= Euro '04 =

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » wt 06.07.2004 11:12

a ja się muszę zgodzić z Klinsmanem, że to chyba najlepsze finały Euro jakie widziałem do tej pory...
zaskakujące, kompromitujące i tworzące gwiazdy, pokazujące siłę indywidualności i siłę drużyny...
znakomite bramki, wspaniałe akcje, świetne parady bramkarskie i popisy obrońców;
było wszystko, był też finał pokazujący, że 'od pucybuta do milionera' to nie tylko amerykański sen, ale i grecka rzeczywistość
;-)
pozdrawiam
ps. ok, mistrzostwo Duńczyków i finały van Bastena też zapadły w pamięć :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 06.07.2004 11:26

Jednak sam mecz finałowy to raczej nie pierwsza jakość widowiska talentu i siły. Nie było tam finezji, nie było cudownych akcji. Jednak miło jest wiedzieć, że Grecy przedarli się przez tyle murów stawianych przez czarne konie tych mistrzostw. Ktoś mógł nieźle na zakładach zarobić.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 06.07.2004 11:50

Jakub Cieślak pisze:Jednak sam mecz finałowy to raczej nie pierwsza jakość widowiska talentu i siły. Nie było tam finezji, nie było cudownych akcji. Jednak miło jest wiedzieć, że Grecy przedarli się przez tyle murów stawianych przez czarne konie tych mistrzostw.

primo> ja widziałem całe pokłady talentu we wślizgach i, ogólniej, w grze greckiej obrony, zwłaszcza prawego Seitaridisa i środkowego Dellasa; widziałem gigantyczna pracę na treningach, która pozwoliła wytrzymać takie spotkanie kondycyjnie tak Grekom, jak np. takiemu Deco zasuwającemu jakby miał silniczek w części tylnej...
secundo> widziałem szereg znakomitych akcji, widziałem załamującą słabość greckiego ataku (świetne akcje i zero strzału na deser) i kuriozalne zderzenie Portugalczyków na greckim polu karnym...kilka akcji było na tyle dobrych, że można nawet określić je mianem 'cudownych'...no, przynajmniej na miarę całych finałów ;-)
tertio> 'mury stawiane przez czarne konie mistrzostw'? co masz na myśli ???
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » wt 06.07.2004 14:15

Mi musze przyznac calkiem podobaly sie ostatnie akcje portugalczykow ,niezle rozegranie popychane niesamowicie wielka checia wyrownania ktore niestety nie konczylo sie nigdy groznym strzalem...
Walczyli do samego konca dlatego zgadzam sie ze stwierdzeniem ze przegrali zachowujac twarz. Btw. to zdezenie portugalskich napastnikow w greckim polu karnym ,bylo dosc widowiskowe 8)
Akceptuje nowych mistrzow ,bo zasluzyli sobie na to ale nie powiedzialbym zeby grali oni jakas bardzo widowiskawa pilke - grali poprostu skutecznie...

Greteengs

Ps.nie mowcie zabrzmialem jak szpaq ,plz :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bejzkik » śr 07.07.2004 16:43

heja heja
heja heja
a ja wygralem 20 funciakow
moze i mecz byl kiepski ale jakze cieszy mmnie zwyciestwo grekow :)
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości