Offtopicownia

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Lechu » sob 11.01.2003 1:12

Nie wiem, kompletnie już zgłupiałem i was nie pojmuję. LUDZIE PORSZĘ WAS W TEJ CHWILI DAJMY SOBIE NAWZAJEM SPOKÓJ BO TO DO NICZEGO DOBREGO NIE PROWADZI I NAPRAWDĘ W KOŃCU PRZENIESIEMY SIĘ NA POCZTĘ. Czepiacie się, doszukujecie wszędzie spamu, skaczecie sobie do oczu za byle post, tym samym odbierając sobie i innym chęc do odwiedzania tego forum... Nie o to chodzi, nie tak powinno wyglądać branie udział w tworzeniu tego miejsca. Dlaczego nikt nie może przyjąc postawy tolerancyjnej, przyjaznej.... Spojrzcie co się dzieje, do czego to wszystko prowadzi... Dajcie już spokój bo zamiast więcej to będzie nas coraz mniej. Posłuchajcie RaFa, widzicie że teraz więcej się kłócimy niż dyskutujemy? Czy taki jest sens tego forum?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » sob 11.01.2003 1:56

Ehh... Sorden, prosiłem, żeby dyskutować spokojnie. Rozumiem, że jesteś zdenerwowany, ale to jeszcze nie powód, żeby krzyczeć, i to takimi słowami. Ale skoro tak się sprawy mają: każdy post, który będzie tu zamieszczony począwszy od teraz, a który w swojej treści będzie miał choćby jedno niecenzuralne wyrażenie (chociażby i lekkie), zostanie usunięty. Tak samo rzecz ma się z drwinami i arogancją, żeby nie było nieporozumień. Jeśli chcecie o czymś powiedzieć - powiedzcie, ale SPOKOJNIE i panujcie nad językiem.
Jeśli to nie pomoże, topic zostanie zwyczajnie zablokowany, jak już to zapowiedziałem wcześniej.
Lechu ma rację - jeśli coś się danej osobie nie podoba w zachowaniu drugiej, powinna zwrócić się bezpośrednio do niej, a nie do ogółu.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » sob 11.01.2003 11:25

Sorki RaF ale wczoraj mnie troche ponioslo...
Postarazm sie juz ni klnac !
Jednak tamten post mnie naprawde zdenerwowal !
A napisalem to tu dlatego poniewaz bylem ciekaw co wy o tym sadzicie ...
Czy to naprawde byl spam... Jesli tak to dajcie mi znac, a ogranicze sie tylko do pilnowania pozadku na "moim: faorum
Jeszcze raz przepraaszam tych ktorych urazilem !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: RaF » sob 11.01.2003 17:30

Do listy zakazów dorzućmy jeszcze krzyki.

A czy topic o Łzach był spamem... Cóż, samo zakładanie topiców do żadnych indywidualnych statystyk nie jest włączane, więc trudno nazwać to statsowaniem. A posty tak czy owak musiały być gdzieś umieszczone, więc czemu nie w nowym topicu. A wątpię, żeby topic ogólny o różnych zespołach też był tak dobry, jak niektórzy sądzą. Mogę się założyć, że dyskusja po jakimś czasie zeszła by totalnie z tematu.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » wt 14.01.2003 19:11

Ta da! (fanfary)
Forum upadło... nikt niech mi sie nie waży zaprzeczać. nie ma userów, nie ma postów... Jakoś rozwój, który zwiastowało kilka osób nie nastąpił...
Starałem sie, ale co. W topicach "film" i "książka" ostatnio powróciłem do dyskusji z samego dołu listy, czyli takich gdzie od dawna cisza... Wypaliłem tam jakies post... o dziwo! w niektórych miejscach były odpowiedzi! nawet czasem sporo jak na możliwości tego forum :-))). Ale nie, sa osoby ktróre twierdzą, "tam trudno o dobre topici" i siedza cicho! ktoś powie "nie można znikogo zmuszać do postowania" jasne że nie. Ale to forum fantasy, a nie niewiadomo co. Starałem sie wykazywac w moich ulubionych "książka" i film" ale za późno. Gdyby było więcej inincjatywy, a nie gadanie nie na temat gdzieś w tematach, do których mimo że nie mam nic przeciwko, powinny byc na uboczu! To jest forum fantasy! Ale nie, były osoby które postnęły coś w starszych dyskusjach które chciałem ozywić, a były osoby które siedziały cicho. ale nie "nie można nikogo zmuszać do pisania" buheh... i dlatego teraz jush jest za póxno, forum nie ma sensu. Nie chodziło mi o zmuszanie sie do pisania. Chodziło o wyrazenie swojego zdnaia w ksiażce i filmie! Trudno, widac wielu tego swojego zdania nie posiada.
"jak ktoś nie chce, nie można go zmuszac do pisania" taaak, jest efekt, krótkie dyskusje trwające 7 godzin i mające i kupe postów, i potem do zamkniecia! Takich dyskusji z czasem będzie więceeeej, i bedzie na każdym forum taaaaaka długa lista topiców, jak któryś nie jest na 4 pierwszych miejscach, to sie na niego uwagi nie zwraca. Bo po co. Po obserwacji tego co sie tu dzieje, tak moge z czytym sumieniem wywnioskować. Zanikneła zasada ktora określa działania forum, gdzie gość po 5 dniowej przerwie może przyjść i wypowiedzieć sie bo dyskusja trwa czas ciągły, a nie szybko statsowo kilka chwil. Gdzie każdy user wypowiada swoje zdanie i wnosi COS do dyskusji, nie powtarzając sie tylko dla tego by powstał kolejny szybki post. gdzie do dyskusji można powrócić zawsze, nawet do takiej z samego dołu listy i spotka się do z zainteresowaniem twojego zdania.
Ale jak nie to spoko. To koniec, przynajmniej dla mnie. Nara wszystkim! Znikam i wróce jak sie poprawi. :)))))
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » wt 14.01.2003 19:19

Vampdey ma absolutną rację ! Od czasu gdy powstał ten topic, forum powoli i stopniowo umierało. Teraz mało kto pisze posty. Ja (mało , bo boje się być posądzonym o spam ;) ) , Lechu , Vamp , Sorden , Hejhops i kilku innych to chyba jedyne osoby które się udzielają (i jeszcze Klark pisze !)!!

Ogólnie patrząc : zastój i nuda. Forum , ma chyba menopauzę , którą musimy leczyć !!
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RaF » śr 15.01.2003 12:09

To menopauzę się leczy? ;)
Ale fakt jest faktem - na forum zastój jak się patrzy. Przypuszczam, że po części spowodowane jest to sesjami egzaminacyjnymi, które w większości polskich uczelni właśnie się odbywają (lub będą odbywać się wkrótce), trochę też tym, co się udzielali przypuszczam spowszedniało.
Ale upaść to jeszcze nie upadło, tylko przygasło. Jeszcze się rozwinie, może nie z dnia na dzień, tak od razu, ale jeśli (i kiedy) wypalą nasze niektóre Katedralne plany, powinna się sytuacja zmienić. Oby na lepsze :P:P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: meri » śr 15.01.2003 13:41

no, 29 stycznia czy 30 ludzie sie rozp[isza o 2 wiezach i na zastoj anrzekac nie bedziecie ;) ja bym moze i sie rozpisala, ale to forum fanatsy a nie SF, wiec pomilcze sobie ;)
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Lechu » śr 15.01.2003 18:40

Dwa słowa - SESJA. I tyle :)
Nie mam jak narazie pisać - zbyt dużo mam na głowie i tak pewnie będzie do końca lutego, może czasem znajdę wolną chwilę. Musicie radzić sobie beze mnie ;)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości