Tam gdzie łączą się sfery...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Tam gdzie łączą się sfery...

Postautor: Zar'rkon » sob 04.06.2005 21:15

Witam wszystkich chciał bym was zaprosić na niedawno otwarte forum którego tematem przewodnim jest Wieloświata Planescape, forum jest bardzo młode i potrzebuje ludzi którzy będą je współ tworzyć, zadajesz sobie pytanie dlaczego warto się zarejestrować i pisać na nim? Choć by dlatego jeśli szukasz klimatu tego świata, jeśli szukasz forum na którym piszą wspaniali ludzie, ludzie którzy tam piszą to możesz być także Ty, jeżeli poszukujesz wiedzy na temat Planescape to nie szukaj dalej tylko zgłoś się do nas banalne czyż nie. Zalet jest jeszcze wiele ale jeśli żadna z nich ci nie odpowiada i stwierdzisz że inne fora dają ci to sam powiem tylko tyle jeżeli będą chętni do gry to jeden z lepszych Mistrzów Gry postanowił poprowadzić przygodę w świecie Planescape ale to nie będzie sesja którą być może widziałaś już na innych forach będzie to coś w stylu aktywnej opowieści snutej przez wszystkich graczy ale i tak MG będzie miał decydujący głos. Jak mówię forum jest młode i wygląd jest tym czasowy mam nadzieje że grafika to nie wszystko co cenisz.

A oto link: www.forum.sfery.prv.pl
Zar'rkon
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 04.06.2005 21:07

Re: Tam gdzie łączą się sfery...

Postautor: Tyhagara » sob 04.06.2005 21:39

Zar'rkon pisze: jeden z lepszych Mistrzów Gry postanowił poprowadzić przygodę w świecie Planescape l

To bardzo śmiałe stwierdzenie z twojej strony Zar'rkon. Skąd ta pewność, że to jeden z lepszych Mistrzów Gry? Prowadzicie jakiś ranking Mistrzów Gry? Może wygrał konkurs na Mistrzowanie? A może jest najlepszym mistrzem gry na swoim osiedlu?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » wt 07.06.2005 8:16

eeee, jest jakiś ranking?
fajnie! można gdzieś obejrzeć?
bo ja to bym chciałsprawdzić, czy grałem z ludźmi z pierwszej setki, czy już drugą ligą...
a są punkty za organizowanie konwentów? a jak ktoś współorganizował np. Cracona, ale rzadko prowadził, to ma szanse?
fajowo, zrobimy 'Ligę Mistrzów' dla...Mistrzów (Gry) - eliminacje, faza pucharowa i wielk ifinał w jakimś fajnym miejscu: Bermudy, może Bahamy, albo chociaż Białystok (zależy od sponsorów)...
fajowa sprawa, już się cieszę, może będą transmisje w tvp - kiedyś skończą się komisje śledcze i wypełnimy tę lukę...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 07.06.2005 9:56

Polazłem na ich forum i ich opierdzieliłem. Rany, jak ja nie znoszę takiego zachowania! Chce człowiek poreklamować się, zaproponować inne forum? Proszę bardzo, wystarczy jedno pytanie, jeden mejl, cokolwiek. Ale nie! To za trudne dla wielu ludzi! Ych... Przynajmniej by popracował nad językiem i poczytał kiedy "bym" się łączy z czasownikami.
No i po kiego grzyba kolejne, młode forum potrzebujące nowej krwi, skoro my istniejemy i chętnie weźmiemy pod skrzydła nowych użytkowników, którzy rozkręcą działy DnD, czy komputerowe.
Ranking najlepszych mistrzów? Trudno tu przyjąć jakieś odpowiednie kryteria i sposoby oceny. Już łatwiej zrobić ranking mistrzów najpopularniejszych, lub najczęściej i najchętniej prowadzących. :D
Tymczasem Wasz mistrz kierownicy ucieka, oddalam się z powrotem do prac nad dodatkiem arkonowym. No i nie rospędzać mi się tu w spamie... :D
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » wt 07.06.2005 14:51

Jakub Cieślak pisze:No i po kiego grzyba kolejne, młode forum potrzebujące nowej krwi, skoro my istniejemy i chętnie weźmiemy pod skrzydła nowych użytkowników, którzy rozkręcą działy DnD, czy komputerowe.

Oj Jakubie, ludzie chca tworzyc nowe spolecznosci - wiem cos o tym ;-) Zreszta, nie wydaje mi sie, zeby tematyka ich forum az tak bardzo pokrywala sie z Katedra - chociaz, nie wczytalam sie... akurat nie moja dzialka. A zreszta, zauwazylam dziwna potrzebe ludzi do pisania o tym samym ;-) No a jak na forum napisac jeszcze raz cos, co sie napisalo :D - dobra teraz to juz zartuje...
Chociaz rzeczywiscie zgadzam sie, ze mail do Admina wczesniej by sie przydal ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Tyhagara » wt 07.06.2005 16:29

Alganothorn pisze:eeee, jest jakiś ranking?

A no jest puchar.
http://pmm.fandom.art.pl/index.html
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jakub Cieślak » wt 07.06.2005 17:43

Lilly, zapraszam na ich forum, do działu Sugestie, czy coś. Po wypowiedziach imć Zar'rkona mogę wywróżyć bardzo krótką karierę owemu forum :)...
Ok, rozumiem, że ludzie pragną wciąż tworzyć, nowe powoływać, tworzyć nowe grupy, ale nie oznacza to, że my nie możemy ich namawiać do wsparcia nas.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości