= Euro '04 =

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

= Euro '04 =

Postautor: -WasyL- » ndz 13.06.2004 19:31

Na poczatek ma proste pytanko Kto jest waszym tegorocznym faworytem ??
Poza tym piszcie tu o waszych wrazeniach dotyczacych obejzanych meczy ,wyluzcie co wam lezy na sercu...

Własnie zaczyna sie mecz Anglia vs Francja ja mimo ze nie jestem jakims zagorzalym kibicem oczekuje niezlego widowiska po tym spotkaniu.
Wczoraj troche zawiodl mnie mecz Hiszpanii z rosja ale nie bylo jeszcze tak zle... :P

Ps.Ankiety odnosnie faworyta nie umiescilem specjalnie poniewaz wydaje mi sie ze nie ma sensu
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » ndz 13.06.2004 20:06

0:3 dla Anglii, mimo wszystko z dwojga złego wolę Diabły. Sam kibicuję drużynie holendrów którzy jednak zbyt dobrze niestety nie wróżą a za faworyta uważam włochy - Resorgimento!!! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Jander » ndz 13.06.2004 20:14

Moim faworytem są wicemistrze - Włochy. Forza Italia ! :)
Po kolei napiszę, na kogo liczę w poszczególnych grupach.
Grupa A
Grecja mnie zaskoczyła, ale liczę że wyjdzie Hiszpania (1) i Portugalia (2).
Grupa B
Szwajcaria i Chorwacja straciły już większość swoich szans na remisie. Wyjdzie Francja (1) i Anglia (2).
Grupa C
Squadra Azzuro wyjdą z pierwszego miejsca, drugie raczej zdobędą Szwedzi.
Grupa D
Grupa śmierci z Łotwą. Ostatnio naszym wschodnim sąsiadom nie idzie, więc stawiam na Czechy (1) oraz pomarańczowych (2).
To tyle jeśli chodzi o moje typy.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sorden » ndz 13.06.2004 21:32

A ja EURO '04 nie ogladam i nie mam zamiaru :P , ale kibicuje Anglii :wink:

p.s. POST+1
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sithon » pn 14.06.2004 2:35

Mecz Anglia - Francja ciekawe widowisko, ale anglicy sie nie popisali.
Dac sobie strzelic 2 bramki w ciagu 3 minut, porazka ;)
Przypomina sie final LM manchesteru z bayernem kiedy to w ciagu ostatnich minut strzelono 2 bramki dajace zwyciestwo MU, tak samo mozna wspomniec final ostatniego euro :)
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Alganothorn » pn 14.06.2004 9:18

finał marzeń: Anglia - Holandia;
oczekiwania marzeń: Francja i Niemcy nie wychodzą z grupy...
Hiszpania i Włochy - przynajmniej do ćwierć, najlepiej do półfinałów;
zawiodła mnie Portugalia - takiej grze nie można kibicować...takiej grze mogą kibicować tylko rodacy ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vissim » pn 14.06.2004 11:18

Francja wygra ;) !!! chodz kibicuje Grecji !! Ludzie oni ostatni raz wysteppowali w euro bodajrze 24 lata temu ;)...
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Alganothorn » pn 14.06.2004 11:38

Polska nie występowała nigdy...
;-)
a Grecy po raz pierwszy w historii jakichkolwiek finałów piłkarskich wygrali mecz
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » pn 14.06.2004 14:22

Alganothorn pisze:finał marzeń: Anglia - Holandia;
oczekiwania marzeń: Francja i Niemcy nie wychodzą z grupy...
Hiszpania i Włochy - przynajmniej do ćwierć, najlepiej do półfinałów


Zgadzam sie z tym 96% ,a ta roznica to ze Włochy koniecznie do polfinalow i nie mam nic do Niemcow dopuki nie dojda do cwierc z grupy niech sobie wyjda ale niewiele dalej bo im sie nie nalezy.
Moj kandydaci na mistrza to po rowno Holandia i Włochy

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sithon » pn 14.06.2004 21:26

Zal Bulgarow zal...
82 minuta 4:0 fakt szwedzi mocniejsza sa druzyna, ale gra bulgarow bardziej mi sie podoba i mam nadzieje, ze strzela przynajmniej bramke honorowa ;)
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Otorek » wt 15.06.2004 7:56

Moim marzeniem jest wygrana Włochów lub Hiszpanów choć po ich grze nie widze tego najlepiej :>
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Alganothorn » wt 15.06.2004 8:51

jak na razie tylko jedno spotkanie zetknęło mocne drużyny, czyli Francję i Anglię;
pozostali faworyci to po obejrzeniu ich gry raczej 'faworyci', bo po takiej grze Portugalii czy Włoch nie można za abrdzo wierzyć w ich medalowe aspiracje;
Hiszpania zagrałą przyzwoicie, ale nie porywająco...
jak na razie najlepsze wrażenie na mnie zrobili Grecy, Anglicy, Duńczycy i Szwedzi - na grę tych zespołów było całkiem przyjemnie popatrzeć, niezależnie od wyników ich spotkań;
wiele obiecuję sobie po dzisiejszym wieczornym spotkaniu, oby Niemcy wrócili na tarczy
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » wt 15.06.2004 14:11

Moim wielkim faworytem byli Anglicy (według zasady - "jeśli nie teraz, to kiedy?"), ale strasznie się załamałem po meczu z Francją. To jest kwintesencja futbolu - póki piłka w grze, każdy może wygrać.

Bardzo wielkiego plusa zyskali u mnie Duńczycy, którzy zagrali świetnie, bez kompleksów, bez strachu i (według mojej jakże skromnej opinii) powinni byli ten mecz wygrać. Byli po prostu lepsi!!! To był, tak szczerze powiedziawszy, najlepszy mecz jak na razie na Euro 04. Mimo braku bramek, oglądało mi się go najlepiej. Nawet lepiej niż Anglia:Francja.

Wielkie rozczarowanie Portugalczykami.

Bardzo mi szkoda Bułgarów, którzy po pierwszej połowie wcale nie byli na straconej pozycji, a wręcz radzili sobie nadspodziewanie dobrze (zwłaszcza ten ich lewoskrzydłowy - Petrov). Po przerwie mieli sporo pecha. :?

Mam nadzieję, że Niemcy nie wyjdą z grupy, a Duńczycy dojdą jak najwyżej!!! :twisted: [/list][/list]
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » wt 15.06.2004 15:52

A ja sie na włochach zawiodłem jak można było zremisować mecz z Duńczykami :?::!: Chyba cztery rzuty wolne, vanitas vanitatum et omnia vanitas; mecz był cholernie zacięty no i te faule zwłaszcza ten końcowy Tottiego, aż mnie zabolało jak na to patrzyłem :twisted:

O bułgarii nawet nie wspomnę, dostali od Szwedów taki wp****** że nie ma mowy o pechu tylko o braku umiejętności => należało się.

No czekam na popis holendrów i zacieram ręce ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Otorek » wt 15.06.2004 22:27

Popisu nie było, gra bez skłądu i łądu większość to akcje indywidualne czyli kolejne rozczarowanie, jak tak dalej pójdzie to znowu France zostaną mistzrem Europu :( Moja nadzieja w Hiszpanach :/
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Jander » wt 15.06.2004 22:42

Czechy - Łotwa
Zdecydowanie stawiałem na Czechy i ani trochę się nie zawiodłem. Oby wyszli z pierwszego miejsca :)
Niemcy - Holandia
Stawiałem na remis 1:1 (bo w przypadku takich drużyn trudno się spodziewać wyniku bezbramkowego) i... skończyło się właśnie tak :) Jeszcze lepiej dla Czechów :wink:
Co do finału marzeń:
Liczę na finał Czechy - Włochy . I ucieszę się ze zwycięstwa któregokolwiek z nich.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Gvynbleid » śr 16.06.2004 6:47

Czechy czechami ale Łotysze dali im nieźle popalić do przerwy było 1:0 i zapowiadało się na pierwszą w historii wygraną Łotwy. Swoją drogą gdyby nie fenomenalny bramkasz to by ich czesi zrównali z ziemią - bardzo emocjonuj,ący mecz.

Co do holendrów, to sie wkurzyłem bo Van Nistelroy to przereklamowana gwiazdeczka a Davids i Cluifert siedzieli na ławce, nie umniejsza to jednak pięknej bramki. Niemcy właściwie wbili fartem, założe się że bramkarz nawet tej piłki nie widział przez ten "tłum".
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Alganothorn » śr 16.06.2004 12:07

Gvynbleid pisze:Nistelroy to przereklamowana gwiazdeczka a Davids i Cluifert siedzieli na ławce (...)

Ty patrz, a ja widziałem Davidsa od pierwszej minuty...
...dziwne, może to był jednak inny mecz
;-)
zamiast Ruuda wystawiłbym Makaay'a - tam byłraczej potrzebny dobry strzał z dystansu i szybkość, niż wzrost i umiejętność strzelania 'męczonych' bramek;
no nic, moje oczekwiania się nie zmieniły ani trochę
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » śr 16.06.2004 14:45

Moim skromnym zdaniem jak by Overmars gral od samego poczatku a Cluivert wogule gral(powinni go wpuscic od poczatku drugiej pol.) Holendrzy mieli by przewage i moze by wygrali na co liczylem musze przyznac... Ale coz ,moglo byc gorzej.
Dzisiejszy mecz Hiszpanii moze byc ciekawy o ile zagraja lepiej niz ostatnio 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » czw 17.06.2004 19:28

Alganothorn pisze:Ty patrz, a ja widziałem Davidsa od pierwszej minuty...


No tak ale po połowie zszedł z boiska i nie zagrał z Cluivertem w duecie ehhhhh, sorry za brak precyzji

Czekam jaki poziom zaprezentuje dzisiaj Sucker i Zidane - będzie pojedynek snajperów :P , nic lecze patrzeć...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Jander » czw 17.06.2004 21:00

Gvyn pisze:Czekam jaki poziom zaprezentuje dzisiaj Sucker i Zidane

Sucker? Frajer? Pewnie chciałeś powiedzieć Suker (Davor) :wink:
Jest 57 minuta meczu i jest 2:1 dla Chorwatów. Ale nie wiemy kto wygra do ostatniej sekundy :)
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Otorek » czw 17.06.2004 22:16

Niesty tylko 2:@ , a szkoda bo Chorwaci naprawde mieli ładne okazje :(
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Alganothorn » pt 18.06.2004 7:52

zacząłem prowadzić dwutorowo dyskusję, tu i w 'Mistrzach'
:-)
ale postaram się ograniczyć do tego topicu;
Anglicy się rozkręcili, Chorwaci jeszcze bardziej (szkoda ostatniej akcji i neicelnego strzału Mornara), konfrontacja ich będzie, mam andzieję, palce lizać
:-)
a Francuzi jednak wyjdą z grupy - cóż, odpadną w następnej rundzie
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » pt 18.06.2004 10:35

Powiem tylko ze ten ostatni gol nie powinien byc policzony francuzom(moze jestem lekko stronniczy ,ale takie jest moje zdanie) i tak by wyszli bo nawet jak by go nie bylo to by mieli tyle samo pkt'ow co Anglia ale mimo to...
Teraz czekam na kolejny mecz Holendrow - powinni zagrac lepiej :!:

greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » pt 18.06.2004 22:12

I po meczach w grupie C.
Dania oczywiście wygrała.
Szwecja zremisowała z Włochami 1:1.
No, to teraz Włosi mają problem.
Szwecja 4 pkt 6 0 1
Dania 4 pkt 2 0 0
Włochy 2 pkt 1 0 1
Bułgaria 0 pkt 0 0 7
Włosi w razie remisu Szwecji i Danii muszą wygrać trzema bramkami. W razie wygranej kogokolwiek z nich Włosi muszą tylko wygrać.
A jutro Czesi :wink:
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: -WasyL- » sob 19.06.2004 22:19

Musze powiedzec ze dzisiaj - jednego dnia w stan lekkiej konsternacji wprowadzilo mnie kilka dziwnych decyzji sendziow w obydwu meczach ,najpierw kilka ewidentnych fauli "niezalwazonych" na kozysc niemcow a w kolejnym meczu moze juz nie tak widoczny ,ale z tego co mowil komentator sedzia stal blisko wiec powinien to widziec ,objecie wpol i pociagniecie Van nistelroy'a przez czeskiego obronce. Te dzisiejsze sysuacje i brak reakcji ze strony sedziow wydaly mi sie conajmniej dziwne poniewaz widac bylo w ich ocenie doze stronniczosci :?
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » sob 19.06.2004 22:38

Wpadek sędziów w tym Euro jest bardo dużo mimo, że same mistrzostwa się jeszcze nie zakończyły, prócz tych wymionionych wcześniej dochodzą jeszcze : Nie zauważenei ręki u Franzuza podczas meczu z Chorwatami co gneralnie odbiło się na wyniku meczu bo bramka powinna nie byćuznana :/ ,a druga to czerwona kartka dal Rsojanina który "niby" miał dotknąć piłke ręką :/ Mam nadzieje że fifa keidyś zdecyduej się na oglądanei powtórek przez sędziów jak w NHL
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Alganothorn » pn 21.06.2004 7:41

w meczu Czechy - Holandia ilość pomyłek i wpadek sędziowskich była najwyższa w całych finałach: przynajmniej jeden ewidentny karny dla Holendrów (a 2 wątpliwe, ale nic i tu nie odgwizdano), jeden ewidentny dla Czechów, kompletnie nieuzasadniona czerwona kartka (to nawet nie był faul kartkowy, jeśli w ogóle tutaj można mówić o faulu) plus liczne inwencje sędziego w samym polu...przykra sprawa
:-(
i tak mam andzieję, że tak się ułoży grupa, że Niemaszki wrócą do domu, a pomarańczowi jeszcze trochę piłkę pokopią na finałach...
po wczorajszym dniu Hiszpanie ku zaskoczeniu, Rosjanie bez zaskoczenia pakują walizki - wielkie słowa szacunku dla Greków i ich trenera
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Breja » pn 21.06.2004 11:07

Az sam sie sobie dziwie że dopiero teraz pisze posta w tym temacie.Co prawda kibicem nie jestem(zdecydowanie wole grac niż patrzeć) ale wielki football to co innego.
Jak na razie impreza (przynajmniej dla mnie) stoi na bardzo wysokim poziomie , kilka wspaniałych meczy(Holandia:Czechy , Szwecja : Włochy , Portugalia:Hiszpania), sporo pieknych zagrań , sporo pięknych bramek.
Jak na razie to Czesi , Szwedzi i Włosi pokazali sie z najlepszej strony,NIemcy to jakiś żart , Francuzi lecą na farcie , Portugalczycy mają szanse zajść wysoko , szkoda tylko Holendrów , bez trenera ciężko grać na takiej imprezie :wink:
Moje serce jest za Portugalią(wczoraj mój ukochany piłkarz Nuno Porcelanowa Laleczka Gomes strzelił piekną bramke co sprawiło mi wiele radości) i za Holandią(jakoś tak wychodzi że chłopaki w Polsce od zawsze kibicowali Holendrom i lubili tą drużyne , ciekawe dlaczego?)
Natomiast jak najgorzej życze Niemcom i Francuzom.
O ile antypatie jaką daże Niemcy jeszcze jestem w stanie jakoś wytłumaczyć to NIENAWIŚĆI jaką daże reprezentacje Francji już nie(lubie i to nawet bardzo niektórych piłkarzy ale zespołu nie)
W żartach w moim ścisłym hermetycznym gronie(które wie że to żarty , dlatego moge sobie na nie pozwolić) lubie robić z siebie narodowca-patryiote-Prawdziwego Polaka-Katolika-Nietolerancyjną-Faszystowską-Ograniczoną Świnie, i co mnie przeraża oglądając mecze w które jestem bardzo emocjonalnie zaangażowany(Niemcy:Holandia np) zaczynam sie robić taki naprawde :roll:
Cos dziwnego jednak jest w tej piłce...
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: -WasyL- » pn 21.06.2004 21:45

Tak taaak ,w pilce jest to cos a w szczegilnosci w pilce na dobrym poziome - najleprzy przyklad mecz chorwacja - anglia(2:4) z przed kilku minut. Ja jako ze tez nie jestem(co juz mowilem) zagorzalym kibicem doskonale dostrzegam ta roznice miedzy gra a bezmyslna kopanina i ubolewam zawsze nad tym gdy ogladam mecze naszych rodakow ,zawsze maja te jakze wazna wole walki ale co z tego jak na niej sie konczy :(
Ale jedno jest pewne ,cos jednak jest w tej pilce ze czlowiek sie wczuwa i angazuje.
8)
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 22.06.2004 7:46

zwieszam głowę na znak żałoby: Francuzi wyszli z grupy...
...co więcej, jakoś nie widzę wielkic szans na to, żeby Grecy ich rozjechali i pewnie dojdą do półfinału...
...oby nie dalej;
Anglia z ostatnich 60 minut meczu jest tą, którą chciałem oglądać na tych finałach, oby utrzymali poziom
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » wt 22.06.2004 21:40

Trzeba mieć pecha...
Szwecja - Dania 2:2
Najgorszy wynik dla Włochów
Włochy - Bułgaria 2:1
Druga bramka Włochów strzelona w 4 minucie doliczonego czasu.
Bye bye Włosi :?
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » śr 23.06.2004 7:43

krótko: mieszane uczucia po końcówce meczu Skandynawów...
nie chodzi o ostatnie minut kilka, raczej kilkanaście;
ale ogólnie mecz niezły, Włochów z Bułgarami też przyzwoity...
oby dziś Niemaszki odpadły, będę mocno ściskał kciuki
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 23.06.2004 8:05

Posdumowanie kilku ostatnich dni:

- Portugalia wygrała z hiszpanią i awansowała. Niezgorszy mecz, ale stanowczo wolałbym jakby awansowały obydwa zespoły z półwyspu Iberyjskiego. Bardzo żałuję, że Rosjanie nie utrzymali dwubramkowej przewagi :]
- ku radości mej przeogromnej Anglia w ładnym stylu rozwaliła Chorwację (wogóle ładniutki meczyk był) i awansowała z grupy!
- niestety awansowali też Francuzi. A miałem nadzieję, że Szwajcarzy z nimi wygrają :P
- Włochy - Bułgaria, o krok od porażki. Bramka wygrywająca strzelona w 94 minucie jest kwintesencją futbolu i doskonałym uzasadnieniem dwóch piłkarskich zasad: "póki piłka w grze, wynik nie jest jeszcze ustalony" oraz "Niewykorzystane sytuacje się mszczą"
- Chciałem by awansowali Szwedzi i Duńczycy i tak się stało. I dobrze. Nie mam o to do Skandynawów pretensji - Duńczycy nie grali na remis, czy utrzymanie wyniku i atakowali nawet, gdy wygrywali. Nie powinno być afery ze względu na wynik, choć przepowiadanie przyszłości to chyba naturalny talent u skandynawskich kibiców (sporo trzymało transparenty z napisem "2:2" "Dania - Szwecja 2:2" "2:2. By bye italia", itp. :D )

Oczekiwania? Chciałem by z grup powychodzili Anglicy, Czesi oraz Duńczycy. Faworyzowałem Portugalczyków z grupy pierwszej. A teraz te cztery zespoły spotykają się w ćwiećfinałach :( Stawiam na wygraną Czechów z Duńczykami po ładnym meczu oraz Anglików z Portugalczykami. W finale spotkają się Anglicy i Czesi :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » śr 23.06.2004 21:41

Czechy - powinni wygrać całe mistrzostwa.
Niemcy nie wychodzą z grupy.
Holandia - 3:0 z Łotwą.
Łotwa z jednym punktem kończy mistrzostwa.
A jutro ćwierć finały :D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości