Wakacje

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Wakacje

Postautor: Lilly » śr 14.07.2004 23:48

Przejrzalam caly offtopic i nigdzie nie znalazlam niczego w tym stylu (jesli przypadkiem przeoczylam, to mozecie skasowac ten topic).

Powiedzmy, ze wakacje juz trwaja, ale roznie to u niektorych bywa. Powiedzcie jakie macie plany wakacyjne. Jakis wyjazd :?: A moze robota :?: Pochwalcie sie :)

Ja poki co wiem, ze we wrzesniu jade z chorem na oboz. Poza tym zadnych innych wyjazdowych planow nie mam - chociaz moze cos wypadnie, tak na last minute :) Ale specjalnie sie nie martwie, bo moze bede miala wreszcie wiecej czasu, zeby sie troche doksztalcic (na co paradoksalnie nie mam czasu w semestrze :lol: ). Poza tym musze wreszcie przesiasc sie na ten wiekszy woz, bo od kiedy mi malucha sprzedali, to mnie za kolkiem nie widzieli i trzeba by sobie przypomniec jak sie jezdzi (czestochowiaki, rozgladajcie sie, czy czasem nie nadjezdzam :twisted: )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Otorek » czw 15.07.2004 9:02

Ja mam bardzo interesujący plan na wakacje czyli jego brak, pewnei będe siedział w Świnoujściu, może w Międzyzdrojach. Szkoda tylko że nei można nawet pójść na plaże poopalać się przez tą pogode :|
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Lilly » czw 15.07.2004 20:06

Ooo, a ja zapomnialam dodac, ze jeszcze planuje pojezdzic na rowerze w te wakacje. Tylko kurcze jakos aura mi nie sprzyja :( Chociaz podobno od jutra maja byc upaly :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Louen » sob 17.07.2004 11:19

wakacje...? hmmm... zaraz... co to było bo nie pamietam... no niestety od kilku lat jest to dla mnie zjawisko mało znane... ograniczone do 2 tygodni urlopu... wyjazdu w tym roku żadnego raczej nie planuję bo kasa idzie na inne cele... no chyba, żeby... czasami takie niezaplanowane akcje są najbardziej udane;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Azirafal » sob 17.07.2004 11:28

Hmmm... Nawet gdybym chciał (a nie chce mi się za bardzo), to bym nie wyjechał. Prosta przyczyna - praca, kasa, studia. (znaczy się - pracuję, żeby dostać kasę, którą przeznaczę na studia :D ). I jakoś źle mi z tym prawdę mówiąc nie jest :D Warszawa, słońce, praca w sklepie z komiksami, piwko w niedzielę po południu... Żyć nie umierać! :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » sob 17.07.2004 19:00

Ja jednak jeszcze przez 2 lata zostane przy życiu pasożytniczego licealisty :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości