Matura

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Matura

Postautor: Klarkash-ton » czw 02.01.2003 15:20

Zdaje w tym roku mature i do tej pory sie jej nie balem, ale teraz po swietach zaczynam sie obawiac jej coraz bardziej. Jeszcze nic sie do niej nie przygotowywalem a czasu coraz mniej :|
Moze ktos jeszcze zdaje w tym roku, a moze ktos juz zdawal i by sie podzielil swoimi podpowiedziami ?
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Avathar » czw 02.01.2003 15:20

Stary , mój brat pisze w tym roku mature.
Życzę powodzenia :) (tak na przyszłość)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » czw 02.01.2003 16:17

Ekhm... matura ..... nic wielkiego :wink:
W mojej budzie matura to była ściema jedna wielka :) Tzn, przynajmniej dla mnie. Bo najpierw jakies dwa tygodnie przed maturą mieliśmy obronę dyplomu. Jeden dzień to był egzamin z historii sztuki, a drugi obrona pracy dyplomowej. W życiu się tak nie nastresowałem jak wtedy. Ale jak już człowiek to przeżył to pomyślałem sobie, że matura w porónaniu z dyplomem to nic wielkiego. No i olałem sobie calkiem i dwa tygodnie do matury zamiast zakuwac to ja leżałem do góry brzuchem odreagowując stres. Na maturze pisemnej z polaka dostałem 6 (nie chwaląc się wcześniej z polaka co roku miałem naciąganą 3=), drugą pisemną pisałem z angola (poszdlem na łatwiznę), pisało nas 4 dzielnych ludzi, cały czas zrzynalismy od siebie, potem jeszcze mielismy słowniki (wypchane po brzegi ściagami). Z angola dosatłem 97 punktów (na próbnej miałem ich 33). Zostałem zwolniony z ustnej z obu przedmiotów i miałem wakacje.... 8)

Teraz matura w porónaniu z tym co jest na studiach to sielanka :(
Nie martw się Klark, przezyjesz :) Jak nauczyciele cię znają, ty znasz ich, to nic ci nie grozi, chyba że się będziesz wyitnie prosił.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » czw 02.01.2003 17:39

Albo jezeli obserwatorzy z ministerstwa sie wprosza ;)
Ja w sumie tez mowilem sobie ze po swietach mam sie kuc, a tu po wielkanocy, maj sie zbliza, ja zas nawet ksiazek nie tknalem ;) Dopiero na jakies dwa tygodnie przed egzaminami zaczalem i jakos poszlo... 5 z polaka (w poprzedniej klasie na koniec mialem z tego przedmiotu 2 ;) slodkie lenistewko)... Reszta tez piatki, tylko z angola pisemnego mi zabraklo ponoc 3 punktow i mialem 4, az mnie przez tydzien nosilo :). Ogolnie jak patrze na to wszystko teraz, to matura rzeczywiscie nie jest niczym wielkim w porownaniu ze studiami, na ktorych kazda sesja jest jedna wielka matura :). Ehh...
Ostatnio zmieniony czw 02.01.2003 17:41 przez RaF, łącznie zmieniany 1 raz
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » czw 02.01.2003 17:40

Lesiu madrze prawi. Matura w porownaniu do studiuff to prycholes jakich malo.
(tylko matury jak sie nie zda to sie jest glabem, a jak sie nie zda na studiach to sie pilo za duzo :) )

Ja sie uczylem do pisemnej na 3 dni przed, a do ustnej po pisemnej (z polaka) :)

moje oczeny:
Polski: 4,4
Angielski: 3,5
Informatyka:.... 3 :( - dostalem najgorszy zestaw - do upierdalania ludzi.. ale wybrnalem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » czw 02.01.2003 18:16

RaF pisze:matura rzeczywiscie nie jest niczym wielkim w porownaniu ze studiami, na ktorych kazda sesja jest jedna wielka matura


A propos sesji, to już za miesiąc :evil: . Czujecie jej lodowaty oddech na
plecach?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: '//iedzmin » czw 02.01.2003 18:29

ja pierd*le czuje sie glupi, wszyscy 5 5 5 5 5 a ja 43 4343 :/
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » czw 02.01.2003 18:57

Uh, pocieszyliscie mnie troche :)

Wiedzmin: ja sie bede cieszyl jak wogole zdam i dostane sie na studia jakies przyjemne i niezbyt wymagajace :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: meri » czw 02.01.2003 21:45

no to powodzenia na maturze, a reszcie na sesji ;PP gosh, u mnie zaczyna sie od poniedzialku a ja nic nie umiem aaa!!!!!
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: RaF » czw 02.01.2003 22:48

sesja? ah... tak, tego... juz mialem :mrgreen:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: meri » czw 02.01.2003 23:15

RaF phi, na 1 roku to ty nie powiem co masz a nie sesje ;P
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Lechu » czw 02.01.2003 23:21

meri --> ja na 1 roku miałem koszmar a nie sesję. O to ci chodziło? :wink:

....oczywiście wynikało to z mojej niechęci do studiowania i do obijania się :drinking:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » czw 02.01.2003 23:24

Lechu pisze:meri --> ja na 1 roku miałem koszmar a nie sesję. O to ci chodziło? :wink:

....oczywiście wynikało to z mojej niechęci do studiowania i do obijania się :drinking:

A co ty k**** wiesz o pisaniu matury ? Kiedy Ty pisałeś maturę , ja robiłem piętnasty fakultet , i broniłem tytuł profestora !! Kiedyś matura to było coś ! Nie tak jak teraz , że takie siusiumajtki maturę piszą !!

Nie Matura Lecz Chęć Szczera , Zrobi Z Ciebie Oficera !!

:vamp:
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: '//iedzmin » pt 03.01.2003 1:13

ehh nie mow o oficerach bo ja chcialem isc na WAT do Warszawy... ehh zostal bym sobie oficerem - ale coz nie bylo rekrutacji :(

btw: moze czas wrzucic na serwer "MATURA" Czerwonych Gitar ? - ja jak mialem maturke to sobie sciagnelem... na szczescie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » pt 03.01.2003 2:48

Ta, kolega jest na wacie, na geodezji bodajże. Z przedmiotów wykładanych ma m.in. filozofię :lol:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: meri » pt 03.01.2003 9:11

RaF hmm.. to ciekawe co mowisz... wynikaloby, ze na kierunkach zwiazanych siakos z budownictwem filozofia jest obowiazkowa O_o tez to mialam na PK.. co prawda nie oreintuje sie za dobrze co bylo przerabiane, bo bylam tylko na 2 zajeciach: o spotkaniach z duchami i o wielkim austraicko-niem spisku przeciwko Polsce, skutkiem czego nie odbyla sie olimpiada w Zakopcu "]
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Shizm » pt 03.01.2003 17:20

Klark--> nie martw sie matura, sciagi, sciagi i jeszcze raz sciagi. Na tym przejedziesz calosc piosemnej, a na ustnej sie trzeba starac zeby non toper mowic i nie ma bata zebys nie zdal

A z drugiej strony po co ci matura ? Pojdziesz na studja i sie bedziesz dalej meczyl nauka. Wojsko cie przygarnie zawsze :snipersmile:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Klarkash-ton » czw 13.03.2003 14:26

Ha, pisalem probna z matmy, latwa jak barszcz, zobaczymy wyniki :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » czw 20.03.2003 17:27

Klarki, wieze w ciebie, zdasz na bank.
A jak nie to sie chlopakow z foruma zkrzyknie i sie pojedzie do ciebie i ci wpieprzy, wiec sie masz starac :mrgreen:

Ty nawet se wynikow probnej do glowy nie bierz, bo i tak na normalnej to cie tak nerwy zaczna zjadac, ze zapomnisz sie podpisac, ale spokojnie, tak po pierwszych 180min to przechodzi i juz gites i wogole jest.

Pozdrawiam i won do nauki :lol: :!: :!: :!:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Detoks » pt 21.03.2003 1:45

ze sciagami to jest tak ze nie mialem
uznalem ze z polaka i tak wiem tyle ze na wszystko cos napisze(dostalem 3), z maty (na mat-fizie) bylem tak dobry ze umialem zrobic praktycznie kazde zadanie a sciagi z maty nie maja sensu bo ma sie przeciez tablice, ale sie poslizglem (w planach mialem 5), wiecie co nie dojzalem jednego wzoru w tablicach i zaczolem go wyprowadzac po prostu czasu mi nie starczylo, pozatym siedzialem w pierszej lawce, wtedy nie ma sie z kim wynikow porownywac masakra (dostalem 4), a jako ze sie poslizgnolem(zakladalem ze dostane 5 i bede zwolniony) to na ustnym bylo przerabane i spie****lem(2), na polskim ustnym mialem 4, a na angol 5, i tak zaliczylem mature, a teraz i wtedy cieszylem sie niesamowicie tym ze znalazlem polibudy na ktorych wyniki z matury nie maja znaczenia, no cos wspanialego,
trzeba tylko zaliczyc
a klark juz to ktos napisal ale nauczyciele cie obleja tylko wtedy jesli cie nie lubia i ,lub zalwaza ze olales sobie te maturke i niewiele umiesz a tak to raczej luz
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Klarkash-ton » ndz 23.03.2003 9:20

Kilka uwag...
W tym roku wyszlo rozporzadzenie, ze tablic nie mozna uzywac :evil:
Jak moze czasu nie starczyc na mature z maty? :P
Czmu dostales tylko 2 z maty ustnej. Slyszalem, ze ustne sa banalne.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Chaon » ndz 23.03.2003 11:05

Klarkash, jesteś pewien, że nie można używać? Ja słyszałem, że można.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Klarkash-ton » ndz 23.03.2003 12:32

Chaon pisze:Klarkash, jesteś pewien, że nie można używać? Ja słyszałem, że można.


Tydzien temu nasze dyrektorstwo zrobilo specjane zebranie i wyglosilo nam mowe, z ktorej wynikalo, ze wyszlo niedawno rozporzadzenie - ze tablic na maturze uzywac nie mozna... Od tego czasu podbno pojawily sie jakies nowe fakty na ten temat, ale ja nic o nich nie wiem.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Detoks » ndz 23.03.2003 15:28

pisalem ze wzor wyprowadzalem, a to nie byla moja jedyna pomylka, zreszta niby zrobilem calosc ale do brudnopisu i baba mi nie zaliczyla
ta sama baba przywalila sie do mnie na ustnym(jeste na mat-fiz), bo wszystko powinienem idealnie umiec
tylko jakos sie tak zlozylo ze zrobila ta (sama baba) taki zestawik (na ktory ja oczywiscie trafilem) ze nie bylo mocnych by go zrobic w 20 min. nie mowiac juz o tym ze pomimo ze troch rzeczy umiem, to szybko i wyraznie na tablicy pisac nie umiem i wyszlo ze robilem ustny grubo ponad czas a jako ze byl u nas w komisji gostek z politechniki slaskiej (co prawda nie mnie egzaminowal) to babka sie wkurzyla ze jej uczen(zreszta nie najgorszy) tak sie grzebie, ech ustne dla mnie to po prostu masakra
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Lechu » ndz 23.03.2003 23:24

Ja coś w gazecie ostatnio widziałem że można tablic używać ale nie wszystkich bo się coś ministerstwu nie spodobało w ich zawartości, ale nie patrzyłem dokładnie, więc nie jestem pewien.

A szkoda, bo takie książeczki to fajna sprawa. Pamiętam jak nam na pisemnym angolu pozwolili własne słowniki mieć, mysmy wykleili je ściągami, pani profesor przejrzała, udała że nic nie widzi i był luzik :D
Brat za to ostatnio widać że maturkę przeżywa (czytaj: więcej imprezuje). Ehhh to były czasy :D

Klark, a ty co po maturze (zakładamy że zdasz i pomijamy ostre balowanie potem), jakieś plany co do studiów masz?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » ndz 23.03.2003 23:37

Lechu pisze:Ja coś w gazecie ostatnio widziałem że można tablic używać ale nie wszystkich bo się coś ministerstwu nie spodobało w ich zawartości, ale nie patrzyłem dokładnie, więc nie jestem pewien.

Wyszło rozporządzenie, że można używać tablic... ale tylko funkcji trygonometrycznych... Jezus, jak ja się cieszę, że nie wybrałem matmy na maturę... Uffff...
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Klarkash-ton » pn 24.03.2003 1:30

Lechu pisze:Klark, a ty co po maturze (zakładamy że zdasz i pomijamy ostre balowanie potem), jakieś plany co do studiów masz?


Jak dobrze pojdzie to - Matematyka :]
Milo nie? :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Klarkash-ton » pn 05.05.2003 16:50

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa... :!: Jutro MATURA ! :evil: :shock: :roll: :shocked!:

Trzyamajta za mnie i za Sordena kciuki, damy z siebie wszystko :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » pn 05.05.2003 17:08

E tam po co i tak wszyscy zdacie :P

No ale dobra niech będzie, bo potem mi się oberwie. Oficjalnie trzymam kciuki za wszystkich maturzystów :mrgreen:
:smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros:
:multi: ZDACIE!! ZDACIE!!! YEEEE!!!!!! :multi:
:smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros:

A potem wszyscy kulturalnie pójdziemy pić :drinking:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » pn 05.05.2003 18:51

MATURA MATURA MATURA-SKA! ;)
a jak nie zdacie, to macie BANA :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » pn 05.05.2003 20:08

RaF pisze:MATURA MATURA MATURA-SKA! ;)
a jak nie zdacie, to macie BANA :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ależ RaF !! To już jest , z Twojej strony , jawny przejaw braku tolerancji i dyskryminacji ,gdyż chcesz "zbanować" kogoś kto w straszliwym nieszczęsciu i rozpaczaniu nie zdał matury... ;) ;) ;)
Ale tak poważnie to mój brat toże maturke w tym roku pisze...och, jak ja sie ciesze ,że komputerek został wyniesiony z pokoju :D
Good Luck Wam Życzę !!
Pozdrawiam.

EDIT : JEZUS !! ALE BYK!! MÓJ BRAT W TYM ROKU PISZE ;) NO AŻ MI WSTYD ;)
Ostatnio zmieniony wt 06.05.2003 15:14 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » pn 05.05.2003 20:38

Jakoś to będzie :) Jak mi dobrze pójdzie to się nie będę przejmował. Jak źle to pójdę zalać banię i też się nie będę przejmował (czymkolwiek) 8)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: RaF » pn 05.05.2003 20:53

Avathar pisze:Ależ RaF !! To już jest , z Twojej strony , jawny przejaw braku tolerancji i dyskryminacji ,gdyż chcesz "zbanować" kogoś kto w straszliwym nieszczęsciu i rozpaczaniu nie zdał matury... ;) ;) ;)

Ależ ja tylko daję im większą motywację :mrgreen:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » pn 05.05.2003 22:34

jest 23.41 - jutro matura... a moj kumpel ma tematy na woj Lodzkie :)... jak co roku :). hehe - nie ma to jak miec kurcze znajomosci. Matura na 6
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Azirafal » wt 06.05.2003 1:19

Nie martwcie się, ludzie! Będzie dobrze! Jak dwa lata temu zdawałem swoją, to myślałem, że będzie nędza, że nie zdam, że będę życiowym nieudacznikiem, itp. Zdałem (francuski: 2 i 4, polski: 4 i 3, historia: 3 i 3), a potem egzaminy na studia to już był pikuś! Nie nerwusja, Kazmirz ;-)
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości