= Euro '04 =

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Breja » śr 23.06.2004 23:06

AUFWIEDERSEHEN!!!!!!!!!!!!!!!!

eheheheheheheheheheheheheheheheh LOL!

DRUGI zespół Czech:Niemcy 2:1

zgrzew total.

jeszcze gdyby ci farciarze nie grali z Grecją w ćwierćfinałach byłbym w pełni piłkarsko szczęśliwy 8)

No cóz nie można mieć wszystkiego.
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: -WasyL- » śr 23.06.2004 23:43

No sasiada z zachodu sie nie powiodlo ,jaka szkoda :twisted:.
Co prawda na moj final marzen szanse sa niewielkie ale przynajmniej pokazano niemcom gdzie ich miejsce - fart im sie skonczyl i pokazali jak graja naprawde... Btw pierwszy gol Czechow stawiam na drugim miejscu w kategori najleprzych strzalow zaraz po strzale Van nistelroy'a
:D
greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 24.06.2004 8:01

dobry Boże...
...że doczekałem tej cudownej chwili, kiedy drugi zespół czeski, nazwijmy go ogólnie słowiańskim, pokonał pierwszy niemiecki...
:D
...nie to, żebym jakoś był uprzedzony, ale każdy, kto kiedykolwiek oglądał relacje z meczów piłkarskich w stacji niemieckojęzycznej, kto miał okazję śledzić przygotowania medialne do ich meczów musiał w pewnym momencie szczerze znielubić, że się tak delikatnie wyrażę, ich przekonanie o własnej genialności, o tym, że 'wszyscy kopią piłkę, a na końcu wygrywają Niemcy'...
nie znoszę tej buty, pychy i zadufania, dobrze im tak
ha!
:D
a poza tym Pomarańczowych zobaczę przynajmniej jeszcze raz
:-)
zadowolonym zasnąłem, bez dwóch zdań
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » czw 24.06.2004 10:31

Muahaha! Tego się właśńie spodziewałem!!! Pepliczki wygrywają i Holendrzy takoż. Piękna sprawa...

No to teraz ćwierćfinały - obstawiamy, panowie! :)

Portugalia - Anglia: po ładnym, szybkim i zaciętym meczu stawiam na jedno-dwubramkowe zwycięstwo Anglików. Mają w tym momencie lepiej poukładany zespół i Rooney'a z Owen'em w ataku, którzy doskonale się ozumieją i każdy z nich może jedną akcją zaważyć o losach meczu. (z Chorwacją dwie bramki strzelił Rooney, a dwie asysty miał Owen). Portugalia wygląda mi na o wiele bardziej zmęczoną sezonem, zawodnicy są trochę niemrawi... nie grają na poziomie zapewniającym awans. A szkoda...

Francja - Grecja: Tu niestety stawiam na zwycięstwo Francuzów. Grecy, mimo sprawności taktycznej raczej nie sprostają Francuzom, którzy teraz się troszkę rozkręcili. Ale nie miałbym nic przeciwko by usłyszeć, iż żabojady odpadli... :D

Szwecja - Holandia: mimo naprawdę ciekawych i ładnych meczów rozegranych do tej pory przez Szwedów, stawiam na Holandię. Albo remis i karne. Chyba wolałbym wygraną Szwedów, bo bardziej mi ich gra przypadła do gustu, ale Holendrzy, od zawsze (podobnie jak Hiszpanie) "wielcy przegrani wielkich turniejów", w tej chwili powinni pokazać na co ich stać.

Czechy - Dania: ojojojojoj! To dopiero będzie piękny mecz!!! Wygrają Czesi, ale Duńczycy pokażą jak ładnie potrafią grać ofensywnie. Gdyby była taka możliwość, to chciałbym, żeby obydwa zespoły awansowały, ale niestety :(

Finał marzeń: Anglia - Czechy.
Czarny koń turnieju (jak do tej pory): Grecja i Dania.
Najpiękniejsze bramki: Ibrahimovic (pramka z Niemcami), Tomasson (pierwsza bramka ze Szwedami), Heinz (pierwsza bramka z Niemcami).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » czw 24.06.2004 10:46

Obstawiam do półfinałów:
1. Chciałbym by wygrała Portugalia, ale Anglicy mogą (niestety) ich zlać.
2. Nie mam mojego faworyta w tym meczu(czyli komu kibicuję), ale wygra zapewne Francja-elegancja. Choć nigdy nic nie wiadomo :wink:
3. To będzie świetne widowisko, liczę na 2:2 i rozstrzygnięcie w dogrywce (dla Holendrów).
4. Dania może zaskoczyć nawet tak zespolony zespół jak Czechy. Niech Nedved strzeli trzy, a Tomasson dwie :wink:
Półfinały:
1. Anglia - Holandia. Pomarańczowi zaskoczą, będzie 1:1 i gol w ostatniej minucie na 2:1 dla Holendrów :)
2. Francja - Czechy. Zespół indywidualistów (Henry, Zizu, Treze) przeciwko "zepołowi drużyny". Dojdzie do karnych...
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 24.06.2004 12:04

postawa zespołów nic nie zmienia: czekam na finał marzeń
:D
jeśli ta para spotka się wcześniej - trudno, nie bawię się w sprawdzanie 'kto na kogo jeśli...'
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Breja » czw 24.06.2004 18:04

"Anglicy zapowiadają wojnę, a Portugalczycy nie są aż tak zacietrzewieni. - Jaka wojna? To jest futbol. Ma być święto, a nie wojna - powiedział Figo."

I własnie między innymi dlatego będe kibicował Portugalii.
Rozumiem że o wojnie mogą mówić jeśli dochodzi do meczu z Francją albo ze Szkocją (z wiadomych względów) , ale może juz bez przegięcia co?
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Jander » czw 24.06.2004 22:38

Beckham i Rui Costa spudłowali, wygrała Portugalia. Wielki mecz !
A Beckham nie powinien karnych strzelać, zwłaszcza w takich meczach.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sithon » czw 24.06.2004 22:40

Anglia ma pecha, ale ciesze sie, ze odpadla^^
A Beckham to poprostu byl duzy blad :]
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Alganothorn » pt 25.06.2004 7:48

no i piękna wizja finału poszła się...przytulać
no nic, plan awaryjny umiejscawia Czechów w miejscu Anglików...
czyli Holandia - Czechy jako finał; raz już grali, Holendrzy mają coś do udowodnienia, obie ekipy pokazały, że potrtafią ze sobą rozegrać piękny mecz, a o to chodzi w finale...
a odnośnie pierwszego ćwierćfinału: zejście Rooneya rozwaliło zupełnie atak angielski, Vassel wniósł bardzo niewiele (ok, wniósł: dzięki temu, że nie strzelił karnego skończyli strzelać po trafieniu Rocardo ;-) )...pozostała obrona, ale co po obronie, jeśli bramek się samemu nie strzela...
David B. stanie się chyba wrogiem numer jeden w Anglii, powinien może złożyć rezygnację z funkcji kapitana drużyny narodowej, bo takich błędów kapitan nie może popełniać; generalnie wszyscy zawodnicy Realu mają koszmarną formę i raczej kiepską dyspozycję - Zidane nawet jeśli coś strzeli, to raczej nie porywa jego gra...może coś w systemie szkoleniowym 'królewskich' zawiodło tak, że odbija się czkawką na Euro?
no nic, Anglicy wracają doma, czas trzymać kciuki za Greków - dum spiro spero
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Breja » pt 25.06.2004 10:39

SVEN! SPIEPRZAJ NA KUTER RYBY ŁOWIĆ!!! :mrgreen:

Jak on mógł wytypowac Beckhama do karnych??
Zupełnie nie rozumiem tej decyzji , dał plame w meczu z Francją , nie powinien strzelac karnych w meczu z Portugalią.
Gwiazdy zazwyczaj zawodzą w takiej chwili(jakos tak wychodzi że najpewniejsi w karnych sa obrońcy i bramkarze).
Żal mi Davida bo to dobry piłkarz a teraz rodacy w kraju go zjedzą i zapija herbatką z mlekiem.To wina trenera(moim zdaniem)
No cóż oglądałem mecz w pubie ze znajomymi , sympatie były podzielone równo , ja kibicowałem Portugalii , mimo ze zespół angielski tez lubie(ale troche mniej :wink: ) i bardzo dobrze sie stało że gospodarze będą grac dalej.
Anglikom nie wybacze nigdy meczu z Francją.
Strzelili bramke i grali jakby 1:0 miało sie utrzymac do końca.
Cholerne drewniaki.Wczoraj zagrali tak samo i przegrali zasłużenie.
Ten zespół stracił swój charakter , nieustępliwość , twarda walke do końca , oni powinii wypruwać flaki w tym meczu , ograniczyli sie jednak do murowania bramki i nieśmiałych kontr.

Dzisiaj licze na niespodzianke.
Mam nadzieje że malakasy złoją reprezentacje Afryki Północnej z Nieśmiałym Akcentem Francuskim.

pzdr.

P.S. James , ty to jednak chłopie zostań na wybiegu :D
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Azirafal » pt 25.06.2004 23:19

No tak...

Anglia - Portugalia: szybko strzelona bramka, zejście z pola Rooney'a, zdjęcie dobrze grającego Scholes'a i nie zdjęcie, mimo nędznej gry, Beckhama wszystko razem sprawiło, że Anglicy od około 25 minuty grali bardzo defensywnie. Kunktatorstwo piłkarskie nie popłaca i zostali za nie skarceni w 83 minucie. Potem była piękna dogrywka z dwiema bramkami i emocjonująca seria karnych. Dobry mecz poznaje się po tym, że jest emocjonujący, ciekawy, trzyma w napięciu, a wynik do końca niepewny - wszystko to było tutaj, jak najbardziej. W połowie kolacji przypadła 83 minuta i przez prawie godzinę nie ruszyłem jedzenia - przeniosłem się na fotel w dużym pokoju i nie mogłem oczu od ekranu oderwać. Szkoda Anglików, ale dobrze że odpadli przynajmniej z Protugalią, a nie z jakimiś żabojadami. Beckham nadaje się już tylko na złom :D

Grecja - Francja: Greeeeeeeeeeeeecjaaaaaaaaaaaaaa!!!! Żabojady do domu!!!! Muahahahahahahahahaha!!! :twisted: :twisted: :twisted: Grecja była świetna! Dobra taktyka, skuteczne wykonanie planu podstawowego, świetny mecz kilku graczy greckich (Fyssas, Dellos, Bassinas) - a Francuzi? Kilka solowych akcji (niezłe okazje Lizarazu, Henry'ego czy Piresa) i dużo niemrawych prób. Nie mieli żadnego pomysłu na grę i przełamanie dobrze taktycznie grających Greków.

No to teraz niech wygra lepszy (Holandia - Szwecja) i "pepliczki" (Czechy - Dania).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Breja » pt 25.06.2004 23:33

Zizou człap człap człap do piłki , człap człap :mrgreen:

LOL

jak na razie wszystko układa sie po mojej myśli(niezwykła rzadkość w piłkarskich turniejach)


pzdr
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: -WasyL- » sob 26.06.2004 7:03

Podsumowanie ostatnih 2-och dni z mojej strony :
Mecz Portugalia - Anglia ,do mniej wiecej 85min bylem bezstronny poniewaz we wczesniejszych meczach kibicowalem wlasnie im jak nie grali przeciw sobie ,ale pozniej zaczolem kibicowac Portugalczykom bo udzielila mi sie ich determinacja i podobala mi sie ich gra(wyjatkowo ,bo nie moge powiedziec ze anglicy grali zle). Wygrana nalezala sie portugalii po tym co pokazali w dogrywce ale nie przypuszczalem ze Ricardo sie zasluzy az tak(obrona bez rekawic + ladny gol).
Btw Angielski trener okazal sie naiwny wystawiajac Beckhama - odrazu wiedzialem ze nawet jak strzeli w bramke to taka szmate ktora zlapie bramkarz...
Francja vs Grecja ,jedyne co powiem na wtep to Błe che che che ! :lol: :lol: od samego poczatku chcialem zeby odpadli ale ze grecja dokonala czegos takiego ,zaskoczenie - chociaz zaluje ze nie postawilem wiecej niz 5zl jak sie na zakonczeniu-roku zakladalem z kumplami :P... od samego poczatku liczylem na grecje ale wydawalo mi sie ze jednak przegraja a tu niespodzianka
(szkoda tylko ze przysnolem w 80min zeby sie obudzic na gwizdek koncowy wrrr)
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 28.06.2004 7:43

półfinały przed nami, a co do ćwierci:
Grecja - Francja; dobry Bóg zabrał Anglików i w rekompensacie skompromitował Francuzów...
:D
teraz poczekam, aż filarem drużyny będzie np. Rothen, wtedy może zacznę patrzeć na żabojadów łaskawszym wzrokiem;
Holandia - Szwecja; nie tego się spodziewałem...muszą wychodzić pomarańczowi dwoma napastnikami - Ruud może brać dwóch obrońców na plecy, ale jak nie ma komu podawać, to i mało z tego wynika...
Czechy - Dania; dwie minuty rozwalające morale Duńczyków jak domek z...lego :D
dwie różne drużyny czeskie, z pierwszej i drugiej połowy - teoretycznie każda wystarczy na Grecję, z całą pewnością tylko ta druga może myśleć o wygranej w finale;
wizja finału nie zmienią się
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 01.07.2004 8:14

wizja finału zmieniona głową Ronaldo i nogą Maniche
;-)
mecz w miarę ciekawy; szkoda, że nie zobacze pomarańczowych w finale z Czechami, ale w sumie to, że Czechy tam zagrają też nie jest przesądzone - jak do tej pory Grecy nie mieli tak mocnych przeciwników (nie 'na papierze', ale na boisku), ale niespodzianek dostarczyli pod dostatkiem...
można mieć żal do Advocata, że samotny Ruud grał długo, że Overmars na ławkę powędrował, że, w efekcie tej przegranej, pokolenie Cocu, de Boera i Overmarsa nie zdobędzie tego, co moim zdaniem im się należało jako znakomitym piłkarzom (czy na miarę Holandii van Bastena czy wcześniejszej [krojfa] to inna bajka), ale, z drugiej strony, 'złota generacja' portugalska też była przyciśnięta do muru wiekiem...
;-)
no nic, liczę na ładne mecze
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » czw 01.07.2004 12:22

Plz nie mowcie o zdieciu Overmarsa ,bo jak to jeszcze raz przemysle to wydam cala kase i pojade Holandii z wietrowka - moze chociaz Advocatowi oko wybije :shock:
Mecz byl ladny ale nieladnie sie skonczyl...
No coz nie mozna miec wszystkiego jak narazie wszystko szlo prawie po mojej mysli :P
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Tullaris » czw 01.07.2004 13:10

ja licze na naszych ukochanych sąsiadów - Czechów ,
mają przejść do finału żeby gospodarze wygrali z lepszym przeciwnikiem , wygrana portugali nad grecją niebyłaby tak widowsiskowa jak wygranan portugali z pepiczkami - ale kto wie może Zeus czy inny Dionizos znowy wesprze najbardziej zaskakująca drużyne turnieju i zgotuje nam wielką niespodzianke ...
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Breja » czw 01.07.2004 13:20

ehehehehe , ja tam sie ciesze że Holandia odpadła , z dwóch powodów:
po pierwsze wole Portugalie :D
po drugie , teraz Holendrzy zjedza żywcem tego buca nomen omen Dicka Advocata.Buraka który marnuje talent tak znakomitych piłkarzy.

Mecz był bardzo ładny bo Portugalia gra ładny football.Idealny przymiotnik opisujacy ich gre.
Szkoda że Pauletta zszedł dopiero w drugiej połowie :cry:

pzdr.
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Alganothorn » czw 01.07.2004 15:30

z innej beczki: jak na razie, moim zdaniem, to Holandia ma najlepsze młode pokolenie graczy;
rzecz jasna dostrzegam Rothena, Rooneya, Ronaldo i innych, ale to u Holendrów widzę zalążki kolejnej dobrej drużyny...
co do finału - niezmiennie liczę, że wygra go dzisiejszy półfinalista
:-)
wszystko jedno który...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » czw 01.07.2004 21:59

No i Grecja w 15min dogrywki wygrywa... 1:0 dla Grekow
Niewiele ostatnio idzie po mojej mysli ,ale to spotkanie bylo wmiare wyrownane. Jak by Nedved gral to moze by sie to potoczylo inaczej ale coz.

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » czw 01.07.2004 22:06

Jezusie Maryjo i wszyscy Święci!!!!?!!??!? CO TO JEST?! Co to za mistrzostwa do cholery jasnej!!!!!!! Czesi odpadli z Grecją! Grecja - niszczycielem światów! Finał Euro '04 taki sam jak mecz otwarcia!!! I założę się, że Grecy jeszcze to wygrają, cholera, i zostaną mistrzami Europy!!?!?!?!!??!?!?!?!?

Dżizas! Toż to niemożliwe!!! Przy czym nie chcę nic mówić, ale Collina był wyraźnie za Grekami - nie przyznany rzut karny Czechom, wiele decyzji krzywdzących dla Kollera (kilka fauli których nie popełnił), kilka fauli Greków przeoczonych, bądź potraktowanych wyjątkowo łagodnie... Piękny mecz (kolejny!) Dellasa, wspaniały mecz Kapsisa, który baaaaaardzo dobrze i dokładnie krył Kollera. Szkoda, wielka szkoda...Pierwsza połowa - przewaga Czechów. Druga połowa - po początkowych atakach Greków, przewaga Czechów. Dogrywka - zdecydowanie Grecy wzięli się do roboty i zepchnęli Czechów do obrony.

Taki to nasz sport ukochany jest, niestetym bądź na szczęście - pełen niespodzianek...

A półfinał wczorajszy - nigdy nie przepadałem za Holendrami, jako zespole. Kibicowałem portugalczykom i wcale się tego nie wstydzę - świetnie zagrał Figo, bardzo dobrze Maniche i (przez pierwsze 60 minut) Deco. Należała im się wygrana... Advocaat do odpału!

Prognoza na finał: ja już sam nie wiem. O każdym kolejnym przeciwniku Greków mówię, że "temu już nie dadzą rady!", a tu? Za każdym razem niespodzianka. już sam nie wiem. Stawiam na Portugalczyków, ale nie zdziwię się, jeśli nagle Grecy ku rozpaczy 9/10 Europy zostaną Mistrzami Europy!!! :shock:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lilly » czw 01.07.2004 23:38

Szkoda Czechow - strasznie - w koncu to prawie, jak nasi w tych mistrzostwach. Gra Grekow nie jest taka ladna. I sedzia niesprawiedliwy. Gdyby wczesniej zaczal zauwazac faule Grekow i podyktowal slusznie nalzacego sie Czechom karnego, Grecy nie daliby rady. Juz drugi raz Czechow zalatwil... Do Grekow jako tako zalu miec nie mozna, bo tez dobrze grali... Coz... football to zawsze troche loterii...

Teraz trzymajac sie dalej kibicowania "ladnej" pilce, dalej stoje za Portugalia...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Alganothorn » pt 02.07.2004 8:00

a ja powiem tak: wynik słuszny...
to, że był ewidentny karny po faulu na Kollerze to jedno, a to, że Nedved ręką zmienił lot piłki po wolnym w pierwszej połowie to detal, o którym wszyscy zapominają...
;-)
a zupełnie szczerze: jak nie potrafi się wykorzystywać takich sytuacji, to nie jest się jedną z dwóch najlepszych drużyn w Europie, a przynajmniej nie na tych mistrzostwach; Grecy pokazali jak grać silną obroną i dobrą kontrą, co więcej, pokazali, że stać ich na regularne i niebezpieczne atakowanie, a nie samo wyczekiwanie błędów i bronienie się całą jedenastką...
nie miałem drużyny, której kibicowałem w tym meczu: Czechy to bardzo miła dla oka piłka, a także bliski nam kraj, z kolei Grecy...Grecy mają szansę na to, co przed 30 laty dokonał Górski - drużyna znikąd na ustach całego świata...nie wierzę, żeby kiedykolwiek później udało im się osiągnąć tak wiele, niech się chłopaki nacieszą, niech cała Grecja ma powód do radości
:-)
sędzia niesprawiedliwy? tak, dziwnym trafem większość pobłażliwych decyzji była dla Greków, ale mimo wszystko Czesi winni byli sobie bez problemu poradzić - nie poradzili sobie i mają brąz
:-)
teraz jestem, jak pisałem wcześniej, za Grekami, niech wywiozą z Portugalii złoto
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pt 02.07.2004 10:00

Trochę przypomniał mi się finał sprzed 4 lat (dla przypomnienia: Włosi w dogrywce tracą bramkę strzeloną przez Trezeguet i Francja zdobywa mistorzstwo) ale to był "dopiero" półfinał :wink:
Mecz był zaskakujący, jeśli Grecy nie strzeliliby tego srebrnego gola to poprawili by to w drugiej połowie dogrywki.
Niech Grecy grają tak jak grają, a niech Portugalia dokładnie przygotuje się do meczu. Niech będzie jak najładniejszy finał :)
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Avathar » pt 02.07.2004 14:52

No cóż był to pierwszy mecz Euro '04, który obejrzałem od początku do końca.
Byłem oczywiście (?? dobrze ?? bo ja sie nie znam :P) za Czechami. Lecz niestety kontuzja Nedveda była dla mnie juz znakiem, ze nie bedzie tak jak chce.
Kiedy Grecy trafili bramkę w dogrywce cieszyłem się :P Bo co będę płakał - przecież to ma byc rozrywka :D
Tak czy siak - szkoda, ze Czesi przegrali.

Teraz czas kibicowac Portugalii :>

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Tullaris » sob 03.07.2004 12:09

tym razem portuglia nie popełni takich zamych błędów ( mam nadzieje ) i rozwali greków - to niemożliwe żeby taka drużyna zdobyła mistrzostwo
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Louen » sob 03.07.2004 12:30

napiszę tak: cieszę się, że te mistrzostwa się już kończą i następne będą za 4 lata... może do tego czasu się uspokoję i mi przejdzie... tak jeszcze nie miałem... co zaczynałem komuś kibicowac to odpadał... i tak do bólu... także ja na piłce chowany i piłki wiecznie głodny mam w dupie zasmarkany finał Grecja i Portugalia...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jander » ndz 04.07.2004 21:52

Hohohoho!
No i Grecja mistrzem Europy!
Kto by się tego spodziewał na samym początku?
I nie trzeba być wybitnym zespołem z wybitnymi gwiazdami.
"to niemożliwe żeby taka drużyna zdobyła mistrzostwo"
:)
Szkoda, że tylko 1:0
A teraz Ateny!
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: -WasyL- » ndz 04.07.2004 21:58

........o w morde ,kto na poczatku stawial na Grecje ?

Przyszli rozj****i wszystkich i odbieraja puchar ,Geez :shock:
Jestem poprostu zdziwiony ,chociaz patrzac na ich gre nie mozna mowic o farcie... wszystko co wygrali mniej lub bardziej ale im sie nalezalo.
:o -> :shock: -> :? -> :( -> :| ->... :) (tak mniej wiecej mozna zapisac moje uczucia pod koniec i po meczu obrazkowo ^^)
Ale tak sobie mysle ,niech sie ciesza chociaz cholernie zal mi portugalczykow.
Dobra zaczynam gadac pierdoly ,ale bylem za ...Portugalia ...no ,ech(wzdycha)

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sithon » ndz 04.07.2004 22:30

Za 30 lat kiedy nie bedzie sie powodzic Grecji w pilkarskim swiecie beda wracac do tych dni jak Polacy dzis do roku `74 :D Niech sie ciesza chlopaki a inni niech pamietaja ze nie mozna lekcewazyc nikogo :]
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Alganothorn » pn 05.07.2004 8:09

wynik taki, na jaki liczyłem - cóż, nie będę ukrywać, że bardzo się cieszę
:-)
Grecy pokazali, że oni nie tylko się bronią, że ich gra, to kontry - nawet po zdobyciu bramki nie zamykali się w swojej połowie, ale wciąż atakowali...kontrastuje to z asekuranctwem 'wielkich firm', które od dawna już nie grały, a opierały swoją taktykę o zdobycie bramki i bronienie za wszelką cenę...
konsekwencja, duże umiejętności tak piłkarzy, jak trenera dały Grekom coś, czego, jak sądzę, długo nie powtórzą...jeśli kiedykolwiek powtórzą
wielkie, wielkie słowa uznania
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » pn 05.07.2004 11:09

Niby kibicowalam Portugalii, ale coz... zdecydowanie nie mogli sobie z Grecja poradzic. Na poczatku zapowiadalo sie, ze powalcza, ze nie odpuszcza bramki greckiej... a tu sie okazalo, ze do niej sie nawet dopchac nie mozna (obrona grecka w tych mistrzostwach to po prostu geniusz) i do tego jeszcze mieli problemy pod wlasna. Mecz zdecydowanie lepszy w wykonaniu Grekow niz polfinal - zdecydowanie wiecej ataku i mniej fauli (to zasluga sedziego, ktory juz na poczatku nie pozwolil na zbyt ostra gre). Szkoda, ze tak malo bramek, ale taka juz jest pilka Grecji - moze niezbyt efektowna, ale za to skuteczna... nalezalo im sie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Tullaris » pn 05.07.2004 20:58

powiem krótko , jestem zawiedziony i zszokowany tym wynikiem : wygląda na to że grecy naprawde są najlepsi , a poza tym przegrałem przez to okrągłą 100 :evil: :roll: :evil: :roll: :evil:
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Azirafal » wt 06.07.2004 10:55

To nie był finał Euro '04. To była parodia finałów Euro od ich początków. Inna sprawa, że nawet najbardziej kręcący nosem na mistrzów-greków człowiek przyzna, że grali naprawdę dobrze, zwłaszcza jeżeli chodzi o obronę (Dellas i Kapsis wymiatali w polu karnym) i pomoc, zwłaszcza defensyną (Basinas, Fyssas i Zagorakis). Drużyna kompletna, a mimo to pozostaje niesmak w ustach kiedy mówi się "Mistrzami europy są Grecy" po czym przypomina się sobie mecz Polska - grecja sprzed Euro i pamięta wygraną Polaków 1:0 po samobóju i nienalepszej grze niebiesko-białych... :?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron