Zauroczenie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Ile dziewczyn/chłopaków miałaś/miałeś?Czy była to przelotna miłostka czy coś poważniejszego?

Czas głosowania minął czw 27.03.2003 15:31

2- miłość prawdziw i nie
0
Brak głosów
1 - miłość prawdziwa
4
44%
5 - różnie
1
11%
więcej niż 6- jestem kochasiem
1
11%
Jeszcze nie miałam/em sympatii
3
33%
 
Liczba głosów : 9

Zauroczenie

Postautor: Lord Turkey » czw 13.03.2003 15:31

A więc koniec z tematem na poważnie :wink:

Teraz temat zabawa 8)
Ostatnio zmieniony czw 13.03.2003 16:24 przez Lord Turkey, łącznie zmieniany 1 raz
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » czw 13.03.2003 16:17

Haha, Lordzie, nie zagolopowałeś się? :mrgreen:
Ten topic ma być chyba formą zabawy, inaczej sobie nie wyobrażam :lol:, MATRIMONIAL TOPIC? :mrgreen:
Zresztą, wszytkie dziewczyny jakie tu były poznały się na nas i zwiały (ot, trudno sie dziwić) :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » czw 13.03.2003 16:24

Wiem, to moja paskudna osobowość płoszy kobiety z tego forum :D

A jak narazie jestem jak to sie mówi po światowemu singlem, więc jak którejś pani moja paskudna osobowość nie przeszkadza to ja bardzo chętnie 8)

Napisze coś więcej o tej paskudnej osobowości jak się chętne kandydatki znajdą. Czyli pewnie nigdy :roll:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lord Turkey » czw 13.03.2003 16:27

Ja także jak już zawiązałem temat to zgłaszam swoją kandydaturę, jeśli są jakieś młode, piękne dziewczyny to zapraszam do zawarcia bliższej zanjomości- poprzez e-mail, GG, prywatne wiadomości czy to właśnie forum :D

Czekam i mam nadzieję że się doczekam 8)
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » czw 13.03.2003 16:38

Tak, tak, Turkey, młode, piękne, bardzo inteligentne, z poczuciem humoru, lubiące fantasy, znające kilka języków, uzdolnione manualnie...
Jest tu parę takich z tymi wszystkimi cechami naraz, czekają na kogoś takiego jak Ty 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 13.03.2003 17:38

podziwiam Twoją skromność LT, tylko młode i piękne? wystarczy Ci taka? ;-) zakładam, że wolałbyś, żeby miała iq większe, niż rozmiar Twojego buta... :-)
ja mam paskudny charakter i nikogo nie chcę nim unieszczęśliwiać ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lord Turkey » czw 13.03.2003 23:05

Ich iq powinno być dużo większ-mam tylko 42 :D

Może macie rację... za dużo bym chciał, ale pomażyc czasem można no nie? 8)

Zresztą Vampdey napisał cechy dziewczyny idealnej, chwała mu za to :wink:

I ja pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 13.03.2003 23:10

to nie jest mój ideał...swoją drogą ciekawe co oznacza 'bardzo inteligentne', czyli 'jak bardzo' inteligentne maja być;
stereotypowy facet nie lubi inteligentniejszej dziewczyny od siebie ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: rabbi » czw 13.03.2003 23:48

Jestem nieśmiałym chłopcem, który nosi ładnę okulary i od czasu do czasu lubię się pobawić moim...ups, przecież jestem nieśmiały. Interesuję się pikachu (taki ładny i żółty co przypomina prosiaczka z kubusia Puchatka) i chętnie poznam ładną i ynteligętnom dziewczynę, która mnie polubi.

Henryk Kłak

8) Cool man :lol:

A tak na serio, lepiej mieć inteligentną dziewczynę niż jakąś ładną idiotkę, która ledwo do 12 umie liczyć. Oczywiście, uroda też się liczy, lecz IMO jest ona na drugim planie. IMO dobra dziewczyna= ładna+ mądra+ inteligentna+ umie zrobić obiad (nie jestem wymagający :P )
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Klarkash-ton » pt 14.03.2003 7:44

rabbi pisze:A tak na serio, lepiej mieć inteligentną dziewczynę niż jakąś ładną idiotkę, która ledwo do 12 umie liczyć. Oczywiście, uroda też się liczy, lecz IMO jest ona na drugim planie. IMO dobra dziewczyna= ładna+ mądra+ inteligentna+ umie zrobić obiad (nie jestem wymagający :P )


Tez tak myslalem kiedys. :mrgreen:
Nie musi nawet do 12 umiec liczyc byle by umiala inne rzeczy, mehehehe :twisted:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Zuhar » pt 14.03.2003 9:34

Hehe.... to ja się pochwalę. Moja żona jest ładna, inteligentna (doktorantka fizyki :P), dobrze gotuje i na dodatek twierdzi, że mnie kocha. Czego chcieć więcej? No, żeby czasem nie była taka drażliwa i nerwowa ;)

A nawiasem mówiąc to ta pierwsza i jedyna.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: RaF » pt 14.03.2003 22:07

Mojej kochanej zonie tez niczego nie brakuje hyhy ;>> (sprobowalbym powiedziec inaczej ty byloby cienko :P:P:P)
Prawda? ;>
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: meri » pt 14.03.2003 22:16

a sprobowalbys RaF :P doniczka by sie nalezala co najmniej jak nie sekwoja :P
co to jednych i jedynych.. no ja moze sie nie wypowiem, ostatecznie moje kochanie jakos znosi tych kochankow ];>

inna kwestia ze jak czytam te wasze wypowiedzi, to tylko smiech mnie ogarnia.. jedyne co brzmi really true to wypowiedz Klarkasha (Zuhar - nie komentuje. bo sie nie znam na TAKICH zwiazkach, jesli faktycznie tak jest to tylko pozazdroscic) poniewaz w gruncie rzeczy to faceci tylko tak gadaja, ze ma byc inteligenta, z poczuciem humoru, ze mozna z nia pogadac itd... kochani.. opisuje wlasnie przyjaciolki a nie kobiety ktorych chcecie ;]
kobiety wasze [ze uogolnie i bez urazy jesli ktorys ma inaczej ;] ] na ogol sa piekne.. swietne w lozku.. super wygladaja z wami na imprezach.. i na tym sie konczy :] jak chcecie pogadac z kims inteligentnym, to umawiacie sie na piwo z przyjaciolka, ktora wyslucha waszych smiesznych i dziwnych wynurzen ;]
takze naparwde nie wzdychajcie sobie do inteligentych itd.. i tak chodzi wam glownie o to, ze ma byc piekna i swietna w lozku

no a teraz czekam, ile to gromow sie na mnie posypie i ile wynioslych osob zaszczyci mnie swoim ignorem :twisted:
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: RaF » pt 14.03.2003 22:19

a ja po prawdzie czytalem dokladnie to samo w podreczniku do psychologii wiec cos w tym jest :wink:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 14.03.2003 22:22

meri, nie bedzie gromów - masz rację, ale...
...ale jest jeszcze 3% błędu statystycznego, nawet wśród facetów - znasz chyba takiego przynajmniej jednego, prawda? ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: meri » pt 14.03.2003 22:28

Alganothorn: szczerze? na tylu znajomych ilu mam.. jest jeden jedyny wyjatek ;] JEDEN.. na jakies 50-60 facetow..
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Alganothorn » pt 14.03.2003 22:31

czyli mniej więcej tyle, ile błąd statystyczny, czyli 3%; po raz kolejny statystyka królową nauk... :-) :-) :-)
pozdrawiam
zwłaszcza meri i tego JEDNEGO
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » czw 20.03.2003 12:43

meri pisze:(Zuhar - nie komentuje. bo sie nie znam na TAKICH zwiazkach, jesli faktycznie tak jest to tylko pozazdroscic)


Ciekawe co rozumiesz przez "TAKIE"?
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Zuhar » czw 20.03.2003 12:51

Alganothorn pisze:czyli mniej więcej tyle, ile błąd statystyczny, czyli 3%; po raz kolejny statystyka królową nauk... :-) :-) :-)


Z wnioskami z satystyki trzeba być ostrożnym.

Wiesz, że statystyczny Polak ma jedna pierś i jedno jądro :D

-------------------------------------------------------------------

To ja mam inno pytanie:

Jak poznaliście Swoje Jedyne Kochanie?

Ja na pierwszym wykładzie z Analizy Matematycznej pokłóciłem się z SJK o wymowę "begin". Ona miała racje, ale była OffTopic, bo z kolegą rozmawiałem o programowaniu w Pascalu (a tu nagle obca niewiasta mi się wtrąca, że kaleczę język, którego nigdy się nie uczyłem - moje ego tego nie zniosło). Potem nie odzywaliśmy się przez prawie półtora (!) roku. A po kolejnym pół roku.... Miło powspominać.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 20.03.2003 17:29

wnioski statystyczne względem ilości jąder i piersi mniej mnie przerażają, niż iq jakie mi wychodzi z takiego przydziału... ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » pt 21.03.2003 14:51

No właśnie dlatego czasem jak słyszę, że ktoś powołuje się na statystykę nie wiedząc jak była robiona trochę mną szarpie. Prywatnie mam z statystyką do czynienia na codzień. To tak na wypadek jakby ktoś chciał moje IQ oceniać na podstawie tej anegdoty ;).
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 24.03.2003 1:04

jak robiona jest statystyka, jaki ma 'egine' wiem :-)
co do powoływania się na nią, robię to w ramach ;-) a nie śmiertelnej powagi...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » wt 25.03.2003 12:29

Matko jedyna... to nie było do Ciebie, tylko do ludzi, których czasem słyszę w tramwaju jak na podstawie jakiegoś wykresu słupkowego dowodzą sobie wzajemnie że różnica 10% pomiędzy TAK, a NIE jest duża. .....wa, jest pod warunkiem że przebadano 10000 osóba, a nie 20 - bo to wtedy 11 osób odpowiedziało np. TAK, a 9 odwrotnie. A tego jakoś nigdy nie podają. (Wiem jak powinno to być robione - duża liczba, ale zawsze można wybrac taką grupę, żeby uzyskać określone wyniki - w nauce się tego unika, w polityce stosuje nagminnie).

Żart o statystycznym Polaku, tez przejawem powagi nie był. EOT
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości