Joost

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Joost

Postautor: Chomski » śr 20.06.2007 21:58

Jakiś czas temu dostałem zaproszenie do nowego wynalazku gości od kkaazzyy i skajpa i wciąż próbuję odnieść notkę prasową o superfajności Joosta do tego, co mam przed oczami. A Wy jakie macie wrażenia? Jakby co, to mam chyba jeszcze zaproszenia do tego.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: RaF » czw 21.06.2007 14:18

Tia, zapowiedzi niemało krąży, a superlatyw to już w ogóle. Ale nie miałem okazji empirycznie stwierdzić ich prawdziwości. Możesz coś opowiedzieć o swoich odczuciach ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » czw 21.06.2007 19:05

Ujmę to tak - programy atrakcyjnością biją dawną (a może jeszcze nadaje) telewizję POLONIA1. Trudno mi nawet powiedzieć, do kogo właściwie ta usługa jest adresowana... Ja się tym chwilę pobawiłem, bo fajnie łącze obciążało, ale jak przestałem patrzeć na wykresik transferu i spojrzałem na obraz, to mi się pomyślało: bleee! ;-)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: RaF » czw 21.06.2007 19:11

Może kiedy wyjdzie z fazy bety dadzą coś sensowniejszego. Teraz, jak przypuszczam, puszczają byle ochłapy, żeby zbadać co i jak działa.

A Polonia1 jeszcze nadaje, choć nie wiem co ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » czw 21.06.2007 19:15

Bardzo ciekawa koncepcja - zniechęcić potencjalnych klientów jeszcze przed wprowadzaniem wersji produkcyjnej ;-)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: RaF » czw 21.06.2007 20:06

Wiesz, pewnie nikomu by się nie uśmiechało kupować za ciężką kasę jakieś super rzeczy jeszcze przed startem. A zniechęcanie, cóż... Jak zaczną puszczać ciekawe rzeczy, ludzie przyjdą, nie ma obawy :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » czw 21.06.2007 20:33

Ja nie patrzę na ludzi, tylko na siebie. Jeżeli teraz nie mają nic ciekawego, to przy najbliższej okazji (jak mnie zacznie denerwować) odinstaluję Joosta i o nim zapomnę. Ja rozumiem zamknięte bety, ale jak zrobili z tego takie grono to... zobacz jak wygląda grono ;-)

bez sensu napisałem! chodzi mi o to, że i tak ma do tego dostęp każdy (wymaga tylko trochę wysiłku). pytanie czy warto (moim zdaniem nie).
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Lord Turkey » sob 23.06.2007 21:07

Dostęp ma każdy nawet bez wysiłku - wszak nie trzeba dostac zaproszenia, wystarczy wypełnic formularz i gotowe :wink:
Już na grono trudniej się dostac.

Co do programu - nie sądzę by było dużo lepiej (przynajmniej w najbliższym czasie). Skoro mają zamiar niedługo zakończyc testy, to już teraz emitują te same audycje. Zajrzałem na forum w poszukiwaniu ożywionej dyskusji na temat listy programów i choc dział ku temu odpowiedni istnieje - to świeci pustkami.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » pn 25.06.2007 14:56

Ja zauważyłem, że już jest tam całkiem sporo reklam powtykanych i jeśli to ruszy produkcyjnie, to będzie można obejrzeć reklamy przerywane filmem ;-) zresztą... Trzymający łapę na całym tym przemyśle, jeszcze nie dojrzeli do rozpowszechniania materiałów w tym formacie.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości