Co myslicie?

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Co myslicie?

Postautor: '//iedzmin » śr 26.03.2003 17:02

Tu BYŁ :D beznadziejny log :D!! hehehehe postaram sie nastepny raz na lepszy - no picasso nie jestem :D
Ostatnio zmieniony czw 27.03.2003 21:25 przez '//iedzmin, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Shakal » śr 26.03.2003 17:09

Krzywo powycinane, nie ma jakiegos lzejszego przejscia z jednego zdjecia w drugie, nie wiem, co to za potworek z tylu i co ma wspolnego z wybranym. Poza tym nie podoba mi sie kolorystyka, optymalizacja grafiki, a do tego wszystkiego napis elves-Chosen jest nieczytelny :P, powiekszylbym go, a pozniej jeszcze pomyslalbym nad jednoznacznym polaczeniem wszystkiego przez zastosowanie na przyklad warstw i przechodzenie jednej w druga[to sie blending nazywalo chyba].

Ale tak ogolnie to OK ;-PPPPPPP . T

Buhehehe. Dzisiaj wyjatkowo zlosliwy ;-]]]]

Jakub 'Shakal' Klich

P.S. No wiecie mam problemy z nauka, przerwa przy kompie i tak mi odpierdzielilo ;PP.
No blood No glody
All pain and Fury
A demonstration
Of domination!!
Shakal
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 63
Rejestracja: sob 05.10.2002 15:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: '//iedzmin » śr 26.03.2003 17:14

Shakal (17:18)
nie przejmuj sie forum, to byl zart, zeby nie bylo :D

No! :> zeby nie bylo ze jest brzydko - LUDZIEE - TO BYL ZART :]
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » śr 26.03.2003 18:07

Ale super, kolejny topic do statsowania :lol: !
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Vampdey » śr 26.03.2003 18:08

Wiedźmin, nie bierz tego do siebie... To jest szkaradne :P :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » śr 26.03.2003 19:35

Czy wogóle myślę to jest ciężka sprawa, bo od Michaś Szołu coraz mniej mój mózg tę czynność wykonuje,

więc jesli pozwolicie,
to statsne se przyzwoicie,
i teraz już to robie,
statsuje pieknie sobie
bo lubie patrzeć gdy
liczba postów roooooośnieee mmmiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!

"Wyciag z Hymnu Statsiarskiego"

A co do tego hmmm siga to słyszałeś Wiedzminie kolegów :) A tak od siebie to bym coś z kolorystyką zrobił, bo jest taka bylejaka, np dał bym w jednym odcieniu wszystko. I oczywiście ten napis zmienił, bo nieczytelny. Reszta jest spoko :)

PS A w związku z pewnymi skargami na mój poprzedni awatarek, chcę zapytać zgodnie z tematem: co myślicie? O nowym awatarku oczywiście.

Dobra kończe juz te statsy......... :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » śr 26.03.2003 20:15

Lechu, ależ nie kończ... Fajnie sobie tak po statsować :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Klarkash-ton » śr 26.03.2003 21:40

Sig jest brzydki, a temat bezsensowny. Nie wspomne tu ze jak inni zakladali takie tematy to byli zaraz ladnie opier*** ...
Eh... :|
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: '//iedzmin » czw 27.03.2003 1:52

widze ze pomylka bylo wrocic na to forum. Kolejne moje udzielanie sie koczy sie na glupich uwagach ktore powinny isc na PM (btw ze Schizmem sobie wiele wyjasnilismy)
Patrzcie na siebie.
Szkoda ze mialem znowu (nie)przyjemnosc wymienic pare postow z niektorymi z was.


Czekam na ANTY WIEDZMIN FRONT.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » czw 27.03.2003 7:11

O co Ci wogole stary chodzi? Teraz zachowujesz sie jak obrazony 5 latek, zalosne. Pytales sie co mysle o sigu to powiedzialem. Dlaczego mam mowic, ze jest fajny skoro mi sie nie podoba?
Bez komentarza stary. Nie rob z siebie idioty.

Ja ze swojej strony przepraszam jesli Cie obrazilem postem. Wiecej nie zamierzam wypowiadac sie na zaden Twoj temat jak masz sie tak zachowywac. Z mojej strony EOT.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: '//iedzmin » czw 27.03.2003 12:15

1. Nie robie z siebie idioty
2. Nie chodzi mi o uwagi co do siga tylko co do bezsensownego wytykania mi spamowania na forum.
3. Wcale nie zalezy mi na twoich odpowiedziach.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Shizm » czw 27.03.2003 12:46

Post, ktoy tu wczesniej byl okazal sie nie wlasciwej tresci wiec chcialbym przeprosic.

Co do tematu to potraktujcie go jakby go nie bylo (to dla tych, ktorym przeszkadza), lub sie nie czepiac za niego.

A teraz posluchajcie:
Kazdy z nas statsuje, bo mu licznik rosnie jak cos napisz, wiec temat statsowania jest zakonczony raz na zawsze!!!!!!!!!!!

Co zas sie tyczy ludzi, ktorzy pisza bez sensu, to tu takich nie ma, bo ci co by tak mogli robic to sie porejestrowali i nie pisza.

Kazdy kto pisze ma cos do przekazania, choc nie zawsze to jest zrozumiane zgodnie z przemysleniami autora wiec zostawcie takie tematy w spokoju bo sa denerwujace dla wiekszosci.


Pozdrawiam!!!
Ostatnio zmieniony czw 27.03.2003 13:08 przez Shizm, łącznie zmieniany 1 raz
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » czw 27.03.2003 12:49

Znowu się kłócicie? Jak nie macie do napisania nic oprócz chamskich odzywek to darujcie sobie po prostu odpowiadanie w takich topikach i wyzywanie się nawzajem. Topik się nie podoba to nie zwracajcie uwagi, będzie trzeba to Admini po prostu go usuną. Albo załatwiajcie takie sprawy między sobą na GG czy na PMach, ale zlitujcie się i nie róbcie syfu, bo i sami sobie i innym odbieracie przyjemnośc przebywania na tym forum. EOT.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » czw 27.03.2003 12:59

Czy statsy były wypominane?
Ja tam coś o statsach rzeczywiście palnąłem, ale napewno nie w kontekście kłótni, tylko jako żart Wiedźminie. Właściwie nie wiem czy ten topic należy inaczej traktować niż żartobliwie, bo czy na temat siga może się toczyć poważna dyskusja?
Sig może być, ładniejszy był chyba ten pierwszy czarny z obrazkiem nocnego elfa z warcrafta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » czw 27.03.2003 13:13

Sprawa ma sie tak:
Vampday - tak wspomniales - 2 razy.
Shizm - my juz sobie wyjasnilismy nasze male spory :) - i jest ok -jestes bardzo rozsadnym czlowiekiem.
Ale poprostu juz mnie na mase wkurza to iz jesli gdziekowliek zaloze temat (oprocz na przez siebie moderowanych forach - bo takie glupi txty kasuje) zawsze pojawi sie ktos kto zacznie wytykac glupi uwagi co do statsowania - jak by mi wyslal na PM - nie ma problemu, sprawe sie rozwiaze - ale pisanie tego na publiku to jest dopiero stats i proba nie wiem - wkurzenia mnie ?
Irytuje mnie tylko to. To ze moj log jest szkaradny to sie tym nie katuje - wrecz przeciwnie - ciesze sie ze mi sie to mowi w twarz a nie slodzi. Bylem za to wdzieczny Klarkacostam ale po jego poscie sprawa sie odwrocila. nie bedzie qui pro quo (czy cos ;)) poprostu pozostane tylko na 3-4 forach dyskusyjnych i nie bede mial klopotu z glupimi uwagami.
Jeszcze raz cos wam powiem - mam wieksze doswiadczenie od was, i tak jak sa rowni i rowniejsi to tez jest spam i spam. Popatrzcie sobie na forum WARHAMMER - porzadek caly czas utrzymany przez Shakala, Aldariona i przez moja skromna osobe. Wszystkie statsiarskie posty usuwamy a upomnienia osobiscie (nie wiem jak reszta modow) wyslam zawsze na PM. (ewnetualnie jak zamykam topic to pisze dlaczego publicznie aby nie bylo nieporozumien). Dobrze - powiecie ze pierdziele. Celem mojego wywodu jest uswiadomic wam to ze JAK MACIE JAKIES PRETENSJE W STYLU "Stats, nie na temat, Spam, nie to forum etc." PROSZE KIEROWAC NA PM a nie bawic sie w jakies dziwne insynuacje. POSIADAM ICQ, POSIADAM GG - tutaj tez to mozna rozwiazac. Na poczatku fakt faktem ze trzeba bylo zalatwic pare spraw publicznie aby kazdy zrozumial. Ale jesli juz w tak zaawansowanym momencie to sie powtarza i powtarza to mnie szlag trafia.

Nie wiem czy skladnie i ladnie - ale i tak bedzie kolejna plonna dyskusja i oszczerstwa. Czekam.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » czw 27.03.2003 13:15

O, ja na przykład tym postem oprócz statsa czystego chciałem przekazać że jestem pod wrażaniem twojego długiego, wielkiego, czerwonego...... zdania Shizm.

I naprawdę, gdyby autentycznie i perfidnie ktoś statsował, to wiecie przecierz czym to się kończy. A jakoś banana nikt jeszcze z nas nie dostał więc nie ma sensu oskarżanie się o spam.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » czw 27.03.2003 13:34

Wiedźmin, własnie ciągle nie rozumiesz i robisz z wszysttkiego nie wiadomo co. Z tym statsowaniem to były żarty, przestudiuj sobie topic, czy cos ktoś ci wypomniał? Wspomniałem o statsach, trzy razy. Nie odnosiło się to twojego nabijania licznika. Ty wszystko odrazu w kłótnie przerodziłeś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Klarkash-ton » czw 27.03.2003 13:48

Chialbym tylko zauwyzac ze Wiedzcostam sam swego czasu opierdzielal ludzi, ze spamuja i dawal komentarze wcale nie na pm, ale do danego tematu ze jest statsiarski.

1. W moich oczach robisz i to kompletnego.
2. Tez tak robiles.
3. A mi na Twojej obecnosci na tym forum.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » czw 27.03.2003 13:58

Klark, ale naprawdę to nie znaczy że ty musisz robić to co on kiedyś i do tego tutaj na forum. Ja was kulturalnie proszę skończcie już te wygłupy albo przenieście się na PMy albo GG.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » czw 27.03.2003 17:46

beznadziejny

pozdrawiam

<widzicie? odniosłem się do pierwszego postu, nie wspomniałem nic o tym, że uważam to za stastiarski topic, że wszyscy tu wypisują po kilka postów pisząc to samo, co w innych rozmowach na ten temat, zamiast napisać sobie pm, co jakoś licznika nie podbija...nie napisałem tego, a mogłe... ;-) >
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » czw 27.03.2003 22:25

Topic zablokowany. Skoro potraficie się tylko kłócić (i nie obchodzi mnie, kto zaczął, kto ma rację, ble ble ble), to nie ma sensu tego kontynuować. Wszelkie wątpliwości wyjaśniajcie między sobą na PM.
Definitywny EOT.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości