o braku akceptacji słów kilka

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pn 02.08.2004 14:20

dwa barany, dzień różnicy, ale pytanie, czy takie same u Chińczyków? pani koza i pan szczur (bez urazy Szczur ;-) )?
horoskopy są fajne, zawsze w każdym znajdę coś, co do mnie pasuje - sztuka to umieć je pisać
:-)
pozdrawiam
ps. ale odchodzimy od tematu - ciekawe jak tam elfka... ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Saquariabdin » pn 02.08.2004 23:56

Tak czytam i czytam i czytam...:):)
Jeszcze raz dzięki za życzenia:):)
Jak na razie mnie oszczędza, chyba znalazłem na nią duuuużego haka (drogą prób i błędów, nawet za cenę utraty zębów lub czegoś ważniejszego) :):) Ale pamiętajmy, że wśród nas jest wielu zniewolonych i oczekujących na pomoc, dlatego nie dajmy się naszym oprawcom!!!
A jeżeli już mowa o horoskopach, to może jakiś znawca napisze mi jaka czeka przyszłość lwa z wodnikiem????
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Louen » wt 03.08.2004 13:25

z tego co pamiętam to LEW z WODNIKIEM tworzą bardzo udaną, wzajemnie uzupełniającą się parę... więc przyszłość wydaje się Wam rysować na różowo...
UWAGA!!
moja pamięć jest średnio wiarygodnym źródłem ;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.08.2004 13:34

Saquariabdin pisze:A jeżeli już mowa o horoskopach, to może jakiś znawca napisze mi jaka czeka przyszłość lwa z wodnikiem????

zależy od dwóch elementów: jaki jest lew i jaki wodnik...
nie ma złych zestawień, są jedynie takie, które wymagają ciągłej pracy nad związkiem - jeśli chcesz, żeby jakikolwiek związek przetrwał dłuzej, to i tak musisz nad nim popracować...ergo: pracuj nad związkiem, w gwiazdy patrz tylko po to, żeby powiedzieć 'wow, fajne', albo 'leonidy spadają...', albo 'witajcie na Ziemi'
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » wt 03.08.2004 14:17

Alganothorn pisze:
Saquariabdin pisze:A jeżeli już mowa o horoskopach, to może jakiś znawca napisze mi jaka czeka przyszłość lwa z wodnikiem????

zależy od dwóch elementów: jaki jest lew i jaki wodnik...


Ja bym jeszcze dodala: kto jest wodnikiem a kto lwem ;-)

Alganothorn pisze:nie ma złych zestawień, są jedynie takie, które wymagają ciągłej pracy nad związkiem - jeśli chcesz, żeby jakikolwiek związek przetrwał dłuzej, to i tak musisz nad nim popracować...ergo: pracuj nad związkiem, w gwiazdy patrz tylko po to, żeby powiedzieć 'wow, fajne', albo 'leonidy spadają...', albo 'witajcie na Ziemi'


Cos w tym jest, chociaz na tyle bawilam sie horoskopami, ze patrze na to troszke inaczej. Znaczy sie nie uwazam, ze nalezy im bezgranicznie ufac, bo kazdy horoskop mozna podpasowac do kazdego. Jednak cos w tym jest, ze mamy pewne cechy swojego znaku zodiaku. Horoskop taki mozna wiec potraktowac jako wskazowke i jako dobra zabawe - nic wiecej. W koncu wedlug horoskopu moj zwiazek jest jednym z najmniej dopasowanych :P A jednak jeszcze trwa i chociaz rzeczywiscie czesto jest w nim duzo sprzecznosci, to sie nie poddajemy. Bo w koncu, jakby wszystko szlo jak po sznurku, to by bylo nudno ;-) Idealow nie ma...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Louen » pt 06.08.2004 23:37

Lilly pisze:Ja bym jeszcze dodala: kto jest wodnikiem a kto lwem ;-)

lwem jest Saquariabdin, co się chwali bo zacny to znak... i w związku parner doskonały... ;)

Lilly pisze:Znaczy sie nie uwazam, ze nalezy im bezgranicznie ufac, bo kazdy horoskop mozna podpasowac do kazdego. Jednak cos w tym jest, ze mamy pewne cechy swojego znaku zodiaku. Horoskop taki mozna wiec potraktowac jako wskazowke i jako dobra zabawe - nic wiecej.

jeśli będziemy patrzeć tylko w gwiazdy to ucieknie nam to co jest tutaj, na ziemi, czyli tak naprawde nam bliskie... jednak horoskop to nie tylko zabawa, prawdziwy, dokładny horoskop może nam bardzo wiele powiedzieć i pomóc, choć oczywiście nie jest to żaden wyznacznik i do szczęścia niezbędny nie jest... jednakże nie mogę się zgodzić iż jest to tylko dobra zabawa i nic więcej, ale to już zupelnie inny temat na inny topic...
zresztą prawda jest taka, że zamiast słuchać co mówią gwiazdy lepiej posłuchać co mówi "ta druga" osoba...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron