o braku akceptacji słów kilka

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

o braku akceptacji słów kilka

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 2:06

Poszukiwany: mag, czarodziej
Poszukujący : zdesperowany elf

Czy ktokolwiek mi pomoże!!!!!

Sprawa mianowicie dotyczy braku zrozumienia przez moją kobietę. Ona ciągle obraża mnie wyzywając od śmierdzących krasnoludów, mnie elfa.Dlatego pszukuję jakiegoś dobrego czarodzieja, która w zamian za drobną przysługę może stworzyć dla mnie specjalny eliksir, który raz na zawsze zamknie tej ladacznicy usta.

Tylko nie piszcie proszę : "zmień kobietę"

CZEKAM
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Bloody » pt 23.07.2004 4:12

Może po prostu się umyj :D. W sumie coś w tym musi być skoro cię od smierdzących krasnoludów wyzywa ;)
Ewentualnie nie zmieniaj kobiety, a jedynie zmień marke używanego mydła i dezodorantów :)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: śr 10.03.2004 4:38
Lokalizacja: Wieszowa

Postautor: Alganothorn » pt 23.07.2004 8:07

czasami pomaga ogolenie się - znaczy pomaga elfom, krasnoludy rzadko z takiej rozrywki korzystają...
poza tym tzw. higiena
pozdrawiam
ps. polecam nie szukać takiego eliksiru - zamiast słów mogą pojawić się rękoczyny, tu potrzeba rozwiązania kompleksowego... ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 23.07.2004 8:36

Przepraszam, ale ja krasnolud i miast jakimiś pierdołami się zajmować po prostu wrzucę klasyczny dowcip:
Czym różni się rozebrana elfka, od rozebranej katapulty?
- Rozebranej katapulty nie da się w żaden sposób wykorzystać...

Lepiej zamiast maga zadanie wykona ekipa krasnoludów. Jak nadobna niewiasta zobaczy, co to znaczy nie myjąca się grupa krasnoludów, to zastanowi się dwa razy nim użyje tego epitetu wobec jednej parówy... ups! Jednego elfa. A pozatym Wy, elfy to macie naprawde kretyńskie problemy...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pt 23.07.2004 8:47

po pierwsze: z tego co wiem, to takie problemy mają nie tylko elfy, ale np. i niektóre znane krasnoludy ;-)
po drugie: ten dowcip dziwnie znajomo przypomina pewien z innego topicu
po trzecie: terapia wstrząsowa w takim wydaniu może zabić - nie wiem, czy taki jest cel...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 23.07.2004 9:02

Po pierwsze: krasnoludy mają różne problemy, ale te podpadające pod wzorcowość problemów podobnej natury nie posiadają, bądź nie zwracają na nie uwagi.
Po drugie: a jak najbardziej prawda. Jednak wygląda na to, że żart pasuje do tego działu. Pełni rolę dygresji.
Po trzecie: takiej terapii prędzej bym się podjął niż zaufaniu pierwszemu z brzegu magowi.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pt 23.07.2004 9:07

po pierwsze: uwierz mi, brak zrozumienia ze strony piękniejszych brodatych połówek to, wedle ostatnich badań OBOP'u, najczęstszy powód farbowania włosów na pomarańczowo i opuszczania domów wśród krasnali...
po drugie: klucz uniwersalny to wytrych -> znalazłeś dowcip-wytrych fantasy
po trzecie: wiesz, może to przebiegłość elfia, może ten mag potrzebny jest do czegoś innego...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 23.07.2004 9:21

po pierwsze: w takim tempie ta dyskusja zamieni się w chat- może wejdziesz po prostu na gg? ;-).
po drugie: krasnoludy mają problemy, ludzie mają problemy, elfy mają problemy. Pokarz mi kogoś, kto nie ma problemów. Generalnie krasnoludy rzadziej zwracają uwagę na problemy natury higienicznej w porównaniu do pozostałych nacji.
po trzecie: przebiegłość elfia polega na tym, że z radością przyjmie piwo od krasnoluda, wyleje w krzaki zawartość kufla i przez pół wieczoru będzie udawał, że delektuje się jego smakiem. Jednak to prawda, elfy są przebiegłe. Równie przebiegli są magowie. Szczytem przebiegłości są już elfi magowie. Ale wydaje mi się, że kapeńke przebieglejszym będzie krasnolud, który kopnie w żyć owego elfiego maga i zdąrzy uciec.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 10:15

Umyć się umyłem, ogolić ogoliłem, za chwilkę ma przyjść- jak to nie pomoże, to postrasze ją tą gromadką krasnoludów, albo wystarczy jednym zabójcą troli, bo jak mawiał mój MG:
" krasnoludzcy zabójcy myją się dwa razy w życiu, jak zostaną wyciagnięci z brzucha matki, a drugi raz po śmierci, żeby umarlaki nie pouciekały z cmentarza":)
A jeżeli to nie pomoże, no to cóż pozostanie mi poszukanie zemsty (ileż to cudnych elfek chodzi po tym globie) :):)
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Alganothorn » pt 23.07.2004 10:18

Saquariabdin pisze:A jeżeli to nie pomoże, no to cóż pozostanie mi poszukanie zemsty (ileż to cudnych elfek chodzi po tym globie) :):)

ile?
a co do sugestii JC: chciałem poinformować wszystkich, że ejstem cały czas dostępny na gg, to insynuacja, że mnie tam nie ma
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: o braku akceptacji słów kilka

Postautor: Chaon » pt 23.07.2004 10:20

Saquariabdin pisze:Tylko nie piszcie proszę : "zmień kobietę"

Ok. Proponuję żeby kobieta zmieniła Ciebie :twisted:
AFAIK elfy nie mają zarostu :roll:
Kobieta wyzywa Cię od śmierdzących krasnoludów, Ty ją zaś nazywasz ladacznicą i chcesz się mścić?
Do you really want to feed the dragon? :)
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » pt 23.07.2004 10:46

Po raz: a pomyślałeś może, że sugestia, iż jesteś "śmierdzącym krasnoludem" odnosi się do twojego stylu bycia i zachowania się, a nie do konkretnych walorów zapachowych? Może chodzi o to, że zachowujesz się niczym śmierdzący krasnolud (w tym przypadku słowo "śmierdzący" trzeba uznać po prostu za wzmocnienie negatywne, jak "cholerny krasnolud" lub "zapluty krasnolud" [bezobrazy, JC - to tylko przykłady :D ]). To tylko taka drobna sugestia :)

Po dwa:

Alganothorn pisze:a co do sugestii JC: chciałem poinformować wszystkich, że ejstem cały czas dostępny na gg, to insynuacja, że mnie tam nie ma


Otóż ogłosić chciałem wszem i wobec, iż Algi jest zazwyczaj niedostępny na gg (w sensie statusu - od paru miesięcy go dostępnego nie widziałem). Dosłownie w tej chwili, kiedy wysyłał posta z tym cytatem zrobił się "dostępny, ale "zaraz wracam". I na moje kilkukrotne wołanie, nie odpowiedział... Cóż, Algi... może jednak nie puszczaj słów na wiatr, hmmm? 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pt 23.07.2004 11:08

Azirafal bezmyślnie pisze:Cóż, Algi... może jednak nie puszczaj słów na wiatr, hmmm?

Nie, nie, nie! Azi, stare porzekadło krasnoludzkie mówi: Nie puszczaj wiatrów na słowo!
Acha i jestem urażony. Co to za przykłady?! Wolałbym przykłady w typie: zniewieściały elf, tchórzliwy elf, wymądrzały elf, ew. głupi człowiek, bardzo głupi człowiek, debil (w domyśle człowiek). A nie, że wszystko o krasnoludach. Zeszlibyście z tymi epitetami z krasnoludów, co? Jakby pośród innych nacji brakowało świetnych przykładów na odpowiednie porównanie.
Pozatym jak zachowuje się śmierdzący krasnolud, Azi? Jakoś inaczej zachowuje się od nie śmierdzącego krasnoluda?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 11:12

pojawiła się, przeczytała, i myślałem, że w moim domu rozpoczęła się kolejna inwazja chaosu:):) a wszystko przez te elfki:):) Dlatego Alganothorn to gg odpada:(
Nic, pozostanie mi znoszenie epitetów lecących w moją stronę lub harakiri w imię kodeksu buschido:)
A tak by the way może stworzylibyśmy jakiś uniwersalny poradnik, dla ludzi, którzy czują, że ich zainteresowania, nie znajdują poparcia u drugiej połówki.
W końcu ile my możemy chodzić z nimi na zakupy:):):)
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Tyhagara » pt 23.07.2004 11:15

Ja tu widzę dwie możliwości.
Pierwsza to taka, że kiedy poznałeś ową elfkę, nosiłeś się i zachowywałeś inaczej niż teraz. Czyli nastapiły znaczne zmiany i elfce to nie pasuje. Lekarstwo - na powrót stać się tym, który oczarował ową elfkę.

Druga możliwość. Zawsze byłeś krasnoludem, elfka o tym wiedziała. Ale przebiegła, wzięła cię, do 'odchowania'. Zauroczyła przyzwyczaiła do siebie, i miała plan. Plan polega na tym, że kiedy już cię usidli, to robi z tobą co chce, czyli "formuje" według własnego uznania.
- masz za długie paznokcie, za krótkie włosy, koszulka nie taka, buty wyczyść. - Stałeś się niewolnikiem i zrobisz wszystko by tylko dogodzić swojej wybrance, a ona zrobi z ciebie Kena, jeśli tylko będzie miała taką ochotę. (Dziewczynki bawią się lalkami, kobiety bawią się mężczyznami) Lekarstwo - muszisz być twardy :wink:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 11:49

Po pierwsze: ona nadal jest oczarowana (chyba:)), tylko, że jej się wydaje że ona jest krasnoludką, a ja nawet nie wiem jak krasnoludy to robią, bo chyba małe krasnale nie rodzą się w inkubatorach:):)
Po drugie: JC co się tyczy wbijania krasnoludom, to wam by się też przydało, ile to ja się naczytałem epitetów lecących w stronę elfów, anajwięcej chyba w Magi i Mieczu i słynnej krainie goblinów(RIP)
Dlatego bracia elfy łączmy się w jednym celu, bo tu swoich biją:):):)
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Alganothorn » pt 23.07.2004 12:02

z racji na ilość bród krasnoludy robią to ostrożnie...
;-)
w końcu nie wiem: to elfka, czy krasnoludka?
pozdrawiam
ps.
Azirafal
[11:37] : Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai
[11:37] : osz Ty
[11:37] : co to za wywrotowe utwory nam zarzucasz?
Ja
[11:42] : a tak sobie
[11:42] : :D

to pełen zapis rozmowy na gg - jak widać w ogóle mnie tam nie ma...
:D
ale ja nie widzę problemu - jak ktoś chce pogaworzyć, znajdzie sposób, narzucać się nie będę ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » pt 23.07.2004 14:27

tak naprawde chcialem cos napisac w tym temacie bo przesada jest twierdzenie ze krasnoludy sa brudne i sie nie myja, wypraszam sobie

ale pozniewaz zupelnie opadlem z sil myslac o tej bulwersujacej sprawie bedzie to jedynie post statsiarski
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » pt 23.07.2004 15:47

Saquariabdin pisze:A tak by the way może stworzylibyśmy jakiś uniwersalny poradnik, dla ludzi, którzy czują, że ich zainteresowania, nie znajdują poparcia u drugiej połówki.

A muszą? Wystarczy żeby nie znajdowały potępienia :wink: Na potępieńcze podejście najlepiej działa czas, szczera rozmowa i cierpliwe pokazywanie że to jednak nie takie głupie - działa :)
Saquariabdin pisze:W końcu ile my możemy chodzić z nimi na zakupy:):):)

Ja mógłbym bez końca, bo ja też lubię chodzić na zakupy :P :P :P
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Breja » pt 23.07.2004 16:05

zwłaszcza jak sie stroją w fajne łaszki żeby specjalnie dla NAS wyglądać jeszcze bardziej....jeszcze bardziej... :roll: jeszcze bardziej teges śmeges :wink:
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Lilly » pt 23.07.2004 16:26

Saquariabdin pisze:A tak by the way może stworzylibyśmy jakiś uniwersalny poradnik, dla ludzi, którzy czują, że ich zainteresowania, nie znajdują poparcia u drugiej połówki.


A jakiez to zainteresowania :?: Moze cos doradzimy. Zawsze mozna znalesc jakis kompromis, tylko czasami trzeba go dobrze poszukac ;-)

Saquariabdin pisze:W końcu ile my możemy chodzić z nimi na zakupy:):):)


Ja tak chodze na zakupy raz na ruski. Dlatego moj luby specjalnie nie narzeka, jak chce z nim isc. Wyjatkowo bylam ostatnio po ostatniej stracie kilku ulubionych ciuszkow (nie bede w to wnikac moze, bo sytuacja byla naprawde glupia :P - a wszystko przez przeprowadzke w pospiechu). I nawet mi jedna rzecz wybral :) Wiec zawsze mozna sie jakos dogadac - tylko trzeba chciec ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 16:50

No niby można się dogadać-fakt.Ale ja już i tak się poświęcam. W tym tygodniu odwiedziłem więcej damskich sklepów niż w całym swoim życiu.Około 80 :( Już nawet nie narzekam ( bo siły nie mam ), a ona ciągle mi wbija. Dzisiaj to nawet zaczęła przy znajomych, którzy troche siedzą w temacie warhammera i co ja mam z tą glizdą zrobić:)
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Chaon » pt 23.07.2004 17:03

Saquariabdin pisze:Około 80

:shock: :shock: :shock:
Ja dzisiaj byłem w ponad dziesięciu, ale 80 to rzeczywiście przesada :shock:
Saquariabdin pisze:i co ja mam z tą glizdą zrobić:)

Skoro tak się o niej wyrażasz, to najlepiej by było gdybyście się rozeszli.
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Avathar » pt 23.07.2004 17:43

A czemu ja tego topicu ni w cholere nie czaje... ?

Pozdrawiam

P.S.Saquariabdin nawet skoro nie kumam... to kobiszcza... zazdroszcze. Znaczy, że jej zależy.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » pt 23.07.2004 18:18

Avi, nie ty jeden :).

W każdym razie...
...eee...
Poczytaj Bravo, tam podobne problemy mają ;)...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lilly » pt 23.07.2004 19:43

Vampdey pisze:Avi, nie ty jeden :).

W każdym razie...
...eee...
Poczytaj Bravo, tam podobne problemy mają ;)...


A ja niby wiem... a nawet jakbym nie wiedziala... czy to wazne :?: -)

A co do BRAVO, to chyba nie czytales nigdy. Brawo jest "mocniejsze" :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Vampdey » pt 23.07.2004 21:03

Bravo nie czytałem?!?
Jeszcze teraz w supermarketach zatrzymuje sie na dzięsięć minut żeby poczytać Trudne Pytania :D.
To jest wręcz Hardcorowe a nie mocne ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » pt 23.07.2004 21:21

Vampdey pisze:Bravo nie czytałem?!?
Jeszcze teraz w supermarketach zatrzymuje sie na dzięsięć minut żeby poczytać Trudne Pytania :D.

No przecież musi sobie Vampuś radzic ze swoimi problemamy, czyż nie ?? :twisted:

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » pt 23.07.2004 21:41

No a jak :P...
W końcu dojrzewanie to trudny okres, dla kindermetali szczególnie :)
A że Bravo dla jest dla ludzi normalnych, HomoAvi musi oglądać 'Formę' :silly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Saquariabdin » pt 23.07.2004 21:43

Chaon no co ty, to tak dla żartów:):)
A zresztą mi też srtrasznie zależy, pomimo tego że conajmniej raz dziennie dostaję sierpa w szczęka, lub prostego w żołądek i to tak z zaskoczenia, więc nawet uniku nie zdążę zrobić:), a w dodatku ten śmierdzący krasnolud.Ona tego nie wie ale jak ktoś ci mówi 30 razy pod rząd "śmierdzący krasnolud" to nawet zombiaka może wkurzyć.A panna jest suuuuuuuuuuuper.Ja tylko chciałem się dowiedzieć co zrobić, ażeby ona przestała tak mówić. Może wezmę ją na sesje????
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Avathar » pt 23.07.2004 21:46

Vampdey pisze:No a jak :P...
W końcu dojrzewanie to trudny okres, dla kindermetali szczególnie :)
A że Bravo dla jest dla ludzi normalnych, HomoAvi musi oglądać 'Formę' :silly:


Wiesz Vampdey - chce być jak najlepszy, specjalnie dla Ciebie :* To ja w tym związku nosze spodnie i czytam Formę, a Ty spódniczkę mini i czytasz Bravo :twisted: :twisted: ;) ;)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt 23.07.2004 21:49 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » pt 23.07.2004 21:47

Heh sierpy i proste - aż mi się Love Hina przypomniało :) Z tym śmierdzącym kranoludem rzeczywiście przesada, ale może coś w tym jest? :P A na serio: nie wiem, może zacznij ją wyzywać od śmierdzących krasnoludzic? :P (heh... i to miało być na poważnie...)
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » pt 23.07.2004 21:55

Dementuje wredne pogłoski wrednie rozpowszechniane przez wrednych ludzi jakobym chodził w spódniczkach mini. W ramach dowodu postaram sie w najbliższym czasie o zdjęcie :P

Za to Avi się nie ukrywa z swoimi zainteresowaniami:
<Avathar> a na jakiejś stronce z testami (już nie pamietam) wyszło mi, że jestem w 29% Gay, i to wiecej niż średnia
<Avathar> platonicznie jestem gejem i już :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » pt 23.07.2004 22:01

Vampdey pisze:Dementuje wredne pogłoski wrednie rozpowszechniane przez wrednych ludzi jakobym chodził w spódniczkach mini.

Za to Avi się nie ukrywa z swoimi zainteresowaniami:
<Avathar> a na jakiejś stronce z testami (już nie pamietam) wyszło mi, że jestem w 29% Gay, i to wiecej niż średnia
<Avathar> platonicznie jestem gejem i już :P

Nie no gdybym był 100% Pure Gay, to moze by mi to robiło, a to, że platonicznie swiadczy tylko o mojej wrażliwości emocjonalnej (poza tym... homogheyostwo jest fuj :P)... to moze topic założymy ' Are (ale byq zrobiłem :P) Avathar and Vampdey gay ? ' pewnie pobiłoby OCC???????????? :P:P

Pozdrawiam ;) ;) ;) ;)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Louen » pt 23.07.2004 23:11

Vampdey pisze:Dementuje wredne pogłoski wrednie rozpowszechniane przez wrednych ludzi jakobym chodził w spódniczkach mini.

no tak... mini to by była juz perwersja... a jaką długość preferujesz?? za kolana, czy może do kostek??

Saquariabdin
ten śmierdzący krosnolud nie jest taki zły... mogło być gorzej, ale skoro Ci to przeszkadza to zacznij do niej mówić:
"pączusiu" - no tu ostrożnie...
"kotku"
"myszko"
"księżniczko"
"skarbie"
itd...
cukruj, a może ją zmiękczysz... i awansujesz na krasnoludka o specyficznym zapachu ;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości