Jak tu się pozmieniało

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Jak tu się pozmieniało

Postautor: Arkon » czw 20.01.2005 22:03

Musze przyznać, że zaglądnołem tu ostatnio ot tak bo przypomniałęm sobie o KF. Wchodzię na forum i co wiedze, jakie ono wielkie! Az łza się w oku zakreciła kiedy pomyślałem jak to z Chomskim RaFem i Elthanem dumaliśmy co zrobić, żeby rozkrecić forum na ktorym są 4 posty.. Oj to były czasy,.. A teraz? Pieknie wam to wszyscy Panowie ( i Panie ) a raczej Panie i Panowie wychodzi. Gratuluje.. Przyznam, że jest to dla mnie chwila osobistej satysfakcji.. :D
Do roboty!
Awatar użytkownika
Arkon
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 233
Rejestracja: sob 05.10.2002 8:08

Postautor: Gvynbleid » czw 20.01.2005 22:08

Ehhhhh, no może z tak dużej perspektywy czasu to tak wygląda ale chwile największej świetności niestety chyba minęły (mam nadzieję że niebezpowrotnie). No ale wszystko jest do odrobienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Wotan » czw 20.01.2005 22:37

forum żyje to fakt. Smutne tylko że głównie pisze kilkanaście osób, a reszta to 0 lub 1-postowcy.
Ale może właśnie dzięki tej małej liczbie aktywnych userów - mało jest osób zupełnie anonimowych i rodzi się często fajna atmosfera(jak np spotkania katedralne).
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Vampdey » pt 21.01.2005 22:46

noo, sporo się zmieniło...
ale czas naprawdę wielkich zmian nadchodzi, MUHAHAHA.... :twisted:

:P.

Miło znów widzieć Twoje posty Arkon :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: RaF » pt 21.01.2005 23:03

Oo, przegapiłem ten topic :shock:

Fajnie Arkon że wróciłeś na stare śmieci :) Mam nadzieję, że nie ograniczysz się tylko do DF3, lecz wzorem Algiego popostujesz też i na innych forach ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Arkon » pt 21.01.2005 23:05

Hehe, was też miło widzieć.
Aż mi troche wstyd jak patrze na liczbe waszych i moich postów :oops:
Do roboty!
Awatar użytkownika
Arkon
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 233
Rejestracja: sob 05.10.2002 8:08

Postautor: Gvynbleid » sob 22.01.2005 11:12

Nie ilością lecz jakością Katedra stoi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: -WasyL- » sob 22.01.2005 11:53

Ja witam cie w imieniu katedralnej "mlodej krwi" czyli tych (aktywnych^^) userow ktorzy zasilili grono forumowiczow jak cie nie bylo 8)
Gvynbleid pisze: Nie ilością lecz jakością Katedra stoi

Zdecydowanie ,a to w dzisiejszych czasach nie jest za czesto spotykane :)

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 22.01.2005 21:42

To dla mnie dość znaczny zaszczyt, że forum (może też i strona) cieszy stare, ale wciąż bystro patrzące oczy jednego z ojców założycieli. Szkoda tylko, że ojcowie się gdzieś po tym świecie porozłazili.. :D
Przywiało mnie tu do Was, jak jeszcze szefował Elthan. Byłem wtedy szukającym rozgłosu młodziutkim pisarzem. Teraz z pisaniem nieco przystopowałem, skupiłem się na kapkę innych sprawach, do tego przelazłem wszystkie szczebelki w karierze redakcyjnej Katedry. I co mogę Wam teraz dać, moje dzieci, jak nie oryginalne Wertel's.... Oups, nie ta bajka! :D
A forum jest ogromne i ma dużą grupę użytkowników, czasem aktywniejszą, czasem leniwą. Ot i normalne zjawisko wszędzie. Jestem zadowolony z tego, co tu mamy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » sob 22.01.2005 23:04

-WasyL- pisze:Ja witam cie w imieniu katedralnej "mlodej krwi" czyli tych (aktywnych^^) userow ktorzy zasilili grono forumowiczow jak cie nie bylo 8)


Hmm... moze "krew troche starsza" na Katedrze, a na tyle mloda, ze rowniez sie nie znamy. Bardzo mi milo Cie poznac i przywitac ponownie w imieniu tez mniej licznej i niestety mniej aktywnej... choc z zalozenia ladniejszej ;-) ... czesci Katedrowiczow :)

-WasyL- pisze:
Gvynbleid pisze: Nie ilością lecz jakością Katedra stoi

Zdecydowanie ,a to w dzisiejszych czasach nie jest za czesto spotykane :)


Dokladnie...
Obecnie Katedra to jeden z moich forumowych domow ;-) Tym zdecydowanie bardziej poukladanym i konkretnym...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Breja » sob 22.01.2005 23:16

moim też :oops:
szlajałem sie po wielu forach , ale zawsze wracam tutaj.
Troche mi wstyd dosyć częstych okresów absencji i niemocy "pisarskiej",ale juz chyba jestem taki marnotrawny synek 8)

pozdrawiam
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Shizm » ndz 23.01.2005 9:39

No i mnie w końcu przywiało, by starego kolegę przywitać. Witaj Arkon, mam nadzieję że zostaniesz dłużej.

Z moich zabaw w nekroforię wynika, że:
Wlasnie...
Co myslicie o serialu i filmie na podstawie ksiazki Sapka??
w: " Temat: Wiedżmin - film/ksiazka/serial", to pierwsze słowa jakie padły z klawiatury arkonowskiej. Jest to 4 post jaki padł na forum, ale drugi jaki się uchował. Pierwszy temat działu Film.

Obywatelu Arkon, uchylacie się od odpowiedzialności za przeszłość. Nazem sądu, obywatel Arkon zostaje zobowiązany do pisania przynajmniej jednego posta miesięcznie, ażeby słuch po nim nie zaginął :mrgreen:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jander » ndz 23.01.2005 22:35

Heh, ja wciąż pamiętam czasy, gdy 50 postów Arkona to było dużo :wink:
Cóż, witam spowrotem Szanownego Admina :)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Zuhar » pn 24.01.2005 9:49

Taak. A ja Arkona świetnie pamiętam, choć dużo ze sobą nie mieliśmy do czynienia. Mało kto dziś pamięta, że choć się do Ojców Założycieli nie zaliczam, to z Katedrą zaczynałem współpracę za czasów przedNukowych, gdy jeszcze forum nie było. Stare czasy.

Miło znów "widzieć" stare twarze. Powspominać można. Ehhhh.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości