna. Znowu tli się we mnie iskierka nadziei.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 09.09.2004 8:26

gra była beznadziejna, zwłaszcza końcówka...
co za podania na własnej połowie, co za brak jakiegokolwiek pomysłu na grę!
co to za obrona, która dopuszcza do takich sytuacji, a na deser wbija samobója?!
mogiła...
a jeszcze koszykarze...
...tutaj, to już w ogóle szkoda słów
:-(
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 15.09.2004 9:14

posto pod postem - trudno
;-)
ruszyła LM;
na początek wygrali Ci, którzy mieli wygrać - AC Milan i FC Barcelona (ach ten gol Larssona wlepiony byłym kolegom...:-) ), pora czekać na kolejne mecze;
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 16.09.2004 11:18

kolejny posto pod postem - ostatni;
jakby co, będę edytować
:D
drugi dzień LM byłw dużej mierze, wyjątkowo i zaskakująco, dniem polskim...
niesamowity gol Krzynówka wpakowany Realowi i doskonałą gra Dudka przywracają wiarę w naszych piłkarzy - szkoda, że tylko w dwóch, ale lepiej tylu, niż żadnego
;-)
MU pokazał pazur - najpierw w lidze, teraz w LM ratując punkt; wolałbym po 3 w obu przypadkach, ale styl daje nadzieję na przyszłość, a jak wyleczą kontuzje asy diabłów, to powinno być już w ogóle bardzo zacnie
Bayern, niestety, wygrał, Real, na szczęście, przegrałw koszmarnym stylu; MU nie przegrało więc w sumie pierwsza kolejka udana
:D
polscy koszykarze kompromitują się w dalszym stopniu - gra indywidualna, zero zespołu, zero obrony (tak statycznej obrony nie ma nawet na poziomie rozgrywek międzyszkolnych), indolencja w ataku (pudłowanie z pola to jedno, ale żeby nie wykorzystywać żadnego z osobistych to już tragedia)...
szkoda gadać
:-(
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 16.09.2004 17:54

Wyręczę cię tym postem - nie będziesz musiał edytować postu :)
Liverpool pozytywnie zaskoczył, Roma (a raczej ich kibice) zawiodła, Bayeru komentować nie muszę, Juve wygrało (czego oczywiście byłem pewien :wink: ), a Man U zremisował choć tak ładnie przegrywał :( :wink:
A teraz Wisełka pokazała pazurki, 3 bramki w parę minut i czwarta na a dokładkę, jak się okazało - złota bramka :)
Koszykarze - jak dobrze, że ten sport mi zwisa
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pt 17.09.2004 10:52

Wisła - 4 bramki w 16 minut...
...ciekawe, czy w Gruzji zagrają jak w pierwszej, czy jak w drugiej połowie
;-)
szkoda Legii, Amica dość nijaka, ukarana za grę na utrzymanie wyniku
pozdrawiam
ps. dzięki Jander :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » pt 17.09.2004 12:38

To teraz ja, żeby Algiego nie przemęczać (edycją). Widziałem mecze tylko urywkami i muszę powiedzieć, że jakoś nie widzę gry naszych w dalszych fazach. Kolejny przeciwnik ich zatrzyma. Brak im konsekwecji w moim odczuciu. Raz grają lepiej, raz gorzej. Nie bardzo wiadomo co zdarzy się na boisku za parę minut. Emocje jak przy rosyjskiej ruletce (nie mówię o programie telewizyjnym) - strzelą, czy nie?

Podobała mi się gra Liverpool-u. W tym sezonie rzeczywiście powinni powalczyć.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » pt 17.09.2004 12:48

w tym sezonie w LM to ma szanse powalczyć Chelsea;
do nazwisk na boisku dodano nazwisko na ławce trenerskiej i zaczęło, przynajmniej na razie, wszystko działać odpowiednio...
ciekaw jestem jak długo pociągną na tak przyjemnej dla oka grze;
co do polskich zespołów: Stec w poniedziałkowym dodatku sportowym do GW, że dobrze by nam zrobiło, żebyśmy przegrali w sposób kompromitujący w tych eliminacjach do mistrzostw w Niemczech, coby wreszcie zrobić rewolucję w naszej piłce; widok gry naszych drużyn tylko potwierdza jego słowa - tym ludziom wystarczy, żeby byli dobrzy jak na Polskę, poprawiać swoich umiejętności się już nie chce...efektem gra np. Wisły: niby zdominowali ligę (przynajmniej dotychczasowe mecze na to wskazują), a małe trudności urastają do rangi wielkich problemów; Legia grała niesamowicie końcówkę sezonu poprzedniego, teraz jakby miała zadyszkę...
jak mamy tak grać, to najzwyczajniej w świecie nie zasługujemy na awans w tym sporcie ani klubowo, ani drużyną narodową
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 30.09.2004 20:04

Alganothorn pisze:...ciekawe, czy w Gruzji zagrają jak w pierwszej, czy jak w drugiej połowie

Niestety jak w pierwszej...
Skoro zespół mający takie sukcesy w polskiej "ekstra"klasie przegrywa w takim stylu.. to..
Ja nie mam żadnych pytań dotyczących sukcesów w europejskich pucharach :?
Przynajmniej Amica ładnie zagrała, teraz czekam na sukces Legii.
Edit: Dobra, nie czekam na żaden sukces. 2:0 :?
Co do LM:
Real po dwóch straconych bramkach zaskoczył (niestety) i strzelił dwa razy tyle. Bayern wygrał 4:0 z Ajaxem... Czekam na jego konfrontację z Juve :) Milan niestety w ostatnich minutach (jak zwykle...) zdobył dwie bramki. Rooney swoją karierę w Man U zapoczątkował Hat Trickiem. Chelsea z nowym trenerem jest zdecydowanym faworytem tej edycji LM. A za tydzień Milan:Barca :)
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Re: Mistrzowie

Postautor: małgoś » pt 01.10.2004 1:28

Einar pisze:Mam pytanko? Czy erpegowcy interesują się sportem?

A co, erpegowcy to nie ludzie? ;>

Osobiście lubię piłkę nożną, skoki narciarskie, pływanie i siatkówkę.
Awatar użytkownika
małgoś
Lady
Lady
 
Posty: 76
Rejestracja: pn 15.03.2004 12:19

Postautor: Alganothorn » pt 01.10.2004 8:27

Legia - szkoda słów
Wisła - kilka słów się ciśnie, ale nie wypada...
Amica - promyczek...
LM...
Milan, Barca i Man U na razie grają co najmniej przyzwoicie, jeśli nie bardzo dobrze (przynajmniej Barca) - to cieszy
Ajax niestety przegrywa, Real i Bayern niestety wygrały...
cóż, jeszcze ejst nadzieja, że królewscy i bawarczycy nie wyjdą z grup
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 14.10.2004 8:39

post pod postem, ale co tam - jak tam kibice po meczach reprezentacji?
szczęśliwi czy zawiedzeni?
;-)
ja pół na pół...
zaskakująco skuteczny atak, załamująca obrona, solidny Dudek, koszmarne podania - w telegraficznym skrócie moje wrażenia
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 14.10.2004 11:13

Wiedziałem, że dopiero jak Walia strzeli nam gola to my strzelimy im...
nie myliłem się :)
Szczęśliwy - wynik jest najważniejszy.
Choć obrona momentami zwala z nóg... niestety nie przeciwnika.
Teraz tylko liczyć na dalsze sukcesy.
Mamy nawet przewagę bramkową, trzeba więc liczyć na potknięcie Anglii (ich przegrana i nasz remis wrzuci nas na 1.).
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Jander » czw 21.10.2004 21:13

Post pod postem - niech stracę.
Ważniejsze: Ajax zdobył pierwsze punkty, Krzynówek strzelił Romie, Juve w pierwszym w historii meczu z Bayernem nie zaskoczył i wygrał ku uciesze wielu, Man U zremisował ze Spartą, Oli zdobył remis z Arsenalem, Milan nie zaskoczył, za to Celtic zawiódł pewnie wiele osób w przegranej 3:0 z Shakhtarem Donetsk, a także Porto w meczu z Paris SG.
Ale nic nie przebije Amici przegrywającej 4:0 z Rangers.
Pozostaje tylko wierzyć w Krzynówka, Dudka, Oliego i Szymkowiaka.
pzdr
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 21.10.2004 21:49

znajomy mnie spytał o wynik meczu z Rangersami - powiedziałem, że równie łatwo uwierzę w 4:0 jak w 0:4...
cóż, zobaczyć to uwierzyć
;-)
polskie drużyny są absolutnie nieprzewidywalne...
jak na razie w LM mecze są baaaardzo nierówne, chyba tylko Bayer, głównie dzięki Krzynówkowi za każdym razem zapewnia miłe oku widowisko;
moi ulubieńcy, czyli Milan, Barca i ManU przejdą i wtedy pewnikiem rozwiną skrzydła - na razie najmilej patrzy się chyba na te dwa pierwsze
:-)
pozdrawiam
ps. co 4:0 to 4:0, ale 5:0 to już przesada...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 03.11.2004 18:54

choć raz w telewizji był DOBRY mecz - nie tylko taki 'z nazwiskami', ale po prostu dobry...
Barca i Milan, moi ulubioeńcy w swoich ligach, tym razem zaprezentowali się dużo lepiej, a gra Barcy to już czysta przyjemność dla oka;
pozostałem emcze jakoś mnie nie rzuciły na kolana, jak będę miał więcej czasu i trafię na skróty na Eurosporcie to pozerkam, może zmenię zdanie;
dziś ManU ze Spartą - jakoś Man U rozczarowuje, ale a nóż widelec coś się zmieni i zagrają naprawdę przyjemnie dla oka...tak, oszukiwać sie jest miło
:-)
pozdrawiam
EDIT:
nie będę wrzucałtrzeciego posta, bo to już aż nie wypada...
cóż, ManU zaskoczył mnie in plus, bo tak dobrej gry się nie spodziewałem...aż miło było popatrzeć, nie tylko okiem kibica zespołu ;-)
Bayern przegrał, Juve wygrało, istnieje sprawiedliwość dziejowa :D
Amica...cóż, powiedzmy, że tego tematu porusać nie będę
;-)
pozdrawiam po raz drugi
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » sob 06.11.2004 22:43

Amicę pomińmy minutą ciszy :)

Mecz Barca - milan mnie bardzo zaskoczył in plus. Podobała mi się gra Barcy, Ronaldinho biegał, walczył, starał się i wystarał - zasłużył na tą bramkę, a Barca na zwycięstwo. Dotąd nie lubiłem Barcy a byłem za Realem, ale od pewnego czasu Real mnie coraz bardziej zawodzi, a Barca ostatnio (pod okiem Rijkarda) zaczęła grać naprawdę nieźle. Tak dalej, oby...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 18.11.2004 9:30

mecz towarzyski z Francją;
hmmmm...
...gdybym tylko słuchał komentatorów, pewnie miałbym inne zdanie na ten temat, niż po obejrzeniu meczu
;-)
za to były moje ulubione komentarze w typie ekscytacji rozwijającą się akcją i kończenia jej stwierdzeniem 'niepotrzebnie podawał do...'
generalnie więcej śmiechu niż emocji
Dudek dobry, ale nie zachwycałem się tak, jak nasi spece
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » czw 18.11.2004 10:31

Najlepiej z naszego zespołu zagrał DUdek, na drugim Kłos. Jeżeli najlepszymi graczami naszej drużyny byli bramkarz i jeden z obrońców, to nie było "aż tak dobrze" :)

Ale mecz i tak mógł się podobać. Dobrze się stało, że wszedł Kłos, bo człapiący Hajto nie nadążał za Henry'm - błyskawicą i innymi szybkimi Francuzami. Dlatego w drugiej połowie francuzi mieoli tak ze 3 razy mniej sytuacji bramkowych.

Dobrze zagrał Kałużny, dobrze Kosowski. Krzynówek za bardzo nie błyszczał, podobnie jak Żurawski i Franek, którzy co jakiś czas wyglądali na dość zagubionych.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 18.11.2004 13:36

dla mnie największym atutem były podania pana Baszczyńskiego i Kosowskiego: co jedno, to lepsze, aż poczułem się jak reprezentant kraju, bo tak mniej więcej grałem w piłkę lat temu naście
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 18.11.2004 16:53

Wygrywamy z Włochami, remisujemy z Francją, przegrywamy z Anglią.
Możliwe, że pierwszy raz od dłuższego czasu mamy stały skład - może nawet zaczną występować pojęcia: "zgranie" oraz "dobre podanie" :)
Francja ogólnie była lepsza w tym meczu, naszym brakło zacięcia do strzelenia gola, tj. Francuzom też, ale oni byli bliżej :wink:
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 25.11.2004 10:07

kolejna kolejka LM z grzywki;
z dobrych wiadomosci: ManU, Milan, Barca i PSV ida dalej;
ze zlych: Bayern tez
istnieje szansa, ze Arsenalowi i Realowi nie uda sie ta sztuka - za to bede trzymal kcuki
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 09.12.2004 20:26

Ze złych wiadomości: Man U, Real, Bayern, Milan i Arsenal idą dalej.
Z dobrych: Juve, PSV, Barca na szczęście też. I Deportivo nie zaskoczy w tej edycji tak jak zaskoczyło ostatnio.
A więc mamy minimalne różnice w poglądach... :wink:
Czekam na losowanie, czekam na konfrontację Rossonerrich i Bianconerrich :wink:
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron