SESJA

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Jak tam sesja

przesrane
3
15%
moze sie uda
3
15%
pewnie zdam
3
15%
czym sie wogole martwic?
11
55%
 
Liczba głosów : 20

Postautor: Alganothorn » pt 27.06.2003 17:40

absolutorium w kieszeni (no, muszę się po papiery zgłosić, ale wolę przeczekać aż się tłumy przewalą) i przez wakacje wykończenie magisterki - obrona na jesieni
i tyle
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » pt 28.05.2004 7:44

Własnie wychodzę do dziekanatu po karty egzaminacyjne :mrgreen: czyli
...:::START:::..

Miejmy nadzieje, że wszystko bedzie dobrze i kolejna sesja bedzie jedynie masa nerwów, ale i tak jakoś pójdzie.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lilly » pt 28.05.2004 9:26

Ja dzisiaj zaliczylam kolejna nieprzespana noc i cos czuje, ze jeszcze troche tego bedzie (chyba czynam sie przyzwyczajac). Ale na 3 roku u nas to juz ciezko nie zdac, wiec pewnie bedzie ok... wszystko sie rozchodzi ewentualnie na ile...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: RaF » pt 28.05.2004 18:50

Karty egzaminacyjne, taaaak... Biorąc pod uwagę burdel jaki panuje w dziekanacie, wcale bym się nie zdziwił, gdybym nie miał jeszcze pierwszego trymestru zaliczonego (w drugim nie miałem ;)).

Fajnie będzie ogólnie, bo dziekan kazał póki co nie wydawać studentom kart i indeksów, bo potem niby a to je gubią, a to zawracają głowy profesorom przychodząc pojedyńczo po wpisy. Inna sprawa, że kazał egzaminatorom sprawdzać karty i indeksy przed wejściem na egzamin, ale co tam ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » wt 01.06.2004 23:49

A ja przy najbliższej sesji raczej wylecę ze studiów bo idzie mi beznadziejnie.
To był post z serii "Chaon nadal żyje". :roll:
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości