Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Sorden » pt 20.04.2007 17:44

mi to tam rybka.. i tak bede ogladal to w tv... u nas jakos nie chca nic wybudowac :( a myslalem ze chorzow rozbuduja :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » pn 23.04.2007 10:41

Ominą Śląsk? tylko jeden z dwóch, we Wrocku będą grać
;-)
jestem pełen obaw co do realizacji, za dobrze znam procedury przetargowe i zamówienia publiczne, żeby uwierzyć w szybką realizację jakiejkolwiek inwestycji - chyba, że uruchomią procedury 24h, sądy mogą, to inne urzędy czemu nie...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pn 23.04.2007 12:10

Tak po prawdzie to ja też najbardziej lękam się procedur właśnie. Procedur i uporu właścicieli/dzierżawców działek/nieruchomości do wykupu.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 04.05.2007 9:48

Ros>
życzę zwycięstwa Milanowi, bo to moja ulubiona włoska drużyna, poza tym lżej mi będzie myśleć o porażce ManU (przegrana z mistrzem brzmi lepiej, niż z wicemistrzem :D);
w 'uefie' stawiam na Espanyol, bo to Barcelona
;-)
co tam piłka nożna, Ronnie odpadł w ćwierćfinale i to po dość cienkiej grze (zwłaszcza na początku)...żal było patrzeć
:-(
Śląsk też cienko przędzie z Turowem, świat sportowy mi się wali
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 04.05.2007 12:43

Pokibicuję Liverpoolowi, ale wygra Milan niestety. Chyba że będzie powtórka sprzed paru lat albo chociaż z 1999(ManU vs Bayern), ale powtórki się nie zdarzają.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pn 02.06.2008 14:45

ManU w podwójnej koronie
:-)
Bayern upokorzony w Uefie
:-)
Ronnie mistrzem
:-)
Celtowie grają w finale
:-)
trzy sporty drużynowe w Pekinie
:-)
ME z Polakami
:-)
choć jeden rok z fajnymi wydarzeniami sportowymi, a na forum posucha...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 18.06.2008 11:36

Celtics zdominowali Lakersów w 6 meczu i zdobyli tytuł - nie ważne, po raz który w karierze klubu, ważne, że po raz pierwszy od lat i po raz pierwszy mają go Garnett i Allen (Pierce przy okazji też);
pozdrowienia dla wszystkich niedospanych!
:D
a ja dziś robie furorę w koszulce Garnetta i spodniach w kancik i pod kołnierzykiem...jakby ktoś zobaczył tak ubrana osobę w stolicy, to będę ja
;-)
pozdrawiam

PS. CELTICS MISTRZEM !! świat jest znowu piękny...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » pt 12.06.2009 7:34

Dobry Boże, niedługo naprawdę uwierzę, że ludzie tutaj czytają książki, czasem obejrzą film, z braku laku posłuchają muzyki, a w ostateczności pograją w coś na komputerze (opcjonalnie tylko o tym piszą ;-) );
no, od biedy mogą skomentować rzeczywistość...
...ale na pewno nie taką sportową;
nikogo nie rusza sport? żaden? ŻADEN?
na ekranie, na żywo, albo uprawiany 'temi rencami' i 'temi nogami'? Wszystkie ligi skończyły sezony (no, przynajmniej te, o których coś słychać) i cisza; LM skończona - brak odzewu; NBA czeka na piąty mecz finałowy - brak reakcji; Federer wygrywa w Paryżu - nawet Azi siedzi cicho (ok, jakby wygrał Roddick, to by może nawet coś skrobnął, albo uskutecznił w praktyce topic o 'Wpływie' w ramach uczczenia okazji ;-) )...
kiedyś ekipa katedralna potrafiła się zebrać coby sport pouprawiać, na rowerze pojeździć, pomaszerować wspólnie po lasach południowej Warszawy, ale potem tylko filmy, knajpy i dyskusje, zero ruchu;
jak tam, ktoś podejmie rękawicę i pokaże, że sport też go interesuje?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » czw 23.09.2010 11:27

No ja podjąłem rękawicę na wiosnę... wróciłem do "czynnego uprawiania" sportu po wielu latach obrastania w tłuszcz. Oczywiście piłka nożna - amatorska liga szóstek... Powrót ucieszył mnie bardzo choć pod względem wyników sportowych był mało wybitny - ostatnie miejsce, 1pkt., bramiki 29-166... ale drużyna w bojowych nastrojach przygotowuje się do rozgrywek jesiennych.
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » sob 25.09.2010 18:35

Congratsy!

U mnie niezmiennie koszykówka - przerwa z powodów oczywistych, ale sezon halowy zainaugurowany
:-)
widać, że przynajmniej dwie osoby uprawiają sport inny, niż spacery 2+1
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron