Nuda...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Nuda...

Postautor: Klarkash-ton » sob 01.02.2003 2:00

Nie uwazacie, ze ostatnio na forum zrobilo sie jakos nudno i smetnie? Mniej postow, zero klotni, ozywionych dyskusji. Zapanowala anemia... a moze tylko mi sie tak wydaje?
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » sob 01.02.2003 10:18

Ha...haha hahaha NUDA hahahaha... co ja bym dał żeby móc się nudzić. Sypiam ostatnio 2-3 godziny, została mi jeszcze makieta do sklejenia moze do poniedziałku sie wyrobie.... a potem jeszcze ze dwa tygodnie takiej jazdy.
Braciak ma ferie i tez chodzi i narzeka że mu sie nudzi, a ponieważ ja mam ZNS to radzę uważać z takimi tekstami przy mnie ;)

Poza tym są ferie, część ludzi wyjechała....
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » sob 01.02.2003 10:28

Czynnie działam [o cholera, jak to zabrzmiało :)] na 3-4 forach. Od początku ferii na każdym zapanowała anemia. Większosć spędza wakacje poza domem [ja też chcę!!!!!], część się jeszcze uczy [ja też chcę!!!!] a części się po prostu nie chce [ja chcę!!!!]. A poza tym, ja chcę już wrócić do szkoły... Niech ta metura szybko strzeli, bo się jej już doczekać nie mogę...
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Klarkash-ton » sob 01.02.2003 11:34

Lechu pisze:Ha...haha hahaha NUDA hahahaha... co ja bym dał żeby móc się nudzić. Sypiam ostatnio 2-3 godziny, została mi jeszcze makieta do sklejenia moze do poniedziałku sie wyrobie.... a potem jeszcze ze dwa tygodnie takiej jazdy.
Braciak ma ferie i tez chodzi i narzeka że mu sie nudzi, a ponieważ ja mam ZNS to radzę uważać z takimi tekstami przy mnie ;)

Poza tym są ferie, część ludzi wyjechała....


Skladam to na fakt, ze tak malo spisz.... Gdzie ja powiedzialem, ze sie nudze?! Narzekam owszem, ale sie nie nudze. Mam duzo interesujacych zajec wypelniajacych mi caly dzien wiec prosze mi z takimi tekstami nie wyjezdzac. Chdzilo mi o nudzie jaka zapanowala na forum...

hejhops pisze:A poza tym, ja chcę już wrócić do szkoły... Niech ta metura szybko strzeli, bo się jej już doczekać nie mogę...


Ja nie chce, bo mam po feriach probna, a jeszcze nic nie robilem :P
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » sob 01.02.2003 11:43

Klark, nie twierdzę że się nudzisz, po prostu akurat w chwili obecnej słysząc słowo "nuda" dostaję wyjątkowo ciężkego ataku ZNS :) A ponieważ ja się nie nudzę, Ty się nie nudzisz, to na forum odwrotnie - panuje nuda.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » sob 01.02.2003 11:46

Klarkash-ton pisze:
hejhops pisze:A poza tym, ja chcę już wrócić do szkoły... Niech ta metura szybko strzeli, bo się jej już doczekać nie mogę...


Ja nie chce, bo mam po feriach probna, a jeszcze nic nie robilem :P


Ja mam 7 marca, z polskiego i angielskiego :) I też nic nie robiłem. Uczę się z historii na ustną w maju... Heh, great :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Vampdey » ndz 02.02.2003 22:30

Racja, nuda... Nuda przez wielkie N... Ale nie nudźcie... Sami se to zgotowaliście... Klark, Hejhops, ja... A reszta śpi...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Detoks » pn 03.02.2003 0:08

wypraszam sobie
ale to fakt to forum jakby zamrło w letargu zimowym tylko dlaczego dopiero pod koniec stycznia?
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Jander » pn 03.02.2003 12:15

Nuda jest tez (oprocz tego, ze duzo luda wyjechalo na ferie)chyba dlatego, ze wiekszosc tematow zostalo juz wyczerpanych i tylko nowe tematy moga to zmienic.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sorden » pn 03.02.2003 14:44

Ludzie.. zauwazcie ze trwa jeszcze sesja... (moze nie dla wszystkich, ale jeszcze trwa) Sa Ferie... ja teraz siedze w Warszawce... dostep mam tylko z kafei...
Zobaczycie ze od polowy lutego sie znow razkreci !!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » pn 03.02.2003 14:49

Taaa, a twórz stary nowe topici... Będzie kopa topiców, że tru7dno się połapać, z kazdym dniem więcej.... A odpowiedzi? Po 4-5, mniej... Staram się zakładać topciki o co ciekawszych rzeczach, te co najciekawsze, czy popularne to jush są. Jaki jest sens, jeśli łukaszek mały przeczyta jakąś książke, przychodzi na forum i zakłada topic, andrzejek przeczyta co innego i zakłada topic... To nie ma sensu! To nie spotka sie z żadnym odezwem...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: RaF » pn 03.02.2003 16:34

Nauka suxxxxxx :( Przynajmniej w moim wypadku. Poza tym starzy mnie zabija chyba za rachunki (ja przez modem ;))... :shock:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » wt 04.02.2003 15:19

CENZURA!!!- Wielki Brat :P

Ja sie tak [tez cenzura:P] jak ktos o nudzie mowi jak u mnie sesja trwa ze chyba bede zabijal :evil:

No i co Vampdey, zmula klepie bo zmule siejesz. Jakos na moch tematach dyskusja wrze (choc tez przyznam ze nie tak wielka)

Dajcie wrocic studentom to znowu bedzie luz.

Klark-->po sesji sie poklucimy co ?? :lol: bo nie tez jakos tego brakuje (cholera robie sie sentymentalny). Mam pomysl na klutnie Klark, JAKI KOLOR SKARPETEK JEST NAJBARDZIEJ STOSOWNY DO ZIELONO--NIEBIESKIEGO DRESU? :P
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: borsuq » śr 05.02.2003 10:45

Nuda ja nuda ale faktycznie na forum nie dzieje sie z byt duzo. Ja okazji duzje ilosci wolnego czasu zaczlaem robic ASCIIarty :p. roznie wychodzi. Moge tez doradzic a propos dresu ;p (sam jestem dumnym posiadaczem szarego odpowiednika tego typu spodni, dodatkowo ma jeszcze szpanerski napis Free Style gotycka czcionka - mama w lumpeksie kupila :D) Proponuje zolte - jaskrawe najlepiej fosforyzujace w ciemnosci ;p



ps. przy okazji zmienilem avka :)
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Shizm » śr 05.02.2003 15:00

Po pierwsze to po co ta cenzura WB :?:

A teraz prognoza aktywnosci forum:

Z zachodu nadciaga odmulajacy front atmosferyczny, ktory dotrze nad nasze forum okolo poniedzialku. Przewiduje sie poprawe juz w okolicach soboty wieczor, ale prawdziwa aktywnosc wroci po 17 lutym kiedy to buzowe chmury sesji przegoni wiatr ferii zimowych.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Vampdey » ndz 02.03.2003 11:30

Forum nieżyje. Nie wiem czym zastój jest spowodowany, ale nikt nic nie pisze nawet w offtopicach (!)... W karczmie cisza! Jedyne posty co troche są w tematach rpgowych, ale i tam CISZA coraz częściej....
Czy da sie coś jeszcze zrobić?...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » ndz 02.03.2003 11:53

A mamy 300 userów ponad. Piszących coraz mniej...
Też nie wiem czemu tak jest, coraz większe te zastoje na forum. Powinnismy coś z tym zrobić jeśli jeszcze nam zależy choć trochę. Potrzebny jest plan 8)

W offtopikach nic sie nie dzieje od czasów akcji z Wiedzminem, a w karczmie jak ja byłem to wszyscy wychodzili, a jak ja wyszedłem to zaczęło zmułą wiać :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » ndz 02.03.2003 12:00

Rzycerzu Lechu...
Co proponujesz?
Nowe topici g... dadzą chyba (chyba)... Bedzie po 3-4 (2?) odpowiedzi i znów cisza.. Zresztą założyć topic, ot dla potrzeby, a nie bo ciekawy temat sie znalazł to też sensu nie ma...
Biada nam, biada ;P...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 02.03.2003 12:04

Vampdey pisze:Forum nieżyje. Nie wiem czym zastój jest spowodowany, ale nikt nic nie pisze nawet w offtopicach (!)... W karczmie cisza! Jedyne posty co troche są w tematach rpgowych, ale i tam CISZA coraz częściej....


Nie dziw sie. Jak napiszą coś w offtopicach to zaraz ktoś wyskoczy że spamują....
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » ndz 02.03.2003 12:13

Boże... Do mi dogryzłeś, co? Szkoda, że nie masz racji. Sójrz na liste topiców i zauważ na liście, gdzie kto komu powiedział coś o statsach i spamie... Widze Tragedię Columbii, Hobby, Top w zarciu, Xywki... Nikt nikomu tu o statsach nie wypominał... Może źle widze? :roll: O spamie nie wypomina sie ot kiedy odrazu coś sie napisze, tylko kiedy będziemy zasypywani niepotrzebnymi postami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Xaos » ndz 02.03.2003 12:19

Ah no tak, pan klarkash-ton nie ma na kim psów wieszać, to się nudzi.
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Klarkash-ton » ndz 02.03.2003 12:28

Xaos pisze:Ah no tak, pan klarkash-ton nie ma na kim psów wieszać, to się nudzi.


Zwrocmy uwage, ze od ostatniego kontrowersyjnego tematu Pana Klarkash forum praktycznie lezy... w ciagu kilku dni przybylo zaledwie kilka czy kilkanascie postow... ja sie nie nudze, to to forum mimo zwiekszania liczby uzytkownikow zaczyna sie robic coraz bardziej nudne i dretwe.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » ndz 02.03.2003 12:41

Zwieksza sie ilosc zarejestrowanych ale zmniejsza piszących, w tym problem. A im mniej piszących tym mniej nowych postów, a im mniej nowych postów tym większa zmuła. Potrzeba czegoś co zachęci do pisania, jakis kontrowersyjny topic albo co. Z drugiej strony to i tak bedzie krótkotrwały efekt. Widać że my już swoje napisaliśmy, a nowych chętnych do pisania nie ma.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pn 03.03.2003 11:29

krótko mówiąc: zawiało defetyzmem :-)
Lechu - efekt z kontrowersyjnym topic'iem może i będzie krótkotrwały, ale...po nim będą kolejne ;-) na początek może zadziałać, może kilka nowych osób dołączy do grona piszących...nie wiem, ja tu nowy ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » wt 04.03.2003 15:15

Kontrowersja goni kontrowersje i w koncu staniemy sie jako Urban, ktory zyje publicznie tylko dzieki pustej i bezmyslnej kontrowersji :D
A moze zachecac do pisania w ten sposob: "Kto napisze MADREGO posta dostaje na konto $1000" :mrgreen:. Odzew gwarantowany :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 04.03.2003 23:03

uważam, że urban istnieje nie tylko dzięki pustej i bezmyślnej kontrowersji :-)
post nie jest mądry, na 1000 $ nie liczę... :-) :-) :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » pt 07.03.2003 13:50

Lechu ma race z ta kontrowersja, ja tez uwaazam ze powinno sie wiecej topikow pojawiac z gatunku wieloznaczeniowosci i na ktore kazdy ma inny poglad. Widac to dobrze na przykladzie Philosophia gdzie sie przez jakis czas sporo osob spieralo. ale jakos ostatnio tam przycichlo.

Co do tych co nie pisza to uwazam ze sa debile, bo po co sie rejestrowac jak sie nie ma zamiaru pisac?

Pozdrawiam
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: ynst » pt 07.03.2003 20:51

Dyskusje w philosophi byly faktycznie ostre, ale nie przekraczaly pewnej granicy przywoitosci. Bardzo dobrze mi sie tam czyta i pisze. Nudza mnie topiki, w ktorych musialbym napisac to samo co 20 moich poprzednikow, dlatego w takowych sie nie wypowiadam.
Ogolnie jednak nie jest tak zle jak zostalo tu przedstawione.
ynst
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 130
Rejestracja: wt 12.11.2002 0:55
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Shizm » sob 29.03.2003 15:05

Gwaltu rety, biada nam, biada, forum umarlo, nikt nic nie napiosal od 15 min. co sie dzieje, czemu takie drastyczne zmiany w waszej psychice sie poczynily, ze taka martwota tutaj. Co to bedzie teraz, jak to ma wugladac, jeden post na 30 min, albo i nawet tego nie; BUUUUUUUU :cry:

Jak wy tak mozecie, taka zbrodnia.

Qrcze pieczone pisac, forum umiera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!!!!!!!! A moze komus bananana dla rozrywki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jander » sob 29.03.2003 17:05

Eee tam, ze przez 15 min nie ma posta to dla niektorych dobrze - nie kazdy sprawdza co kwadrans czy sa nowe posty. Na forum Warhammera naprawde tocza sie duze dyskusje.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » sob 29.03.2003 22:58

jeśli Cię to pociesza Schizm, przyjdę na pogrzeb, kiedy forum umrze... ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » pn 24.11.2003 20:43

Ludzie! Co taki zastój?! Forum martwie, mało gdzie się coś dzieje!
Algi, daruj sobie 'urlop' nie ma po co...
Statsujcie (ale nie biore odpowiedzialności :P)!! Pisać, pisać, pisać!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » pn 24.11.2003 21:11

Pisze, Pisze, Pisze! :wink:
Dzieki temu ze jest zastuj, przeczytalem mase tematow, ktorych wczesniej mi sie nie chcialo czytac :P Albo raczej nie mialem na to czasu :wink:
Pzdr!
p.s. ten post jest skutkiem nawolywan Vampadeya. :wink: wszelkie pretensje o spam prosze kierowac do niego :P :twisted:
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sztickin » sob 10.01.2004 22:09

I znowu jakieś ogólne "zastoje" :-o
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Lechu » sob 10.01.2004 23:23

Drogi Sztickinie :D
To się nazywa ZESPÓŁ NAPIĘCIA (PRZED)SESYJNEGO

Tak bedzie jeszcze z miesiąc dobry, jak nie więcej.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

cron