A moze by tak konkurs awatarow :D

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Vissim » śr 07.04.2004 16:32

Regulamin jusz spisałem ... powiem ze jest 5 kategori ...lecz musze jeszcze porozmawiac z ktoryms z Adminow.. np.Raf odpowiedz na gg lub na prv . ;) ...chciałem pare rzeczy uzgodnic :D
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Vissim » śr 07.04.2004 19:00

Hmm.. nadal nie rozmawiałem z zadnym z adminow... czekam na gg 4158935
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Otorek » śr 07.04.2004 19:12

tu raczej w tradycji jest że to ten kto ma sprawe rozmawia z adminem a nie odwrotnie :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vissim » śr 07.04.2004 19:55

z Rana pusciłem 2 pm i 3 widomosci na gg ;D wiec chyba cos jest nie tak ...
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Otorek » śr 07.04.2004 20:36

No to odmienia sprawe ale próbuj Raf jest zatwardziały :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » śr 07.04.2004 21:40

Ok pozostaje tylko jedno wazne pytanie. ILE CZASU MAM NA ZROBIENIE NOWEGO AVATARA???
Czyli do kiedy można zgłaszać avatary i kiedy roztrzygnięcie?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: RaF » czw 08.04.2004 0:35

<wymówki mode on>

gg się skopał :mrgreen:

<wymówki mode off>




Ale serio, jedyne co do mnie doszło od Vissima to:
Vissim (7-04-2004 18:19)
<tutaj ocenzurowano PRYWATNĄ rozmowę, znaczy... jedno zdanie z niedwuznaczną (bo jednoznaczną) propozycją skierowane do admina ;)>


Ale już na wszystko odpisałem, więc chyba jest git ;)[/quote]
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » czw 08.04.2004 7:52

Hmm wrzuce zaraz regulamin ale bede musiał usunac wszsko by był widoczny .. ;)
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Alganothorn » czw 08.04.2004 7:57

widok awatara Vissima mnie natchnął: czarne pole z białą obwódką z białym kwadracikiem w lewym górnym rogu i wpisanym weń czerwonym iksem...
profani pomyślą, że to błąd serwera hostującego obrazek, ale to jest nowy, geometryczny awatar godzien borg'a...
:D
gwarancja wygranej...
pozdrawiam
ps. swoją drogą zdziwiło mnie, że sporo osób traktuje bardzo serio ten konkurs :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vissim » czw 08.04.2004 8:01

Otoz zaraz ci wszsko wyjasnie ... server padł na ktorym mam awatara .. wiec sie nie czepiaj .. byle czego .. cuz biora na serio.. bo to świetna zabawa.. ;) bedzie przynajmniej na co popatrzec ... Prosiłbym admina jakiegos by usunoł topic.. wtedy załoze nowy odrazu z regulaminem ;)
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Vissim » pn 12.04.2004 13:35

Przepraszam bardzo za me łupie decyzje .. ale przejdźmy do rzeczy .. Tutaj beda wyjasniane problemy uwagi na temat konkursu ...(podejrzewam jeszcze ze konkurs przedłuze z uwagi ze "chyba" zmienie troche regulamin

Z gory przepraszam bardzo
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Lubek » pn 12.04.2004 17:18

Lechu pisze:To ja poproszę o nagrodę :twisted:

Poważnie.

Już i tak wygrałem 8)


;)


Lechu, nie bądź taki pewny siebie... Otóż widzisz... Truskaweczka łamie Regulamin, więc nie wiadomo, czy będzie dopuszczona do konkursu... Otóż jest za ciężka o jakieś 2386 bajtów, więc propounję dietę albo lepiej usunięcie tej szarfy :twisted:.


Lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Lechu » pn 12.04.2004 17:58

Jaki Regulamin? Gdzie? :P To tu jest jakiś Regulamin? ;)
(/me nawiązuje do niedawnej rozmowy na OCC)

Jak dla mnie to ona perfekcyjnie zdrowa i dorodna, ani bajtem za dużo nie grzeszy, nic jej tam się nie fałduje ani nie macha, dziewczynka skacze tyle, sport uprawia, ciężary dźwiga (nawet dwa), mało jada i wogóle.

Więc sio sio od niej, konkurs i tak wygrywa, więc próżne wasze trudy :twisted:

PS Dobra, poprawiłem ją bo była CIUT za duża :P teraz jest git, więc możecie bać się dalej :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » pn 12.04.2004 18:47

Lechu pisze:PS Dobra, poprawiłem ją bo była CIUT za duża :P teraz jest git, więc możecie bać się dalej :P


Argh! Zabrałeś jej coś z pięknych, dorodnych melonów?! Ty szujo!!!! Lud Ci tego nie daruje!!! :evil: :evil: :evil:

:wink:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » pn 12.04.2004 19:12

Co myslicie o zmianie w głosowaniu ?? chodzi dokładniej o głosy oddawane przez uczestnikow konkursu .. jak myslicie lepiej by bylo jak by i Oni mogli głosowac ??? Wypowiedzcie sie ...
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Otorek » pn 12.04.2004 19:30

Jeśli nie głosowali by na siebie t oczemu nie ?
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Sithon » pn 12.04.2004 19:30

Zdecydowanie lepiej. Chcialbym miec mozliwosc oceniania innych avatarow i jednoczesnie brac udzial w konkursie i moc oddac swoj glos na innego uczestnika zabawy.
A i nie wiem czy moje zgloszenie doszlo czy nie, wiec wysle jeszcze raz tylko zmienie avatara... Skoro moje zgloszenie nie zostalo potwierdzone to tak jakby go nie bylo... :P
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Otorek » pn 12.04.2004 19:32

To są jakieś potwierdzenia ?? Ja też nie dostałem :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vissim » pn 12.04.2004 19:42

hmm.. ja tez nie wiem nic o jakis potwierdzeniach... ;D :D ...
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Vampdey » pn 12.04.2004 21:31

Chodzi o to, że mamy mało ludu
15 osób weźmie udział a już NIKT nie zostanie żeby głosować. Więc tą zmiane wprowadzić musisz.
Nie wiem, nie moge regulaminu zrozumieć co tam jest ustalone - dobrze by było jakby jeden user mógł wystawić po awatarku w każdej kategorii jak ma ochote, nie jeden awik na cały konkurs.
:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » pn 12.04.2004 21:38

Ja bym dał raczej maks jeden awatar na usera, i bez kategorii (no najwyżej dwie - dowolną i własnej roboty), bo jak dasz dużo kategorii, to wyjdzie tak że awatarów będzie więcej jak głosujących, i nie będzie wtedy zabawy :roll:
Plus uczestnicy też mogą głosować, najwyżej na siebie tylko nie.
I używjacie czasem Edita.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » pn 12.04.2004 21:43

Ale:
Jeden user - może wystawić po jednym awatarku na kategorię
I moze oddać po jednym glosie w jednej kategorii
To zmienia chyba sprawę? ;)
Myśle, że obecne kategorie są bardzo dobrze dobrane.
I potem te ze wszystkich kategorii co miały najwięcej głosów (najmrocznieszy, najzabawniejszy, naj......itp) staną do walki w ostatecznym głosowaniu.
Ja tak to widze, a wy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Otorek » pn 12.04.2004 21:59

Jeśli ktoś korzysta z wielu avatarów to niech wystawi 2 czy 3 maks bo może się okazać że zalał rynek szmelcem z Ukrainy :P
Głosować powinien móc każdy i mozemy tu zostosować 2 :D Jawne gdzie ie można głosować na siebie lub tajne gdzie można głosować na siebie (patrz nasi prezydenci podczas wyborów :P)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vissim » wt 13.04.2004 7:25

Dobrze wiec poprawie regulamin .. lecz kategorie zostana ;).. mysle ze pare zmian takze wprowadze minowicie :uczestnik mugłby wziasc udział z 2 awatarami ..lecz kazdy musi byc w innej kategori, przedłuze czas na oddawanie awatarow a tym samym na głosowanie.. i dodam ten fajny pomysł potwierdzenie otrzymania awatara ;D
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Alganothorn » wt 13.04.2004 8:04

a ja tylko jedną uwagę mam:
uważam, że to kiepski pomysł, żeby brały udział awatary, które nie były w użyciu przez userów - co innego, jeśli dopuszczane są wszelkie wizerunki, jakie się przewinęły: garfieldy u jednych, potworki u innych, Truskaweczka u kolejnego ;-) a co innego, jeśli teraz wszyscy płodzą jakieś nowe projekty...
to nie ejst konkurs artów, to jest konkurs awatarów - powinny mieć obostrzenia regulaminowe jak auta rajdowe: może nie ileś samochodów na ulicach, ale jakiś staż na forum;
wiem, wołanie na puszczy, to nie przejdzie, ale swoje zdanie przedstawiłem
howgh
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » wt 13.04.2004 8:25

Algi, bardzo trafna uwaga jednak.. ale co teraz robić :?

W tej chwili już wszystko jest tak zamotane że nic nie rozumiem, a co rozumiem zmieniłbym :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Tyhagara » wt 13.04.2004 8:40

Algi, ja szanuje twój pogląd i w ogóle to masz dobry pomysł. Ale cała zabawa w tym, żeby ze sobą rywalizować. Jeśli korzystali byśmy tylko ze starych wysłużonych avataraów, to nie było by rywalizacji. A tak, uczestnicy szukają, tworzą, poprawiają swoje avatary. Kolorowiej się robi na forum, ciekawiej. To jest cały urok, przecież to zabawa, a nie jakieś poważne mistrzostwa. Ja nawet zmusiłem się do podłączenia tabletu graficznego, żeby avatarka wyskrobać. Ba! stronke sobie w końcu założyłem, żeby tam trzymać avatarki, a tak nie wiadomo kiedy bym to zrobił, bo mi się jakoś nie chaiało.

Co do samego konkursu. Uważam i nie tylko ja, że Vissim zjebał sprawę. To znaczy. Nie przygotował się do konkursu jak należy, nie dopracował zasad i w ogóle nie przemyślał tego wszystkiego. Pomysł fajny, to ok. Ale reszta, pozostawia wiele do życzenia. Przedewszystkim zasady konkursu. To autor konkursu ustala zasady i pisze regulamin (bez błędów ortograficznych i literówek), na dodatek pisze go tak by był zrozumiany dla wszystkich. Za wzór może tutaj posłużyć konkurs Jandera, profesjonalnie przygotowany, tak to powinno wyglądać. Z kolei u Vissima nikt nie wie o co chodzi ( :D ) no i straszne zamieszanie się robi. Statsiaże od klawiatury nie mogą się oderwać, bo nadarzyła im się okazja do darmowych, usprawiedliwionych wypowiedzi.

Vissim, i teraz do ciebie się zwracam. Ustal w końcu ostateczne zasady, nie oglądaj się na prawo i lewo, co kto powie. Bo to ty jesteś autorem konkursu. Uzgodnij swoje pomysły z Rafem lub innym adminem i przedstaw nam gotowy konkurs. Jeśli będzie dobry to dużo osób weźmie w nim udział, jeśli nie, to może innym razem
Dziękuje za uwagę.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » wt 13.04.2004 8:57

Tyhagaro, ja nigdzie nie napisałem, że konkurs będzie jednorazowy...
czy tak trudno wyobrazić sobie coroczny konkurs?
i przez cały rok płodzi się nowe awatary, ustawia i z nich wybiera kandydatów, 'reprezentantów'?
nie ma rywalizacji?
ja tu widzę spore pole do rywalizowania...
co więcej, jest szansa na wielokrotnych zwycięzców...
i jeszcze jedno: ja widzę też i taką możliwość: awatar nie zgłasza autor, ale forumowicze, którym się spodobał - tylko oglądając go na forum mają szansę go zobaczyć i polubić...
takie są moje koncepcje, konkurs w aktualnymkształcie mi nie odpowiada i tyle
pozdrawiam
ps. ale nie tylko z tego powodu nie biorę w nim udziału ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vissim » wt 13.04.2004 9:24

Cuż błedy poprawię ... tylko nie wiem czego nie rozumiecie
Prubuje dociec czego nie rozumiecie...
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Azirafal » wt 13.04.2004 10:46

Gadacie o zmianach avatarów, o ich podrasowywaniu, itp. A ja tak dla przykładu mam już od pewnego czasu tego i nie mam zamiaru go zmieniać. Wystawię go w konkursie, a jak!, ale nie będę robił inszych. Najwyżej do humorystycznego jeszcze jeden z przeminiętych epizodów poślę, bo był fajny 8) Nie mam wyśrubowanych gustów, co do mojego ava. Jest już od dawna, przyzwyczaiłem się do niego, używam go na każdym forum na jakim pisuję, ludzie już mnie po nim rozpoznają :wink: Po co zmieniać... Ale ze mnie konserwatysta avatarowy się zrobił :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vissim » wt 13.04.2004 17:29

Czy teraz wam wszsko odpowiada .. a jeżeli nie to piszcznie ...
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Otorek » wt 13.04.2004 22:26

Tyhagara kolejny raz widze jak przeginasz, czepiasz się visa, że to ci się nie podoba że to nie jest jasne itd. Jeśli ci nie odpowiada to sam wyjdź z inicjatywą i coś z rób a nie tylko krytykujesz. Moim zdaniem bardzo dobrze że vis wyszedł z regulaminem do ludzi co da możliwość maksymalnego go dopracowania co najwyzej się odbije na terminie samego konkursu. Zastanów sięza nim zaczneisz krytykować albo pomóz organizatorowi a nie literówki cię w oczy kułują. Pzredewszystkim konstruktywna krytyka , a nie Jander ma lepiej...
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » śr 14.04.2004 0:13

Otorek, jeśli mam wymyślać za kogoś regulamin konkursu to wolę już sam go zrobić. Ale nie będę zabierał koledze z przed nosa fajnego pomysłu. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. :wink:

Regulamin został ogłoszony, niestety jest niedopracowany i tu mi nie powiesz, że to moja złośliwość. Nie tylko ja odniosłem takie wrażenie. Nawet sam autor postanowił, że poprawi regulamin. Regulamin to nie jakiś tam zwykły post. Musi być przemyślany i nie powinien zawierać błędów, bo to po prostu wstyd i poruta.

Jak mi coś na forum nie pasuje to o tym pisze, to się nazywa wolnośc słowa. I nie praw mi tu kazań o przeginaniu.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Otorek » śr 14.04.2004 19:31

Jeśli właśnie tak będzie się kierował nasz rząd jak ty to nigdy w tym kraju nie będzie dobrze. Vis Wyszedł z pomysłem chwała mu za to, to ON wyszedł z inicjatywą, i zaprezentował wyjściowy regulamin i poprosił o rady, to jak możesz pisać że jest wstyd i wolsiz napisać właśny. To pisz jak bedzie lepszy to się przyjmie jak nie to pomóż w realizacji obecnego. vis jest skory do współpracy więc nie widze sensu pustego stwierdzaniu że on jest beznadziejny bo gruntownie nie przygotował regulaminu. Jak nei zamierzam go krytykować tylko wręcz przeciwnie a skoro zwraca sięo pomoc w realizacji to tzreba pomagać a nie pusto krytykować...
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Tyhagara » śr 14.04.2004 21:01

Otorek, nie wiem czy wiesz, ale regulamin został poprawiony. Bardzo mi się podoba i zamierzam w nim uczestniczyć. Widać nie czytasz innych topików, albo po prostu lubisz memlać jęzorem.

Więc zamiast strzępić język, zabierz się do roboty i pokaż na co cię stać. Może spotkamy się w finale. Z mojej strony to wszystko na ten temat.
Pozdrawiam
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości