"Konkurs Awatarow"- OTWARTY

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

"Konkurs Awatarow"- OTWARTY

Postautor: Vissim » pt 09.04.2004 14:01

Regulamin konkursu:

Konkurs jest otwarty dla wszystkich użytkowników "Katedry" posiadajacych awatary.Każdy uczestnik konkursu zgłasza swoje prace do odpowiedniej kategorii.Uczestnik ma prawo zgłosic 2 awatary do dwóch oddzielnych kategori. Aby dołaczyć do grona uczestnikow konkursu należy zrobić następujące czynnosi:
Swój awatar umieścić na jakimś serwerze i podać link tego awatara mnie (przez Pm lub e-mail :pan_zla@op.pl).Do linku proszę dopisać do jakiej kategorii zaliczyć awatary oraz nick autora.Na meila powinniście dostać potwierdzenie złożenia swego awatara, jesli takowego nie otrzymacie w przeciągu 2 dni ...należy ponownie napisac meila do mnie.Każdy uczestnik zgłasza swoja pracę od 14.04.2004 do 25.04.2004 w przeciwnym razie jego praca nie będzie brana pod uwagę.Awatary muszą być w zapisie : GIF lub JPG (inne nie będą brane pod uwagę).Każdy awatar nie może przekroczyć wielkości 120x120 (w przeciwnym razie nie będzie brany pod uwagę). Każdy użytkownik katedry może wziąć udział w konkursie lub zagłosować na najbardziej podobający mu się awatar.Każdy głosujący może oddać po 2 głosy.Głosy te nie mogą być oddawane na siebie.
Każdy z 2 głosów musi być oddany do innej kategorii (w przeciwnym razie nie będzie brany pod uwagę)

Złamanie regulaminu grozi dyskwalifikacją uczestnika konkursu.Głosy będą oddawane za pomocą postów.Głosy będzie można oddawac od dnia 27.04.2004 do dnia 8.05.2004


Konkurs dzieli się na różne kategorie.Mianowicie:

"Praca Samodzielna"- Awatar musi być wykonany w 100% samodzielnie w przeciwnym razie nie będzie brany pod uwagę.(Awatar o tematyce dowolnej).


"Najzabawniejszy Awatar"- Awatar może przedstawiac zabawną sytuację lub zabawną osobę.Praca nie musi być wykonana samodzielnie.(Awatar o tematyce dowolnej).


"Najbardziej Klimatyczny Awatar"-awatar powienien wiązać się ze światem fantasy.Praca nie musi być wykonana samodzielnie.(Awatar o tematyce fantasy).


"Najbardziej Mroczny Awatar"-Awatar powinien wzbudzać grozę lub lęk.Praca nie musi być wykonana samodzielnie.(Awatar o tematyce dowolnej).


"Wszystko albo Nic"- awatar może przedstawiać co tylko chcecie.Praca nie musi być wykonana samodzielnie.(Awatar o tematyce dowolnej).



Uczestnicy konkursu nie mogą podawać "nikomu" do jakiej kategorii zgłosili swoją pracę(nikomu prucz mnie).Wszscy dowiedza się gdy konkurs ruszy i będzie można głosować. Zwycięskie awatary 5 kategorii będą walczyć ze sobą o miano najlepszego awatara(w między czasie moża lekko podleprzyć swój awatar nie znacznie zmieniając jego wygląd i tematykę).
Uczestnik konkursu którego awatar zwycięży zdobędzie Nagrodę niespodziankę.


Regulamin lekko Zmieniony... Prosze nic narazie nie pisac w tym topicu.

Leśli są jakieś błędy proszę zgłaszać je na Pm...
Nic nie pisac na tym topiku.Jesli bedzie mozna dam znac ;)
Ostatnio zmieniony wt 13.04.2004 9:48 przez Vissim, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: RaF » pt 09.04.2004 14:58

Na prośbę Vissima temat jest chwilowo zablokowany, zostanie otwarty po świętach, razem z konkursem.

Na prośbę Vissima temat ten i ten drugi odblokowałem. Proszę tylko nic nie jeszce pisać w niniejszym topicu (dopóki Vissim nie powie, że można :P), wszelkie pytania, prośby i groźby do organizatora pisać możecie na tamtym drugim topicu ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » pn 26.04.2004 18:52

"Praca samodzielna"

Obrazek -Tyhagara
Obrazek-Chaon


"Najzabawniejszy Avatar"

Obrazek -Sithon
Obrazek - Nydorn
Obrazek - Lechu
Obrazek - Azirafal

"Wszystko albo nic"

Obrazek - Otorek
Obrazek - Sithon
Obrazek - Lechu

Najbardziej Klimatyczny Avatar

Obrazek - Vampdey
Obrazek - Tyhagara


"Najmroczniejszy Avatar"

Obrazek - VAmpdey
Obrazek -Azirafal


Głosujcie..
Ostatnio zmieniony ndz 09.05.2004 7:25 przez Vissim, łącznie zmieniany 1 raz
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Vampdey » wt 27.04.2004 14:12

Głosujemy tutaj? :P

Więc może zaczne...
1. Lechu z "Wszystko albo nic"(Truskaweczka ;))
2. Chaon z Pracy samodzielnej.

BTW, to awatary powinny mieć numery porzadkowe dla wygody głosowania! Ale spoko ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Azirafal » wt 27.04.2004 16:45

Cholercia, no... Muszę zagłosować tak samo jak, Vamp!

1. Lechu "Wszystko albo nic" (Truskaweczka rulez!)
2. Chaon "Praca samodzielna" (to on... ja się go po nocach boję, że wyjdzie z tego obrazu i mnie zje!!! :P )

P.S. Hmmm... Coś czuję, że niektóre osoby wogóle nie będą głosowały na niektóre kategorie. Nie wiem, czy będziemy mieli jakichkolwiek zwycięzców w kategoriach innych niż "Śmieszne", "Samodzielne" i Truskaweczka... Bo jak są tylko 2 głosy, to kto je będzie marnował na coś innego...? :?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sithon » wt 27.04.2004 18:02

Moge oddac dwa glosy... to tez uczynie :P

"Praca samodzielna" - Tyhagara

uzasadnienie proste... urzekl mnie kufel :P Chaona ava jest jak dla mnie zbyt malo wyrazisty.. takie to moje osobiste odczucie ;)

"Najmroczniejszy avatar" - Vampdey

Cholernie mi sie ten avatar podoba...
nic dodac, nic ujac... poprostu mnie urzekl, od momentu gdy zobaczylem go pierwszy raz :)
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Gvynbleid » wt 27.04.2004 20:52

Azi - na najmroczniejszego
Lechu - truskaweczka na wszystko albo nic

Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem na organizatorze bo dałem swoje zgłoszenie wedle regulaminu na mroczniaka i jakoś niedoczekałem się nawet wyjaśnień dlaczego moja propozycja została odrzucona :?: :?: :?:

Musztarda po obiedzie i dajmy na to specjalnie gorliwy nie jestem, ale zachować by się wypadało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Lechu » wt 27.04.2004 20:53

Cóż, szkoda że tylko dwa głosy, ale może to i dobrze, konkurencja jest większa i wybór trudniejszy :)

Więc z tych dwóch pierwszy należy się Chaonowi, za Gabrijelita (czy jak mu tam :P , ten z Pracy Samodzielnej). Dlatego że jest to po prostu masakryczny, świetny pomysł, do tego bezbłędnie wykonany (świetna animacja), i chyba robi największe wrażenie (szczególnie jak się odwróci, to jest łoooooo :P ).
Mało wyrazisty? I o to chodzi! Człowiek się przygląda mu uważnie zeby zobaczyć co to jest, a wtedy ten z nienacka się odwraca! :P

A drugi punkt, cóż, trudniej było się zdecydować, fajna jest dynia Vampa, a Heracles budzi miłe wspomnienia, ale mój głos idzie dla duetu Azi & Vash. Pomimo że jego jakość ma trochę do życzenia (Azi nie bij :P ), to jednak ma swój klimacik, świetnie prezentuje się jako awatar, no i pomijam już fakt że anime jest świetne a Vash rządzi :D Więc drugi głos dla pracy Aziego z "Najmroczniejszy Avatar".

Lawuuu ando pisssuu Aziii, i podziękowania dla tych co głosowali na moje awiki. Truskaweczka Wam tego nie zapomni, a może i wynagrodzi nawet ;)

PS szkoda też że tak mało osób, a tak chciałem zagłosować na starego awika Algiego, pieska czy szkieletora Shizma, albo na parę Sordenowych awatarów. Że o nieśmiertelnych i niezapomnianych awatarach Klarkasha nie wspomnę - jakby on tu był, to już by dawno wygrał :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Marc_us » wt 27.04.2004 21:31

Jakaś dyskryminacja SF? Klimatyczne moga być fantasy?
phi...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jander » wt 27.04.2004 21:31

Awatarów na konkurs nie wysłałem, ponieważ specjalną rangę już mam, awatarem się nie szczycę, to jest taki "znak rozpoznawczy".
Ciężko się zdecydować, ale wybieram awatary:
Lechu : Truskaweczka - "Wszystko albo nic"
Tyhagara - "najbardziej klimatyczny awatar"
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: C23 » wt 27.04.2004 21:43

praca samodzielna - Tyhagara
Wszystko albo nic - Lechu
Awatar użytkownika
C23
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: pn 23.02.2004 14:27

Postautor: Shizm » wt 27.04.2004 22:32

Wszystko albo nic:
Lechu
Najmroczniejszy:
Vamp

Truskaweczka rulezzzzzzzzzzz i nie ma to tamto.
Dynia tez spoko, tylko nie gif i by sie wszedzie nie sprawdzila przez te tlo, ale ze tu o mroku mowa, tak ze czarne tlo tez mroczne jest :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Otorek » wt 27.04.2004 22:45

Praca Samodzielna- Chaon
Najmroczniejszy- Azi
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Chaon » śr 28.04.2004 7:29

Najzabawniejszy avatar - Lechu (truskaweczka sobie da radę bez mojego głosu w tej kategorii :wink: )
Najmroczniejszy - Vampdey (yo pumpkin head! :) )
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » śr 28.04.2004 8:33

tylko jeden głos:
Truskaweczka
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » śr 28.04.2004 9:23

Bez owijania w bawelne :
Najzabawnieszy avatar - Lechu(w tej kategorii bezkonkurencyjny)
Najbardziej klimatyczny avatar - Tyhagara(Gotrek, i wszystko jasne :P )

greetengsObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Seth » śr 28.04.2004 10:17

"Wszystko albo nic" :arrow: Lechu
"Najmroczniejszy Avatar" (trudno się zdecydować, ale...) :arrow: Azi
Awatar użytkownika
Seth
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: śr 03.12.2003 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Biały Orzeł » śr 28.04.2004 19:12

Hey!
"Praca Samodzielna" - Tyhagara
"Najbardziej Klimatyczny Avatar"- Vampdey
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha"-Joseph - wódz Indian Nez Percé

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - Antonione de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Biały Orzeł
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 02.09.2003 17:42
Lokalizacja: Mrągowo/Des Plaines

Postautor: Pampi-rampi » czw 29.04.2004 8:12

Wszystko albo nic: Lechu ;P
Praca samodzielna: Tyhagara
Awatar użytkownika
Pampi-rampi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pn 05.04.2004 16:32
Lokalizacja: Navarro (:))

Postautor: Hifidelic » pt 30.04.2004 17:34

Truskaweczka, of koz... Uff, az sie zaczerwienilem... ;) lepiej jednak niech kokardka wroci... :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości