Będę Ojcem :D

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: bejzkik » sob 09.09.2006 19:39

no to gratuluje marcinku, jednak pewne rzeczy to ci sie w zyciu udaje dobrze zrobic :P

ja dla swoich rezerwuje franek i malina wiec mi sie nie waz podebrac, moze kiedys sie jeszcze spotkamy i moglyby reagowac na ten sam okrzyk - maaaaaallllliiiiina nie jedz tego! to zyje jeszcze!
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Hifidelic » pt 15.09.2006 23:53

Dziękuję Wam Wszystkim, dziękuję Przemku, dzięki Wojtku, Sordi, JC... Dziękuję też młodzieży - wybaczcie Vamp i Avi, że nie mam tyle czasu co dawniej, ale jestem ZAROBIONY ZAROBIONY ZAROBIONY...;)
Dziękuję za imiona.
Jedno jest pewne. Chłopak = MAREK, a dziewczynka... No cóż, i tu mamy pewne preferencje. Pewnie będzie Nina.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Azirafal » sob 16.09.2006 10:56

No nie. Wymienił wszystkich i tylko o mnie zapomniał!!! No co za... co za spammer!!! :evil:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bejzkik » ndz 17.09.2006 20:26

spamer spamer
chociaz ja sie ciesze ze jeszcze pamieta jak mam na imie
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Louen » sob 11.11.2006 21:25

A faktycznie pociechę mam... 6 grudnia skończy roczek...
Gratuluję celnego strzału HiFi... ale jeśli już teraz jesteś zarobiony to pewnie będziesz miał "bardzo wesołe" chwile...

To, że tak często odwiedzam to forum to właśnie po części duża zasługa mego smyka... łobuz niesamowity, nieusłuchany i bardzo absorbujący, ale przede wszystkim kochany... mimo wielu nocy nieprzespanych! synek tatusia poprostu :)

co do imion to od zawsze wiedziałem, że syna nazwę Piotr, i żonie też to imię bardzo pasowało... a gdyby była córeczka to miała być Zuzia :)

jeszcze raz gratulacje... sił i cierpliwości życzę ;) a na pewno radości i szczęścia będziesz miał wiele...

PS
Ciekawe jaki charakterek będzie miał dzidziuś... bo dodatkowo jeśli ma to być Baran to może być ostro ;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron