hallo??

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Jakub Cieślak » czw 29.11.2007 12:09

O prosz, cieszę się Waszymi wypowiedziami. Sam też uważam, że nic na siłę, lepsze pięć postów na tydzień, ale czegoś wartych, niż piętnaście dziennie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Usagi » czw 29.11.2007 12:39

Ja tak tylko... :D
Awatar użytkownika
Usagi
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 99
Rejestracja: śr 28.11.2007 13:12
Lokalizacja: \/\//\\/\//\

Postautor: Bloody » czw 29.11.2007 17:50

Ja tu głownie zaglądałem z powodu działu Arkony, a tam też od dłuższego czasu cisza. Nie mniej ludzie nadal tu zaglądają, tylko jakby nie mieli nic do powiedzenia.
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Louen » sob 15.12.2007 23:39

Jakub Cieślak pisze:Niestety. Ludkowie mają ciekawsze zajęcia niż pisanie postów. Starzy pozakładali rodziny (moja żona nie byłaby moją żoną gdyby nie to forum, to też niezła historia), młodzi odkryli inne interesujące rzeczy. Gry RPG się wysypały więc i nie ma komu o tym rozmawiać, a kiedyś to był motor napędzający dyskusję. Sam też już mogę śmiało przyznać się, że forumowanie spadło na daleką pozycję na liście rzeczy do robienia.

oj niestety święte słowa - można byłoby rzec... a może stety... priorytety się zmieniły poprostu...
PS
Ledwo sobie hasło logowania przypomiałem, po kilku próbach...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości