Konkurs Katedralnych Wyjadaczy

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Konkurs Katedralnych Wyjadaczy

Postautor: Jander » sob 03.04.2004 22:46

Uwaga! Ogłaszam Konkurs Katedralnych Wyjadaczy!
Polega on na odnalezieniu autora postu, którego fragment przytoczę. Cytatów będzie 15, pierwszy etap dotyczyć będzie tematu "o co chodzi". Nagrodą w konkursie będzie specjalna ranga do wybrania.
Regulamin:
1. Wyniki wysyłacie mi na PM. Podawanie ich gdzie indziej jest zabronione.
2. Wyniki można wysyłać do środy 20:00
3. Po upływie tego czasu rozpocznie sie drugi etap, w którym uczestniczyć będą mogli tylko ci, którzy pomyślnie przeszli pierwszy; to znaczy zdążyli przed upływem czasu wysłać odpowiedzi.
4. PM z wynikami wyglądać ma następująco: cytaty są jasno podpisane, więc wystarczy zgodnie z numerami tymi wysłać autorów poszczegółnych cytatów.

5. Nagrodą jest specjalna ranga, do wyboru przez zwycięzce. Zwycięzca może być tylko jeden, więc jest się o co bić :)

6. Liczę na waszą uczciwość.
7. Etap pierwszy odnosi się tylko do topicu O CO CHODZI???????????? Tematyka innych etapów zostanie podana później.
8. Możecie korzystać z opcji szukaj, a to na nic wam się nie zda spryciarze. Jander jest sprytniejszy od was!

1.Zawsze, jak ide ciemna ulica, czuje sie pewny i bezpieczny sciskajac w eleganckiej walizeczce małą ładunek taktyczny...te pietnaście kiloton napawa moje serce wiarą, że potencjalny napastnik będzie miał w chwili smierci bardzo zdziwioną mine...

2. Zaraz... wypowiedziałem się w tym temacie... Czy to znaczy, że wpadłemi już nie ma dla mnie nadziei? :roll:

3.Nówy regulamin?? Ehhh, znów kucie na pamięc po nocach. RaF miej litosć !!! :wink:

4.idę się pochlastac...a przynajmniej herbaty zrobic... albo wino otworzyc :wink:

5.Wy sobie tó piszcie, a ja ide dalej wyrywać panny i saczyc zimne browarki w cieniu.

6.A piliśmy tak ostro że się nawet serwer zachwial :wink:

7.Wymieniaj muj pseudonim poprawnie, albo w ogule sie nie odzywaj, ok??

8.Historii Shizm się pisze. [twuj osobisty ortograf :]]

9.Lesiu!!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu! My chcemy
streszczonek!! Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!! Ty masz takie zgrabne nogi !!
Wiśniewski to przy Tobie ciota !! Lesiu!!! Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!Lesiu!!


10.Uh... już czóję te bany sypiace sie na lewo i prawo. Ja bedę pierwszy na żeź. :mrgreen:

11.Drogi pamie.. eee...Drogi topicu . Dzisiejszy dzien byl ladny i słoneczny i w ogule fajny. A na forum niedługo zostanie napisany 20000 post!! (jeszcze tylko 5000 zostało!!). Bedzie swięto!

12.Pan Diabel nigdzie nie przyjdzie, na razie jest u mnie w gosciach i omawiamy ważne kwestie. Skończymy za kilka dni, wtedy moze i tu zajrzy, a na razie - nie ma takiej opcji

13.Chaon! ZOstan moim bogiem!!

14.Strachu, strachu :] mili admini Katedry jeszcze chyba nikomu nie dali jeszcze bananka czo ?

15.A teraz APEL:
UWAGA WSZYSCY!! STATSÓJEMY NA MAKSA PÓKI ALGANOTHORN SPI!!! TO NASZA JEDYNA SZANSA!!!


pozdrawiam i czekam na prawidłowe odpowiedzi :wink:

Edit: (lekkie poprawki by Raf)
Edit2:
Vampdey (0:05)
a regulamin wymyślalem ja, tam mi brakuje 'by vampdey' na dole w dodatku! :|

co niniejszym czynię...

regulamin wymyślony by Vampdey

(sorry Jander za unauthorized modifications :D)
Edit3: Ja sobie też lekkie poprawki zrobiłem, w treści zadania. Nie przeszkadzajcie sobie :P
Ostatnio zmieniony ndz 04.04.2004 12:17 przez Jander, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » sob 03.04.2004 23:36

Grzebacz?!? WTF?? :D
Wyjadacz? Buehehehe źle mi sie to kojarzy :D

Pytanko: Ile będzie etapów?
Pytanko 2: Czyli jak dobrze rozumiem, jak ostatni etap przejdzie dajmy na to 10 osób, to te 10 dostanie rangi?
Pytanko 3: O CO CHODZI???????????? ;)

A nad rangą jeszcze pomyślę :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » ndz 04.04.2004 10:10

Ostatni etap to może sie rozpocząć o ustalonej godzinie, żeby wszyscy 10 wiedzieli i kto najszybciej odpowiedzi prześle ten wygra.
Chyba ;)...
Pomyśli się :P...

Ale ja i tak się nie bawie, rangi są paskudne i nie zależy mi na nich!
Albo ktoś tu doda 'Inkwizytora' albo się nie bawie i ide do innej piaskownicy.
:evil:

;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jander » ndz 04.04.2004 10:16

1: Prawdopodobnie 3, ale jeszcze zobaczymy :wink:
2: Wygrana jest jedna, tylko jedna osoba może dostać rangę. Tak więc praca grupowa odpada :P
3: Tu o specjalną rangę chodzi :)
Ja czekam ciągle na odpowiedzi :) Macie czas do środy, więc nie śpieszcie się mocno :wink:
A nad rangą jeszcze będziemy się jeszcze zastanawiać
:wink:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Xaos » ndz 04.04.2004 14:59

Dostales moje odpowiedzi? bo nie potwierdziles nic by pw
: )
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Tyhagara » ndz 04.04.2004 15:53

Coś mi się zdaje, że ten konkurs jest za prosty. Nie powinno być tak, że do końca dojdzie az 10 osób. Biorąc pod uwage, że naprawde aktywnych na forum jest nie wiele więcej osób :)
Zawody na czas? Hmm to troche nie fer. Powinno być raczej tak przemyślane, żeby było naprawdę trudno, i w tedy do końca dojdzie może jedna osoba.
Jeszcze nie wiem co to miało by być, ale to Jander to wszystko aorganizuje z RaFem no i Vampdey mieszał w tym palce. Więc niech oni wymyślaja.
Co do zaproponowanych rang. Sa całkowicie nie klimatyczne. Myślę ,że range się jeszcze uzgodni, w śród finalistów. Bo grzebacz czy Forumowy wyjadacz, nie brzmi wystarczająco powernie. Juz wole Czempion Katedy albo Inkwizytor. Ale nad tym się jeszcze pomyśli.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jander » ndz 04.04.2004 16:57

Wyniki będą w środę, narazie niespodzianka :)
Zawody na czas to tylko jedna z wielu możliwości. Padł też pomysł rozegrania finału w 3 osoby w papier-nożyce-kamień. Każdy z trzech finalistów wysyła mi pm z wyborem i ten kto wygra dostaje rangę :D
Narazie trwa etap 1, postarajcie się ludzie. 2 etap nie będzie będzie już taki łatwy, nie będzie samych cytatów :P
A pytania wymyślam sam, więc każdy oprócz mnie może brać udział.
Nasz konkurs bomba, kto nie bierze udziału ten trąba :P
by Vampdey :)
pozdrawiam i powodzenia :)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Vampdey » ndz 04.04.2004 17:39

Tyhagara, maczałem palce w tym, fakt.
Obmyślilem regulamin i ogółem jak konkurs przeprowadzić. Nie brałem udziału w wymyślaniu pytań ani dobieraniu cytatów, bo sam też chciałem brać udział, więc nie widzę nic złego.

Rangi faktycznie paskudne, ja chce Inkwizytora :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chaon » ndz 04.04.2004 17:51

Ja proponuję rangę specjalną "kronikarz". Co to za katedra bez kronikarza? :P W konkursie nie wiem czy udział wezmę... Jakoś nie jestem w nastroju :?
Może zrobimy konkurs na wymyślanie epopei? :P :wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Jander » ndz 04.04.2004 17:55

Tia, konkurs na najlepszą katedralną epopeję :D To już lepiej na najlepszy wiersz (przynajmniej będzie parę osób więcej uczestniczących) :P
Czas masz do środy, więc się zastanów :wink:
Nad rangami jeszcze się zastanowimy.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: RaF » ndz 04.04.2004 21:07

rangi były wymyślane bardzo na poczekaniu, więc to stąd takie coś ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » ndz 04.04.2004 21:39

Ja za kronikarzem jestem jak narazie, ale moze byc tez za: archeolog, antropolog

no ja sie tez zanstanawiam jak rozwiazac ostatni etap, bo w duzej mierze bedzie to zalezalo od szybkosci czyjegos lacza. Mozna by robic coraz to ciezsze etapy az zostanie tylko jeden.

Pozdrawiam!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Tyhagara » ndz 04.04.2004 23:45

Co do etapu rozstrzygającego.
Nie podoba mi się pomysł rozwiązania losowego (nożyce i kamień), ponieważ w ten sposób możemy od razu zrobić losowanie i po co cała ta zabawa. Wolał bym już jakąś łamigłówkę związana z forum katedry. Chodzi o to żeby zwycięzca nie był przypadkowy, ale żeby wygrała osoba która w czymś jest lepsza, lub bardziej się stara. Pierwszy etap był ok, bo wytypował osoby które wyrażają chęć uczestnictwa w tego rodzaju konkursie. Następne etapy powinny być bardziej wymagające i nie tylko polegać na staraniu się ale przedewszystkim na wysiłku intelektualnym.
Mogą to być nawet zagadki, oto przykład:

Są dwie strony internetowe, prowadzące do forum katedry.
Każdej strony strzeże jeden Admin.
Jedna strona prowadzi do naszego ukochanego forum.
Druga strona prowadzi do forum gdzie forumowicze są skończonymi idiotami, a moderatorzy wrednymi kanaliami.

Aby się dowiedzieć która strona prowadzi do tego właściwego forum (czyli naszego ukochanego :)), możemy zadać tylko jedno pytanie i tylko jednemu Adminowi.

Z tym, że jeden Admin zawsze kłamie, a drugi zawsze mówi prawdę, (niestety nie wiemy, który jest który).
Jakie pytanie należy zadać, by wybrać stronę prowadzącą do naszego ukochanego forum?


Odpoweidz można umieścić na tym forum, jeśli nikt nie zgadnie w ciągu kilku dni, to sam podam rozwiązanie. Oczywiście jest to poza konkursem Katedry
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chaon » pn 05.04.2004 5:49

Trzeba spytać "jakie forum wskazałby drugi admin?" i wtedy będziemy wiedzieli, że wskazano nam to złe forum :)
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Shizm » pn 05.04.2004 6:57

Chyba z zalozenia to mial byc konkurs na znajomosc forum Tyhagara, a nie na inteligencje, bo jakby tak bylo, to buj dawno mialbym nowa range :mrgreen:

Tyhagara, ty to jestes jakis strasznie powazny, czemu nie mozna na koniec zrobic "papier, nozyce, kamien"? Zanim czlowiek tam dojdzie to sie napoci a pozniej bedzie go krew zalewac, ze tak glupio na koniec przetopil. Dla mnie git, bo mam wtyki u organizatorow :P i juz znam wynik konkursu, wiec nie ma sie meczyc chlopaki :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Tyhagara » pn 05.04.2004 7:18

eee Chaon znałeś to?
Shizm no ja zamierzam ten konkurs wygrać więc wolał bym bez takich wynalazków jak losowanie, bo w tedy tak jak powiedziałeś, można zachahmycić.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » pn 05.04.2004 10:14

cynicznie mógłbym zauważyć, że lektura niektórych postów prowadzi do prostego wniosku: konkurs na inteligencję eliminuje na starcie pewną grupę userów...
;-)
bez urazy
:D
rangi takie, że mało nęcąca konkurencja, na dodatek zobaczyłęm dopiero teraz, ale może znajdę kilka chwil i doszukam tych, których nie znam
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pn 05.04.2004 11:52

Shizm: wtyki będziesz miał, jak wpłacisz "Tą" kwotę na konto. Narazie Ani Mru Mru :P
Z założenia to ten konkurs miał być w "o co chodzi???" w celu rozbudzenia ruchu na forum, nagrody miało nie być.
Niech was nie zmylą "nijakie" rangi, bierzcie udział, a nóż wygracie coś lepszego :wink:
Co do "papier-nożyce" to m.in. w taki sposób gra się w kasynie na kasę (kto widział "W krzywym zwierciadle:wakacje w Las Vegas" ten wie o czym mówię)
:wink:
pozdrawiam i życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Tyhagara » pn 05.04.2004 16:15

Alganothorn nie wiem o kim myślałeś, kiedy mówiłeś, że jest słaba konkurencja. :evil:

Bo ja tu widze szanse wyrównane.

Oczywiście, że ma to być konkurs na znajomość forum. Ale co można wymyślić takiego, by opcja 'szukaj' była bezużyteczna? Jakoś nic mi do głowy nie przychodzi (chyba, że na czas).

A w takim razie pozostaje ślepy traf. Lepiej już zrobić konkurs artystyczny. Coś napisać, narysować, zaprojektować, jakiś pomysł zapodać. W tedy wszyscy mieli by równe szanse, prawie równe :twisted:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Alganothorn » wt 06.04.2004 9:33

Tyhagara pisze:Alganothorn nie wiem o kim myślałeś, kiedy mówiłeś, że jest słaba konkurencja. :evil:

ważne, że ja wiem
:evil:
a bardziej poważnie: jest tu na te prawie 60 kilo userów spora grupa, która w konkurencjach opartych na IQ powinna mieć duże fory...
nie oznacza to, że nie uważam, że ja na takie nie zasługuję
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » wt 06.04.2004 11:38

Trwają ciężkie prace nad II Etapem, narazie mogę powiedzieć, że zadania nie będą takie "łatwe" jak w Etapie I.
Przecieków nie ma i nie będzie, moich twardych dysków w piwnicy broni Elvis, a jak wiadomo "na elvisa nie ma mocnych..." .
Oczekuję trochę więcej zgłoszeń do konkursu. Nie zawiedźcie mnie. Gdyby do konursu zgłosiła się chociaż ta 1/10 userów, to byłby to duży sukces.
Przypominam: środa 20:00 koniec I Etapu.
pozdrawiam i czekam na PMy.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Chaon » wt 06.04.2004 12:36

Właśnie wertuję "O CO CHODZI????????????" i jestem na 10 stronie :P Boże, jakie teksty :lol: Avathar mówiący rok temu, że stara gwardia pisała posty przez kilka lat, tajemnicza fanka Lecha... :lol: Czytam dalej i będę dawał sprawozdania :wink:

Edit1: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Przez przypadek włączyłem opcję "szukaj" w oknie pma do Jandera gdzie miałem napisane już ponad połowę odpowiedzi i wszystko mi wcięło :(
Ale na szczęście pamięć mam dobrą i wszystko napisałem :twisted:
Do konkurencji -> macie dowód, że opcja "szukaj" nie popłaca :roll:

Edit2: Statystyki Schizma, jpg z wielkim napisem "O CO CHODZI????????????" Lecha, moje pojawienie się w tym topicu... chlip, łezka się w oku kręci :( :wink:
No, wszystkie odpowiedzi już wysłane. Ten tytuł będzie mój Mój MÓJ!! :twisted:
:P
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » wt 06.04.2004 23:27

A mnie się nie chciało tego robić :P przejrzałem sobie tylko posty od jakiejś 12 strony (dla niejarzących: mniej więcej wtedy pierwszy raz postnąłem w O CO CHODZI???????????? nazywając to jeszcze mylnie CO JEST GRANE :lol: ). Zajebiste teksty żeśmy piszczali, moi drodzy... Zajebiste, zaprawdę powiadam Wam... :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 07.04.2004 7:57

Azirafal pisze: Zajebiste teksty żeśmy piszczali, moi drodzy... Zajebiste, zaprawdę powiadam Wam... :twisted:

a co, teraz nie piszczamy zajebistych?
:D
aż piszczę z radości kiedy piszę...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » śr 07.04.2004 19:34

Tum turum tum, Tatarata!
Jury w składzie:
-Jander
podjęło decyzję po konsultacji z RaFem i samym sobą.
Werdykt:
Ze względu na wyjątkową prostotę pierwszego etapu, mimo kilku pewnych potknięć postanawiam przepuścić wszystkich. W następnych etapach naprawdę trzeba się będzie wykazać, tak więc pierwszy etap-zabawę zaliczają wszyscy, za chęci :) :
(w kolejności alfabetycznej :P )
-Alganothorn
-Chaon
-Lechu
-Shizm
-Tyhagara
-Vampdey
-Xaos
Etap II w drodze.
pozdrawiam i gratuluję :wink:
Ostatnio zmieniony śr 07.04.2004 20:57 przez Jander, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » śr 07.04.2004 19:48

phi, a gdzie score?
level 1: completed ??? %
hem?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Xaos » śr 07.04.2004 20:18

Ja chcialem powiedziec, ze za niecale 2 godziny mam pociag i wracam dopiero w poniedzialek rano :X..
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Chaon » śr 07.04.2004 20:29

Tiaaa, założę się że Janderowi gdzieś zapodziały się odpowiedzi i dlatego wszystkich przepuścił :D
Wygląda na to że w szranki stanie siedmiu wspaniałych 8) Już sie nie mogę doczekać drugiego etapu :)
To jak w końcu będzie z rangą w nagrodę - jakaś konkretna czy do wyboru przez zwycięzcę?

[czepialski mode on]
PS: "V" jest w alfabecie przed "X" :P
[czepialski mode off]
:wink:
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Jander » śr 07.04.2004 21:12

Chaon: R U sure? :P
1.Alganothorn
2.Chaon
3.Lechu
4.Alganothorn
5.Klarkash-Ton
6.RaF
7.Klarkash-Ton
8.Klarkash-Ton
9.Kocham_Lecha
10.Klarkash-Ton
11.RaF
12.Alganothorn
13.Azirafal
14.Wiedzmin_666
15.Chaon
A teraz sobie sprawdźcie, co mieliście źle i dlaczego :wink:
Xaos: będziesz mógł odpowiedzieć jak wrócisz, wszyscy mają równe szanse
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » śr 07.04.2004 21:48

Najpierw mam:
Jander wcześniej pisze:-Alganothorn
-Chaon
-Lechu


A w innej liście:

Jander dalej pisze:1.Alganothorn
2.Chaon
3.Lechu


Czy to czegoś przypadkiem nie sugeruje? HĘ?
Oprócz ilości postów oczywiście :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Tyhagara » śr 07.04.2004 21:52

Phi, i to ma być konkurencja? Szykujcie wieniec laurowy, dla mistrza.
Nie mogę się już doczekać kolejnego etapu.
A tak poza tym to mało, tylko 7 użytkowników na 1262 ? TO SKANDAL. Niech admini coś z tym zrobią i wypieprzą kilku użytkowników, tak dla przykładu.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: RaF » czw 08.04.2004 0:30

Ok. Zgodzisz się zostać pilotem oblatywaczem? :mrgreen:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 08.04.2004 7:53

phi, ciągle nie wiem jak ywpadłem na tle konkurencji - bo czy miałem dobre odpowiedzi to akurat wiedziałem
:D
z niecierpliwością czekam na następny etap, mam nadzieję, że uwzględnia wyjazdy uczestników...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » czw 08.04.2004 9:12

Następny etap będzie polegał na napisaniu jak największej ilości postów w ciągu jednego dnia, ale takich nie za krótkich, sensownych i na temat :)
W ten sposób odkryjemy jaka jest następna ranga po Wielkim Księciu i sprawdzimy jak duże obciążenia jest w stanie znieść serwer katedry :D
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: bejzkik » pn 12.04.2004 14:21

robicie jakies konkursy w czasie kiedy pozadni, prawi i grzeczni ludzie zajmuja sie swoimi sprawami rodzinnymi, zawodowymi itd
a fe
nie zdazylem
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości