..::..:: Ekipy RPG- ukazcie sie ::..::..

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

..::..:: Ekipy RPG- ukazcie sie ::..::..

Postautor: Solarin de Qarion » ndz 21.11.2004 15:24

Ekhm ;] te no tego tam ;) Czesc :) No wiec chcialem tutaj poruszyc wielce intrygujacy mnie temat, nie wiem czy majacy miejsce w szeroko rozumianym elitarnym spoleczenstwie graczy RyPyGy. Tak wiec ja wraz z moja ekipa pewnego pochmurno-slonecznego poranka, a wlasciwie to deszczowego wieczora i nie ja tylko Eyertreter (znany jako kontrowersyjny wyjadacz sagi BG), wpadl przypadkiem na strone pewnej grupy grajacej w RPG. Na stronie umieszczone byly zdjecia kazdego gracza z osobna, opisana krotka historyjka o graczach dlaczego graja i bla bla bla. Nachalnie namawial mnie do stworzenia czegos na ten wymiar tylko o nas ;) Udalo mu sie i po 20 minutach powstala witryna poswiecona bandzie graczy na ktora serdecznie syskim zapraszam. Chcialbym dowiedziec sie czy ktos widzial juz kiedys cos podobnego (jesli ma niech poda linka) albo zamierza stworzyc strone swojej kompani. Chcialbym dowiedziec sie jak to u innych wyglada i czy ten pomysl aby nie jest goopi i bez sensu (jakby co to jechach Eyertreter'a, ja tu tylko sprzatam)
http://hhrulez.w.interia.pl wbijac tam i komentowac, podkreslam ze strona dziala 2 dni wiec sie nie czepiac, materialow przybedzie, jesli ktos ma jakis ciekawy pomsyl co tam umiescic rowniez pisac :))
What Would You Do When I Ask You, If I Can Take Your Soul...
Awatar użytkownika
Solarin de Qarion
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: wt 13.04.2004 14:13
Lokalizacja: Abbor Alz

Postautor: Ryan O'Connell » ndz 21.11.2004 17:36

I pomyśleć, że pochwaliłem identyczny topic na innym forum. Zawsze zastanawiam się jaki jest sens pisania tej samej notki na kilku forach... (o, przepraszam, w 90% jest identyczna)
Nie, to już nawet nie jest statsiarstwo... :evil:
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Solarin de Qarion » ndz 21.11.2004 22:49

Wrrr male sprostowanie ;)) Ja tego temata wygenerowalem ale Eyertreter lama musial popisac sie jak zwykle inwencja tworcza i po prostu go skopiowal ;] Ja i Eyertret chcemy rozpowszechnic nasza dzialalnosc jako jedna ekipa (gramy razem- zreszta nie tylko gramy;p) ;]
P.S. Jestem na tym forum od hmm nie pamietam kiedy ;p ale w kazdym razie przez ten czas jakby mi zalezalo na statach mialbym wiecej niz 40 pare postow z pewnoscia ;] Pewnie gdybym pisal regularnie to mialbym ich 500 ale nie oto tu chodzi. Przegladam i analizuje co sie tu dzieje, gdyz nie lubie sie udzielac. pozdro600 ;]
What Would You Do When I Ask You, If I Can Take Your Soul...
Awatar użytkownika
Solarin de Qarion
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: wt 13.04.2004 14:13
Lokalizacja: Abbor Alz

Postautor: Ryan O'Connell » pn 22.11.2004 9:18

Wiem, że tamten post napisał Eyertreter i że Ty to nie E. - zerkałem na stronkę i jakieś rozeznanie mam. Domyślam się też co powodowało Wami przy zakładaniu strony - pomysł jak najbardziej wart podchwycenia. ;) Nie zmienia to faktu, że te dwie bliźniacze notki (bez względu na kolejność ich pisania) są paskudne (w sensie moralnym).
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości