A moze by tak konkurs awatarow :D

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: RaF » śr 14.04.2004 21:25

Nie bić się, chłopaki, to nie wypada...
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » czw 15.04.2004 9:30

Cuż nie spodziewałem się że Ma osoba spowoduje tyle zamieszania... z góry przepraszam ... :oops: :cry: :?
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: RaF » czw 15.04.2004 11:29

Viss, nie przejmuj się, nikt nie naskakuje na ciebie jako takiego, co najwyżej zwraca uwagę na niektóre z twoich czynów ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » ndz 18.04.2004 15:35

Przypomian że zostało jeszcze 6 dni do złożenia swoich prac ;) .. no to tyle ... (Ps. nie bojcie sie pisac na tym topicu ... i pytać .. topic i tak zostanie usuniety gdy konkurs sie skończy ... wiec nabite posty tutaj i tak znikną )
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Tyhagara » ndz 18.04.2004 16:18

Vissim pisze: ... wiec nabite posty tutaj i tak znikną )


I dla tego nikt tu nie chce pisać :lol:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Vissim » pn 19.04.2004 18:04

Hmm.. czyli na forum sa tylko ludzie ktorym wyłacznie zależy na statsach ?? :?
Ps. czekam takze na twoja prace ;) .. Otorek juz złozył ..;)
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Lechu » pn 19.04.2004 19:24

Vissim pisze: .. Otorek juz złozył ..;)


A moje doszły? PMem wysłałem adresy, jeszcze w piątek, ale nie odpowiedziałeś...
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Tyhagara » pn 19.04.2004 19:44

Ja złoże swoje prace na ostatnią chwilę. A co do ilości wyświetleń tematu "regulamin". Ja byłem tam conajmniej dwa razy, więc statystyka jest zawyżona :)

Proponuje wprowadzić w "nowej katedrze" taki skrypt - jesli zarejestrowana osoba przekroczy jakąś ilośc postów np: 10 i w tym czasie nie odwiedzi ani razu topiku regulamin, w tedy licznik tej osoby kasuje się (czyli ta osoba ma na licznkiku 0 postów) oczywiście posty sa zachowane, tylko licznik sie zeruje :D . Takie małe przypomnienie o regulaminie. Wprowadził bym tez inna zasadę. Jeśli od twojego ostatniego zalogowania minął jakis okres czasu np: 6 miesięcy, to automatycznie zostaje ci wysłana wiadomośc na poczte, że twoje konto zostanie usuniete, jeśli w ciągu 7 dni od otrzymania tego emaila się nie zalogujesz.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: RaF » pn 19.04.2004 22:17

Co do kasowania nieaktywnych to było to już parokrotnie dyskutowane, ale... się jeszcze pomyśli w ramach porządków na serwerze :)

Co do tego tamtego regulaminu, to raczej jego czytanie nie jest obowiązkiem, ale jeśli ktoś nie czytał, to na własną odpowiedzialność. W pełnym tego słowa znaczeniu :twisted:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » pn 19.04.2004 22:52

Zmuszać kogoś do czytania regulaminu co chwilę to poroniony pomysł - sam bym takie forum opuścił :? Z kasowaniem nieaktywnych kont też nie najlepszy - prawda, że jest pełno zero-, jedno- i dwupostowców, ale są też takie osoby jak np. Zuhar, który już dawno się nie wypowiedział, ale którego postów utrata (a takie by miało konsekwencje usunięcie konta [chyba :P ] ) byłaby stratą dla forum.
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vissim » wt 20.04.2004 21:12

Moja "Myśl przewodnia" jest tylko tak zwanym przez ze mnie namowieniem ludu do przeczytania chodz polowy regulaminu ;).. nie chce nikogo zmuszac ale te liczby mowia same za siebie ..
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Tyhagara » wt 20.04.2004 22:29

Chaon nie miałem na myśli zmuszania do czytania regulaminu co chwilę. To jednorazowy zabieg. Nie można przekroczyć na liczniku liczby 10 jeśli nie odwiedzi się regulaminu. W przeciwnym razie licznik będzie kasowany az do momentu kiedy to zrobisz. To wszystko. No ale to był tylko taki luźny pomysł, tak sobie gdybałem.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Lechu » wt 20.04.2004 22:50

To czy ktoś czyta Regulamin to tylko i wyłącznie jego sprawa. Oczywiście powinien się liczyć z możliwością trafienia na tzw. Zonka, czyli - dostałem bana, bo zrobiłem coś, o czym nie wiedziałem że jest zabronione.
Więc jak ktoś myśli w miarę logicznie, zapozna się choćby pobieżnie z Regulaminem, a jak nie - to jego zysk/strata. Ja jako moderator na łamanie Regulaminu pozwalać nie będe, więc jak ktoś nie chce mieć ze mną doczynienia, to lepiej niech czyta :twisted:

I piszcie na temat, kurde bele :P

I nie rozumiem z deka, dlaczego moje awatary nie doszły. Cóż teraz pójdą mejlem, PMem (nawet trzema), wyślę linki na GG i do tego wyślę linka na Testowe gdzie są moje awatary umieszczone jak wół na forum.
Bo nie chciałbym być na miejscu organizatorów, kiedy znów będzie tzw Zonk - "Lechu nie wygrał, bo awatarów na konkurs nie przysłał".
:twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Otorek » śr 21.04.2004 22:46

Lechu staraj się :D Ktos posmarował łapke i od razu ci utrudnia na starcie :D
Co do regulaminu przymusowe czytanie jest bez sensu :D
To jak by ktoś tobie kazał przeczytać całe Polskie prawo, a pzrecież jak popełnimy pzrestępstwo nawet nei świadomie to i tak za to odpowiemy, więc w czym problem ?
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » czw 22.04.2004 12:58

A mi tam wisi czy ktoś czytał regulamin czy nie. Ale nie miałem innego pomysłu by zmusić forumowiczów do niełamania regulaminu. Może regulamin jest łamany bo jest nieczytany. Chociaż jak tak zagłębić się w ten tenat, to osoby które czytały regulamin też go łamią. Więc jak to rozwiązać?

Są od tego moderatorzy, ale czasem trudno jest stwierdzić czy to już naruszenie regulaminu czy jeszcze nie. I tak czujność moderatorów maleje aż do momentu kiedy ktoś ewidentnie złamie regulamin. A w tedy zazwyczaj wmoderator patrzy na to przez palce i mówi sobie, że jak ten gościu zrobi to jeszcze raz to w tedy już mu nie przepuszcze. W ten sposób jest tak jak jest. Ja przynajmniej tak to widzę. Ale rozumiem też, że nie można kasować postów jeśli tylko zostanie nagięty lub nieco naruszony regulamin, bo autor może sie wkurzyć i zniechęcić, więcej już nie napisze, albo się obrazi. Więc jak to pogodzić?

Najlepszym rozwiązaniem był by program komputerowy który sprawdzał, by czy post w danym subforum spełnia wymagania regulaminowe, jeśli nie, to post był by automatycznie kasowany. Ale na dzień dzisiejszy takiego programu napisać się nie da, to czysta fantastyka. Więc co nam pozostaje? Udoskonalić pracę moderatorów i dopilnowac by każdy forumowicz wiedział co mu wolno i gdzie.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jander » czw 22.04.2004 13:16

Tyhagara pisze:Najlepszym rozwiązaniem był by program komputerowy który sprawdzał, by czy post w danym subforum spełnia wymagania regulaminowe, jeśli nie, to post był by automatycznie kasowany.

I jak będzie załóżmy 3 błędy ort. pierwszego stopnia to kasowanie posta? Program (dopóki nie jest to AI) nie potrafi rozpoznać, czy dany post jest "na temat". Zastąpienie pracy moderatorów przez programy? Za dużo Masmixa :wink:
Ja na pracę moderatorów nie narzekam, wszystko jest OK (wazelina :P)
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » czw 22.04.2004 14:18

Tyhagara, masz coś do pracy jaką ja i moi bracia moderatorzy wykonujemy? Bo latasz od forum do forum i wydziwiasz wymyslając jakieś utopijne systemy zarządzania

Jak masz jakieś konkretne zastrzeżenia, weź mi to powiedz, postaram się poprawić, albo zgłoś Adminowi, niech pozbawi mnie tej jakże zaszczytnej i wspaniałej funkcji. Po drugie moderator to nie tylko zabijaka co lata po forum i kasuje posty, są też inne obowiązki. Regulamin jest po to, żebym mógł pracować wg niego, a nie moderować jak mi się podoba, i to ja powinienm go znać lepiej niż zwykły użytkownik. A że ktoś nie zna i łamie? To zmartwienie jego i moje, bo muszę po nim sprzątac. Więc sprawę czytania regulaminu pozostaw sumieniom innych, a sprawę moderowania moderatorom.
W sumie powinienem czuć się urażony Twoim postem, a szczególnie tym "programem".

Ekhm, i się czuję.

Pozdrawiam

PS I piszcie na temat, albo nie piszcie wcale!!! Z mojej strony EOT na temat moderowania, chce ktoś jakieś uwagi odnośnie mojej pracy mi przekazać, zapraszam na PMa lub GG.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vissim » czw 22.04.2004 19:31

Mam mała prośbe do "przyszłych uczestnikow konkursu" aby teraz zaczeli wysyłac zgłoszenia ... a nie na ostatnia chwile zostawaic wszstko.. (ja tez człowiek i moge byc lekko zajety i miec mały dostep do kompa )wiec moge nie odpowiedziec wszstkim ... i wtedy zrobi sie małe zamieszanie ;>
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Tyhagara » czw 22.04.2004 19:36

Ja właśnie pracuje nad swoim Avatarem, więc nie mogę wysłać wcześniej, wyślę tak aby się zmieścić w czasie czyli 25 najprawdopodobniej. Słyszałem że są jaieś problemy z potwierdzeniem otrzymania wiadomości. Mam nadzieję że kiedy 25 wyślę to wiadomośc dotrze do ciebie Vissim. Jak to jest z tym potwierdzeniem?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Vampdey » czw 22.04.2004 20:29

No też mnie denerwuje i na topicu o Nowej Katedrze, tutaj wszędzie 'poziom, blędy ortograficzne, moderunek, regulamin'... Boże przestańcie!

Ja swoje propozycje awatarków Vissimowi wysłałem już dawno, potwierdzenie nawet dostałem.
Nie kombinowałem superpiknych grafik, bo podzielam zdanie Algiego o tym, że powinny być wystawiane awiki znane z forum już. Ale mniejsza o to, już nie ważne ;). W każdym razie moje dwa emblemaciki już dobrze znacie zapewne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Otorek » czw 22.04.2004 21:45

Ja wysłałem otrzymałem potwierdzenie, a co do wysłania na ostatnią chwile to tez nei ma sięo co martwić każdy mail ma date wysłania :>
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Otorek » czw 22.04.2004 21:45

Ja wysłałem otrzymałem potwierdzenie, a co do wysłania na ostatnią chwile to też nie ma sięo co martwić każdy mail ma date wysłania :>
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » czw 22.04.2004 21:45

Pomysł Alganothorn'a też mi się podoba, żeby w konkursie brały udział tylko avatary ze starzem. Ale ja jestem tak krótko, że miałęm tylko dwa avatary, nie liczac tego obecnego bo jest on przejściowy, (a pierwszy był z braku laku). Myślę że można by było zrobic ten konkurs co roku, ale w tedy z zasadami takimi jak przedstawił to Alganothorn. W tedy wiedząć że na koniec roku jest konkurs (albo przed wakacjami, chyba lepiej) kazdy mógł by się przygotowac i jednego w ciagu roku super ekstra avatarka sobie fundnąc. Teraz jest dobrze tak jak jest.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Otorek » czw 22.04.2004 21:47

Przepraszam post techniczny czy moderator/admin mógłby skasować ten post i ten wyżej z błedem (wcisnełem zatrzymaj i wysłałem następny :/ bo zauwazylem błąd)
Za 2 posta serdecznei pzrepraszam :/

Co do avatarów ja mam jeden jedyny od początku forum. Może nei jest najlepszy ale przywiązałem siędo niego i pełni role jakby mojego drugiego nicka
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » pt 23.04.2004 10:52

Tak się zastanawiam, jak jest z tymi avatarami? Niektórzy mają sentyment do swojego avatara, i w tedy na dalszy plan schodzi jego wygląd, nie ma znaczenia, że jest on niewyraźny, źle wykadrowany czy kiepskiej jakości. Po prostu przyzwyczaili się do niego, dażą go sentymentem. Inni mają naprawdę brzydkiego avatara w moim odczuciu, ale im się podoba i uważają, że jest ładny. To kwestia gustu i choć czasem nie mogę zrozumieć gustu innej osoby to wypada mi uszanować jej wybór. Jeszcze inni, sami tworzą obrazek, wiadomo jak to jest kiedy człowiek wykona pracę i włoży w to serse, stara się i jest później dumny z tego co spłodził. Ale często tylko autorowi podoba się efekt końcowy, bo waże dla niego jest, że zrobił to sam. Praca wykonana samodzielnie zyskuje na wartości w oczach jego twórcy, zaś dla reszty ludzi jest tylko obiektem krytyki.

Dla tego zastanawiam się, czy osoba która wygra konkurs, żeczywiście będzie zwycięzcą? Czy będzie to tylko statystyka, najwięcej głosowało na ... i tu wstawić tytuł obrazka.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » pt 23.04.2004 12:54

zwycięstwo lub przegrana to nie miejsce w rankingu, ale uczucie;
możecie mnie cytować
:D
a bardziej naserio: nikt nie ma pojęcia jak się poczuje zwycięzca bo primo, o ile wiem to niewiadomo na razie kto wygra, secundo - nawet jakby było wiadomo, to chwilowo jest to dość abstrakcyjny problem...
skoro są odniesienia do 'mojego pomysłu', to napiszę dokłądnie jak go widzę: raz do roku, po wakacjach, otwierany jest topic konkursowy, albo odświeżany stary - wyszedłby kolejny moloch w typie 'OCC', ale to ma swój urok, tzw. tradycja ;-)
w tym topicu userzy zgłaszają CUDZE awatary, które widzieli do tej pory na forum - można pisać 'taka śmieszna mordka z rogami i jakąś dziwicą w zębach u iksa' albo 'Garfield wcinający pizzę u igreka' - chodzi o to, że to nie autor sam się zgłasza i dlatego lepiej mieć awatar długo, żeby został zapamiętany;
rzecz jasna można przyjąć, że jakieś awatary byłyby zgłaszane co roku, a ponadto - każdy user ma prawo zgłosić tylko jeden awatar: taki, któy mu najbardziej się spodobałze wszystkich na forum;
na fazę zgłoszeń przeznaczyłbym dwa miesiące;
następnie lista jest zamykana i zaczyna się głosowanie i tutaj haczyk: głosowanie byłoby tajne na PM'ach; to rozwiązanie ma dla mnie najwięcej zalet: po pierwsze, nie zaśmieca forum, po drugie - wyniki nie są znane aż do momentu ogłoszenia, po trzecie - każdy oddaje jeden głos i jest to głos imienny...problemem mogłaby być tylko osoba do której owe PM'y się wysyła - to musiałby być ktoś do kogo wszyscy maja zaufanie i ponadto ktoś, kto ma na to czas;
po ustalonym czasie głosowania, np. miesiącu, albo dwóch tygodniach, następuje ogłoszenie wyników, z ilością oddanych głosów bądź bez, to już wszystko jedno;
taka to widzę...
jeśli zaś chodzi o sztuczne rejestrowanie userów, żeby głosować na swój awatar i zgłoszenia an zasadzie proszenia znajomego, to jest to właśnie minimum zaufanie, jakie jest potrzebne...plus sprawdzanie IP przez modów
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » pt 23.04.2004 13:48

Ja bym nieco uprościł ten coroczny konkurs.
Po wakacjach następuje zamknięcie Roku Avatara i rozpoczyna się zgłaszanie avatrarów do konkursu. Trwa to 2 miesiące. Przez te 2 miesiące każdy może zgłosić swojego jednego faworyta. Po okresie zgłoszeniowym (czyli po 2 miesiącach) zostaje podliczone na którego avatara było najwięcej zgłoszeń, i ten avatar wygrywa.

Nie ma zgłaszania i potem głosowania. Tylko od razu, zgłoszenie równa się oddaniem głosu na zgłoszonego avatara. Oczywiście na Pm, żeby wszystko było tajne, aż do ostatniej chwili.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » pt 23.04.2004 13:59

forma dwuetapowa jest wbrew pozorom prostsza i łatwiejsza w organizacji;
po okresie zgłoszeniowym organizator wrzuca posta z informacją jakie awatary zostały zgłoszone - jest to podsumowanie postów w topicu - i zaczyna się głosowanie;
zgłaszany awatar jest raz, nie ma postów spamowych w typie 'ja też jestem za XYZ' itp;
topic byłby zamykany po okresie zgłoszeń i otwarty ponownie tylko na wrzucenie wyników - potrzebna synchronizacja z adminem;
chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego...a jeśli trzeba - dla uniknięcia spamu i zachowania przejrzystości całości;
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » pt 23.04.2004 15:08

Może i tak być. Właściwie dużej różnicy nie ma. Pozostaje tylko putanie, jaka będzie nagroda? Ja proponuje aby osoba która wygra przez następny rok nosiła jakiś tytuł zwycięzcy. Tytuł był by przekazywaby kolejnym wygranym, lub pozostał by u danej osoby jesli ta wygrała by konkurs ponownie. Ale nie wiem jak pogodzic to, że niektóre osoby już maja tytuł (range) więc w jaki sposób wstawić im wygrany tytuł nie usuwając istniejącej rangi? Może macie jakieś inne pomysły związane z nagrodą? Ale, że konkurs był by coroczny, więc sugerował bym nagrodę, która była by dziedziczona, czyli przekazywana następcy, a nie co roku coś innego.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » pt 23.04.2004 15:37

na awatarze tej osoby pojawi się szarfa zwycięzcy, albo mały symbol korony, które to zmiany wprowadzi jeden z najlepszych grafikó młodej generacji znany niewtajemniczonym pod ksywką 'Lechu'
;-)
zgooodzisz się Lechu, prawda?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » pt 23.04.2004 15:42

Hahaha, szarfa mogła by przesłonić avatara i w tedy podziwiali byśmy szarfę. Ale korona to już jest cool pomysł, podoba mi się :)
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: RaF » pt 23.04.2004 16:14

O, jestem całkowicie za taką nagrodą :)
Oczywiście tylko zwycięski awatar będzie odznaczony, a nie jakikolwiek awatar zwycięskiego użytkownika ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » pt 23.04.2004 17:49

Hmmm ... co do kontynuowania konkursu w przyszłości

... Mysle ze trzeba by wprowadzic jakies zasady na stałe .. chyba wiecie o co chodzi .. i mysle ze ja napewno bym ich nie ukladał ... ;) bardziej typowałbym algiego ;] .. lub kogos rownie madrze wypowiadajacego sie ;>

Co do Nagrody .. bardzo mi sie spodobała ;] .. świetny pomysł!
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Tyhagara » pt 23.04.2004 18:08

A o to przykład jak mogła by wyglądać taka Korona Zwycięzcy, oczywiście nasza będzie ładniejsza :)
Obrazek Obrazek
Teraz trzeba tylko wytypować osobę, która będzie tym wszystkim kierowała i która dopracuje szczegóły zasad. No i oczywiście kogos kto zajmie sie narysowaniem korony. W tym roku zwycięzca mógł by już nosić koronę, mimo iż konkurs jest na nieco innych zasadach.
Ostatnio zmieniony pt 23.04.2004 23:14 przez Tyhagara, łącznie zmieniany 1 raz
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Lechu » pt 23.04.2004 18:30

To ja już pójdę przygotuję sobie Truskaweczkę z koroną, nie musicie się fatygowac :twisted:
Szarfę już ma, więc mniej roboty będzie :P

A tak na poważnie, to można by taką tradycję wprowadzić :)
No tylko że Truskaweczka jest raczej na stałe, a co roku jak będzie wygrywała, to słaba zabawa :roll: ;)

Algi pisze:zgooodzisz się Lechu, prawda?

Algi wiesz przecież że dla Katedry i dla Ciebie wszystko :wink:



No prawie wszystko :P (dostanę głosa za to? ;) )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości