SESJA

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Jak tam sesja

przesrane
3
15%
moze sie uda
3
15%
pewnie zdam
3
15%
czym sie wogole martwic?
11
55%
 
Liczba głosów : 20

koniec sesji

Postautor: Detoks » wt 04.03.2003 2:01

przed paroma dniami w godzinach popoludniowych zakonczylem sesje(pierwsza w zyciu) i musze wam powiedziec ze to naprawde swietnie jest zakonczyc sesje
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Shizm » wt 04.03.2003 17:09

Z jakim wynikiem Detoks, bo sa rozne mozliwosci :mrgreen:
Mi nadal analiza matematyczna zostala i jedyny sposob zaliczenia to komis, a z tym to nigdy nie wiadomo.
Ale jestem dobrej mysli bo sie uczylem i sadze ze mam szanse, ale wszystko w rekach dziekana.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Detoks » wt 04.03.2003 20:34

oczywiscie z wynikiem pozytywnym ale wszystko na 3 terminach
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Shizm » pn 10.03.2003 19:09

JJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDALEM, QRWA ZDALEM

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


Pozdrawiam!!!!!!
Ostatnio zmieniony wt 11.03.2003 14:04 przez Shizm, łącznie zmieniany 1 raz
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Zuhar » wt 11.03.2003 12:23

Się cieszę! Gratulacje!
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 11.03.2003 23:42

przyłączam się do gratulacji...tak trzymaj... :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Klarkash-ton » śr 12.03.2003 7:15

A ja znow pomarudze bo nie lubie jak ktos wali 100 ikonek i wielkie litery... pozatym po co Ci Shizm taki wielki podpsi, jakies gify i inne smieci :evil:

A tak przu okazji to gratuluje :P
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Detoks » czw 13.03.2003 1:19

aha chcialbym poswiecic minute ciszy mojemu kumplowi od RPG, swietnemu zreszta graczowi(o niebo lepszemu odemnie), ktory polegl w boju z sesja :(
trzymaj sie łukasz
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Zuhar » czw 13.03.2003 9:13

Jak mawia mój kolega magister fizyki teoretycznej i doktorant matematyki (jednostka bezsprzecznie wybitna, najniższa ocena z egazminu na obu kierunkach = 5):

"Sesja nie zając, studia nie wyścigi."

Za poległych i kolejną szansę.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lechu » czw 13.03.2003 10:52

Ja też chciałbym poświęcić minutkę ciszy pewnemu dzielnemu człowiekowi który poległ po 3 semestrach. Niestety prawdopodobnie albo bedzie powtarzał semestr (czego raczej nie zrobi) albo kombinował gdzie indziej.

Trzymaj się Lechu :cry:

Zuhar -> Chodź powiedz to moim starym :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Zuhar » czw 13.03.2003 14:17

Lechu --> Żartujesz? Swoim nie mogłem wytłumaczyć, że magisterkę można bronić też we wrześniu. A semestru nie powtarzałem tylko dlatego, że jak 15 osób wpadło do dziekana i postawiło sprawę na ostrzu noża - albo rozliczenie roczne, albo możecie już zamykać kierunek, to się zgodził. Trzy miechy zaliczałem "moją ulubioną" mechanikę kwantową, ale się udało.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lechu » czw 13.03.2003 14:39

Zuhar -> Nie, nie żartuję. Od początku czyli od pierwszej sesji wszystko zmierzało w tym właśnie kierunku - to znaczy z każdą sesją było coraz gorzej. I przy trzeciej dałem sobie spokój. Z kilku powodów. Architektura to kierunek nie dla mnie, ja sobie po prostu nie radzę i nie mam zamiaru radzić. Dobrze wiem o co Ci chodzi z tym załatwianiem, na każdej sesji musiałem kombinować bo zawsze z czymś problemy miałem. Ale ile można.
Semestru powtarzać nie będę, chyba że w ostateczności. A wy nie zawracajcie sobie głów przekonywaniem mnie że tak to jest na studiach i że trzeba sobie jakoś radzić, bo i tak nic to nie da. Jest za późno żeby cokolwiek kombinować, a ja i tak będę zdawał gdzie indziej, byle nie na architekturę. Koniec.

Życie jest piękne :D :D :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Zuhar » czw 13.03.2003 15:07

Lechu --> Nie zamierzam Cię przkonywać do czegoś, czego nie chcesz. Studiować trzeba to co się lubi. Jeżeli uważasz, że architektura to nie jest to, to nie ma sensu, żebyś sie nią zajmował. Inaczej ma się sprawa jeżeli masz po prostu "kryzys", bo coś idzie nie tak. Na studiach rzadko wszystko jest po naszej myśli.

Pozostaje Ci odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz studiować i czy chesz studiować (zakładam, że tak). Czasem jest to tylko chęć zaspokojenia ambicji rodziców i wtedy nie ma to sensu (to ogólna uwaga i nie dotyczy bezpośrednio, ani pośrednio Twojej sytuacji).

Wybierz tak, żebyś chciał walczyć o pozostanie nawet jak będzie dużo gorzej niż teraz (wtedy nie dojdzie do takiej sytuacji).

Powodzenia na wstępnych. Koniec. (EOT)
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lechu » czw 13.03.2003 15:47

Zuhar pisze:Wybierz tak, żebyś chciał walczyć o pozostanie nawet jak będzie dużo gorzej niż teraz (wtedy nie dojdzie do takiej sytuacji).


I taki właśnie mam zamiar. A co wybiorę to się wszyscy dowiedzą w swoim czasie. A póki co chętnie posłucham jakichś propozycji ciekawych studiów :)

Dzięki.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » czw 13.03.2003 17:27

Życze powodzenia :-)

moje studia są bardzo interesujące i nieżyciowe zupełnie, ale jeśli interesuje Cię historia, antropologia i etnologia z etnografią, zapraszam na archeologię ;-)
machania wizjami indiany jonesa, albo wmawiania, że kadra wygląda jak klony lary croft nie spodziewaj się, ale pojeździć możnai generalnie jest fajnie ;-)

pozdrawiam

i jeszcze raz powodzenia...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » czw 20.03.2003 17:39

Algi, to nie prawda ze twoje studia nie sa zyciowe (chociaz moze biezyciowe bo o umarlakach), tylko ja chcialbym wiedziec jak u ciebie cwiczenia wygladaja. Co wy z lopata u dziekana w ogrodku szalejecie :lol: ?
Nie no ja zartuje, ale powaga, jakie wy tap przedmioty macie i takie tam inne rozne zaliczenia?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!Pozdrawiam!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Alganothorn » czw 20.03.2003 17:51

teraz zmieniany jest program, ale ja miałem taki program:
pierwszy rok:
wstęp do archeologii (uczysz sie wszystkiego: od techniki wyznaczania wykopu, przez obsługę urządzeń elektrooporowych, etnologię po antropologię)
zarys archeologii pradziejowej (antropogeneza + archeologia Polski i europy północnej)
zarys archeologii śródziemnomorskiej (wszystkie 'cieplejsze' kultury ;-) )
poza tym jeden wykład z puli i chyba to wszystko; rzeźnią jest pradziejówka, bo mało kogo interesuje zakuwanie nazw typologii narzędzi krzemiennych
od drugiego roku wybierasz 3 z jakichś 30 bloków tematycznych (typu Egipt, Grecja, Antropologia kulturowa, fizyczna, archeologia Ameryki itp) i je studiujesz
na drugim roku masz laboratoria z fotografii i wysunku i początek 2 lat nauki łaciny
język obcy chyba teraz jeden, w-f 4 semestry...
obowiązkowo teraz chyba 4 miesiące praktyk terenowych - czyli wykopalisk; gdzie? a gdzie sobie załątwisz...za granicę wyjechać jest trudno, dużo chętnych i mało miejsc, ale mi sie udało 3 razy ;-)
no nic, nie chcę zaśmiecać tematu mało interesującymi technikaliami - jakby coś, pytaj/cie, wyjaśnię niejasności etc, etc
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Detoks » pt 21.03.2003 1:32

jak tego nie lubie
ze ktos bolesnie uswiadamia mi ze dokonalem wyboru i raczej nie bede go mogl zmienic a nawet jak zmienie to i tak bedzie to tylko otwarcie jednych drzwi a zamkniecie wielu innych byc moze na zawsze
niech to szlag
dlaczego mamy tylko jedno zycie?
ktore i tak moze okazac sie bardzo krotkie?
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Lord Turkey » pt 21.03.2003 9:05

Tak to już jest Detoks, że nasze życie jest tylko jedno i w dodatku często kończy się wcześniej niż tego byśmy chcieli. Ale jedno życie uświadamia nam, że to co w nim zrobimy i to jak je przeżyjemy będzie jedynym. Dzięki temu traktujesz życie powaznie, starasz się je przeżyć korzystając ze wszystkiego, jak najwięcej poznać i zrobić większą część tego o czym marzysz :wink:


"Carpe diem, carpe diem" Detoks :D
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 24.03.2003 0:37

prawda jest taka, że odpowiedzialność nie przychodzi zbyt szybko, a smak i wartość czegoś poznajesz wtedy, gdy to tracisz...
może i smutne, ale życiowe :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » pn 28.04.2003 19:48

Zbliza sie kolejna (to juz droga na tym forum :mrgreen: ), kolejne wzloty i upadki.
Jak samopoczucie prosze panstwa!!!
Ktos moze juz sobie tak u kogos przesral, ze sesje od razu wtopi.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Alganothorn » pn 28.04.2003 19:53

samopoczucie bardzo przywoite
jakoś nie udało sie podpaść na tyle mocno promotorowi, żeby chciał mnie uwalić...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lord Turkey » wt 29.04.2003 15:07

Ja jeszcze nie mam tych problemów, o których mówicie :wink:

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » wt 29.04.2003 15:56

JESZCZE ich nie masz Lordzie, ale nie martw się, na ciebie też przyjdzie kolej :twisted:
A ja? Ja mam sesję w lutym. Przyszłego roku :P
Ale spoko panowie, będę wam kibicował :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » wt 29.04.2003 16:02

ja też będę trzymał kciuki za wszystkich poddających się próbom dzielności, sprytu i inteligencji na egzaminach; szczęśliwych rzutów na kościach szczęścia!
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Detoks » czw 15.05.2003 14:37

dobra mam pytanie odnosnie sesji
Co macie na sesji i jak prognozy jej zaliczenia?

moja odpowiedź:
Algebra -egzamin -luzik najpewniej bede zwolniony
Circui Theory(elektrotechnika)- tylko kolos zaliczeniowy ale moze byc ciezko
Fiza- egzamin- chyba dam sobie rade(juz jest ustalany czy bedzie 5 termin-czyli nie za wysolo)
Calculus(analiza)-egzamin- przes..ane, baba wredn niemozliwie, jesli zrobi tylko 3 terminy,a mowi ze beda tylko 3, to nam sie kierunek zmniejszy o polowe,
to tyle z niemca sobie poradze tak samo programowanie
a jak u was???
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Alganothorn » czw 15.05.2003 14:50

moja sesja to...hmmm...
egzamin magisterski ;-)
no i jeszcze ewentualnie egzamin z konserwacji zabytków, jeśli się na nim pojawię, bo nie muszę, tylko było bardzo fajnie bawić się w robienie form silikonowych i gipsowych, uczyć się restauracji metalu, kamienia, czy drewna...wypadałoby zdać, a nie olać...chyba...;-)
a magisterka pewnie do piero w kampanii wrześniowej
pozdrawiam
ps. co do prognoz - powiedzmy, że pomyślne :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » czw 15.05.2003 19:46

Łojej :( No dobra:

Marketing - najprawdopodobniej będzie porządna kosa...
Procedury legislacyjne - zajebisty przedmiot, na który i tak prawie nikt nie chodzi, całe szczęście że tylko zaliczenie ;)
Strategiczne uwarunkowania polityki zagranicznej Polski - kolejny kosmos, nawet nie bardzo wiem o czym gość wykłada, nie ja jeden zresztą... tu będzie BIG problem raczej
Historia UE - sporo wiedzy można wykorzystać jeszcze z ogólniaka ;)
Podstawy programowania - jak znam życie znowu będzie jakiś program na zaliczenie, krążą ploty o najgorszym, ale jeszcze trzymam kciuki ;)
Język polski w korespondencji urzędowej - chyba najgłupszy przedmiot, jaki mam, ale zaliczenie całe szczęście na podstawie kilku prac domowych, więc powinno być ok :)
Organizacja wymiaru sprawiedliwości - pół na pół :?
Finanse i instrumenty gospodarcze w procesie integracji z UE - masa cyferek do wkucia, czyli to czego nie lubię :( ale powinno jakoś pójść... chyba
Angol, niemiec - to powinno pójść, jak myślę

Ogólnie przesrane, ale zawsze warto mieć nadzieję ;) (nadzieja matka głupich ponoć, eeh, ale i tak dla desperata wszystko jedno :P)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Draven » czw 15.05.2003 23:07

ahhh sesja.... najlepsze imprezy wdedy byly w akademiku, juz nie wspomne o sesji poprawkowej :twisted:

niestety mam juz to za soba i teraz pozostala tylko praca :cry:
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Shizm » wt 27.05.2003 11:37

Pamietacie panstwo jak to kidys przez sesje forum umieralo?
Teraz to raczej nam nie grozi, ale spora czesc z nas wypadnie na pare ladnych dni z obiegu 8)

Co do sesji to chyba te konczace rok sa nieco bardziej przekichane niz te zimowe egzaminki? nie wiem jak sie wyrobic z 5 egzaminami i 6 zaliczeniami. Przeciez to wrzesiniem jak nic pachnie :mrgreen:

Pewnie zaraz bedzie, ze co ja truje, wczeniej tez gadalem a zdalem. No fakt, tylko, ze teraz mam ustny i pisemny z tego przedmiotu, z ktorego mialem zagrozenie. :( , a to juz nie jest cacy.

Pozdrawiam!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: RaF » wt 27.05.2003 20:14

weź mi nie mów, mam w tej sesji tak że nic tylko się pochlastać :(
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 27.05.2003 21:04

nieustannie życzę powodzenia w egzaminach
poradzicie sobie, kto, jeśli nie Wy?
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » śr 28.05.2003 9:14

Jak nie My to na bank Oni, ale gdzie ci Oni sa? :mrgreen:

Ja mam o tyle wtope, ze jak nam nawet sesje przedluza to i taj ja juz w robocie bede i raczej nie pozaliczam.
Juz powoli sie zastanawiam co by sobie zostawic do zaliczenia na wrzesien :mrgreen:
Jak zawale to jeszcze moge zmienic kierunek, przciez mlody jestem :lol:

Pozdrawiam!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Alganothorn » śr 28.05.2003 19:17

Oni, są tam gdzie i prawda: out there
;-)
dacie sobie radę, przyszłością narodu jesteście...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Detoks » pt 27.06.2003 17:02

dobra niech sie przyzanja ci szczesciaze ktorzy juz maja wszystko pozaliczane,
mi osobiscie został Calculus and Differential Equations( Analizy z Rownaniami) oraz Circuit Theory(elektrotechnika), to drugie prawie zaliczylem, niestety banalne błedy ktore tam popełniłem sa cóż, niewybaczalne, niech to cięzki szlag, no ale przynajmniej przez te 1,5 miesiaca mam wakacje tyle dobrze
a co u was??
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości