Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Jander » sob 10.06.2006 10:09

Ja tam wierzę, że nie będzie powtórki sprzed czterech lat i drugi mecz zagramy na poziomie.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Gvynbleid » sob 10.06.2006 10:18

A zdajesz sobie sprawę że następny mecz gramy z niemcami, i nie bacząc już na to że gospodarzom nawet ściany pomagają, to popatrz jak niemcy grali w ostatnich mistrzostwach.

Nie jestem zawiedziony, jestem zdenerwowany bo nienawidze olewactwa i niepracowitości - a im się po prostu nie chce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Wotan » sob 10.06.2006 22:34

chyba przestane oglądać "występy" naszej drużyny bo mi się recepty na prozac skończyły
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Hifidelic » ndz 11.06.2006 15:31

Ja już przestałem. Po co? Nie jestem masochistą...
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » ndz 11.06.2006 21:28

poczekam jeszcze 2 mecze z oceną, nie chcę się brzydko wyrażać...
...ale powiem, a nawet napiszę: przed meczem nasze orły mówiły, że są świetnie przygotowani kondycyjnie, mentalnie, psychicznie, fizycznie i taktycznie, że mają przeciwnika rozpracowanego w najmniejszym szczególe, że wygrają bez problemu...już wtedy wiedziałem, że będzie katastrofa, oni nigdy nie wygrali po takich tekstach
jak narazie siedzą cicho, może to dobry omen...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » pn 12.06.2006 15:31

hmmm... a może tak poprostu Ekwador był lepszy... po co tak bardzo rozpaczac, życie toczy sie dalej... zagramy z Niemcami, pewnie wygramy (kibic zawsze wierzy w zwycięstwo, tak jak niektórzy w boga), a jak nie wygramy to docenic trzeba fakt iż przynajmniej mieliśmy się czym ekscytowac, mieliśmy trochę emocji... cholera taki jest sport... jeden wygrywa drugi przegrywa - proste.

nie jest tak źle skoro drugi raz z rzędu awansowaliśmy do MŚ, a że tu przegrywamy? qrde no widocznie na ten czas to dla nas max...
Polacy za bardzo popadają w skrajności...

PS
pozwolę sobie na typ:
Niemcy vs Polska 0:3;)

PSS
według mnie Niemcy z Kostaryką nie zagrali rewelacyjnie... 2 strzały życia, sporo szczęścia... z 11 graczy dobrze zagrało może 3-4... u nas co prawda tylko 2 (do Smolarka dolicze Jelenia, choc grał krótko)... 8)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 13.06.2006 19:16

a ja napisze tak: ze wszystkich drużyn, jakie widziałem do tej pory na MŚ Polska zagrała najgorzej i zostawiła na boisku najmniej potu, pokazała najmniej serca i zawziętości
i to mnie po prostu boli
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Gvynbleid » wt 13.06.2006 20:16

Zdecydowanie - a oni dalej sobie pogrywają, Dortmund zwiedzają :/. Tu jawi się polska przypadłość pokomunistyczna - 'czy się stoi czy się leży tysiąc złotych się należy'. Dwóch górników przodowych fedruje a reszta 'pany prezesy' jadą na pół gwizdka.

Swoją drogą ten mundial osobiście wydaje mi się cały dosyć 'leniwy', nie dzieje się nic ciekawego. Dzisiaj oglądałem mecz francja-szwajcaria, który mógłby się wydawać pewniakiem, a Zidane i Henri ruszali się jak muchy w smole, tu mu piłka zleciała tu nie dobiegł ehhh...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: -WasyL- » śr 14.06.2006 19:27

Polacy, rodacy... slepi, glupi, co powoduje ze zawsze gdzies w glebi ducha wierzymy w te gole ktore nie padaja ?
Ja, mysle ze przegramy, mam nadzieje ze zremisujemy ale kurwa wierze ze wygramy !
Jak narazie na tym mundialu z przyjemnoscia ogladalem tylko gre Holendrow i Czechow(chociaz za duzo nazbierali kartek)
Zaciekawil mnie mecz ktory wlasnie sie skonczyl remisem 2:2 Arabia Saudyjska vs Tunezja...
A dzieki beznadziejnej grze francuzow bylem zadowolony caly wczorajszy wieczor 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » śr 14.06.2006 20:26

Polacy, rodacy... slepi, glupi, co powoduje ze zawsze gdzies w glebi ducha wierzymy w te gole ktore nie padaja ?
Ja, mysle ze przegramy, mam nadzieje ze zremisujemy ale kurwa wierze ze wygramy !

JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!

NAPRZÓD BIAŁOOOOOCZEEEERWONIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jander » śr 14.06.2006 21:51

Polacy pokazali klasę, nie poddawali się.
Piękny mecz !
:(
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Louen » śr 14.06.2006 22:11

pffffffff....... długo broniłem Janasa, ale po tym meczu gumy mi pękły...!! ewidennie ten mecz przegral trener! brawo zawodnicy (poza Żurawskim - beznadziejny na tych mistrzostwach)... zwłaszcza na brawa zasługują Jeleń, Boruc, Żewlakow... beznadziejne i zbyt późne zmiany... na 10 minut przed czerwoną kartką byłem pewny (tak jak i wszyscy, z którymi mecz oglądałem), że lada moment Sobolewski wyleci z boiska... trener się nie spodziewał... 90 mnuta gramy w dziesięciu i wprowadza napastnika za napastnika...

szkoda...
ale i tak mamy więcej niż za Apostela, Strejlała czy Wójcika (po 92)... :roll:
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Azirafal » śr 14.06.2006 22:25

Piękny mecz. Szkoda wielka. Jeleń - niesamowity. Świetny Boruc, Żewłakow, i super świetny Bosacki! Od 55 minuty zacząłem narzekać, że czas zmenić Sobola, bo znowu zarobi kartkę. Fart (dwie poprzeczki) i pech (bramka w 92 minucie). Chłopaki odpadli, ale tym razem pokazali klasę. Mam tylko jeden komentarz, któy wyrwał się z mych ust, gdy Niemcy strzelili tę nieszczęsną bramkę:

KUUUUUURRRRRWWWAAAAAAAAAA!

Dziękuję. :cry:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » czw 15.06.2006 7:55

Walczyli, kto by pomyślał; fenomenalna praca bramkarza, szkoda że tak się to skończyło, los mógł wybaczyć tą chwilę nieuwagi.

Nie ma się co przejmować, wyprowadzenie drużyny na mistrzostwo to 20 lat ciężkiej pracy, a u nas coś powoli zaczyna się dziać, zwłaszcza że w całym świecie są przemeblowania i szanse się wyrównują.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Lilly » czw 15.06.2006 9:13

Jak normalnie niespecjalnie mnie polska pilka interesuje, to wczoraj bylo mi naszych pilkarzy szkoda. Za taka walke nalezal im sie remis, szkoda :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Wotan » czw 15.06.2006 22:15

ja się zastanawiam czy selekcjonerzy naszej reprezentacji są głupi czy to wina skorumpowanego pzpnu - np tak i Jacek Bąk - pamiętam go na muniadlu 4 lata temu, nawet celnie podać nie umiał przez większość czasu na boisku - w ogóle gra na poziomie zerowym -

4 years later - i dalej Bąk w reprezentacji - aby był lepszy nie powiedziałbym - postarzał się o 4 lata tylko - CO ON TAM ROBI ?

podsumowując Polska wzieła udział w mistrzostwach świata i nieźle WYPADŁA :-) - ale myślę, że to dlatego, że żyjemy (no ja akurat już nie) w kraju, który jest bardzo przywiązany do tradycji - a więc i gramy w piłkę zgodnie z tradycją (sprzed 4 lat)

Teraz kibicuje Hiszpanii - z przyczyn osobistych :-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » pt 16.06.2006 21:30

należał się remis? że nam?
BUUJDAAAAAAAA !!!
Niemcy mogli nas ograć 4:0, a i tak by było sprawiedliwie...
przeważali, atakowali, ale trafiali w bramkarza, albo stałe elementy bramki - mieliśmy wyjątkowego fuksa, ale na takim fuksie nie za często gra się 90 minut, więc nasze 91 to wyjątkowy traf;
jak to ujęli: stać nas za zakwalifikowanie się i nic ponad to;
jedyne, czego szkoda, to pierwszego meczu i prowadzenia przez Janasa;
pokazali serce? a niby po co pojechali? racja, w pierwszym meczu pokazali coś innego...
...ale warto równać w górę, a nie w dół
to, co było dobre, to kibice, w obu meczach pokazali się od najlepszej strony - może po prostu średnia dla drużyny i kibiców musi być u nas stała, jakby kibice zachowali się fatalnie, chłopaki zagraliby lepiej?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » sob 17.06.2006 8:54

ciekawe czy Janas zostanie... ale tak jak piłkarzy nie mamy lepszych tak chyba i z trenerami nie jest różowo... bo niby kto?
Kasperczak?
Smuda?
Majewski?
byli tak samo wychwalani co i mieszani z błotem...
zresztą mieliśmy już mnóstwo "świetnych" selekcjonerów, którzy osiagnęli mniej niż Janas mając (subiektywnie patrząc) lepszych zawodników i niekoniecznie mocne grupy...

Janas przynajmniej przyznał sie do błędów (nie to co Engel), ale co z tego... rozsierdził mnie tym meczem z Niemcami bo to jak reagował na wydarzenia na boisku to kpina (aż zacząłem się zastanawiać czy ten przezroczysty płyn, który pił to była woda). Fart fartem, ale ten mecz był co najmniej do zremisowania, tak się układał. Wystarczyło tylko dobrze przesuwać "klocki", ale Janas wolal wpuścić Dudkę, który od roku nie zagrał dobrego meczy na boku obrony, aż w końcu przesuneli go w klubie na środkowego, nie zmienił Sobola, który ewidentnie pracował na czerwień (znów), trzymał beznadziejnego Żurawskiego, który chyba zaliczył jedno udane zagranie, a tak same straty, za to zmienił rewelacyjnego Jelenia (zmęczonego, ale zostały 2 minuty!!) i wpuścił niedoświadczonego Brożka, po którego indywidualnej akcji poszła kontra i wpadł gol... wydawało mi sie, że jeśli już to należało zmienić Jelenia na zawodnika doświadczonego, który potrafiłby przytrzymac piłkę, wymusić faul; albo na obrońcę, który mógłby asekurować nieszczęsnego Dudkę... a tak to ende...

pfff... jeszcze jestem zły... o wiele bardziej niż po meczu z Ekwadorem bo w tamtym spotkaniu nie mieliśmy szans na dobry wynik...

aha ciekawe kiedy ludzie zaczną doceniać Ekwador...:)
Ostatnio zmieniony sob 17.06.2006 12:09 przez Louen, łącznie zmieniany 1 raz
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jander » sob 17.06.2006 11:05

Louen -> pewnie wtedy, gdy sprawi niespodziankę w finałach...
Narazie powstrzymuję się z oceną Janasa do meczu z Kostaryką. Zobaczymy, jak to z tymi jego zmianami dalej będzie.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Louen » sob 17.06.2006 12:09

a czy pokonanie Polski nie było niespodzianką?? :) przynajmniej dla polskich kibiców...;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Gvynbleid » pn 03.07.2006 16:51

Louen pisze:a czy pokonanie Polski nie było niespodzianką?? :) przynajmniej dla polskich kibiców...;)


W życiu nie byłem bardziej zaskoczony :lol:

Jak obstawiacie finał? Francja pięknie zagrała, miałem obawy co do tej dróżyny (widziałem tylko mecz ze Szwajcarią i byłem załamany), ale ostatnio zagrali jak francuzi z 98'. Niemcom ściany pomagają i są solidnie przygotowani ale IMO nic nadto (jak Oni wygrali z Argentyną do tej pory nie wiem), Włochy z pewnością odpadną bo są cieniutcy na tym Mundialu. Mamy jeszcze Portugalię...

Osobiście stawiałbym na Francję (ale chyba bardziej chciałbym żeby wygrali - lubię patrzeć jak kopią - to pokarm dla duszy :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Azirafal » pn 03.07.2006 17:48

Ja chciałem finału Brazylia - Argentyna. Ale Brazylia rzeczywiście nie zasłużyła, grała na pół gwizdka, i ech... A Francja też nie, bo na początku turnieju grała jak ostatnia melepeta :? Włosi niszczyli ładny futbol i fartem wygrywali (nie przegrywali) większość najciekawszych meczy - z Australią, z USA... A Niemcy. A Niemców ja w finale po prostu nie chcę. Za wygrany mecz z Polakami :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » pn 03.07.2006 20:22

straciłem zainteresowanie prawdę mówiąc trochę. O ile nie będzie niespodzianek to szykuje się finał Niemcy-Francja
wszystkie moje ulubione drużyny odpadły - Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, a najbardziej szkoda mi Ghany - która jak na swój debiut w mundialu po prostu wymiatała! :)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jander » wt 04.07.2006 22:32

Włochy z pewnością odpadną bo są cieniutcy na tym Mundialu.

Haha :D:D
Grosso i Del Piero :D
Włosi będą Mistrzami !
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Wotan » wt 04.07.2006 22:38

no i niespodzianka Deutchland ist kaputt :D

ale Francja Włochy? też m się taki finał średnio chce oglądać.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Gvynbleid » wt 04.07.2006 22:46

Ale kapitalny mecz - strasznie zażarty i te dwie bramki w ciągu ostatnich trzech minut de facto.

Trzymam dalej mocno kciuki za Francję, oby im wyszło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Azirafal » wt 04.07.2006 23:12

Miałem nadzieję, że Włosi przejdą, ale tylko dlatego żeby nie przeszli Niemcy :P W drugim półfinale wygrywają Portugalczycy i to oni zdobywają mistrzostwo - tego chcę :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lilly » śr 05.07.2006 9:14

No patrzac na obecny stan to ja chce tego samego. Po prostu ze wszystkich, ktorzy na mistrza maja szanse najbardziej lubie Portugalie ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Gvynbleid » czw 06.07.2006 7:22

Viva La France. viva bordeaux, viva Jacques Chirack :lol:

Ale tak na poważnie to mieli trochę szczęścia z tym karnym, nie mniej jednak gra piękna - nie tak jak z Brazylią ale mimo wszystko na wysokim poziomie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Bloody » czw 06.07.2006 12:09

No finał będzie ciekawy, jak drużyna to lepiej widzę tutaj Włochów, ale patrząc na wszelkie "gusła" to wychodzi an to zę Francuzi powinni wygrać.
Mnie osobiście pzoostaje ejszcze mecz o trzecie miejsce bo za Niemcami jestem :)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Jander » czw 06.07.2006 15:35

Gusła ? Wszystko wskazuje na to, że Włosi zrewanżują się za Euro 2000. Gwiazdy układają się we właściwym porządku. Taak, pamiętam ten mecz sześć lat temu - w doliczonym czasie Toldo krwawił i ledwo wytrzymywał a Trezegol strzelił im bramkę, bodaj srebrną... Włosi straszliwie się starali. Aż się popłakałem :cry:
Byłem zresztą we Włoszech w trakcie jednego Mundialu i wiem jak to u nich wygląda po meczach: wygrana - przez ulice przejeżdżają kawalkady samochodów, wszyscy trąbią, machają flagami. Przegrana - puściutkie ulice, można zobaczyć tylko szefów pizzerni zdejmujących flagi(bo mecz to jak święto narodowe u nas).
A Francuzi w żaden sposób nie zasługują na mistrzostwo. Nie lubię ich.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Bloody » czw 06.07.2006 21:34

ktos onecie ookreślił to mianem "guseł". idzie o to ze ten turniej to jedna wielka porażka jeśli dzie o rewanże. Meksyk nie zrewanzował się Argentynie, Holandia Portugalii, Argentyna Niemcom, Niemcy Włochom, Anglicy Portugalii, Portugalczycy Francuzom, nawet Polacy Niemcom :P. A jak wiadomo Włochy chca się zrewanżować Francuzom za dwie porażki 98 i 2000. Inna rzecz że drużyny które pokonywały gospodarzy miały te szczęście by dojśc do finału i przegrać. Meksyk 70 Włochy pokonują meksyk i przegrywają w finale z Brazylią, 82 Niemcy pokonują Hiszpanów i rpzegrywają w finale z Włochami, 86 Niemcy pokonują Meksyk i przegrywają w finale z Argentyną, 90 Argentyna pokonuje Włochy i przgrywa finał z Niemcami, 2002 Niemcy pokonują Koree płd i dostaja od Brazylii. Ta zasada jedynie nie trzymała się Brazylii, która dwa razy pokonała gospodarza i zdobywała tytuł ( 62 i 94 ).
Inna rzecz ze Włochy - Niemcy już raz mieli podobny zabójczy półfinał gdzie po dogrywce wygrali Włosi, a potem dostali w finale 1:4...
Włochów uważam za drużynę silniejszą od Francji, ale piłka jest okrągła a bramki są dwie. Licze ze Francja wygra, nie lubie Włochów za mecz z Australią i sposób jaki z nimi wygrali.
Mam niemniej nadzieję ze mecz będzie na równie dobrym poziomie co Niemcy - Wlochy ;)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Azirafal » pt 07.07.2006 9:48

Jander pisze:Byłem zresztą we Włoszech w trakcie jednego Mundialu i wiem jak to u nich wygląda po meczach: wygrana - przez ulice przejeżdżają kawalkady samochodów, wszyscy trąbią, machają flagami. Przegrana - puściutkie ulice, można zobaczyć tylko szefów pizzerni zdejmujących flagi(bo mecz to jak święto narodowe u nas).
A Francuzi w żaden sposób nie zasługują na mistrzostwo. Nie lubię ich.


Ja byłem w Lyon'ie, 12 lipca 1998 roku :) (przypadkiem i przejazdem, ale zawsze). Karnawał na ulicy, panowie i panie. Zabawa, muzyka, tańce po ulicach. Fajnie to wyglądało ;)

A z półfinalistów tylko Portugalia zasługiwała na mistrzostwo, więc teraz nie ma już dla mnie znaczenia kto wygra, oprócz tego, że mniej zasłużyli Francuzi. I nie chcę żeby zdobyli mistrzostwo, więc pewnie mimo wszystko będę trzymał kciuki za Włochy. :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bloody » sob 08.07.2006 22:16

Kolejne gusło się sprawdziło, Niemcy nigdy nie przegrali emczu o trzecie miejce i teraz też poraz czwarty je zdobyli :). Zobaczy jak to będzie jutro :)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Alganothorn » ndz 09.07.2006 21:02

mimo poznania kilku przemiłych ludzi z Francji jestem za Włochami: lepsza piłka, lepsze samochody i jeszcze lepsza kuchnia, innych powodów nie potrzeba
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości