Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Azirafal » śr 05.05.2004 23:48

Po biednym bramkowo i chwilami dość nudnawym meczu Deportivo z Porto (wygrali moi ulubieńcy i dobrze :) ), doczekaliśy się pięknego meczu Monaco - Chelsea. Lubię Chelsea. Po prostu, nie będę tego ukrywał. Potrafią ciekawie zagrać, mają ogromny potencjał kupiony za pieniądze Abramowicza. Ale po tym, co pokazało Monaco przez całą LM, a zwłaszcza w meczach z realem i pierwszym meczu z Chelsea byłem jak najbardziej za ich wygraną. Pierwsza połowa pełna akcji, sytuacji bramkowych i bramek. Jestem pełen podziwu dla graczy Monaco, którzy nie poddali się po stracie dwóch bramek i doporwadzili do swojego awansu. Życzę im jak najlepiej i nie potrafię wskazać ani faworyta, ani mojego ulubieńca w final. Obie drużyny pokazały dużo dobrego, obie lubię i podziwiam, nie mam pojęcia kogo popierać ani kto wygra. Mam tylko nadzieję na ładny, ciekawy i atrakcyjny mecz... 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 06.05.2004 8:00

mam finał marzeń...
...no takich, jakie miałem od ćwierćfinałów mniej więcej...
:-)
teraz tylko niech Porto wygra, choć Monaco jest na fali, ciężko będzie chłopcom z Portugalii, ale trzymam kciuki za was
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 06.05.2004 14:16

Deportivo - Porto: sądziłem, że chociaż w rewanżu będzie ciekawie, zwłaszcza w przypadku takich zespołów.
Monaco - Chelsea: dokładnie taki mecz jaki oczekiwałem, ładne widowisko
Teraz żeby tylko finał był ciekawy, nie to co rok temu.
Milanowi gratuluję mistrzostwa Włoch, Juve "gratuluję" ostatnich przegranych...
Czekam na Euro 2004, będzie o czym rozmawiać :)
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 20.05.2004 10:50

Puchar UEFA w łapach Valencii - i dobrze; szkoda tylko jednego: jako zagorzały niemiłośnik Fabiana B., liczyłem, że strzelą mu kilka goli, a tak - zszedł za czerwoną kartkę i nic nie puścił...
z innych wiadomości:
Prokom mistrzem Polski w koszu...zasłużyli, ale szkoda kontuzji Tomczyka - jako zagorzały miłośnik wszystkiego, co wrocławskie, kibicowałem Idei, ale cieszę się, że przegrała w ładnym stylu; szkoda tylko, że nie była w pełni formy, może byłoby więcej spotkań do oglądania, niż 5
Polonia zajęła trzecie miejsce - znakomite występy drużyny, na którą nikt przed sezonem nie stawiał i dobra postawa Anwilu, którego skład uległ w stosunku do minionego sezonu wielkim zmianom i tylko klasie trenera zawdzięczają tak wysoką lokatę w tym roku;
jak dla mnie był to rok przede wszystkim dobrych trenerów, ustawień taktycznych i odważnych transferów...
czekam na następny
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Durendal Waldergrave » czw 20.05.2004 13:10

Nie jestem zbytnim fanem pilki noznej, lecz z Wlkp. kibicuje Lechowi Poznan.
Lech zmierza wielkimi krokami po Puchar Polski YEAH !! Lech- Legia 2:0
Mam nadzieje, ze w drugim meczu nie pozwola sobie na latwa rozgrywke i strzela pare bramek w Warszawie.

Warszawiacy mam nadzieje, ze nasze stosunki sie nie oslabia. :twisted:

Jesli mowic juz o sporcie to osobiscie wole siatkowke, ktora jest sportem ciekawszym i trudniejszym moim zdaniem niz pilka nozna. ale to juz swoja droga....... :twisted:
Fear is a part of the Dark Side,
fear is an angry,
angry is a hate,
hate is a suffering
- Yoda
Awatar użytkownika
Durendal Waldergrave
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 123
Rejestracja: pt 02.01.2004 20:30
Lokalizacja: Krotoszyn ( Wlkp. )

Postautor: Alganothorn » czw 27.05.2004 10:57

Porto mistrzem
:-)
wielkie, wielkie uznanie dla trenera i dla władz klubu;
słowa podziwu dla piłkarzy tak doskonale realizujących założenia taktyczne i tak dobrze wyszkolonych;
mecz nie był najlepszym widowiskiem, ale i tak było na co popatrzeć...zawiodło mnie nieco Monaco, ale i tak big respect
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 16.06.2004 13:33

post pod postem, ale co tam...
:-)
Detroit mistrzem NBA
wreszcie wygrał Wschód, wreszcie to nie gwiazdy na boisku, a trzymanie się zaleceń taktycznych trenera
:-)
pozdrawiam
ps. w LM wygrał trener, w NBA wygrał trener, czekam na Euro... ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 16.06.2004 18:19

To jak trener ma wygrać na Euro... To Niemcy, Dania albo Szwecja, jak dla mnie :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 17.06.2004 6:36

Azi - zapominasz np. o Grecji i Danii, jak na razie to one najlepiej prezentują zasadę 'gwiazda na ławce, nie boisku'...
nie to, że są kandydatami na tytuł inny, niż niespodzianki mistrzostw, miłym jest po prostu, że tak dobrze sobie radzą dzięki inteligencji, a nie tylko mięśniom
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » czw 17.06.2004 11:09

Alganothorn pisze:Azi - zapominasz np. o Grecji i Danii, jak na razie to one najlepiej prezentują zasadę 'gwiazda na ławce, nie boisku'...
nie to, że są kandydatami na tytuł inny, niż niespodzianki mistrzostw, miłym jest po prostu, że tak dobrze sobie radzą dzięki inteligencji, a nie tylko mięśniom
:-)
pozdrawiam


Hmmm... :?

Azi jeden post wyżej pisze:To Niemcy, Dania albo Szwecja, jak dla mnie :D


Jak widać, nie zapomniałem :) Od meczu Dania - Włochy kibicuję Duńczykom, którzy wywarli na mnie jak na razie najlepsze wrażenie na tym turnieju. Mimo braku bramek uważam, iż był to najlepszy mecz euro '04 jak do tej pory (tyle, że wielu sam nie widziałem, ale słyszałem opinie różne).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 18.06.2004 7:45

mea culpa, pisałem w przelocie
:-)
kolejne mecze z głowy...
zastanawiam się, czy w kolejnym meczy Silvestre spowoduje kolejnego karnego
:D
poza tym - zaskakująco dużo bramek pada po nieudanych podaniach do własnego bramkarza, a także złych zagrań między obrońcami w strefie obronnej...albo rozkojarzenie i napięcie, albo rzeczywiście niezły pressing przeciwnika; w obu przypadkach - niewybaczalny błąd w sztuce...
po tym, co wczoraj pokazali Anglicy i Chorwaci, z niecierpliwością czekam na ich konfrontację
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Bloody » śr 14.07.2004 11:46

Ja właśnie kibicuje Realowi Madryt hehe, także Bayernowi Monachium :)
W sumie to ja najpierw interesowałem sie sportem, a potem dopiero RPG.
Ostatnio po dłuższytm czasie znowu zacząłem grać w piłke, odkurzyłem starą koszulke Raula i heya na boisko z qmlami od RPG ;)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Alganothorn » pn 26.07.2004 9:11

Copa America dla Brazylii...
...a szkoda
mecz taki sobie, właściwie całę mistrzostwa traktowałem jako ciekawostkę: jak to sobie grają Latynosi w piłkę...
no i to, co zobaczyłem, to przede wszystkim boiska i relacja tv rodem z równolegle nadawanym cyklem 'najlepsze chwile polskiego futbolu' (jakoś tak to się nazywa, nadaje to chyba tv polonia): gdyby nie stroje i niektóe fryzury (ale tylko niektóre), pomyślałbym, że to relacje z lat 70 - kiepskie stadiony, 4 kamery na całe boisko na krzyż...rozpuśiły mnie oprawy mundiali i mistrzostw Europy
;-)
a sam mecz taki sobie, roztrzygnięty w karnych, z których pierwszy dla Argentyny obroniony (prosty strzał, mniej więcej jak Vassela z ME), a drugi niecelny (jak Beckhama z tegoż samego meczu) co ustawiło resztę: Brazylijczycy strzelali bezbłędnie;
szkoda Argentyny, pokazała chyba najładniejszą piłkę na turnieju
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » pn 26.07.2004 10:38

Obejrzałem kawałki pierwszej połowy i widząc wynik (wtedy 1:0 dla Argentyny) dałem sobie spokój i wróciłem do innych zajęć. Rozstrzygnięcie niemiło mnie zaskoczyło. Szkoda.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Louen » pn 26.07.2004 11:57

właśnie szkoda... jakoś Brazylia ostatnio mnie nie przekonuje... za to Argentyna bardzo sie mi podobała... szkoda...

ale już niedługo startuje nasza liga i będziemy "podziwiać" naszych asów ;) emocje murowane...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Tullaris » pn 26.07.2004 12:37

rozumiem że to ironia - liga polska to chyba jedyna liga na którą szkoda mi czasu ( oczywiście z europejskich liczących się krajów )
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Alganothorn » śr 28.07.2004 7:46

mi szkoda czasu dla większości lig świata, a naszą oglądam jak chcę zrozumieć dlaczego jesteśmy za Iranem w rankingu FIFA
;-)
pozdrawiam
ps. ale minimum patriotyzmu nakazuje trzymać kciuki za rosnący poziom...takie wishfull thinking... :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 30.07.2004 11:46

I tak oto Wisła Kraków zmierzy się z Realem Madryt. Żeby sobie nóg nie połamali na naszych boiskach :wink: Pierwszy mecz 10 lub 11 sierpnia w Krakowie.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » pt 30.07.2004 15:11

Hohohohoho! Ależ będzie ciekawie ! :D

Real w Polsce. Ale się obiją na boiskach naszych wspaniałych :) O ile Wisła nie zagra co najmniej tak odważnie jak onegdaj z Barceloną, to możemy pożegnać LM w tym roku... Chociaż... I tak możemy pożegnać LM w tym roku!!! :D Przecież to Real Madryt gra z Wisłą Kraków!!! :lol:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » pt 30.07.2004 20:12

Tak jak mieli nas wywalić z NATO po wygranej z USA w MŚ Korea Japonia, tak teraz wywalą nas z UE gdy wygramy z Realem :wink:
Zastanawiam się czy nie pojechać na ten mecz :wink:
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pn 02.08.2004 14:04

zastanawia mnie tylko jedno: będzie kompromitacja, czy nie...
...a także kto się skompromituje bardziej
;-)
wynik to el detal, ważny w tym wypadku jest dla mnie styl
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » pt 06.08.2004 23:58

ja martwię się o styl sędziowania... piłka nożna to kasa... a Real przyniesie więcej kasy w LM niż Wisła, chociaż oczywiście chciałbym aby te moje obawy były jak najbardziej irracjonalne... w duchu oczywiście jestem optymistą i Real wydaje się do przejścia :D

co do polskiej ligi to i tak uważam, że postęp jest spory...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Louen » śr 11.08.2004 21:42

0:2... znów zostaliśmy oszukani...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 12.08.2004 8:31

ja się czuję oszukany:
tyle osób mówi mi, że Żurawski to świetny napastnik i nie dodaje, że jak na polską ligę...
człowiek ma jakieś nadzieje i wkrótce pokazują mu jaka jest różnica między napastnikiem świetnym, a przyzwoitym - czytaj Morientesem a Żurawskim;
najważniejsze ejdnak, że zagrali przyzwoicie, że wstydzić się nie mają zupełnie czego i niech się chłopaki ogrywają, tylko na pożytek ligi i kadry wyjdzie
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » czw 12.08.2004 11:23

no cóż różnicę w klasie było widać gołym okiem, ale muszę przyznać iż momentami wiślacy prezentowali się bardzo korzystnie, widać, że wiele potrafią i kompeksów (przynajmniej niektórzy) mieć nie muszą...
zobaczymy czy w rewanżu zagrają o zwycięstwo czy tylko o jak najniższy wymiar kary...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jander » czw 12.08.2004 12:04

Spodziewałem się 4:0 dla Madrytu, ale Wiślacy są jednak lepsi niż się spodziewałem.
Szkoda, że te strzały z dystansu były minimalnie niecelne, a mogły być minimalnie celne :wink:
Teraz muszą strzelić minimum dwie bramy u Galacticos. Spodziewam się lepszego wyniku niż wczorajszy, ale wątpię żeby udało im się wyciągnąć na 2:0 (na dogrywkę).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 12.08.2004 12:49

cynicznie mógłbym zauważyć, że najlepiej opłacani na świecie Polacy to obrona...
a ani obrońca, ani bramkarz nie jest łowcą bramek - dlatego możemy wpuścić mało bramek, ale strzelić za wiele też nie potrafimy
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » czw 12.08.2004 15:08

Ja jestem zadowolony z meczu. Wisła prezentowała naprawdę przyzwoity poziom, czym mnie bardzo miło zaskoczyli. Grali dobrze. Jednak zabrakło wykończenia akcji. Kogoś kto potrafił by wykorzystać te liczne sytuacje pod bramka Realu. Kolejnym minusem była Polska obrona, zbyt duża swoboda Realu w naszym polu karnym, tak nie może być. No cóż, jestem pełen nadziei, jak nigdy. W końcu Real jest obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie, więc nie było źle, tylko tak dalej, a polska piłka ma szanse się odrodzić.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Louen » pt 13.08.2004 20:43

no porównując pozostałych naszych orłów pucharowych to Wisła nawet mimo przegranej zaprezentowała się o 2 klasy lepiej niż reszta...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 19.08.2004 10:03

Polska - Dania 1:5
nie będę nic pisał, bo nie wypada takich słów używać
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » czw 19.08.2004 11:56

5:1 to jak dolby surround, szkoda ze jestesmy subwoofer... chociaż przynajmniej jesteś częścią całości i mimo iż przenosimy wąskie pasmo to jednak bardzo ważne dla ogólnego wrażenia... :wink: :D :D
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 19.08.2004 12:03

tak, patrzac na to z tej strony można powiedzieć, że gdybyśmy tak nie przegrali, Duńczycy nie mogliby tak wygrać...
coś za coś...
a komentarza ciągle poskąpię, bo jak pomyślę co chcę napiać, to przyzwoitość nie pozwala
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » czw 19.08.2004 12:09

ależ nie duś tego w sobie... może i innych to wyzwoli... takie upuszczenie swoich odczuć bardzo pomaga ;) podobno :)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Zuhar » czw 19.08.2004 14:11

Żenada bracia, żenada.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jander » czw 19.08.2004 19:15

"Nasz Wielki Mecz" pozostawię bez komentarza, zamiast tego zajmę się transferami na najbliższy (czyli Ten) sezon.

Owen - Liverpool -> Real Madryt
Nunez - Real Madryt -> Liverpool (za Owena + 12mln)
Xabi Alonso - Real Sociedad -> Liverpool
Amoroso - Borussia -> Malaga
Conceicao - FC Porto -> Standard Liege (belgijski)
Emerson - AS Roma -> Juventus
Kapo - Auxerre -> Juventus
Ujfalusi - SV Hamburger -> Fiorentina
Mihajlović - Lazio -> Inter
Perrotta - Chievo Verona -> AS Roma
Di Vaio - Juventus -> CF Valencia
Davids - Juventus -> Inter
Crespo - Chelsea -> Milan (wypożyczony)
Stam - Lazio -> Milan
Corradi & Fiore - Lazio -> Valencia

Ogólny komentarz: Real wzmocniony kolejnym piłkarzem, Milan zyskał dwóch mocnych, w Juve parę zmian (+ trener)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości